Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Tak szczerze to nie myślałem ze aż tak biednie twój skład wyglada, fluber ciężko bedzie Ci o playin w tym roku. 

W porównaniu do play in wypadają sabonis, House, kennard i Augustin. Przyszli grayson allen, connaughton, craig, cody zeller  derrick Jones i jevon Carter. Ostatnio byłem w po. Ten team aż tyle się nie osłabił żeby nie zrobić play in 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, fluber napisał:

W porównaniu do play in wypadają sabonis, House, kennard i Augustin. Przyszli grayson allen, connaughton, craig, cody zeller  derrick Jones i jevon Carter. Ostatnio byłem w po. Ten team aż tyle się nie osłabił żeby nie zrobić play in 

 

Na papierze Wizards są lepsi od ciebie i pacers tez, Detroit tez moze Być lepsze. To nie są duże różnice jak zwykle zdrowie bedzie najważniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Na papierze Wizards są lepsi od ciebie i pacers tez, Detroit tez moze Być lepsze. To nie są duże różnice jak zwykle zdrowie bedzie najważniejsze.

Daj spokój, to jest zwykły hejt ze strony Jaśka wobec Hornets i Knicks. Jeżeli ja ląduję w 5 tierze, bo moje największe wady to 3 opcja ( Kuzma 18,7ppg dla playinowych Lakers) i słabi podkoszowi ( Ibaka, Cody Zeller, Whiteside) to co robi Boston minimum tier wyżej ode mnie?

Tydzień temu Landale miał iść do Lakers, bo w Lakers ma łatwiejszą drogę do minut. Teraz jestem w ostatniej 10 ligi, bo mam słabą jakość pod koszem. Jasiek sobie ustawia narrację jak mu pasuje, a my to kupujemy kiedy nam pasuje.

 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, RonnieArtestics napisał:

To nie są duże różnice jak zwykle zdrowie bedzie najważniejsze.

Ja bym się nie obraził gdybym był niżej od Detroit i Indiany, bo teamy są na podobnym poziomie i zdrowie pewnie zdecyduje, ale nie zgodzę się, że jestem tier niżej, bo to nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.

No ale zobaczymy jak się mi np. opłaci pozyskanie Connaughtona, który grał 30mpg w finałach NBA dla mistrza, ale nie robi mocnego boxscoru i jak będzie wypadał w opiniach w porównaniu do ludzi nabijających staty w tankerach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, LONGER01 napisał:

Knicks za nisko.

Nikogo nie dziwi, zważywszy, że w skali wszystkich sezonow od januarego mam najnizszy wskaznik zwyciestw xd

nawet jak mistrza zdobywalem, gdzie 95 % glosow bylo na mnie, to w ECF  z bucks od Jasia dostalem 1:4 hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, człowiek...morza napisał:

Nikogo nie dziwi, zważywszy, że w skali wszystkich sezonow od januarego mam najnizszy wskaznik zwyciestw xd

nawet jak mistrza zdobywalem, gdzie 95 % glosow bylo na mnie, to w ECF  z bucks od Jasia dostalem 1:4 hehe

Kiedy ty tego misia zdobyłeś. Nazywasz się Wooden? 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ludzie tak bardzo nie cenią Bostonu? Prince ma tyle kieszonkowego w postaci picków, że jak zobaczy, iż fajnie to wygląda po T1 to ruszy na pełnej mimo, że to nie podobne do niego, ale kiedyś będzie musiał pociągnąć za spust.

O Suns się za dużo na wypowiem. Lucas wie, że ma kilka uwielbianych przeze mnie zawodników i w pewnym momencie może zapragnąć tego użyć, a ja się wypłukam.

Brave odwalił kawał dobrej roboty w Clippers co mnie trochę niepokoi bo jak gość w dwa sezony robi team na play in z high end tankera to za kolejne dwa...tu wstaw czytelinku co chcesz.

Pistons? Też mogą być w ciul ciekawi. Może DLO się odnajdzie, Marki po zmianie otoczenia zrobi miejsce pod koszem dla Aquamana.

Czy ktoś tam na Wschodzie w ogóle tankuje poza Bulls?

 

 

‐---------------------------------------

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, january napisał:

Moje sources mówią, że Celtics to kochają swoje picki i inne assety bardziej od wyników;)

Nie wiem jak jest. Prince jest tajemniczy jak Szecherezada obleciona złotem, owiana kadziłem, mamiąca Twe uroki by na końcu stukńąć Cię 3x 1st za spadającego Capelę 😉.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, january napisał:

 

Wiesz, myślę że będzie oceniany trochę na tym jak gra na parkiecie bez LeBrona, bo u Ciebie ma niezmiennie taką rolę. I nie powiedziałbym, że to tylko zgranie, on od lat tragicznie zaczyna te sezony, zupełnie jakby latem zamiast intensywnie trenować się bawił. Plus bbIQ Bricka... ehh.

 

Od trzech. W Rockets, w Wizards i teraz w lakers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.