Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, january napisał:

No nie, zaś chcesz podawać staty sprzed lat :< ?

mowilismy o sumie 5 graczy :) a beasley wraca ostatnio do formy tak btw

1 minutę temu, january napisał:

Tu zwracam honor, pamiętałem że ta kontuzja już dość dawno temu była, ale Cavs faktycznie mieli bardzo mało gier w tym czasie.

mowilo sie 2-4 tygodnie, a wyjdą niecałe 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, january napisał:

Eeeee...

Jeśli chodzi o obronę - Mobley jest dobry, ale opuścił sporo, masz kilku fatalnych (Forbes, Beasley, Kennard, Osman) defensorów w rotacji, Melo to też superD nie jest ;d, a zawodzi w tym aspekcie bardzo mocno w tym sezonie Davis. Przecież on ma dfg pod koszem z wysokich jedne z najsłabszych w lidze (gorsi są tylko Valanciunas, Kevin Love, Dean Wade i Robert Williams).

Pewnie mało kto oglada Pacers, ale warto zwrócić uwagę jak Sabonis dobrze prezentuje w tym aspekcie. Co zreszta potwierdzają staty. Jednak chyba w przeciwieństwie do powszechnej opinii można uznać, ze jest dobrym obronca na swojej pozycji? 
 

No i oczywiście Noel tez kozak. Najlepszy center NYK. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@january co do Wizards to jako fan Hornets muszę docenić formę Bridgesa bo gra jak top20 ligi w tym trymestrze, pozdro @mac 

Smart Harden Durant Bridges Cezary Trybanski mysle tez by była już niezłą pierwszą piątką w I trymestrze, a na ławeczce jeszcze jakieś Igoudale i Josepha się znajdą ale spokojnie bo jak Hardenczy Durant wypadłby znów na miesiąc to @Sylvinho.znowu będzie miał gorąco w gaciach 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

 Alonzo atakuje mnie, 

Naprawdę wierzysz w to co piszesz?

Rok temu o tej porze pisałeś że Tim Hardaway Jr. jest lepszy od Mitchella.

Mitchell idzie po supetmaxa a Hardaway dostał od Celtics MLE..

Rozumiem że teraz Nurkic jest lepszy od KATa? polecam pooglądać trochę kreowanie Lowrego w Heat jak już tak zachwycasz się Paulem- nie mam zamiaru w takich bredniach brać udział. Bez urazy Ronnie ale porównanie BeGMowych Pacers do Magic to jak porównywać yorka do owczarka niemieckiego użytka. Jasiek celowo robi ci jakieś złudne nadzieje wg zadady dziel i rządź a ty mu się dajesz podpuszczać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RonnieArtestics napisał:

January atakuje minnesote

I ogólnie pisze nie prawdę, ale czy kogoś to interesuje?

Otóż z wymienionych graczy:

"gorsi są tylko Valanciunas, Kevin Love, Dean Wade i Robert Williams" tak się składa, że Dean Wade to jeden z lepszych gości od obrony obręczy w lidze..

image.png.ff81e36b9c5b961bd75cd988cdc251a8.png

Jeśli chodzi o największą ilość takich akcji to mamy:

image.thumb.png.5e8894cf804f7cc171ff95dbbda34814.png

Julius Randle ma więcej obronionych akcji pod koszem niż Gobert i na niższym procencie, uznajemy więc że jest w tym elemencie od niego lepszy?

Vucević tak hejtowany przez stycznia jest w tym dużo lepszy od większości graczy, Markanen również.

Więc pozostaje pytanie z mojej strony.

Czy ten stat w takiej postaci cokolwiek mówi?

 

Przede wszystkim chętnie bym zobaczył wszystkie akcje jakie są traktowane jako te FG opponenta na mniej niż 5FT.

Tak duża ilość u Anthonego Davisa i znajomość Jego stylu gry sugeruje mi np, że jest brane pod uwagę, kiedy wydaje się, że jest po akcji a taki Anthony Davis nadal mimo wszystko stara się to zablokować. Czy to wada? Wydaje mi się, że jest w tym właśnie świetny. Mało kto potrafi jak on właśnie zablokować coś co inni nie mają szans.

Stąd akurat on i Robert Williams w jednym zdaniu to komplement, bo on też jest w tym elemencie wybitny, niestety gra sporo na obwodzie w obronie (co jednak tez w pewien sposób pokazuje Jego wyjątkowość).

Skoro jednak bawimy się w gówno staty, to może i ja zapodam całkiem ciekawy z udziałem Roberta Williamsa i losowo wybranego gracza Theisa:

Boston Celtics z Robertem Williamsem w składzie jest 8-6.

Bez niego: 2-4, w tym porażka z SAS a jedno zwyciestwo z OKC (jakie to łatwe świadczy to, że z nimi swoje jedyne zwycięstwo zanotował Theis).

Daniel Theis zaś z Houston:

Jak gra mniej niż 18.4 minuty, to HOU ma bilans 2-2.

Jak gra więcej niż 18.4 minuty, to HOU ma bilans 0-14.

Bez manipulacji z minutami to też je 1-2 (z tym że drugie zwycięstwo to mecz gdzie theis rozegrał najmmniejszą ilość minut) i 1-14 (gdzie jedyne zwycięstwo to mecz gdzie theis rozegrał najmmniejszą ilość minut)

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@january Bridges moze grac na wielu pozycjach i heavy minuty w Wizards, cory joseph może dać legitne 25 minut, tam jest oczywiście problem z głębia pod koszem ale podobnie jak w Nets w realu i jakos sobie z tym poradzą.

 

Natomiast nawet nie będę odpisywał na post Alonzo, marna prowokacja jak sugerujesz ze będę daleko od ciebie w bilansie w I trymestrze. 
 

Oh wait… śmiesznie ze wypominasz jakiegoś hardaway jr - przypomne ci jedno: czy to nie ty w zeszłym roku przed głosowaniem I trymestru napisałeś w podobnym stylu że nie ma szans na to żeby Pacees skończyli wyżej od Magic w głosowaniu - po czym Pacers skończyli oczywiście wyżej? 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, january napisał:

Stuknij się mocno w łeb z swoimi spiskowymi teoriami, bo żal patrzeć co się z Tobą porobiło.

Potrafisz czasami być nawet obiektywny jak nie dotyczy to Lakers i jakichś twoich interesów. Możliwe że przejadło mi się twoje nachalne bajdurzenie, ale niektórych tych głupot naprawdę aż żal czytać.. Jak dla mnie przegięliście z fluberem po Krutwigu, którego gdybym miał miejsce na 2way wystarczyłoby żebym podpisał na 2way i to wasze pierdo$%nie na jego temat spuszcza się oficjalnie w kiblu. 

Sota na ten moment cię zjada w 1T i tu nawet nie bardzo jest o czym dyskutować. Mdli mnie o tych hipokryzji o tzw. Lidze Graczy - nie wiem czemu @karpik tego nie podjął (możliwe, że podobnie jak ja nie widzi sensu w dyskusji tu z niektórymi) ale przypierd$%sz sie do niego o brak PO dla Younga, a sam bezczelnie pozbawiasz Stepha Currego możliwości podpisania supermaxa, później jeszcze wymieniasz najpierw Brogdona, a później Bartona na ... werble.. picki w drafcie i jakieś kasztany, na FA tak nabajerowałeś, że ściągnąłeś o Hilla i Gaya za minima za dużo, do tego Jimmiego Butlera spychasz do 3 opcji .. a juz w samej drużynie bazujesz na roto Currego (hallloł! czy ktoś tu dostrzega, że on tu gra w nowym systemie bez Draymonda Greena !!!!) + urazy LeBrona, które przy tym to juz mały pikuś i tworzysz jakąś narrację o niewiadomo jakich Lakers. A Theisa to zamierzasz liczyć roto jak Currego, czy tu będziesz wciskał bajer że w twoim systemie to zupełnie inny gracz i jest 2 razy lepszy od Draymonda? 

I śmiesz w tym wszystkim mi cokolwiek wytykać... za to ty się jak widać nie zmieniłeś.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, january napisał:

wowowo, cóż to za nieładne zarzuty?

Już podrzucam link: https://www.nba.com/stats/players/defense-dash-lt6/?CF=GP*G*5:FGA_LT_06*G*3&Season=2021-22&SeasonType=Regular Season&sort=LT_06_PCT&dir=1&PlayerPosition=C i masz tam dokładnie to co napisałem;)

Z góry mówię, że nie wiem skąd są Twoje ucięte screeny, podrzuć link.

No to jeszcze lepiej, bo te same źródło tylko dla odległości mniejszej niż 5ft:

https://www.nba.com/stats/players/opponent-shooting/?sort=Less Than 5 ft. FGA&dir=1&CF=PLAYER_NAME*E*wade

Ogólnie 5-9ft ma tez nieźle, a 6ft źle.

Resztę ogólnie można na:

https://www.nba.com/stats/players/opponent-shooting/

15 minut temu, january napisał:

To ja dodam, że Nets są 12-2 kiedy LMA gra powyżej 16 minut, a 2-3 kiedy gra mniej ;)

Ale ja absolutnie nie zamierzam atakować LMA czy Batuma (którego nieobecnosć z żadnej sposób nie wpłynęła na słabszą grę LAC).

Ogólnie namawiałem mocno Sylwka by po niego uderzył. Patrząc jednak jak traktuje się go w głosowaniu mnie nie dziwi, że nawet nie próbuje w takich sytuacjach.

 

Ty podajesz już kolejny raz tę statystykę z obroną obręczy jakby miała coś wartościwego znaczyć i pewnie część osób łyka jak pelikany.

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Natomiast nawet nie będę odpisywał na post Alonzo, marna prowokacja jak sugerujesz ze będę daleko od ciebie w bilansie w I trymestrze. 
 

Oh wait… śmiesznie ze wypominasz jakiegoś hardaway jr - przypomne ci jedno: czy to nie ty w zeszłym roku przed głosowaniem I trymestru napisałeś w podobnym stylu że nie ma szans na to żeby Pacees skończyli wyżej od Magic w głosowaniu - po czym Pacers skończyli oczywiście wyżej? 

Masz szanse na top6 jak twoi tak dalej będą grali.

No głosowanie w tamtym sezonie w 1T to było żenujące jak praktycznie bez offseason drużyna z najmniejszymi zmianami w składzie miała 9 seed przed kompletnie przebudowanymi teamami tóre u nas z marszu ze sobą grały.. Smutne to jest jak sobie przypomnę, jak fluber mi wyliczał rzuty śmiejąc się z Bircha, który później grał rewelacyjnie w rl Toronto jak dostał taką rolę jak ja mu dałem. 

I jeszcze raz:

Hardaway nad którym się tak spuszczałeś nie dostał od ciebie nawet oferty i skończył za MLE u naszych Celtics - tyle wyszło z twojej propagandy.., a Mitchell (wg głosujących ciągła 3 opcja rl Jazz) ciągnął na kontuzjowanej kostce rl Jazz w playoffs grając znów kosmos.. ale jak znowu GMowie kupią że Nurkic jest lepszy od KATa, to spoko - - nie moja piaskownica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Alonzo napisał:

Smutne to jest jak sobie przypomnę, jak fluber mi wyliczał rzuty śmiejąc się z Bircha, który później grał rewelacyjnie w rl Toronto jak dostał taką rolę jak ja mu dałem. 

.

On dostał te rolę żeby Raptors mogli rewelacyjnie tankować:)

Długo wytrzymales milcząc ale wiedziałem że to się tak skończy... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, january napisał:

O matko mac - to co podajesz to jest statystyka na zasadzie "jak rzucał CAŁY ZESPÓŁ przeciwnika, kiedy dany gracz był na boisku"

Kompletnie różna od tego co ja podaję.

Ok, sorry w takim razie, ale nadal wyniki są dziwne, jak np słaby wynik Poetla i szkoda, że nie można powybierać róznych odległości z tych 6ft.

Plus jak pisałem, nie wiadomo jak się to liczy, zwłaszcza to może być nie fair w stosunku do graczy co mogą switchować i kryć obwodowych i jeszcze starać się móc zdążyć do bloku w stosunku do graczy co po prostu tam cały czas kampią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, january napisał:

 

W przeciwieństwie do Ciebie ja jestem nieustannie obiektywny. Ty natomiast znów publicznie przyznajesz się, iż stosunek do danego GMa wpływa na Twoje głosowania. Na kogo aktualnie jesteś obrażony - przeciw tej osobie głosujesz. Bardzo słabo to wygląda i od lat powtarzam - pracuj nad tym.

 

Oj Alonzo, Alonzo. Sam pisałeś i to nieraz, że Butler nie ma problemu z odsuwaniem się w cień. Teraz jesteś na mnie cięty to nagle stało się to problemem?

 

Moje głosowanie zawsze jest takie samo (+ jakaś ewaluacja oparta o nową wiedzę o sytuacji) - osoba GMa ma wpływ na klimat jaki jest w drużynie   - czyli czy drużyna tankuje, czy ciągle gra o wyższe cele, jak GM podchodzi do finansów/ kontraktów swoich, a jak innych (co ciekawe - PJ Tucker o którego tu byłem przez begmwe manipulacje oskarżany o  nieuczciwe głosowanie pod wpływem emocji -  dzięki tym 4mln. od Longera za ten sezon wyszedł dokładnie tak samo finansowo jak trafiłby do Qcina, różnice zrobi ten przyszły rok - bo później jak nie zakończy kariery to już raczej minimum) + oczywiście kwestie transferów czy ogólnie zmian w drużynie i wizji na nie - długo by tu o tym - ale ogólnie każdy ma jakąś swoją wizje. ja zbyt dużo czasu poświęcam na analizę drużyn by później czytać obraźliwe texty i żonglowanie wybranymi frazami w których czytam, że nie wiadomo co piszę. Statsy z rl są tylko poglądowe, bo mamy zupełnie inne drużyny oparte na innych graczach gdzie zawodnicy ci mają często różne role - no chyba, że ktos uważa, że równocześnie LeBron, Curry i Butler moga być tu liderami, albo z drugiej strony - Booker/Tatum/George. 

Jimmie druga opcją tak, ale trzecią to już ryzykowna teza - ale tu akurat z GMami Soty możecie sobie podać ręce - bo tam też role w drużynie oraz rozkład rzutów jest dyskusyjny. 

Do reszty nie widzę sensu się odnosić - tym bardziej jak czytam, że bez Draya i supermaxa Curry jest w Lakers w siódmym niebie :) 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Alonzo rozmowa z tobą nie ma sensu, gdy: Paul robi 15-0 jako drugi lub nawet powiedziałbym pierwszy najważniejszy/najlepszy gracz swojej drużyny, u mnie robi jako najlepszy, VanVleet gra jak legit lider średniej drużyny, Nurkic gra conajmniej dobrze i co najważniejsze w każdym meczu, Keldon dorzuca swoje 15/6, choć to jedyny zawodnik który zawodzi oczekiwania moje, Holiday, Niang, Korkmaz grają to co mają grac czyli są świetnymi zadaniowcami i dają dużo punktów po trójkach, Tyus Jones gra swoje, mam w obwodzie jeszcze Daviona Mitchella, jeffa greena, kenyona i kelana Martina. Jedyna kontuzja - Kelly Olynyk.

 

Wszyscy najważniejsi zdrowi i w mega formie, Paul robi drugi bilans w NBA z trochę lepszym supportem co prawda (ale ławkę mam lepsza niż suns w realu smiem twierdzić ), january pyta czy wygram ten trymestr na wschodzie, a ty piszesz,ze może mam szanse na top6 w I trymestrze :D …Dobra  to daj mi już te 15-13 i zobaczymy, który będę, ja śmiem twierdzić że skończę w top3-4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Widzisz Alonzo rozmowa z tobą nie ma sensu, gdy: Paul robi 15-0 jako drugi lub nawet powiedziałbym pierwszy najważniejszy/najlepszy gracz swojej drużyny, u mnie robi jako najlepszy, VanVleet gra jak legit lider średniej drużyny, Nurkic gra conajmniej dobrze i co najważniejsze w każdym meczu, Keldon dorzuca swoje 15/6, choć to jedyny zawodnik który zawodzi oczekiwania moje, Holiday, Niang, Korkmaz grają to co mają grac czyli są świetnymi zadaniowcami i dają dużo punktów po trójkach, Tyus Jones gra swoje, mam w obwodzie jeszcze Daviona Mitchella, jeffa greena, kenyona i kelana Martina. Jedyna kontuzja - Kelly Olynyk.

 

Wszyscy najważniejsi zdrowi i w mega formie, Paul robi drugi bilans w NBA z trochę lepszym supportem co prawda (ale ławkę mam lepsza niż suns w realu smiem twierdzić ), january pyta czy wygram ten trymestr na wschodzie, a ty piszesz,ze może mam szanse na top6 w I trymestrze :D …Dobra  to daj mi już te 15-13 i zobaczymy, który będę, ja śmiem twierdzić że skończę w top3-4.

Dlatego że szukam logiki w tym co piszesz Ronnie? 

Wymieniłeś m.in. filary Twojej drużyny Turnera, czy Hardawaya na Van Vleeta i Nurkicia. Chcesz porównywać uwolnionego od Lowrego Van Vleeta, który wchodzi w te same buty w Twoich Pacer przy Paulu? Gdzie Twój fundament obrony Turner? Kto go zastąpi? Twoi point guardzi się kanibalizują. Davion Mitchell już sobie zaskarbił moją sympatię - gracz pasujący do mentalności mojej drużyny - brawo za scouting ! ale gdzie Ty nim chcesz grać przy Paulu i Van Vleecie mając jeszcze braci Jones? 

Moja czwórka Lowry/Mitchell/Gordon/KAT kontra Twoja Paul/Van Vleet/K. Jonson/Nurkic - gdzie moi grają juz 4 sezon razem - naprawdę widzisz tu jakieś możliwości porównywania tego? Bez urazy - naprawdę bo masz fajny team. 

Odnośnie samego seedu dla Pacers - trymestr trwa i ciężko ocenić na ten moment chociażby naszych 76ers, ponadto ja kupuje u Heat Horforda i zwłaszcza Dragicia! (bardzo dobry ruch Tangiersa - szału nad Vuceviciem nigdy nie rozumiałem, ale tłumaczyłem to sobie tym, ze pewnie co poniektórzy u nas przewartościowują Europejczyków). Może powinieneś od Cvbe za jakichs guardów Poeltla, czy Robinsona ściągnąć - bo on z kolei ma problem z guardam (tu mnie bawiły texty Cvbe o mojej słabej ławce, gdzie Quickley na ten moment zjada jego Kembe ze s5 :) ) ; - Cavs są Twoim rywalem o seed + nie wiadomo jak Toronto ocenić - tu Lillard się ostatnio nieco poprawił, a Siakam wrócił szybciej niż zakładano, choć to tam jest problem z ławką - choć s5 bardzo fajne + PJ Tucker; sa też Wizards, którzy już chyba 3 sezon katuja się grając w 5, czy 6  - ale na teraz to też team na top6, są Bux z bardzo krótką rotacją, ale również z Antkiem, wysoko też mam Pistons, choć niesamowity pech z Morantem.. - ale tu pamiętamy z opowieści Jaśka, że Russell jest przecież elitarny ;) (ale gra dobrze - w Wolves, wiem bo oglądam), o play in walczą jeszcze Knicks i Hornets, no i nie ma co lekceważyć jak graja zwłaszcza na własnym podwórku Celtics (z Hardawayem) i Nets.  Jeszcze z 10 meczy do końca trymestru - moga być jakieś kolejne przetasoania. Obaczymy. 

23 minuty temu, january napisał:

Tu Jimmy po prostu będzie miał lepsze warunki do gry jeszcze;)

No.. jak zawsze u Ciebie :) 

23 minuty temu, january napisał:

Tzn Curry jest zły na Lakers, bo nie dostał supermaxa od Warriors i bo wymieniono mu Draymonda jako support na dwóch graczy z all-NBA? Bo nie wiem już o co Ci chodzi.

A to nie jest odpowiedni powód? Trea za brak PO w extension miał żądać wymiany i w ogóle pisałeś, że to oburzające jak został przez Mavs potraktowany, ale Curry ma w pompie że został potraktowany przez team w którym zdobył kilka mistrzostw i jest juz teraz legendą jak worek ziemniaków i to jeszcze dziwnym trafem przed danie mu supermaxa? 🙃 - no wg mnie tai deal - przypominam - w Lidze Graczy by nie przeszedł :) A czy na Lakers jest zły? To już nie ma znaczenia dla samej sytuacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Alonzo napisał:

Dlatego że szukam logiki w tym co piszesz Ronnie? 

Wymieniłeś m.in. filary Twojej drużyny Turnera, czy Hardawaya na Van Vleeta i Nurkicia. Chcesz porównywać uwolnionego od Lowrego Van Vleeta, który wchodzi w te same buty w Twoich Pacer przy Paulu? Gdzie Twój fundament obrony Turner? Kto go zastąpi? Twoi point guardzi się kanibalizują. Davion Mitchell już sobie zaskarbił moją sympatię - gracz pasujący do mentalności mojej drużyny - brawo za scouting ! ale gdzie Ty nim chcesz grać przy Paulu i Van Vleecie mając jeszcze braci Jones? 

Moja czwórka Lowry/Mitchell/Gordon/KAT kontra Twoja Paul/Van Vleet/K. Jonson/Nurkic - gdzie moi grają juz 4 sezon razem - naprawdę widzisz tu jakieś możliwości porównywania tego? Bez urazy - naprawdę bo masz fajny team. 

Odnośnie samego seedu dla Pacers - trymestr trwa i ciężko ocenić na ten moment chociażby naszych 76ers, ponadto ja kupuje u Heat Horforda i zwłaszcza Dragicia! (bardzo dobry ruch Tangiersa - szału nad Vuceviciem nigdy nie rozumiałem, ale tłumaczyłem to sobie tym, ze pewnie co poniektórzy u nas przewartościowują Europejczyków). Może powinieneś od Cvbe za jakichs guardów Poeltla, czy Robinsona ściągnąć - bo on z kolei ma problem z guardam (tu mnie bawiły texty Cvbe o mojej słabej ławce, gdzie Quickley na ten moment zjada jego Kembe ze s5 :) ) ; - Cavs są Twoim rywalem o seed + nie wiadomo jak Toronto ocenić - tu Lillard się ostatnio nieco poprawił, a Siakam wrócił szybciej niż zakładano, choć to tam jest problem z ławką - choć s5 bardzo fajne + PJ Tucker; sa też Wizards, którzy już chyba 3 sezon katuja się grając w 5, czy 6  - ale na teraz to też team na top6, są Bux z bardzo krótką rotacją, ale również z Antkiem, wysoko też mam Pistons, choć niesamowity pech z Morantem.. - ale tu pamiętamy z opowieści Jaśka, że Russell jest przecież elitarny ;) (ale gra dobrze - w Wolves, wiem bo oglądam), o play in walczą jeszcze Knicks i Hornets, no i nie ma co lekceważyć jak graja zwłaszcza na własnym podwórku Celtics (z Hardawayem) i Nets.  Jeszcze z 10 meczy do końca trymestru - moga być jakieś kolejne przetasoania. Obaczymy. 

A gramy w NBA po 4 graczy Alonzo? Bo nawet słowem nie wspomniałeś ze gracze5-9 czy 5-12 ile chcesz? u mnie o wiele lepsi… mam jedna z najlepszych ławek w lidze i zdrowie, w tym będę upatrywał swojej przewagi w tym trymestrze, plus oczywiście w formie vanVleeta i paula. 
 

nie rozumiem czemu np z trójki : VanVleet i Paul i Davion nie może grac po prostu zawsze dwóch z nich na boisku? Davion gra przecież nawet minuty jednocześnie z haliburtonem i hieldem albo foxem i haliburtonem. U mnie problem z minutami bedzie dla jonesów jedynie, ale się znajdą i dla nich jak coś w meczach ze słabszymi druzynami, bo wtedy Paul może odpoczywać grając po 20-24 minuty sobie spokojnie. 
 

Bez jaj Alonzo mam super fit Paul-Nurkic, super obronę mając z przodu pare paul-VanVleet, i super trójki, o czym bedzie dużo mówione przy opisie na pewno. mój główny problem to brak defensora na super skrzydłowych typu Durant, James, Antetokounpo - ty akurat takiego nie masz, nie obawiam się Aarona Gordona i Terrence Manna. 

W tym trymestrze

Paul dwa lvl wyżej niż Lowry 
VanVleet lvl niżej niż Mitchell
Keldon = Aaron 

Nurkic dwa lvl niżej niż KAT .

 

zgodzisz się ? starałem się być obiektywny, to nie jest aż taka duża przewaga jak ci się wydaje, a jak sądzisz ze Chris Paul potrzebuje czterech lat żeby sie z kimś zgrać to zobacz sobie porównanie jak on zmienia bilanse drużyn, w których sie pojawia…. Mi się wydaje ze w przypadku gdy masz gracza jak cp3 jest to kwestia 4 treningów, max. 4 meczy, skoro robi wyniki takie jak robił  w rockets, OKC i suns zaraz w pierwszym sezonie. Ale twoje zgranie jest już legendarne :)

Btw chwalenie dragica w tym sezonie to jest jakiś zart z okazji urodzin Elda i tego ze się najebales czy jak ? Przestań proszę cie😂

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się co ty do mnie w ogóle piszesz i czy Chris Paul się może z kimkolwiek kanibalizowac w ogóle ? Skoro gra super z Bookerem, grał super zSGA, czemu miałby nie umieć grac z Vanvleetem? Imo podobni gracze, Booker lepszy bo wyższy :D

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.