Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ukradzione ale grzech nie wrzucić.

Shai Gilgeous-Alexander w sezonie 2020/2021:
 
• obok Zacha LaVine, KD i Kyrie Irvinga jedyny zawodnik, który notował powyżej 50% FG, 40% 3P i 20 PPG,
• w Clutch Time lepiej punktował tylko Damian Lillard, a OKC z SGA w składzie wygrali 11 z 15 spotkań z Clutch,
• zdecydowanie najczęściej atakujący obręcz zawodnik w lidze - 25.2 driverów na mecz to o 5 więcej od drugiego Luki Doncicia. SGA robi to przy bardzo dobrej 55% skuteczności!
• szósty najczęściej grający izolacje zawodnik w NBA - średnio 0.98 PPP, czyli wręcz identyczny poziom jaki prezentuje James Harden,
• trzeci najlepiej punktujacy zawodnik w PnR za plecami Stephena Curry’ego i Jamesa Hardena - 1.12 PPP,
• OKC wygrali wszystkie 8 spotkań, w których SGA zdobywał ponad 30 punktów,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, cvbe napisał:

Picki 1st DET 23' i 1st TOR 25' do wzięcia za graczy, którzy będą mogli wzmocnić mnie "na teraz".

Widzę, że kolega po niespodziewanych SECF wysoko mierzy.

A tak strasznie Cavs miało pójść do rozbiórki po objęciu rządów przez Cvbe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cvbe napisał:

Kolega wysoko mierzy ale FAsy nie patrzą nawet w kierunku Cleveland, więc musi przepłacać w dealach ciągle :)

Ale Ty wiesz, że ja jestem ogromnym przeciwnikiem big marketów i powoływania się na nie. Każdy kto mi się powoła na takie coś ma -1 ( żeby tylko ) do zajebistości oferty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ozzy110 napisał:

Aż zdziwiło mnie, że nie zaatakowałeś takiego Adamsa Full MLE. Na luzie byś wygrał

14405188301262.jpg

 

A kto mi przypierdolił bana w III rundzie? Jak miałem po niego wystartować? Obiecać, że chirliderki OKC co wieczór będą mu dmać w róg? Zresztą z room MLE ( nie miałem full MLE ) to se mógł bym skoczyć do Twojej oferty i Cię co najwyżej połechtać. Adams jest zajebistym graczem, ale w bardzo specyficznych warunkach. 

No ale nie jest źle - mam najlepsze duo centrów w lidze. Jeden rynkowo właściwie wyceniony, drugi przepłacony i będziem myśleć co z tym zrobić, ale nie teraz.

1 minutę temu, january napisał:

Jak ktoś chce przepłacać w dealach to Lakers jak zawsze zapraszają ;) 

Spierdalaj ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Jestem w miarę wyluzowany podczas tego offseason :D 

Ja też. Wg. jakiś tam ranków mam czwartego i siódmego z najlepszych centrów w składzie jeśli chodzi o ligę :D. Koniec łatania dark hole pod koszem. Jeśli do tego dodam, że utrzymałem core SGA/Randle/Powell/Brown/Arron/OG bez rewolucji w składzie to wygląda to naprawdę spoko. 

Niech Nurek próbuje innych lekarzy, ale 37 meczów w 2 sezony to ja się dziwię, że PO zrobiłem z nim.

 

6 minut temu, january napisał:

Dokładnie, wszystko się wyrównało!

No - zayebałem Ci Capelę którego rynek wycenił podobnie jak ja. Feels good man. Reszta po głosowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MMM2121 napisał:

Ja nawet nie wiem o co chodzi, ale to zacne grono wiec cos chyba dobrze zrobilrm

Ja też nie wiem o co chodzi, często się łapie na tym że przesuwając ekran palcem po prawej kilkam w różne miejsca. Tu nie wiem o co chodzi ale pewnie znów pod prąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Alonzo napisał:

@MarcusCamby @LeweBiodroSmoka @MMM2121 @kolader @Qcin_69 @Tecu

ale z was hipokryci.. Łoł!! Właśnie przez takie coś nie warto w BeGM nic pisać i nie ma sensu dyskusja w tej grze. Szkoda mi na was czasu hieny.

 

xD no fakt, Fluber jest znamy tu z bycia w wielu kółkach wzajemnej adoracji :) 

Co jak co, ale sytuacja Flubera była nieporównywalnie gorsza od Twojej, bo miał zespół z totalnego mułu ligi i nie posiadał swojego picku, a najlepszym talentem był zdaje się Luke Kennard, wiec co Ty się w ogóle do Hornets porownujesz z KATem, Mitchellem, Lowrym i Gordonem których dostałeś na starcie :D 

Oczywiscie Fluber później zjebal dawaniem tym wszystkim JJ Reddickom, Housom i Bjelica kontraktow nie z tej gry, ale samo podejście od początku i ruchy były zaskakująco dobre i koncepcja silnego zespolu środka bardzo spójna- podobnie buduje zespół CVBE z tym, ze on zachowuje przy okazji elastyczność finansowa i swietnie wybrał Hulibartona w drafcie wiec ma i dojrzałe uznane nazwiska z ograniczonym sufitem i renoma na forum, jak i utalentowanych dzieciaków z - zwykle lepsza niż w realu- reputacja na forum. 

Ty z kolei Alonzo, ciagle tylko jak mantrę napierdalasz o kulturze Organizacji i o konieczności wymian które przeprowadzasz z bólem serca, a summa summarum robisz ich pewnie niewiele mniej niż np. ja- jestem bardzo ciekawy czy w tym roku znowu będziesz o tym biadolił jak przez rok Minnesota nie wykona żadnych ruchów na rynku :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.