Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, january napisał:

z tego co pamiętam to Ty byłeś mega zaskoczony na plus, że z marszu przystałem na Twoją kontrofertę zawierającą Doziera 

bo źle value policzyłem i miałem jak na tamtą chwilę złe informacje, np co dodługości kontraktu Brogdona ;] natomiast nie podjąłem renegocjacji właśnie ze względu na okoliczności i luzik, najważniejsze, że tego Brogdona ostatecznie nie masz, bo by robilł za Lebrona i już bym nie był taki dumny ;]

13 minut temu, january napisał:

Totalna niechęć kontrahentów do Bartona źle wpłynęła tu na mój osąd, trzeba było zgodnie z planem poczekać na to co przyniesie sezon^

dwa sezony temu  był spokojnie  w mojej ocenie top50, do póki się nie połamał, teraz biorąc pod uwagę wskaźniki defensywne i to, że wygrał Nuggets ten jeden mecz muszę go umiejscowić w granicach top 30

niestety jeśli coś z obecnej dobrej dyspozycji Nuggets można podejrzewać o fluke, to Bartonik z tyłu głowy  będzie zawsze na miejscu pierwszym :)

a Ty @Qcin_69 nie lajkuj tego hejterka(bo to zwykły hejtrek), tylko też przeproś Wielkiego Bohatera Lokalnej Społeczności!

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, julekstep napisał:

@LeweBiodroSmoka proszę mnie nie oznaczać w tym stypiarskim podforum dopóki nie wróci Eld i dymy

 

Godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

właśnie wrócił 2 godziny temu, wypraszam sobie!

Wrócił dawniej niż 2h temu. Po prostu się zbędnie nie udzielał, a i zapeszać nie chcę bo póki co całkiem fajnie mi gryzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Eld napisał:

Wrócił dawniej niż 2h temu. Po prostu się zbędnie nie udzielał, a i zapeszać nie chcę bo póki co całkiem fajnie mi gryzie.

to jak ci idzie 'sportowo' jest trzeciorzędne

nie po to ludzie kupują ppv na beGM
 

28 minut temu, Qcin_69 napisał:

Barton to kasztan xd 10 meczów nie zmieni mojej opinii o tym wyższym Alecu Burksie

w sumie kiedy Mistrz beGM wyraza taka opinie to na forum beGM mozna ja uznac za wiazaca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Qcin_69 napisał:

Barton to kasztan xd 10 meczów nie zmieni mojej opinii o tym wyższym Alecu Burksie

niechh jeden z Twoich prospektów zagra kiedyś na podobnym poziomie te 10 meczów i podpowiadam - nie jest to Brunson, zebyś sie dwa razy nie musiał kompromitować

gościa trzeba doceniać bo Nuggets wygladają tak głównie dzięki jego wsparciu, a że się c***a znasz, to akurat wiedziałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

niechh jeden z Twoich prospektów zagra kiedyś na podobnym poziomie te 10 meczów i podpowiadam - nie jest to Brunson, zebyś sie dwa razy nie musiał kompromitować

gościa trzeba doceniać bo Nuggets wygladają tak głównie dzięki jego wsparciu, a że się c***a znasz, to akurat wiedziałem :)

idź tam oddawać picki za Pj Doziera i Stewarta za Monte Morrisa 

27 minut temu, julekstep napisał:

 

w sumie kiedy Mistrz beGM wyraza taka opinie to na forum beGM mozna ja uznac za wiazaca :)

mistrz beGM bez gwiazdki, mógłbyś dodać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Qcin_69 napisał:

idź tam oddawać picki za Pj Doziera i Stewarta za Monte Morrisa 

oba deale póki co się świetnie bronią, nawet jeśli ktoś został lekko przepłacony, choć dla mnie, znając umiejętności Doziera to wyśmiewanie pozaskania go za pick z końca stawki jest dość groteskowe, ale no chyba wszystkich chcesz dzisiaj do czegoś przekonać usilnie :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, january napisał:

Po 5 minutach wiem, że nie mam zielonego pojęcia jak uszeregować top9 ekip z East Conf (alfabetycznie: Bucks, Cavaliers, Heat, Magic, Pacers, Pistons, Raptors, Sixers, Wizards)

Niestety muszę się zgodzić z tym spostrzeżeniem i brakiem Hornets wśród 9 najlepszych drużyn Wschodu. 

W dużym skrócie, 3 graczy mocno zaskoczyło na plus, 3 mocno na minus, reszta na swoim poziomie, ale z tak grającym Westbrookiem...

Na plus:

Devonte Graham: Pelicans są absolutnie tragiczni, fatalni i aż boli, jak się na nich patrzy. Brak Ziona i częściowo Ingrama sprawił, ze Graham musiał tam przejąć całkiem sporą rolę i skupia się na nim większa uwaga obrońców niż dotychczas, ale radzi sobie z tym doskonale. Nie stracił swojego rzutu po koźle i daje olbrzymie gravity zespołowi, który ma ogromne problemy w ataku. W obronie jest neutralny (career high w przechwytach), co jak na niego jest też dużym plusem. On/off Grahama w tym sezonie, to jak dotąd kosmiczne +27,8 i nie ma w teamie nikogo kto byłby choćby blisko tego wyniku.

Hassan Whiteside: Jak zauważył ely3 w wątku Jazz, Whiteside odżył i wygląda lepiej niż większość startujących centrów w lidze. Mimo, że gra niewiele ( niecałe 20 minut na mecz) to PER 36 daje solidne 15 punktów, 17 zbiórek, a przede wszystkim kawał dobrej obrony. On/off Whiteside'a w tym sezonie wynosi +12,9 a pamiętajmy, że jest on zmiennikiem Rudy'ego Goberta.

Grayson Allen: Dużo zyskał na kontuzjach starterów w MIlwaukee, ale trzeba przyznać, że swoją szansę wykorzystuje absolutnie rewelacyjnie. Poprawił o ponad 5 punktów swoją rekordową średnią, a przede wszystkim jest bardziej efektywny, a także często oddaje ważne rzuty w końcówce ( i trafia!). Notuje aktualnie najlepsze w karierze efg 60%, zdobywając blisko 16ppg, trafiając prawie 4 trójki na mecz na skuteczności 43%.  Jego on/off dla mistrzów NBA wynosi +16,5.

Zastanawiałem się też nad Kuzmą w tej grupie, na forum ogólnym parę osób o nim pisało, ale poza lepszą zbiórką to ja szczerze nie za bardzo widzę żeby grał lepiej niż w poprzednich sezonach, w których był trochę niesłusznie krytykowany.

Na minus:

Russell Westbrook: 2 największa liczba stratr w karierze, 5 najgorsza skuteczność i rekordowe -18,6 w on/off. Ja wiem, że 4 klub w ciągu 4 lat, wiem że strzelcy z dystansu są kontuzjowani, wiem ze wychodzenie z Davisem i Jordanem w piątce to absolutnie najgorszy zestaw jaki można sobie dla Westbrooka wyobrazić, wiem że Westbrook na początku sezonu zazwyczaj ma problemy, ale to co robi do tej pory przechodzi moje najgorsze oczekiwania. Z tak grającym Westbrookiem o play in mogę zapomnieć. Russell musi się ogarnąć, żeby Hornets poszli do góry.

Serge Ibaka: miał być gotowy na start sezonu, a zagrał do tej pory tylko w 2 meczach po kilka minut. Wyraźnie nie jest zdrowy i nie wiem, czy jeszcze kiedykolwiek będzie.

Jock Landale: No cóż, PER 36 robi 36,5 punktu, 6,5 zbiórki, 6,5 asysty i 3,3 bloku. A tak serio zagrał do tej pory w sezonie łącznie 11 minut i nie mam zielonego pojęcia czemu Popovich nie daje mu szansy tylko gra na centrze jakimiś Eubanksami, czy innymi Youngami. 

Pozostali gracze raczej na swoim poziomie, czasem jakieś przebłyski się pojawią, czasem jakiś dołek, ale generalnie grają to czego można by się było spodziewać. Podsumowując. Gdyby Westbrook grał tak jak w drugiej połowie poprzedniego sezonu to z tym rosterem dość spokojnie byłbym w TOP 10 konfy, ale jak będzie grał dalej tak jak teraz, to czeka mnie wybieranie w drafcie...

11 minut temu, january napisał:

Mobley dzik, idealnie zastąpi Ci tego AD

To jest też trochę lol, że 3 najlepiej punktujących zawodników Knicks ( czyli ci którzy zdobywają w RL NBA minimum 12ppg) w tym sezonie gra w RL NBA większość minut na dokładnie tej samej pozycji. Niezły fit. 

A takiego zjazdu jak Malik Beasley, który ma w Knicks >30mpg to w życiu nie widziałem. 29,8% za 3, 38,9% za 2, 50% z wolnych i jednocześniej pogarsza obronę o 19 punktów na 100 posiadań. Najgorszy zawodnik w lidze w tym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, fluber napisał:

On/off Grahama w tym sezonie, to jak dotąd kosmiczne +27,8

Jakbyś Ty grał w NBA i Twoim zmiennikiem był Kira Lewis, to też był miał dodatnie on/off ;)

Tzn Graham jest spoko, ale Kira to absolutnie najgorszy rotacyjny zawodnik w całej lidze (choć chyba właśnie wypadł z tej rotacji). Nie wiem co mu się stało, bo w zeszłym sezonie wyglądał obiecująco.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, karpik napisał:

Jakbyś Ty grał w NBA i Twoim zmiennikiem był Kira Lewis, to też był miał dodatnie on/off ;)

Tzn Graham jest spoko, ale Kira to absolutnie najgorszy rotacyjny zawodnik w całej lidze (choć chyba właśnie wypadł z tej rotacji). Nie wiem co mu się stało, bo w zeszłym sezonie wyglądał obiecująco.

 

Wciąż z Grahamem Pelicans mają net rating na poziomie 9 zespołu zachodu, choć impakt Kiry Lewisa jest rzeczywiście dostrzegalny:) 

Graham jest tu jednak mocno niedoceniany bo on już 3 sezon z rzędu robi rewelacyjne on/offy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, january napisał:

Jedno z lepszych extension tego offseason - zresztą Connaughton też całkiem fajnie gra w RL Bucks.

Connaughton grał już bardzo dobrze w po rok temu więc przynajmniej dla mnie, to też nie jest zaskoczenie. 

22 minuty temu, january napisał:

 Jest też kilka umów na których można by pozyskać teraz/za rok assety, którymi potem można by było handlować. 

Jezeli po 2t będę bez szans na playoffs to prawdopodobnie dam kilku graczom szanse odejść żeby mogli w nich zagrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, january napisał:

Szaleństwo na tym wschodzie obecnie :) A przecież jak wróci Ben Simmons i jak CM ruszy po 1T na handlowanie tymi Jabarimi Parkerami dokładając 1st roundery to i Knicks mogą się rzucić w pościg.

ja nie wiem co ty masz z tym simmonsem. czytam wszedzie na forum, ze to jego gierki (wlacznie z Ronniem), zatem...

.... skoro dostal u nas co co chcial (nowy klub), to gra i tyle.

a wtedy moja pozycja znacznie sie zmienia i jestem pewnie w cozlowce

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, january napisał:

Typ nie gra, bo jest niezdolny do gry, wziąłeś kogo wziąłeś do teamu - scouting przy tym jak mentalnie nie był w stanie kończyć open layupów w PO zawiódł :) ?

gdyby byl niezdolny do gry, czyt. kontuzja to by dostawal pensje, a nie dostaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, twoj wybor.

dla mnie sprawa prosta jak ktos uwaza, ze simmons udaje albo po zmianie klubu sytuacja uleglaby zmianie, to gra. jak przeciwnie, to nie gra.

tyle.

rozumiem, ze ty przeciwnie. nie mam jak dyskutowac zatem.

poczatek historii rozchodzil sie od zazadania zmiany klubu. wszystko inne jest nastepstwem . u nas zmienil i wyprzedzil cala historie.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, january napisał:

Przepraszam, że nie przewidziałem, że w 1H dzisiejszego meczu trafi 4 trójki po tym jak w pierwszych 12 meczach trafił 7 ;), bo do dzisiejszego meczu to był cancerem bardziej w SAS w tym sezonie.

I cyk łącznie 6/9 za trzy :) dzięki za odblokowanie gościa !

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

@january co ty chcesz od Keldona ? Swoje robi, nie ma progressu ale jakiegoś spadku formy nie widzę przecież ? 
 

wlasnie jest najlepszym graczem spurs przeciw lakers … 

Keldon bardzo słabo wszedł w sezon ale częściowo wynika to z faktu ze Pop w D stawia go często na PF na co jest za krótki. Jeżeli w twojej rotacji umownie zagra na 3 to jest to dużo lepszy gracz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.