Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Minnesota gratuluje również Aytonowi nagrody zawodnika tygodnia

to już 3 zawodnik po Paulu Georgu i Tatumie.

W sumie za tę serię zwycięstw Suns należy się także Bookerowi.

Zatem 4 zawodników z tytułem gracza tygodnia w tak krótkim sezonie.

Dodatkowo wczoraj o przystępnej porze był mecz LAC - Mavs, gdzie trio Reggie Jackson - Brunson - PGeorge zarządziło na scenie. Może część osób miało okazję się przekonać, z jakiego kalibru kocurami mamy do czynienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, mac napisał:

to już 3 zawodnik po Paulu Georgu i Tatumie.

W sumie za tę serię zwycięstw Suns należy się także Bookerowi.

Zatem 4 zawodników z tytułem gracza tygodnia w tak krótkim sezonie.

Dodatkowo wczoraj o przystępnej porze był mecz LAC - Mavs, gdzie trio Reggie Jackson - Brunson - PGeorge zarządziło na scenie. Może część osób miało okazję się przekonać, z jakiego kalibru kocurami mamy do czynienia.

zaraz wpadnie January i poda statystyki Curryego j Lebrona z wczoraj i będzie pozamiatane, 76-6 bilans minimum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

Oho, koniec trymestru się zbliża, dwugłos Soty zaczął kampanię bajeczek;) 

xd no sorry, ale za 1 trymestr to Lakers nie są nawet w top4 Zachodu :D no chyba ze 4osobowa rotacja przez pol trymestru i granie całego trymestru bez centra, na to starcza :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Qcin_69 napisał:

xd no sorry, ale za 1 trymestr to Lakers nie są nawet w top4 Zachodu :D no chyba ze 4osobowa rotacja przez pol trymestru i granie całego trymestru bez centra, na to starcza :D 

jedyne u nas kontuzje to naprzemienne Ayton i Rob Williams, każdy może grać po 40min przy nieobecności następnego.

Patrząc na resztę ekipy, można śmiało uważać, że Minnesota ma 1seed.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mac napisał:

jedyne u nas kontuzje to naprzemienne Ayton i Rob Williams, każdy może grać po 40min przy nieobecności następnego.

Patrząc na resztę ekipy, można śmiało uważać, że Minnesota ma 1seed.

Denver Nuggets wydaje mi się jednak bezkonkurencyjne na ten moment. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja.

Nie wiem czy odpowiedni dział, ale mimo, że staram się nie wypowiadać, to wywołany do tablicy przez miłośników talentu Irvinga, muszę skrobnąć kilka słów.

1. Jestem daleki od narzucania komukolwiek czegokolwiek w tej sprawie. Każdy ma swój rozum i wierzę, że każdy to uczciwie przemyśli, albo i nie :) Prosiłbym tylko o to by nikt inny nie narzucał jednej słusznej wersji. z góry dziękuję.

2. Fakty.

Fakt jest taki, że grając w każdym innym zespole oprócz zespołów z Nowego Jorku i San Francisco, Irving by mógł grać.  W świetle przepisów obowiązujących w stanie Pensylwania, Irving by mógł grać. Jest zdrowy, ograniczają go tylko albo aż przepisy, które w naszej rzeczywistości pozwalają mu grać.

3. Nie gra w realu, więc nie gra u nas.

Niestety, nasza gra mimo wielu zalet, ma też swoje wady. Jedną z nich jest konieczność wyobrażania sobie wielu rzeczy w tym także grania gracza, który w rzeczywistości nie gra wcale jak gracze w tankerach z udawanymi kontuzjami i odpoczynkiem w co drugim meczu, albo grania graczy w PO, imo, że oni w rzeczywistości do nich nie awansowali i mogliby grać, ale niestety w rzeczywistości nie mogą, bo przepisy im na to nie zezwalają, czyt ich drużyna nie awansowała do PO, wyobrażanie sobie graczy grających po 5 min w meczu jakby wyglądali jakby mieli grać 35 minut na mecz lub sytuacja gdy jakiś gracz kłóci się z klubem vide Butler, Simmons itd a u nas nie kłócą się, bo inna sytuacja.

Tych sytuacji jest mnóstwo, więc nie rozumiem dlaczego teraz miałoby być inaczej. Nasza codzienna rzeczywistość.

4. No dobra, ale jak nie gra to nie wiemy jakby grał.

Odpowiedzią jest pkt 3, bo to żadna nowość dla nas, że musimy sobie pewne rzeczy wyobrażać. Irving trochę lat już gra, każdy doskonale wie jak, więc myślę, że można sobie to wyobrazić, ktoś może stwierdzić, że czasami ma kontuzje, więc teraz też jakąś może mieć, krótszą lub dłuższą, jego wybór, nie ma sprawy.

Trafia do nowego zespołu, jakby skrojonego dla siebie, z aspiracjami, z głębokim składem również na jego pozycji. Idealna sytuacja wg mnie.

5. Oczywiście wolałbym, żeby grał, wolałbym żeby mógł pokazać swoje zalety a może i swoje wady, wolałbym by w realu zrobili deal Simmons za Irvinga, bo wtedy byłaby jasna sprawa, ale niestety tak nie jest jak u nas i dobrze wiemy, że ta gra ma właśnie tego rodzaju wady z którymi mierzymy się w każdym trymestrze, w każdych PO.

Osoby, które chcą łączyć tą sprawę ze sprawą Klaya, proszę tylko by sobie odpowiedziały uczciwie czy te sprawy się jakkolwiek łączą i wyobrazili sobie ile byłoby u nas innych kontuzji, bo działamy w dużym oderwaniu od rzeczywistości. Wtedy opieraliśmy się na przypuszczeniach, datach, nikt nie mógł przewidzieć, że nabawi się zupełnie innej kontuzji. Dramat. Teraz fakty są zdecydowanie bardziej konkretne.Są jednoznaczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kontynuaci tego co @Tecu napisał, z czym się w całej rozciągłości zgadzam...

... jak ktos jakims cudem nie widział jak grał Simmons w ostantich latach, to poniżej ma małą próbkę:

Specjalnie dla @RonnieArtestics dodatkowa informacja wyciągnięta z czeluści archiwum, Simmons przez 3 ostatnie lata rok w rok był all-starem.

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, człowiek...morza napisał:

W kontynuaci tego co @Tecu napisał, z czym się w całej rozciągłości zgadzam...

... jak ktos jakims cudem nie widział jak grał Simmons w ostantich latach, to poniżej ma małą próbkę:

Specjalnie dla @RonnieArtestics dodatkowa informacja wyciągnięta z czeluści archiwum, Simmons przez 3 ostatnie lata rok w rok był all-starem.

 

Fakt był allstarem. Szkoda ze mentalne problemy niszczą mu karierę  :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Jak Simmons jest allstarem to mnie liczcie Westbrooka z 3 trymestru i bez wymiany:) 

W tym sezonie Simmons nie bedzie allstarem chyba, skoro zgłosił do swojego klubu w realu ze ma problemy mentalne i nie może grac, i nie gra… 

Aczłowiek morza to jest bastard jak mu każe grac pomimo tych problemow, nie sądzisz ?! ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.11.2021 o 17:28, RonnieArtestics napisał:

Masz racje, ale przecież w tym konkretnym przypadku nie widzę żeby ktoś w tej dramie popierał Bena Simmonsa. Raczej wszyscy widzą że to kiepski blef. 

 

25 minut temu, RonnieArtestics napisał:

W tym sezonie Simmons nie bedzie allstarem chyba, skoro zgłosił do swojego klubu w realu ze ma problemy mentalne i nie może grac, i nie gra… 

Aczłowiek morza to jest bastard jak mu każe grac pomimo tych problemow, nie sądzisz ?! ;) 

Fakt był allstarem. Szkoda ze mentalne problemy niszczą mu karierę  :(


No cóż, widzimy jak na dłoni jak gra niektórym zmienia pstryczki w głowie.

Szkoda, bo chyba nie o to powinno w niej chodzić? W teorii powinien być zwykły fun, a nie po trupach do celu. No ale nie wiem, może zbyt ideowy jestem.

Myślę, że więcej komentarza a propo "bezstronności"  @RonnieArtestics nie trzeba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

8 minut temu, Wojnar Adrianowski napisał:

Jak donoszą źródła blisko powiązane z klubem, w managmencie Knicks trwają intensywne prace nad tym by zapewnić klubowi świetlaną przyszłość, zarówno pod kątem długofalowym jak i w niedalekiej przyszłości

W Knicks zmiana GMa? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, january napisał:

Ale przekomiczne są pisania "e tam, Ayton i Williams będą grać po 40 min na mecz",

Co w tym przekomicznego? Jeden i drugi większość meczy mogą grać mniej, a jak nie ma drugiego to więcej. I tak się składa, że się ładnie wymieniają nieobecnościami.

28 minut temu, january napisał:

Bo potem wpadają statystyki i wychodzi, że jednak w sumie to macie trymestr koszmarnego ceglenia - od gwiazd, przez rolesów, aż po jedynego zmiennika na skrzydle, czyli Tate.

No na szczęście mamy aż dwóch specjalistów w zbiórce ofensywnej, więc i tak Ayton czy RobWill zapewnią ponowienie akcji.

image.png.b2314b15b22a6bbd90283c2ef2ef3ac9.png

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.