Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, january napisał:

Nie, napisałeś zupełnie co innego;) coś o 4os. rotacji, coś o grze bez centra i coś o Lakers poza 4 seedem;)

Przyjdzie czas na opisy to będą opisy, mi się nie chce co chwila kadzić swoim gwiazdom i rolesem.

Ale przekomiczne są pisania "e tam, Ayton i Williams będą grać po 40 min na mecz", czy chwalenie po 3 dobrych meczach beznadziejnego dotąd w tym sezonie Tatuma i ogólnie grupy bardziej lub mniej zawodzących graczy Soty (Tatum, Jackson, Ayton, Booker). Bo potem wpadają statystyki i wychodzi, że jednak w sumie to macie trymestr koszmarnego ceglenia - od gwiazd, przez rolesów, aż po jedynego zmiennika na skrzydle, czyli Tate.

Już Ci tłumaczyłem, że jak trollujesz to musisz uważać z przesadą, bo staje się to zbyt oczywiste;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, mac napisał:

Co w tym przekomicznego? Jeden i drugi większość meczy mogą grać mniej, a jak nie ma drugiego to więcej. I tak się składa, że się ładnie wymieniają nieobecnościami.

No na szczęście mamy aż dwóch specjalistów w zbiórce ofensywnej, więc i tak Ayton czy RobWill zapewnią ponowienie akcji.

image.png.b2314b15b22a6bbd90283c2ef2ef3ac9.png

Jak widać nie tylko Minnesota króluje na ofensywnej desce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:
No bo na tej zasadzie to ja stwierdzam, że Curry i Butler pod nieobecność LeBrona grają po 45 mpg (też zwiększę im o 33% minuty). W innych meczach mogą grać mniej :)

Jest róznica między 40 - 45min, jak i taka, czy ktoś musi grać bardzo dużo z piłką lub nie.

Jednak nie widzę nic złego, jakbyś tak to rozpisał, i chyba rozsądne jest grac inne minuty gdzie masz big3, a inne niż jak któryś grać nie może.

Ofc pewnie też przeciwnik ma znaczenie, z takimi pelikanami (czy to naszymi czy tymi z reala), to moglibyśmy z qcinem siebie na trochę wpuścić na parkiet a i tak pewny win.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, człowiek...morza napisał:

 


No cóż, widzimy jak na dłoni jak gra niektórym zmienia pstryczki w głowie.

Szkoda, bo chyba nie o to powinno w niej chodzić? W teorii powinien być zwykły fun, a nie po trupach do celu. No ale nie wiem, może zbyt ideowy jestem.

Myślę, że więcej komentarza a propo "bezstronności"  @RonnieArtestics nie trzeba. 

Wiesz, jak nie kumasz ironii to nie pogadamy 😛 pisz więcej takich postów jak cytowany powyżej to na pewno Ci policzę bena jako full impact player ;)

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A serio to jak z tym Simmonsem jest? Bo nie mam czasu wszystkiego czytać i śledzić a ostatnie co o nim widziałem, to że inne kluby wycofują się z dealowania po niego ze względu na jego mental issues, bo nie chcą płacić jeśli dla nich nie zagra też. I teraz nie wiem czy to było "półoficjalne" info zza kulis czy tylko jakieś domysły. I nie pytam C_Ma bo tu wiadomo, jaka będzie odpowiedź. Ktoś inny coś wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie wymianę Irving za Simmonsa trzeba ocenić jako swietna dla Knicks, za dokładnie ten sam poziom prezentowany w tym sezonie przez obu graczy Knicks zaoszczędzili kilka milionów dolcow, za to Philly pechowo mocna, w pełnym składzie trio Irving Klay Embiid byłaby faworytem na Wschodzie a zapowiada się powtórka z Wizards 21’ i mocne cięcia budżetowe po sezonie z groźbą bankructwa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Qcin_69 napisał:

ogólnie wymianę Irving za Simmonsa trzeba ocenić jako swietna dla Knicks, za dokładnie ten sam poziom prezentowany w tym sezonie przez obu graczy Knicks zaoszczędzili kilka milionów dolcow, za to Philly pechowo mocna, w pełnym składzie trio Irving Klay Embiid byłaby faworytem na Wschodzie a zapowiada się powtórka z Wizards 21’ i mocne cięcia budżetowe po sezonie z groźbą bankructwa 

mobley i bamba chyba tez git?

i divincenzo za robinsona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Qcin_69 napisał:

ogólnie wymianę Irving za Simmonsa trzeba ocenić jako swietna dla Knicks, za dokładnie ten sam poziom prezentowany w tym sezonie przez obu graczy Knicks zaoszczędzili kilka milionów dolcow, za to Philly pechowo mocna, w pełnym składzie trio Irving Klay Embiid byłaby faworytem na Wschodzie a zapowiada się powtórka z Wizards 21’ i mocne cięcia budżetowe po sezonie z groźbą bankructwa 

Uuu, mocne. 

Ale mówiłem, że nie oddam Tobie Embiida, więc nie musisz się już tak starać 😉

Ale obiektywnie to każda drużyna z big3 gdyby wypadł jeden z nich jest słabszą drużyną niż gdyby nie wypadł. Nic odkrywczego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Tecu napisał:

Uuu, mocne. 

Ale mówiłem, że nie oddam Tobie Embiida, więc nie musisz się już tak starać 😉

Ale obiektywnie to każda drużyna z big3 gdyby wypadł jeden z nich jest słabszą drużyną niż gdyby nie wypadł. Nic odkrywczego. 

no to jest oczywista oczywistość, tyle ze Tkbie wypadł i Klay i Irving i teraz Embiid wiec w sumie big3 poza grą. Dla mnie w pełnym składzie miałeś top2 zespół na Wschodzie i top4 bez podziału na konferencje, teraz niestety mega słabo to wyglada a salary zajebane okrutnie, no nic, TO Jest sport! 

//

a Embiida nigdy nie chciałem xd przynajmniej nie przypominam sobie żebym kiedykolwiek o nim myślał :D 

34 minuty temu, człowiek...morza napisał:

mobley i bamba chyba tez git?

i divincenzo za robinsona?

nom, dla tankera super ruchy, dla Miami zreszta tez 

Edytowane przez Qcin_69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to, że Simmons gra jest więcej niż oczywiste. Chciał transferu - dostał transfer więc gra.

Co do Irvinga argumenty @Tecu mnie przekonały. Po prostu miło by było z jego strony aby przy opisach jeśli gra w miastach gdzie konieczne jest szczepienie aby mógł wejść na halę podał to jako jego nieobecność. W pozostałych meczach gra. Co do Walla to mam zgryz bo sytuacja Walla u nas i w RL jest dość podobna ale tu chciał bym aby się wypowiedział @MarcusCamby. Winów mu i tak za dużo nie nabije ale jednak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, cvbe napisał:

Uff, wiedziałem że będzie gwiazdą jak kupowałem jego koszulkę z 10 lat temu! Trochę może inaczej sobie to wyobrażałem, ale good enough!

kurde kochałem go jak syna jak wjeżdżał do NBA. Szkoda, że się to tak potoczyło. To samo Landry Fields.

W sumie ciekawe, bo jak szedł do CAVS to on miał być tym większym atutem, a JR dodatkiem, wyszło zaś odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

kurde kochałem go jak syna jak wjeżdżał do NBA. Szkoda, że się to tak potoczyło. To samo Landry Fields.

W sumie ciekawe, bo jak szedł do CAVS to on miał być tym większym atutem, a JR dodatkiem, wyszło zaś odwrotnie.

Same here, gamoniowate małolaty w Knicks te kilka lat temu były zawsze traktowane jak największe diamenty :D Coś w stylu piłkarskiego "raz prosto kopnie piłkę i już gwiazda" to wśród fanów Knicks było podobnie - jeden dobry mecz jakiegoś gamonia i już wszyscy zakochani :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, cvbe napisał:

Same here, gamoniowate małolaty w Knicks te kilka lat temu były zawsze traktowane jak największe diamenty :D Coś w stylu piłkarskiego "raz prosto kopnie piłkę i już gwiazda" to wśród fanów Knicks było podobnie - jeden dobry mecz jakiegoś gamonia i już wszyscy zakochani :D

nawet toney douglas mial swoj okres chwały xd

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, january napisał:

Lillard i Giannis z prawdziwymi, a nie wydumanymi :)  nagrodami w 5 tygodniu

Aktualnie:

3 - Lakers (Curry x2, Butler)
2 -Wizards 2 (Durant, Bridges)
1- Bucks (Giannis), Bulls (Allen), Kings (Gobert), Wolves (George), Raptors (Lillard)

Te nagrody to śmiech na sali, cp3 powinien dostać za ten tydzień a nie jakieś Lillardy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.