Skocz do zawartości
Eld

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"

Rekomendowane odpowiedzi

@Eld doceniony w Athletic ;)

brown.png

Przy Philly wyróżniono Thybulle'a MOJ CZŁOWIEK.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
24 minuty temu, Lucas napisał:

@Eld doceniony w Athletic ;)

brown.png

Late 1st zaczyna się spłacać. Jeszcze 2nd do niego dostałem. Gdyby Jasiek wytrzymał z transferem jakieś 3 miechy dłużej już tak tanio by pewnie nie było choć i tak na tym zarobił i w sumie dzięki temu pickowi mógł ruszyć po Capelę. Win-win. Choć trochę obaw było trochę po tym jak trafił do Nets i kilka pierwszych meczów grzał ławę. Na ten moment składam ofiary pod ołtarzem imienia zdrowia Jamesa Hardena bo to jak on  promuje Browna to big wow. Jak w zeszłym roku mając pick Sylwka byłem anty Wizards tak w tym roku wykupiłem sobie lożę w DC u niego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
30 minut temu, Lucas napisał:

Daj link do całości, jeśli jest dostępne free

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Nie jest :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Eld napisał:

. Na ten moment składam ofiary pod ołtarzem imienia zdrowia KYRIEGO IRVINGA bo to jak on  promuje Browna to big wow. 

poprawione

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@MarcusCambypodaj maila, wyśle Ci dostęp do 30 dni za darmo :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Nie jest, to Athletic, w skrocie masz 

1.Jazz-O’Neal

2.Nets-Brown

3.Suns (Cam Johnson)

4.LAC-Morris

5.Lakers-Kuzma

6.Bucks-Portis

7-76ers

8-Denver-Facundo

9-Heat Dragic

10.Kelly Oubre xd

11.Dallas Brunson

12.Knicks-Bullock xd

13.Raptors-Boucher

14.Blazers-Gary Trent

15.Boston-Smart

16.Spurs-Gay

17.Pacers-Justin

18-Bulls- TADEO Young

19-Memphis-Brooks

20-Hornets-Monk

21-Wizards-Bertans

22-Pelicans-JJ Reddick

23-Hawks-Gallo

24-Cavs-Windler

25-OKC-Hill

26-Magic-Ross

27-Pistons-Delon Wright

28- Kings-Holmes

29-Houston-Tate 

30-Sota-Vanderblit 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, człowiek...morza napisał:

poprawione

No też trzeba przyznać, że Kyrie robi w ciul miejsca Brownowi. Generalnie trio Harden-Irving-Harris jest stworzone dla takiego kogoś jak Bruce. Jak jeszcze Durant wróci to będzie cud, miód i orzeszki.

Oczywiście nie traktuj tego jako peany pochwalne dla Irvinga bo Ty nie masz Hardena w składzie ani nikogo innego kto jest choćby blisko jego poziomu w kreowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 minut temu, Eld napisał:

Oczywiście nie traktuj tego jako peany pochwalne dla Irvinga

irving gra najlepszy sezon w karierze, bkn bez niego jedynie 6-5, wiec nie wstydz sie, peany jak najbardizej uzasadnione

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

irving gra najlepszy sezon w karierze, bkn bez niego jedynie 6-5, wiec nie wstydz sie, peany jak najbardizej uzasadnione

A w czymże ten sezon ma lepszy ( nie licząc 2 ppg więcej ) od 2016/17?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Eld napisał:

A w czymże ten sezon ma lepszy ( nie licząc 2 ppg więcej ) od 2016/17?

efektywnosc. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, człowiek...morza napisał:

efektywnosc. 

Za wcześnie by stawiać taką tezę moim zdaniem. Nie przeczę, że ma szansę na taki sezon ( który przecież się jeszcze nie skończył ) ale jednak póki co 2016/17 u boku LeBrona mam u niego wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
22 godziny temu, człowiek...morza napisał:

Może teraz nadszedł jego moment? 

Trudno powiedzieć. Już kilka szans w tej Lidze dostał. Na pewno w Rockets ma fajną szansę, bo archetypem się wpisuje w filozofię budowy tego zespołu (warunki fizyczne + potencjał do rozciągania gry + wydaje się, że wie o co chodzi po bronionej). Jak po powrocie Wooda zostanie na stałe w rotacji to będzie sukces i wtedy można zadawać takie pytanie jak powyżej :)

Btw, nie wiem kto tam ostatecznie planował te deale w Socie, czy @mac(gość może za często nie pisze, ale widać, że obserwuje mecze i potrafi zaskoczyć, jak np. w przypadku Tate'a), czy @Qcin_69, ale wzięcie Brunsona i Meltona do prowadzenia ławki to był strzał w 10 i lekki pstryczek w stronę konkurencji na zachodzie. 

Edytowane przez Braveheart22

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
44 minuty temu, Braveheart22 napisał:

Btw, nie wiem kto tam ostatecznie planował te deale w Socie, czy @mac(gość może za często nie pisze, ale widać, że obserwuje mecze i potrafi zaskoczyć, jak np. w przypadku Tate'a), czy @Qcin_69, ale wzięcie Brunsona i Meltona do prowadzenia ławki to był strzał w 10 i lekki pstryczek w stronę konkurencji na zachodzie. 

A dziękuje 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Braveheart22 napisał:

to może być z tym różnie, np. Qcin nie wiedział kto to jest Vanderbilt i już ciul z tym, bo gość był mało znany... ale Qcin bardzo się zdziwił gdy okazało się, że... typ nie jest biały

więc ja jakby niczego nie sugeruje, ale nie zdziwiłbym się specjalnie gdyby okazało się, że Qcin w zamyśle dealował na przykład po dalekiego krewnego Sharon Tate

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

to może być z tym różnie, np. Qcin nie wiedział kto to jest Vanderbilt i już ciul z tym, bo gość był mało znany... ale Qcin bardzo się zdziwił gdy okazało się, że... typ nie jest biały

więc ja jakby niczego nie sugeruje, ale nie zdziwiłbym się specjalnie gdyby okazało się, że Qcin w zamyśle dealował na przykład po dalekiego krewnego Sharon Tate

Tate to prospekt Maca, jakbym go nie wygooglowal to bym myślał ze jest francuskim poeta postmodernistycznym- w Wielkiej Minnesocie istnieje konkretny podział ról i się go trzymamy, można powiedzieć ze ja jestem Bradem Pittem a Mac tym grubym nerdem z Moneyballa:) 

Natomiast i Melton i Brunson to był mój pomysł :) 

Oczywiście ze Vanderblit byłem pewny ze jest biały, myślałem ze jest Holendrem a jego nazwisko ze 3 razy bylo Bliskie dołączenia do Minnesoty z okazji różnych wymian (czy tez rozmów) z Bucks- No i ogólnie mam wyjebane czy jest biały czy czarny, w Minnesocie patrzymy na wartość sportowa a nie melatonine :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, Braveheart22 napisał:

Dzięki za miłe słowa. Co do częstości pisania może coś w tym jest, jednak mam liczbę postów 4123, jakieś musiały powstać.

Dzięki beGM już praktycznie nie zaglądam do działu NBA.

Deale i kontrakty to kwestia qcina :), co już wieloktrotnie było wspominane.

Co do Tate już było wyjaśnione, natomiast co do ostatniego dealu praktycznie nie brałem w nim udziału bo:

Ja poleciłem Szulima do Elda, uważałem, że źle robi wymieniając Aytona i nie chciałem się w to mieszać.

Pierwsze co mu napisałem, to by nie wymieniał Isaaca i Aytona.

Jak wiadomo cenię i White i Bouchera dość mocno, stąd też trudno mi ich było się pozbyć. Kluczowe w ich oddaniu był brak możliwości ich wyrównania w przyszłe lato, a tutejsza liga mocno negatywna jest wobec wolnych agentów w Minny . Pozyskanie Meltona i Brunsona to oczywiście majsterszyk qcina, obu graczy także ceniłem i uważam, że są super wzmocnieniem.

Co do wpsomnianego wyżej Vanderbilta, to szkoda że mnie wtedy nie było w Minny, bo mega go ceniłem już dośc dawno ( co zresztą pisałem w kilku postach nawet ). Vajny fit imo zarówno u nas pod Joka ( jak i w real Denver by się przydał a oddali go lekko .. - ogólnie wymiana z Beasleyem tak jak z Nurkiem totalne dno z ich strony ), jak i w real NBA dla KATa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, mac napisał:

Dzięki za miłe słowa. Co do częstości pisania może coś w tym jest, jednak mam liczbę postów 4123, jakieś musiały powstać.

Tip of the day: posty z fantasy, beGM, simbasket, katalogu "inne" nie zmieniają liczby napisanych przez Ciebie postów. Te 4123 są to posty tylko z działu o NBA.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Eld napisał:

Tip of the day: posty z fantasy, beGM, simbasket, katalogu "inne" nie zmieniają liczby napisanych przez Ciebie postów. Te 4123 są to posty tylko z działu o NBA.

Simbasket chyba liczy normalnie posty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Braveheart22 napisał:

Simbasket chyba liczy normalnie posty

Nie jestem pewien ale chyba kiedyś Borys pisał, że cały dział Ligii Wirtualne nie dolicza postów, ale to można prosto sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi