Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

54 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

A gramy w NBA po 4 graczy Alonzo? Bo nawet słowem nie wspomniałeś ze gracze5-9 czy 5-12 ile chcesz? u mnie o wiele lepsi… mam jedna z najlepszych ławek w lidze i zdrowie, w tym będę upatrywał swojej przewagi w tym trymestrze, plus oczywiście w formie vanVleeta i paula. 
 

nie rozumiem czemu np z trójki : VanVleet i Paul i Davion nie może grac po prostu zawsze dwóch z nich na boisku? Davion gra przecież nawet minuty jednocześnie z haliburtonem i hieldem albo foxem i haliburtonem. U mnie problem z minutami bedzie dla jonesów jedynie, ale się znajdą i dla nich jak coś w meczach ze słabszymi druzynami, bo wtedy Paul może odpoczywać grając po 20-24 minuty sobie spokojnie. 
 

Bez jaj Alonzo mam super fit Paul-Nurkic, super obronę mając z przodu pare paul-VanVleet, i super trójki, o czym bedzie dużo mówione przy opisie na pewno. mój główny problem to brak defensora na super skrzydłowych typu Durant, James, Antetokounpo - ty akurat takiego nie masz, nie obawiam się Aarona Gordona i Terrence Manna. 

W tym trymestrze

Paul dwa lvl wyżej niż Lowry 
VanVleet lvl niżej niż Mitchell
Keldon = Aaron 

Nurkic dwa lvl niżej niż KAT .

 

zgodzisz się ? starałem się być obiektywny, to nie jest aż taka duża przewaga jak ci się wydaje, a jak sądzisz ze Chris Paul potrzebuje czterech lat żeby sie z kimś zgrać to zobacz sobie porównanie jak on zmienia bilanse drużyn, w których sie pojawia….

W arkuszu mam jako jeden z nielicznych rozpiskę kto u mnie gra na jakiej pozycji (dzięki @LONGER01

Paul bardzo możliwe, że wypada lepiej od Lowrego, ale nie o tyle co podajesz, natomiast jako że Lowry trafił do doskonale mi znanej organizacji w rl widzę bardzo wyraźnie różne niuanse z tym związane i jestem szczerze oburzony tym jak chu$#wo moi Magic byli dotychczas traktowani - to jak on uruchamia różne akcje, jak kreuje, te jego długie podania, to jest zwyczajnie kryminał jak moi Magic z ta ofensywnymi talentami jak KAT i Mitchell oraz z tym co potrafią grać w ataku Gordon i Oubre byli traktowani u nas. 

Gordon możliwe, że idzie na 1st lub 2nd Defensive Team w tym sezonie, Keldon jest bardzo fajnym graczem - ale to nie ten poziom by ich porównywać. U mnie gra to co obok Joka 4ty sezon..

Mam bardzo zbilansowany team z chyba największą głębią składu u nas na Wschodzie (na Zachodzie jeszcze nie porównywałem) - niestety cały czas mam problem z tym 5tym w s5 i Boucher mnie zawodzi, ale tu większe minuty dostaje z ławki Mann i Gordon wtedy przechodzi na właściwą dla niego pozycje pf. Po słabszym początku bujnął sie Quickley, bardzo w ofensywie poprawił się Grant Williams - widać, że solidnie przepracował offseason + jestem zachwycony Calebem Martinem i jego defensywą na obwodzie. Martwią trochę nieobecności Bircha, ale wtedy spokojnie Boucher może grać za niego z rezerwami (Nurse gra nim 1/3 czasu jako sf co u mnie oczywiście nie ma miejsca) + resztę minut łapia Okeke i Temple. Naturalnie czekam na powrót Nunna i na lepszą grę i większe minuty Bouchera. 

No i warto pamiętać że jedyni nowi u mnie gracze w rotacji to z ławki Mann i Martin. Nie mam żadnego gracza na ławce, który zdobywa ponad 10pkt. ale mam tych 6-7 którzy mają w rl 9-6, przy talencie i ficie jaki mam w s5 (problem do Boucher choć broni dobrze); 

Tak więc - nie.. nie masz lepszej ode mnie głębi składu.. Nie rozumiem przykładowo zachwytów nad Jeffem Greenem, który jest zwyczajnie tragiczny, nie masz obrony pod koszem - Kenyon Martin jest fajnie się zapowiadającym prospectem, ale nie przesadzajmy. Niang, czy Korkmaz też są ok jako gracze rotacji, choć Korkmaz jest przynajmniej na razie minusowy. Masz zapewne rotacje 10 graczy (dla Jonesów, czy Howarda nie ma miejsca), ponadto część Twoich graczy to rzemieślnicy, z których Paul raczej nie zrobi kolejnych Bookerów, czy Mikali Bridgesów. 

Jednak na ten moment bez wchodzenia w szczegóły top6 bym Indianie dał :) 

41 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Zastanów się co ty do mnie w ogóle piszesz i czy Chris Paul się może z kimkolwiek kanibalizowac w ogóle ? Skoro gra super z Bookerem, grał super zSGA, czemu miałby nie umieć grac z Vanvleetem? Imo podobni gracze, Booker lepszy bo wyższy :D

.. ale ja nic nie napisałem o tym, że z Van Vleetem nie może grać - napisałem że Van Vleet wchodzi przy Paulu w buty jaie miał przy Lowrym. Możesz i nawet musisz (bo tak masz skonstruowany skład) ratować się grą 3 guardami, bo brakuje Twoim graczy wysokich szczególnie po kontuzji Olynyka. Wyszło mi, że do rotacji upchniesz 10 graczy + masz Jonesy, równiez małego Howarda, kontuzjowanego Olynyka oraz Bobana na niektóre matchupy. + graczy 2way - tego Kelana jeszcze mozesz do rotacji wcisnąć. 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, january napisał:

eee, kombinujesz;)

A propos kombinowania - z tego co wypisujesz to dość ciężko będzie Ci znaleźć jakieś lineupy.

no, c***owy z cb trener, fakt

3 godziny temu, january napisał:

eee, kombinujesz;

w jakim sensie kombinuje jak podalem suche fakty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minnesota ma 2z3 najważniejszych graczy 2ekipy w lidze.

Minnesota ma 2 najważniejszych graczy 5ekipy na zachodzie.

Minnesota ma 2z3 najważniejszych graczy ekipy 10-10(aczolwiek łatwo zobaczyć, że porażki to nie ich wina gdyż grają przeciwko starterom a i tak mają super +/- czy on).

To powyższe już pokazuje, że fit jest bdb, łatwo go sobie wyobrazić bo występuje w realu.

Minnesota ma 1z3 najważniejszych graczy 4ekipy na zachodzie.

Do tego bdb Melton i Tate (jak każdego gracza HOU niestety bardzo ciężko ocenić, jednak jak 9gracz rotacji myślę, że to dobra opcja).

Jedyne ominięte mecze to Aytona czy Rob Willa, ale nigdy w tym samym czasie, stąd zawsze jeden z nich gra.

Jest to zespół wręcz stworzony do bardzo dobrego bilansu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakie buty musi wchodzić VanVleet przy Paulu? Paul raczej chętnie da mu być pierwsza opcja w ataku - co też zrobił Nurse w raptors i co zaczyna przynosić profity po mału. Co tez Paul zrobił z Bookerem w realu. Co tez zrobił z SGA. VanVleet u boku Paula powinien zakręcić się koło wyników jakie robi twój Mitchell jak narazie czyli 22-5-5 na 43% z gry i mnóstwo trójek. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

W jakie buty musi wchodzić VanVleet przy Paulu? Paul raczej chętnie da mu być pierwsza opcja w ataku - co też zrobił Nurse w raptors i co zaczyna przynosić profity po mału. VanVleet u boku Paula powinien zakręcić się koło wyników jakie robi twój Mitchell jak narazie czyli 22-5-5 na 43% z gry i mnóstwo trójek. 

XD

wiesz, ze przykladowo statystyki bookera sie pogorszyly?

van fujara to taki material na 1 opcje jak niedzwiedz na maskotke domowa

 
Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, january napisał:

Wiesz, obstawiam że oglądasz RL Heat podobnie do mnie;). Sam pewnie się zgodzisz, iż Jimmy wygląda lepiej od momentu kiedy nie musi skupiać się na byciu alfą i omegą w ofensywie (dojście playmakera Lowryego) i gra najefektywniejszy sezon w karierze. A przecież u mnie będzie grał obok dwóch lepszych od Lowryego playmakerów (Bron, Curry).

Dodatkowo w Heat mocno zawodzi rzut starterów- Lowry na 29,8% za 3, Duncan na 33,7% za 3, a Bam trafia midrange jumperki na dramatycznym efg 36,7. Tutaj będzie LaMidrange God i przede wszystkim Curry, który w pojedynkę tworzy lepsze gravity niż jakikolwiek team w NBA:) Więc owszem, Butler w swych ścięciach, grze jako short-roller i wjazdach z piłką w ręku będzie miał tu łatwiej, nie bardzo wiem gdzie tu można polemizować i po co ironizujesz;)

Chyba nawet w temacie Heat pisałem jak efektywniejsi się stali Jimmie i Bam po tym jak grę Heat kreuje Lowry :) - i tu pełna zgoda, a teraz przełóż to samo co napisałeś pod kątem Lowrego na mój team z KATem i Mitchellem i powiedz mi jak mam nie nie irytować jak czytam "pewne rzeczy o moim teamie" - przypuszczam, że gdybym potrafił opisywać niuanse koszykarskie jak Ty, fluber, karpik, czy C_M to byłbym teamem na regularnie 60W z nieporównywalnie większymi szansami na Finał czy mistrzostwo..  

20 minut temu, january napisał:

 

Nie rozumiem tutaj Twojej logiki z porównaniem sytuacji - Trae wydymał własny team, u nas Curry gra w Lakers, a nie w teamie, który nie dał mu supermaxa. Wedle tego co piszesz Curry jest zły na Warriors. Czyli jeszcze lepiej dla mnie, bo w Lakers będzie chciał udowodnić, iż się mylili nie dając mu supermaxa.

 

No to co zrobili Warriors jest niepojęte.. ale nie pisze o nich bo znowu wyjdzie, że hejtuję jego GMa.. jednak Ty tu nie umywaj rąk, bo Curry trafił za dwie paczki chipsów, paczkę orzeszków ziemnych oraz zgrzewkę wody Cisowianki do Lakers bez supermaxa co byłoby delikatnie mówiąc dymem na poziomie tego co w rl dzieje się z Simmonsem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

XD

SGA i Booker graja zyciowki u boku paula, VanVleet robi jak narazie 20-5-7 i 2stl, 3 trójki i44% fg  - z Paulem u boku grałby lepiej a nie gorzej. 
 

wez się jaraj swoim Beasleyem i Kennardem i ignoruj vanVleeta dalej :)ignoruj dobre słowo dla ciebie bo już ci wczoraj powiedziałem jesteś ignorant 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

W jakie buty musi wchodzić VanVleet przy Paulu? Paul raczej chętnie da mu być pierwsza opcja w ataku - co też zrobił Nurse w raptors i co zaczyna przynosić profity po mału. Co tez Paul zrobił z Bookerem w realu. Co tez zrobił z SGA. VanVleet u boku Paula powinien zakręcić się koło wyników jakie robi twój Mitchell jak narazie czyli 22-5-5 na 43% z gry i mnóstwo trójek. 

Czyli masz Van Vleeta (którego bardzo lubię i cenię) na poziomie Bookera? Spoko :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Rozwinal się mega u boku cp3 czy nie ?? 

jezu stary, SGA to mlody gosc, wiec naturalne, ze sie rozwija.

Nie wiem jak masz zamair bronci teze, ze zasluga w tym CP3, skoro co roku SGA sie poprawiał.

a napisales ze gral zyciowke obok cp3, co bylo nieprawda

van fujara to typowy przyklad gracza, jakiego nie chcesz na 1 opcje. nieefektywny, za duze buty dla niego.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Alonzo napisał:

Czyli masz Van Vleeta (którego bardzo lubię i cenię) na poziomie Bookera? Spoko :) 

W pierwszym trymestrze w NBA 21/22 graja na podobnym poziomie - czy to taka kontrowersyjna teza? 

 

 a VanVleet prędzej niż twój Gordon załapie się do all-NBA Defensive teams, ale skad miałbyś wiedzieć jak chwalisz tangiersa za pozyskanie dragica, który nie łapie się chyba do ich rotacji :)

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, RonnieArtestics napisał:

SGA i Booker graja zyciowki u boku paula, VanVleet robi jak narazie 20-5-7 i 2stl, 3 trójki i44% fg  - z Paulem u boku grałby lepiej a nie gorzej. 

nie ma to jak w jednym zdaniu pdoac 3 na 3 nieprawdziwe informacje xd

Ty od Morawieckiego sie uczysz? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

 ale skad miałbyś wiedzieć jak chwalisz tangiersa za pozyskanie dragica, który nie łapie się chyba do rotacji :)

Tak, nie gra - ale u nas Dragic dostał to co chciał, czyli trafił do drużyny Luki i jak dla mnie jest bardzo efektywnym backupem na pg. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

nie ma to jak w jednym zdaniu pdoac 3 na 3 nieprawdziwe informacje xd

Ty od Morawieckiego sie uczysz? :P

VanVleet robiłby u mnie mniej pewnie mniej asyst niż w Toronto, bo miałby mniej piłki natomiast przez umiejętności kreowania Paula na pewno by skorzystał bo Fred umie się poruszać po boisku tak żeby zdobyć pozycje będąc bez piłki. Innymi słowy dostałby z dwa-trzy ekstra passy na mecz wiecej od cp3. 
 

Wez obejrzyj sobie  jakiś mecz Toronto, polecam tobie jak tak ostro po nim ciśniesz. Fred wymiata w tej pierwszej ćwiartce sezonu i to jest fakt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mac napisał:

Jedyne ominięte mecze to Aytona czy Rob Willa, ale nigdy w tym samym czasie, stąd zawsze jeden z nich gra.

g6 - sprawdziłem sobie z ciekawości :P - żeby nie było - sprawdź na bbref jak chcesz. 

Tak się przypadkowo składa, że akurat gracie wtedy z Orlando 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Alonzo napisał:

g6 - sprawdziłem sobie z ciekawości :P - żeby nie było - sprawdź na bbref jak chcesz. 

Tak się przypadkowo składa, że akurat gracie wtedy z Orlando 🤣

sorry w takim razie za słowo nigdy, a mogło być zazwyczaj.

Więc dzięki za konstruktywne poprawienie.

Ogólnie to był chyba okres gdzie KAT wymiatał ( potem miał przerwę, ale nadal wymiata), reszta też solidnie więc całkiem możliwe że właśnie Twój W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mac napisał:

sorry w takim razie za słowo nigdy, a mogło być zazwyczaj.

Więc dzięki za konstruktywne poprawienie.

Ogólnie to był chyba okres gdzie KAT wymiatał ( potem miał przerwę, ale nadal wymiata), reszta też solidnie więc całkiem możliwe że właśnie Twój W.

U mnie to było g8 - jedyny mecz (jak dotychczas) w którym nie grał Mitchell ;) 

Sprawdziłem tak sobie z ciekawości, bo akurat uzupełniam statsy i pomyślałem sobie, ze byłyby jaja jakby to akurat przypadało na mecz z Orlando - dlatego napisałem, bo mi się śmiać chciało, że taki przypadek :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.