Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, człowiek...morza napisał:

bardzo słabo, ale ja juz wielokrotnie Cie oceniałem, wiec nie ma co sie powtarzac :)

Jasne, choć ty akurat mało kogo oceniasz pozytywnie, więc biorę poprawkę na twoją opinie ;) 

12 minut temu, karpik napisał:

Czy to pierwsza w historii fucha trenera koszykówki, realizowana zdalnie z jego mieszkania w Brooklynie?

Za te 10mln które dostanie w tym sezonie obiecał pojawić się osobiście na treningach 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, karpik napisał:

Ja słyszałem, że po tym jak został oddany przez Hornets, postanowił zakończyć karierę. Zadzwoń do jego agenta, może Ci jakiegoś sobowtóra wysłał do Juta.

Zakończył karierę już wcześniej - natomiast od razu otrzymał propozycje pozostania w sztabie treningowym co z radością przyjął. Bardzo chętnie dzieli się doświadczeniem ze zdolną młodzieżą :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

40% z gry jak się oddaje ponad polowe rzutów za trzy to jest właśnie spoko wynik. Dodaj mocne ft i ts% wychodzi około 55% - czyli przyzwoity raczej wynik

53%. Tyle co średnia z kariery Westbrooka.

Godzinę temu, Eld napisał:

 

Na każdej pozycji jest przynajmniej po dwóch bdb w swoim fachu graczy:

  • PG - SGA, Mills 
  • SG -  SGA, Burks
  • SF - Burks, SGA

 

Sorry, musiałem;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Lucas napisał:

W tym roku mam cię w top6, zamiast OKC.

Czyli będzie na odwrórt :P.

Nie no, podoba mi się skład GSW. Jedyne co mnie kłuje w oczy to LaVine i jego wypłata. Ale za Noela, jednego z moich ulubieńców to ma +1W do każdego trymestru.

Tak coś czuję, że jeden z nas zrobi kuku top 4 i wyśle ich na wakacje wcześniej.  Oby tylko oczywiście zdrowie dopisało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Dziwne. Moje Pelicans nie mieli chyba takiego handicapu, mimo że Noel grał kozak sezon.

Bo połowa Twojego składu to byli centrzy. 

Sorrounded by tress ;)

A na serio, coś Ci tam dodawałem jak było na styku z konkurentami co Ci niestety chyba nie wyszło na dobre bo Cię Ignacy w wyścigu do nie brania udziału w play-in wyprzedził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, MarcusCamby napisał:

@january

Skoro Wall jest zdrowy, to chyba będzie liczony jako zawodnik grający niezależnie jak się jego historia dalej potoczy.

Tak czy siak 29 miejsce w power rankingu dla Pels to jest hańba i powinny za to polecieć głowy.

Cała nadzieja w Marvin Bagley.

jak w realu zostanie wykupiony i podpisany przez Paula George to mam nadzieje zrobisz to samo.

Ale to wiadomo, Camby to klasa to tak tylko pisze mimo ze oczywistosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.