Skocz do zawartości
Eld

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Eld napisał:

Bazley >>> Collins

W trakcie offseason jak Collins dostał extension od Spurs to Lucas pisał, że to ten gorszy Collins. Teraz takie kwiatki od Elda jak to powyżej. Nie róbmy jaj :D

@ignazz co oni Ci szkalują zawodnika. Jakaś reakcja? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No słaby słaby. Za rok wróci mocniejszy. Młody gracz. Ma prawo jeszcze do pomyłek. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, ignazz napisał:

No słaby słaby. Za rok wróci mocniejszy. Młody gracz. Ma prawo jeszcze do pomyłek. 

@MarcusCamby zgłaszam "ordynarny tank alert" przy wypowiedzi ignazza, łap za klawiaturę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, january napisał:

@MarcusCamby zgłaszam "ordynarny tank alert" przy wypowiedzi ignazza, łap za klawiaturę :)

Przecież Ignazz od początku sezonu puka dnem od spodu. 

Obrzydliwy tanker. 

Spokojnie na bardzo dobrym D. Murray czy wartościowym Monte Morris, Rudy Gay, John Collins. Drummond też na początku sezonu wyglądał bardzo dobrze. Można było ten team sprzedać pod potencjalne play-in 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

IMO ordynarny tank przy tych zasadach loterii nie ma do końca sensu. Mi się sezon trochę posypał przez kontuzje (i być może zbyt wielką wiarę w ten zespół po poprzednim sezonie? może trzeba było być bardziej aktywnym w offseason) i jak popjawiła się fajna oferta za Horforda to go oddałem, bo to dobry wybór dla organizacji i dla gracza, no ale udawanie, że taki Tobias Harris nie gra świetnego sezonu byłoby durne z mojej strony. Tak samo jakaś sprzedaż Barnesa za oferty, które mnie nie zadowalały, bo dostanę te 1/2W więcej xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@MarcusCamby  Chyba mozna smialo postawic kazda ekipe co tankuje ponizej Minny w Twoim rankingu kultur organizacji?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
44 minuty temu, Lucas napisał:

przy tych zasadach loterii

Trzymam kciuki za Nets i Suns w loterii :) 

I PELICANS OCZYWIŚCIE.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
28 minut temu, mac napisał:

@MarcusCamby  Chyba mozna smialo postawic kazda ekipe co tankuje ponizej Minny w Twoim rankingu kultur organizacji?

Zależy jakie są okoliczności tanku i jak długo on trwa, ale myślę że względem Wolves raczej tak 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
36 minut temu, january napisał:

Trzymam kciuki za Nets i Suns w loterii :) 

I PELICANS OCZYWIŚCIE.

Biorę Mobleya z pocałowaniem ręki :)

#TEAMMOBLEY czy jako to się robi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bertans bawi się świetnie. 
Ale szokiem jest Renesans LMA z ławki. Gość zagrał świetnie. Dawno nie widziałem aby robił 10/10 z wolnych. 
Dzieki temu więcej gry ma Lyles i robi to tez dobrze. DDR klasa sama w sobie a najlepszy mecz sezonu zrobił Lonnnie Walker 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wizards znowu wygrywają:) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiele piszemy o kulturze organizacji czy o efekcie zgrania ale ruch @cvbe przypomniał mi jeszcze jeden aspekt. 
Każdy zespół z aspiracjami ma swoje czasem zadyszki ale czasem ważne dla rozwoju organizacji momentum. 
Takim wydawałoby się mało istotnym ruchem w skali całej beGM jest ściągnięcie Ala do Cavs. Odważny ruch i sowita zapłata w druga stronę sprawia ze cały zespół grać będzie lepiej bo wzmocnienie przyszło w idealnym momencie. 
sam zespół u nas mocno niedoceniany grał bardzo dobrze przed transferem. 
szczegolnie mało lubiany na forum DDR obecnie gra najlepszy basket życia. Przy przesunięciu LMA w rl spurs na lawke Pop całym sercem inwestuje w młodych a przecież w składzie Cavs jest drugi mocno niedoceniany kotwicowy obrony Poeltl. Na domiar złego trzecim filarem jest Rozier który tez robi swoje.  Ściągnięcia Ala nie ma jak krytykować co oczywiste ale serio ten zespół jest mocno niedoceniany. 

Walka o HCA moim zdaniem mimo przepotężnej konkurencji możliwa. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ignazz chyba byłem wizjonerem bo pisałem w opisie w I trymestrze ze chciałbym żeby Aldridge grał dużo z rezerwowym line-upem, gdzie bedzie miał łatwiej o punkty. W II trymestrze rozważam granie nim cały czas z ławki. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, Lucas napisał:

@january

Wrócił Dozier, Nuggets wygrało, prosta sprawa, true MVP tego zespołu :) 

Nie no super, że wrócił, bo u mnie na razie rewelacyjnie na plus z brakiem absencji, ale kołderka wąska.

2 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

@ignazz chyba byłem wizjonerem bo pisałem w opisie w I trymestrze ze chciałbym żeby Aldridge grał dużo z rezerwowym line-upem, gdzie bedzie miał łatwiej o punkty. W II trymestrze rozważam granie nim cały czas z ławki. 

Problemem była gra nim jako PF.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
36 minut temu, january napisał:

Wrócił Dozier, Nuggets wygrało, prosta sprawa, true MVP tego zespołu :) 

Nie no super, że wrócił, bo u mnie na razie rewelacyjnie na plus z brakiem absencji, ale kołderka wąska.

Problemem była gra nim jako PF.

Dlatego tez looney został zastąpiony jeffem greenem i skład jest bardziej zoptymalizowany w tej chwili. Przy turnerze nie potrzebny mi kolejny defensywny center, stad Jeff który pogra na PF i pare min na C w small-ballu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
59 minut temu, Qcin_69 napisał:

Oglądam sobie trochę Mavs dla DFSa i Brunson jest zajebisty jako backup, propsy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Qcin_69 napisał:

Jednym z ławki wchodzi Brunson, innym Mychal Mulder :) 

Jaki Mychal Mulder? Może Fox Mulder?

Chyba nie słyszałeś o najlepszym obecnie scyzoryku w NBA PJ Dozierze. Może grać na każdej pozycji.

Mało się o nim u nas mówi, ale typ to jest baller i żadne Muldery nie są potrzebne do gry jak się ma go w składzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 minut temu, mac napisał:

Jaki Mychal Mulder? Może Fox Mulder?

Chyba nie słyszałeś o najlepszym obecnie scyzoryku w NBA PJ Dozierze. Może grać na każdej pozycji.

Mało się o nim u nas mówi, ale typ to jest baller i żadne Muldery nie są potrzebne do gry jak się ma go w składzie.

PJ Dozier brzmi jak kolejna ewolucja Pidgeotto.

289CC141-E4B8-426E-97A8-8FA8B782AD40.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi