Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, Qcin_69 napisał:

xD no fakt, Fluber jest znamy tu z bycia w wielu kółkach wzajemnej adoracji :) 

Co jak co, ale sytuacja Flubera była nieporównywalnie gorsza od Twojej, bo miał zespół z totalnego mułu ligi i nie posiadał swojego picku, a najlepszym talentem był zdaje się Luke Kennard, wiec co Ty się w ogóle do Hornets porownujesz z KATem, Mitchellem, Lowrym i Gordonem których dostałeś na starcie :D 

Oczywiscie Fluber później zjebal dawaniem tym wszystkim JJ Reddickom, Housom i Bjelica kontraktow nie z tej gry, ale samo podejście od początku i ruchy były zaskakująco dobre i koncepcja silnego zespolu środka bardzo spójna- podobnie buduje zespół CVBE z tym, ze on zachowuje przy okazji elastyczność finansowa i swietnie wybrał Hulibartona w drafcie wiec ma i dojrzałe uznane nazwiska z ograniczonym sufitem i renoma na forum, jak i utalentowanych dzieciaków z - zwykle lepsza niż w realu- reputacja na forum. 

Ty z kolei Alonzo, ciagle tylko jak mantrę napierdalasz o kulturze Organizacji i o konieczności wymian które przeprowadzasz z bólem serca, a summa summarum robisz ich pewnie niewiele mniej niż np. ja- jestem bardzo ciekawy czy w tym roku znowu będziesz o tym biadolił jak przez rok Minnesota nie wykona żadnych ruchów na rynku :) 

Czytanie ze zrozumieniem w społeczeństwie leży - co widać po odbiorze mojego posta. ja nigdzie nie pisałem o sile porównując tu Magic i Hornets, a o szacunku do stabilizacji. Czyli rozumiem, że to moja wina że mam od początku kilku dobrych graczy których trzymam w składzie i wokół nich buduję? - a to ciekawe, bo nie rozumiem co w takiej sytuacji LBS i Tecu lajkowali.. A ja to nie miałem hard capu rok temu? - i wyrobiłem się z zejściem z niego w terminie - ale po co to docenić, jak można sie do mnie jak zawsze przy#ebać.. 🙃

Przez 3 lata oddałem chyba ze 4 graczy notujących 10 i więcej punktów - Lamb (który i tak by odszedł jako FA), Kuzma (którego też bym stracił jako FA, bo fioletowego bym nie podjął), Cody Zeller i teraz Oubre (obu mi tu sporo GMów krytykowało odkąd pamiętam). Pytam się więc - gdzie są te legendarne blockbustery, które robię co 2 tygodnie? 

Ogólnie jedno się w BeGM nie zmienia - jak ktoś ma chęć i ambicję coś napisać a nie jest BeGMowym guru jak Karpik i BMF, to hieny jak zawsze się zlecą. 6 lajków za niesłuszne zjebanie mnie i 0 docenienia -  BeGM when amazing happens.. 

 

ja mam chociaż odwagę przedstawić swój plan na najbliższe sezony, którego chcę się trzymać. Nie przedstawienie swojego, a bezreflexyjne krytykowanie mojego jest dla mnie słabe. 

eot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Alonzo napisał:

@MarcusCamby @LeweBiodroSmoka @MMM2121 @kolader @Qcin_69 @Tecu

ale z was hipokryci.. Łoł!! Właśnie przez takie coś nie warto w BeGM nic pisać i nie ma sensu dyskusja w tej grze. Szkoda mi na was czasu hieny.

 

weź Ty się chłopie przejdź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

weź Ty się chłopie przejdź

Ruchu to ja akurat mam sporo i zwyczajnie nie lubię tracić czasu na bezmyślną krytykę. Za moich czasów przez Twoich Nuggets przewinęły sie Porzingisy, LaViney i inne Holidaye (podczas gdy w rl obok Joka jest cały czas Murray)  - a każdy z nich jest lepszy od najlepszego gracza jakiego ja wymieniłem oddajac z Magic. Dowalić się u nas można do każdego, gdyż przez każdy team przewinęło sie sporo wartościowych graczy. Pisałem jak w moim systemie gra McGruder, czy Oubre, ale nikogo to specjalnie nie interesowało, bo argument był taki - gracz nie gra w NBA, albo gra słabo, bo znów mu w rl zmienił drużynę/rolę, to u nas nie ma znaczenia, że GM na niego stawia. No to jak nie ma znaczenia jak nim gram, bo uważany jest za słabego, to gdzie tu logika krytykowania wymiany gracza z ławki, czy Oubre z którego mi sie tu pół forum w BeGM śmiało, że jego punkty są niepotrzebne, a nic mi nie daje bo nie broni. No właśnie broni! - co pokazała jego gra w rl Warriors - czy ktos mi tu za to przyznał rację? Nie. Jak pisałem o nieoddawaniu graczy, to nie wiedziałem, że tu gracie w roto. Więc krytykowanie mnie tu jest zwyczajną hipokryzją, gdyż jak grałem tymi graczami to było źle, a jak ich oddałem to też jest źle. Przecież ja nie zmieniam koncepcji na drużynę co 5min. tylko cały czas  obudowuję tych samych graczy dalszymi graczami rotacji (w tym rozwijam wydraftowanych przez siebie graczy jak każdy normalny team w rl)!!! To że Aaron Gordon pasuje do KATa forsuję od 3 lat, a Ty to wiesz dopiero od połowy tego sezonu jak do Joka go rl Nuggets ściągnęli. No i jak nie gramy w roto, to KAT u nas grał 4 razy w playoffs a nie 1.. zrozumiesz to w końcu, czy nie LBS? 

Sorki, ale naprawdę mnie to zaczyna wqurwiać.. 2 godziny rano pisania że udało mi sie utrzymać moich FA, a odbiór jakiś z d.. o rzeczach których w ogóle nie poruszałem..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Alonzo napisał:

czy Oubre z którego mi sie tu pół forum w BeGM śmiało, że jego punkty są niepotrzebne, a nic mi nie daje bo nie broni. No właśnie broni! - co pokazała jego gra w rl Warriors - czy ktos mi tu za to przyznał rację? Nie.

Warriors w ubiegłym sezonie z oubre na boisku mieli 19 obrone w lidze a bez niego 5 obronę w lidze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Trzeba będzie Was uspokoić porządnym PowerRankigiem;)

Chciałem już po 3 rundzie, ale niektórzy (dyskretnie patrzy na Nowy Jork) mają 6 graczy w rosterze dopiero, więc ciężko;)

Oho, znowu będzie jakiś Power Ranking zaczynający się od 2. miejsca :D

@Qcin_69 dzięki za docenienie tam powyżej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Alonzo napisał:

Przecież to ma znaczenie w jakim ustawieniu się gra. To jest właśnie to - suche liczby..

Napisałaś że jego gra w rl Warriors pokazała że broni, to tylko odpowiadam że to nieprawda. Próba jest z całego sezonu, z tysięcy posiadan. Warriors lepiej bronili z currym niż z oubre, czy z wigginsem niż z oubre. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tecu napisał:

A na jakiej podstawie stwierdzasz, że broni? 

Alonzo - ludzie mogą się mylić. 

Ponieważ Tecu oglądam go od 3 lat. Najpierw w Wizards, później w Phoenix, ostatnio w Golden State, a od nowego sezonu będę też w Charlotte gdyż dzięki BeGM go bardzo polubiłem. Dużo mu dała gra obok Draya, choć początek mieli taki sobie bo się zgrywali; ale jego nieustępliwość i energia (do której z tego co mi wiadomo jeszcze nie wymyślili statystyk) przy świetnych na 3&D warunkach fizycznych nie pokazuje tych suchych liczb. Później koło 50go meczu wypadł przez kontuzje (choć na kilka meczy jeszcze wrócił). W tych statsach może gra z rezerwami - gdzie był ustawiany, czy w s5 z Wisemanem pewnie miała duży wpływ ze to tak wygląda. Tam później chyba już bez niego i oczywiście Wisemana z Looneyem chyba dobrze wyglądali. 

Dobra, nie będę tu rozwijał o Kellym dyskusji, bo zawsze tym sobie szkodziłem, a nie chce tego teraz robić @ozzy110 

edit. Za MLE chcieli go podpisać m.in. moi rl Miami - jak wiadomo nastawieni od zawsze na defensywę - ale widocznie nie czytali naszego forum  i nie wiedzieli, że Kelly jest jednak fatalnym defensorem 🙃

 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Alonzo ja, jako odbierany ostatnimi czasy jako niestabilnie emocjonalny zalecam Ci chwilę spokoju, bo u mnie jest już okej, ale widocznie przeszło na Ciebie.

Porównywać pozycję startową Hornets jaką miał Fluber jak obejmował Hornets, do Twojej pozycji startowej, to jak porównywać kotlet z psa zmielonego razem z budą w jakiejś budzie gdzieś pod Ciechocinkiem, do Lazani z Mamma Mia na Karmelickiej w Krakowie.

Jak dam lajka @fluber też nazwiesz mnie hipokrytą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

@Alonzo ja, jako odbierany ostatnimi czasy jako niestabilnie emocjonalny zalecam Ci chwilę spokoju, bo u mnie jest już okej, ale widocznie przeszło na Ciebie.

Porównywać pozycję startową Hornets jaką miał Fluber jak obejmował Hornets, do Twojej pozycji startowej, to jak porównywać kotlet z psa zmielonego razem z budą w jakiejś budzie gdzieś pod Ciechocinkiem, do Lazani z Mamma Mia na Karmelickiej w Krakowie.

Jak dam lajka @fluber też nazwiesz mnie hipokrytą?

Skoro nie czytasz  tego co napisałem, to jaki sens ma wypowiadanie sie o tym? 

Mój wniosek z dzisiejszego BeGM jest taki - że jak podsumowuję z nickiem Alonzo swój team siedząc nad tym sporo czasu - to jak zawsze pojawiają sie hieny i sępy, a jak bym napisał włamując się na konto pod nickiem Fluber, BMF lub Karpik np wyraz : g#wno, to dostałbym sporo lajków.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Alonzo napisał:

Skoro nie czytasz  tego co napisałem, to jaki sens ma wypowiadanie sie o tym? 

Mój wniosek z dzisiejszego BeGM jest taki - że jak podsumowuję z nickiem Alonzo swój team siedząc nad tym sporo czasu - to jak zawsze pojawiają sie hieny i sępy, a jak bym napisał włamując się na konto pod nickiem Fluber, BMF lub Karpik np wyraz : g#wno, to dostałbym sporo lajków.  

No to wniosek prosty - czas takich słów zacząć używać :).

Godzinę temu, january napisał:

Trzeba będzie Was uspokoić porządnym PowerRankigiem;)

Ej jak coś to po pierwsze wstrzymaj się do końca IV tury, a po drugiej jak mam kogoś uspokoić to mam lepsze narzędzia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, człowiek...morza napisał:

Oubre to kasztan

 

Powiedz to tym kretynom Rilesowi i Spo, bo te barany nie czytają naszego forum i ch$#ja się tam znają na tym NBA i chcieli Oubre dać pełne MLE, ale skończyło się na 7mln$ dla lepszego przecież PJ Tuckera 🙃 Pewnie jak by widzieli te statsy Flubera to by mu nie złożyli tej propozycji. I to jeszcze w drużynie Jimmiego Butlera! - patrz jak oni sie tam nie znają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.