Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Ronnie, szczęściarzu, powiedzmy, że masz ten jeden W od wujka LBSa, za tego Bartona, M. Howarda... a przede wszystkim za Sapa :D

mam nadzieję, że dzięki temu dobijesz do HCA

😘

millsap to było niezapomniane FA, szkoda tylko ze wybrałem go ponad Jrue :D 
 

Pamiętaj tez ze to ja „ściągnąłem” z Europy do begm Campazzo i był oryginalnie w planach na ten sezon w Pacers ale musiałem zmienić plany na szybko (swoja droga słaby sezon poki co ) 

mam tez jeffa greena. 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, RonnieArtestics napisał:

millsap to było niezapomniane FA, szkoda tylko ze wybrałem go ponad Jrue :D 
 

Pamiętaj tez ze to ja „ściągnąłem” z Europy do begm Campazzo i był oryginalnie w planach na ten sezon w Pacers ale musiałem zmienić plany na szybko (swoja droga słaby sezon poki co ) 

mam tez jeffa greena. 😛

Nianga chyba tez? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RonnieArtestics napisał:

mam tez jeffa greena

jednak przesadziłem z tym HCA ;)

o Facu zapomniałem, dobrze, ze go w tym momencie nie masz, bo pobija jakies rekordy w byciu jednym wielkim biegającym minusem

w ogóle już odrzucając w niepamięć te całe PO, to szczerze współczuję Karpiowi, to raczej nie tak miało wyglądać, wyciągnął ciężkie działa, a póki co musi koloryzować osobę Wooda w temacie Rockets aby cokolwiek pozytywnego wydobyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, fluber napisał:

Dobry masz początek, hca jest absolutne realne:) 

No jesli czlowiek Morza twierdzi ze nie ma szans to na pewno jest to dobry prognostyk ;)

dzięki za docenienie. Ale to Trochę wasza zasługa ze zlaliscie wszyscy moczem zarówno Korkmaza jak i Nianga, ja nie spodziewałem się ani jednego z nich podpisać za minimum a dostałem obu i jeszcze do tego w realu graja obok siebie i dość zajebiście razem wyglądają na boisku. Ty akurat złożyłeś ofertę Niangowi jako jedyny z begm ;).  Reszta wstyd trochę. 

Choć jesli jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz to z korkmazem się zaoralem bo w nocy miał 2/18 z gry widzę :D :D Na szczęście u mnie nie musi udawać ze jest graczem s5 ;)

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

takich sleeperów jak Niang co roku jest mnóstwo, a nie oszukujmy się - gość nie wyskakuje z ekranu, jest na maksa silidny, ale on był w Jazz 8-9 w rotacji, a też trzeba pamiętać, że PO miał zgoła tragiczne, a to zawsze ma wpływ na letnie oferty

Obaj Korkmaz i Niang przeszli w swojej karierze bardzo bardzo długą drogę, żeby być dziś tym pozytywnym rolesem, wiec fajna historia z nimi, Korkmaz zreszą był moim garbage playerem już wcześniej.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Qcin_69 napisał:

świetny sezon Brunsona, 

podrzucilbys jeszcze statsy Bookera i Reggiego Jacksona, oraz zaktualizował bilans Paula Georga? bo nie mam dostępu do neta

obiecałem, że Wam już nie będę póki co jechać po rajtach, ale to nie znaczy, że zacznę pomagać

"nie mam dostępu do neta"

"wyślij"

https://projects.fivethirtyeight.com/nba-player-ratings/

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

obiecałem, że Wam już nie będę póki co jechać po rajtach, ale to nie znaczy, że zacznę pomagać

"nie mam dostępu do neta"

"wyślij"

https://projects.fivethirtyeight.com/nba-player-ratings/

Nie wiem, czym jest ten on/off Raptor, ale mam dwóch graczy w top 10, więc mi się podoba:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

A Nianga w jakim kontekście ? 
to wolves go odszukali i rozwinęli ale woleli zejść z podatku niż go zatrzymać a miałby dziś pierścień. 

oddaj cesarzoci co cesarskie.

ja go wyszukałem i u mnie na początku był. oddawałem juz jako asset.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.