Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

tam z top15 można ułożyć piękne s5 nieoczywistych bohaterów

takie trochę hall of fame Marcusa ;)

Trochę tego jest. Brunson, Rose, Toppin, Whiteside, Graham, Bjelica, Niang, Anthony i Dedmon w TOP 15:)

Myślałem, że Westbrook będzie najgorszy z gwiazd, a tam Harden, Gobert i Doncić jeszcze za nim:)

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Trochę tego jest. Brunson, Rose, Toppin, Whiteside, Graham, Bjelica, Niang, Anthony i Dedmon w TOP 15:)

dlatego tam warto trochę zwiększyć liczbę minut na parkiecie mimo wszystko

32 minuty temu, fluber napisał:

Myślałem, że Westbrook będzie najgorszy z gwiazd, a tam Harden, Gobert i Doncić jeszcze za nim:)

to jest o tyle dziwne, że wg trackera MVP na bbref Gobert jest bardzo wysoko, abstrahując od tego, że on też jest dziwny, chyba każdy skuma dlaczego :)

https://www.basketball-reference.com/friv/mvp.html

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

Gdzie tu analogia? Harrell nie ma ani trójki, ani podania na poziomie choćby zbliżonym do Randla. Harrell miał już podobny sezon w Clippers dwa lata temu, to nie jest jakiś spektakularny progres.

Ofensywny potwór i dziura w obronie. 

Swoją drogą chyba ludzie zapomnieli jak Randle grał przed NYK. Przecież on w Pels z ławki grał, bo nic nie podawał i tylko stopował grę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harrella mocno chciałem zatrzymać jako 6th mana ale bez dealu Harrell —> Tyus Jones nie byłoby Nurkica w Pacers. 
 

swoja droga Tyus świetny sezon jak narazie i jak komuś brakuje back-up pg to mimo ze  kosztuje 30baniek na 3 lata, mysle zajebista opcja, zapraszam do negocjacji jak ktoś by go chciał. Ja mam Cp3, fleta oraz Mitchella wiec Tyus trochę ma u mnie ciężko się przebić i się marnuje grając 8-12min. gość robi 4as i nawet nie 0,5to w 16minut; do tego jak narazie wyśmienita efektywność rzutowa.


Człowiek morza może ty ? U ciebie byłby lekko w s5 :D 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

w ogóle już odrzucając w niepamięć te całe PO, to szczerze współczuję Karpiowi, to raczej nie tak miało wyglądać, wyciągnął ciężkie działa, a póki co musi koloryzować osobę Wooda w temacie Rockets aby cokolwiek pozytywnego wydobyć

Ale czego mi współczujesz, bo nie bardzo rozumiem? 

A co do Wooda, to nie wiem gdzie widzisz koloryzowanie, obejrzałem kilka spotkań Rockets, wyciągnąłem wnioski i się nimi podzieliłem na forum.

W dniu 7.11.2021 o 00:44, karpik napisał:

Jeszcze został Wood. Widać, że czuje się liderem tego zespołu, bardzo fajnie podaje jak na wysokiego, świetnie wygląda w obronie picków i na switchach, ale czasem popełnia proste błędy w rotacji. Jest progres względem zeszłego roku, ale wciąż może być lepszy w obronie. W ataku często jest zmuszony do grania izolacji, czego w normalnym zespole by nie robił, bo nie jest to jego silną stroną. Najlepiej wygląda jako roller po pickach oraz spot up shooter na skrzydle/w rogu. Fajnie byłoby go zobaczyć w mocniejszym zespole, tacy Dubs by byli odpowiedni jako partner do rozmów za Wisemana plus coś.

Jak się z czymś nie zgadzasz, to śmiało odpisz, ale Rockets z JAKIMKOLWIEK point guardem mieliby z 2 albo 3 zwycięstwa więcej, i nie jest to tylko moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@karpik

oglądałem ten mecz o którym pisałeś (niesamowite, wiem) i Wood nie zrobił na mnie dobrego wrażenia, o wiele więcej dawał Theis, ale to musiałbym chyba wszystkie posiadania jeszcze przejrzeć, może i masz racje

a co do tych "kłopotów", no Twoi liderzy mają problemy i nawet jak grają dobrze, to opuszczają spotkania (Jrue) albo mają problemy ze złapaniem rytmu (Trae) albo się leczą (wiadomo), chyba, że znowu inaczej to widzisz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

oglądałem ten mecz o którym pisałeś (niesamowite, wiem) i Wood nie zrobił na mnie dobrego wrażenia, o wiele więcej dawał Theis, ale to musiałbym chyba wszystkie posiadania jeszcze przejrzeć, może i masz racje

No, obejrzałeś mecz w którym Wood miał season-low, a Theis season-high w punktach, także sam sobie odpowiedz ;)

Tu masz np wszystkie FG vs Nuggets zdobyte przez Theisa.

https://www.nba.com/stats/events/?ContextMeasure=FGM&EndPeriod=0&EndRange=28800&GameID=0022100133&PlayerID=1628464&RangeType=0&Season=2021-22&SeasonType=Regular Season&StartPeriod=0&StartRange=0&TeamID=1610612745&flag=3&sct=plot&section=game

Zobacz sobie kto go głównie dokarmia i jak wiele miejsca pod koszem ma Theis, bo Wood robi w Rockets za playmakera (nawet gra jako ball handler na pickach i jest podwajany). Oczywiście jak łatwo się domyślić, jeśli Twoim najlepszym playmakerem jest Christian Wood i chcesz sprawdzić swoje miejsce w tabeli, to szukaj raczej na dole.

Godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

a co do tych "kłopotów", no Twoi liderzy mają problemy i nawet jak grają dobrze, to opuszczają spotkania (Jrue) albo mają problemy ze złapaniem rytmu (Trae) albo się leczą (wiadomo), chyba, że znowu inaczej to widzisz 

Trae już złapał rytm, gra bardzo dobrze od kilku meczów, ale Hawks mają jeden z najtrudniejszych terminarzy w lidze. Z czasem przyjdą wygrane. Jrue wrócił. Brak grubaska boli oczywiście, bo każdy zespół by odczuł brak super efektywnych 25+ pkt co noc, ale u mnie jest na szczęście głębia, która powoduje, że brak Ziona nie jest tak odczuwalny jak mógłby być. Trae, Poole, Bridges, Bojan i Wood - każdy z nich robi w real ponad 15 ppg, więc nawet bez grubego nie brakuje mi strzelców, zaraz dojdzie Jrue z odpowiednią formą, Vassell, Porter i Zubac też dobrze wyglądają, Paul Reed jest stoperem Giannisa, jedynie Campazzo wygląda dramatycznie, ale mówimy o gościu, który u mnie jest 11/12 w kolejce do gry, czyli normalnie poza rotacją. Także pomimo braku jednego z liderów, to widzę tu więcej pozytywów, zwłaszcza, że każda z czołowych ekip ma też swoje problemy kadrowe (u Ciebie Brogdon i słabiutki Grant, w Wolves Ayton oraz fatalny Tatum, w Lakers LeBron na czele, ale długo by wymieniać, w Rockets Brown i fatalny Rozier, w Dubs Ingram). 

Póki co na 10 meczów, 5 miałem z tankerami, więc bilans mam pewnie jakieś 7-3 albo nawet 8-2 i raczej jestem tylko za Twoimi Nuggets i Lakers, którzy mają śmieszny terminarz. Sezon jest długi, więc obstawiam, że dopiero zaczną się większe problemy z absencjami i wpływ terminarza na bilans zacznie się zmniejszać. 

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, człowiek...morza napisał:

dodałbym Reggiego Jacksona, który jest ogromną przepaścią względem Conley'a

ani słowa o Beunsonie i Meltonie?

Zdaje się ze byliby u Ciebie dwójka najlepszych obwodowych a u nas jeden musi grać z ławki, a może i dwóch nawet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.