Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, january napisał:

Małe dawki na razie są, zobaczymy.

Niemniej może Vogel ogarnie rotację docelowo, jak dotąd z tym słabo dość, przede wszystkim Jordan jak rok temu w Nets kiedyś musi zostać w końcu wyjebany xd

Dlaczego nie napiszesz, że RW był +1, a Monk +31? Aż się prosi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Pablo81 napisał:

Dlaczego nie napiszesz, że RW był +1, a Monk +31? Aż się prosi :)

dziwne, że Fluber tego nie napisał, taki z niego skrupulatny człowiek przecież

fanbase Lakers jest tak pocieszny, kryzys odwołany, wygraliśmy z bandą dzieciaków po dogrywce, no i ten Westbrook, ahh jak on się odblokował

'-_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Westbrook miał okazję pierwszy raz w sezonie prowadzić atak Lakers i to nie jest żadne odblokowywanie. Zagral świetnie przeciwko jednemu z najlepszych obrońcy na pozycji PG w lidze czyli dejounte murrayowi i przede wszystkim przejął mecz w decydujących momentach czyli w końcówce 4 kwarty i w dogrywce. A i tak ten skład z Davisem i Jordanem w piątce nie jest dla Westbrooka najlepszym fitem. Plusominusy wynikają że słabej obrony. Nieprzypadkowo w offseason opuściłem kennardow tej ligi na rzecz poprawienia defensywy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie dziś pomyślałem oglądając mecz z Jazz, że może w tym sezonie w końcu docenicie siłe mojej głębi i fakt, że od 3 lat mam stabilniejszy i po prostu mocniejszy roster, serio, wszyscy, którzy dali 1 seed Socie na finiszu rs, mają krew na rękach

mówie oczywiście  tylko o rs, bo Murraya w bańce przeskoczyć było ciężko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

tak sobie dziś pomyślałem oglądając mecz z Jazz, że może w tym sezonie w końcu docenicie siłe mojej głębi i fakt, że od 3 lat mam stabilniejszy i po prostu mocniejszy roster, serio, wszyscy, którzy dali 1 seed Socie na finiszu rs, mają krew na rękach

mówie oczywiście  tylko o rs, bo Murraya w bańce przeskoczyć było ciężko

a sota nie miala glebi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, człowiek...morza napisał:

a sota nie miala glebi?

miała, nic im nie zabierając, ale to jednak Nuggets od marca mieli najlepszy bilans grając bez Jamala, Bartona i Doziera, u mnie brakowało tylko Bartona, a reszta nazwisk była jednak bardziej uznana

 

Teraz, Qcin_69 napisał:

Soty drugi skład z zeszłego roku by zrobił PO za Zachodzie przecież :D Brunson-Melton-KCP-Tate-Robert Williams a tam jeszcze Miye Oni i Howard byli :D 

lol, chyba w PLK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

miała, nic im nie zabierając, ale to jednak Nuggets od marca mieli najlepszy bilans grając bez Jamala, Bartona i Doziera, u mnie brakowało tylko Bartona, a reszta nazwisk była jednak bardziej uznana

A ilu miałeś graczy z RL Nuggets, bo już teraz nie pamiętam kogo miałeś w zeszłym roku?

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

lol, chyba w PLK

Może nawet w Bundeslidze by powalczyli :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

tylko Joka, Monte i Bartona, ale nie uważam żeby to mnie osłabiało :)

No to c'mon - nie porównuj swoich wyników do wyników RL drużyny jeśli masz z niej 3ch graczy :D Choć też uważam, że overall miałeś personalnie lepszy skład niż RL Nuggets, ale tego nie da się brać 1x1 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

Przecież Monte Morris był c***owy, a na Bartona już nawet Ty nie broniłeś pod koniec sezonu xd 

Morris miał uraz i w okresie o którym pisałem opuścił połowę spotkań, gdy grał spisywał się bardzo dobrze, co widać w statach

w jego miejsce wchodził Caruso, gdy w rl Nuggets musieli grać młody Howard z Austinem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.