Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

No to szybkie podsumowanie offseason w Dallas.

Miałem na to lato przygotowany cały kontener nieznaczonych dolarów i, jak się okazało, tylko dwóch topowych wolnych agentów było tego lato do wyciągnięcia. Wyciągnąłem obu, więc jestem zadowolony. W związku z podpisaniem Jrue i Wooda oraz w drugiej turze Bojana (co ciekawe nikt nawet nie zauważył pięknego gestu wobec niego - pomimo tego, że byłem jedynym, który oferował kontrakt Bogdanoviciowi, poprawiłem kontrakt w reofertach z 20,5 mln do 22 mln - bo mogłem i chciałem, w międzyczasie też się naczytałem jak to strasznie żebrzę o zniżki, takie piękne to beGM), trzeba było nieco przeorganizować skład, żeby lepiej pasowali, stąd też się wzięło pożegnanie z DDV czy też WCS. Także w to lato, które kończyło etap przebudowy Mavs rozpoczęty ponad 4 lata temu, zaszło dość sporo zmian w składzie, choć trzon pozostaje niezmieniony. Mamy 8 graczy z zeszłego sezonu i 8 nowych (pewnie dojdzie jeszcze ktoś na two-way, to będzie wtedy 9).

Generalnie zamieniłem DDV na Jrue, Lopeza na Wooda, Millsa na Campazzo, Gasola na Zubaca i WCS na któregoś z młodych (Reed/Jackson). Także zmiany mocno na plus.

Rotacja będzie wyglądać wstępnie tak:

Trae/Campazzo

Holiday/Poole

Bridges/Bojan

Zion/Porter

Wood/Zubac

Vassell, Poku, Jackson, Reed, Windler i Oturu uzupełniają skład w razie absencji.

Young, Holiday i Williamson to moi główni kreatorzy w HCA, którzy są otoczeni przez samych świetnych shooterów i lob threats. Mam bardzo szeroki skład, na każdą pozycję po 2 uznanych graczy, a dodatkowo za nimi naciskających młodych z bardzo dużym potencjałem. Może się tak okazać, że na starcie sezonu będę miał w składzie 10, a może nawet 11 starterów (z czego 8 z PO teamów, co mówi samo za siebie i nie wymaga komentarza). Uważam, że na dystansie 82 meczów to musi zaprocentować i mówię otwarcie, że moim celem, o ile zdrowie pozwoli, jest walka o pierwszy seed na zachodzie. Mam wystarczająco utalentowany, a przy tym młody skład wspierany kilkoma weteranami, żeby o tym myśleć. Jestem też świadomy tego, że trudno mi będzie wygrać serię z Lakers w pełnych składach, ale do Wolves już się mocno zbliżyłem i myślę, że już mogę myśleć o powalczeniu z nimi, nie lekceważę też Nuggets i Rockets, których uważam za głównych faworytów do gry w drugiej rundzie. W każdym razie nie czuję się na pewno faworytem do tytułu, widzę spokojnie kilka drużyn w lidze, z którymi na dziś bym przegrał serię w pełnych składach, ale jednocześnie uważam, że mam na tyle mocny i wyrównany skład, że w RS mam sporą szansę na jeden z najlepszych wyników. I nie, nie będzie to 74-8 ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, karpik napisał:

No to szybkie podsumowanie offseason w Dallas.

Miałem na to lato przygotowany cały kontener nieznaczonych dolarów i, jak się okazało, tylko dwóch topowych wolnych agentów było tego lato do wyciągnięcia. Wyciągnąłem obu, więc jestem zadowolony. W związku z podpisaniem Jrue i Wooda oraz w drugiej turze Bojana (co ciekawe nikt nawet nie zauważył pięknego gestu wobec niego - pomimo tego, że byłem jedynym, który oferował kontrakt Bogdanoviciowi, poprawiłem kontrakt w reofertach z 20,5 mln do 22 mln - bo mogłem i chciałem, w międzyczasie też się naczytałem jak to strasznie żebrzę o zniżki, takie piękne to beGM), trzeba było nieco przeorganizować skład, żeby lepiej pasowali, stąd też się wzięło pożegnanie z DDV czy też WCS. Także w to lato, które kończyło etap przebudowy Mavs rozpoczęty ponad 4 lata temu, zaszło dość sporo zmian w składzie, choć trzon pozostaje niezmieniony. Mamy 8 graczy z zeszłego sezonu i 8 nowych (pewnie dojdzie jeszcze ktoś na two-way, to będzie wtedy 9).

Generalnie zamieniłem DDV na Jrue, Lopeza na Wooda, Millsa na Campazzo, Gasola na Zubaca i WCS na któregoś z młodych (Reed/Jackson). Także zmiany mocno na plus.

Rotacja będzie wyglądać wstępnie tak:

Trae/Campazzo

Holiday/Poole

Bridges/Bojan

Zion/Porter

Wood/Zubac

Vassell, Poku, Jackson, Reed, Windler i Oturu uzupełniają skład w razie absencji.

Young, Holiday i Williamson to moi główni kreatorzy w HCA, którzy są otoczeni przez samych świetnych shooterów i lob threats. Mam bardzo szeroki skład, na każdą pozycję po 2 uznanych graczy, a dodatkowo za nimi naciskających młodych z bardzo dużym potencjałem. Może się tak okazać, że na starcie sezonu będę miał w składzie 10, a może nawet 11 starterów (z czego 8 z PO teamów, co mówi samo za siebie i nie wymaga komentarza). Uważam, że na dystansie 82 meczów to musi zaprocentować i mówię otwarcie, że moim celem, o ile zdrowie pozwoli, jest walka o pierwszy seed na zachodzie. Mam wystarczająco utalentowany, a przy tym młody skład wspierany kilkoma weteranami, żeby o tym myśleć. Jestem też świadomy tego, że trudno mi będzie wygrać serię z Lakers w pełnych składach, ale do Wolves już się mocno zbliżyłem i myślę, że już mogę myśleć o powalczeniu z nimi, nie lekceważę też Nuggets i Rockets, których uważam za głównych faworytów do gry w drugiej rundzie. W każdym razie nie czuję się na pewno faworytem do tytułu, widzę spokojnie kilka drużyn w lidze, z którymi na dziś bym przegrał serię w pełnych składach, ale jednocześnie uważam, że mam na tyle mocny i wyrównany skład, że w RS mam sporą szansę na jeden z najlepszych wyników. I nie, nie będzie to 74-8 ;) 

potwierdzam, na ten moment 

Lakers- ale jakoś jestem spokojny ze Jasiek to spierdoli/Lebron-Curry się połamią 

potem Sota, ale niedaleko dalej Dallas,Denver,Houston 

plus obu naszych zespołów jest taki, ze w przeciwieństwie do Lakers i Nuggets u nas jest jeszcze sporo miejsca na upside (Young/Zion i Booker/Tatum/Ayton)- także long term myśle ze  na Zachodzie   Sota-Mavs to będzie coś na wzór Bulls-Pistons z przełomu 80/90 w rl NBA 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, fluber napisał:

Tak to zaczyna wyglądać;) 

na ten moment, zakładając zdrowie rozstawienie po RS powiedzialbym tak:

1. Raptors
2. Heat (długi, meczacy poprzedni sezon odbije sie na rozstawieniu)
3. 76ers
4. Magic
5. Bucks


6. Wizards
7. Knicks
8. Cavs


9. Hornets
10. Pacers
11. Pistons
12. Celtics


13. Nets
14. Bulls
15. Hawks

grupki mogą walczyć między sobą
 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ozzy110 napisał:

Bez urazy @człowiek...morza i z szacunkiem do reszty ekip, ale Pistons za Hornets i Pacers. Talentowo i skillem moi Pistons to top 8 wschodu.

fatalne lato w twoim wykonaniu, to że dałeś tak gruby hajs takim graczom jak trent jr, oubre, richardson, dunn, adams 

nie powoduje, ze sa oni lepsi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

WEST:

1. Lakers
2. Mavs
3. Wolves
4. Nuggets

5. Rockets
6. Thunder
7. Warriors

8. Kings
9. Suns


10. Clippers
11. Spurs
12. Grizzlies

13. Pelicans
14. Blazers
15. Jazz

 

Clippers bym tylko wrzucił gdzieś do tiera z Kings i Suns i Grizzlies nad Spurs, a poza tym pełna zgoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Dobra to może ja się nie wypowiadam bo widzę ze się zaczyna już jazda :D i kazdy jakikolwiek wpis działać bedzie na niekorzyść. Ale nie podzielam opinii @ozzy110 jak coś xD pacers w tierze wyżej i w miarę sie zgadzam z rankingiem c_m.

wiadomo, że np. taki rozwoj keldona jjohnsona moze u Ciebie np wiele zmienic. choc z tego co pamietam np. van fletta oceniles na top40-top50, a on oczywiscie w tej grupce nie jest. jak juz to top80-100 razy dalej 🤷‍♂️

to tylko ranking bez kontuzji, zmiennych. po uwzglednieniu ich knicks np obstawiam poza 8 

1 minutę temu, cvbe napisał:

Clippers bym tylko wrzucił gdzieś do tiera z Kings i Suns i Grizzlies nad Spurs, a poza tym pełna zgoda.

a cavs w rakingu wschodu? xd

imo juz pisalem wczesniej, zjebales strasznie to lato. nie wiem czy nie najbardziej w lidze wzgledem tego co mogles zrobic. szkoda. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

wiadomo, że np. taki rozwoj keldona jjohnsona moze u Ciebie np wiele zmienic. choc z tego co pamietam np. van fletta oceniles na top40-top50, a on oczywiscie w tej grupce nie jest. jak juz to top80-100 razy dalej 🤷‍♂️

to tylko ranking bez kontuzji, zmiennych. po uwzglednieniu ich siebie np obstawiam poza 8 

Nie chce mi się szperać teraz z pracy ale zdziwię się mocno jak znajdziesz mi ranking top50-60 graczy w którym nie ma Freda van vleeta. 20-6-2stl 3x3 na mecz na spoko procentach. Znajdz mi taki ranking gdzie go nie ma :)

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.