Skocz do zawartości
Eld

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, człowiek...morza napisał:

gdyby tatum był taki kozak jak go sie maluje, to bilans winien byc wyzszy

Tatum jest po Covidzie i czasem ma problemy z oddychaniem i to widać . Jakby miał lepsze wsparcie a nie tylko Browna to pewnie by nie musiał tak harować 

JAylen i Tatum to jedyni którzy tam trzymają poziom. Ławka Bostonu jest najsłabsza z czołówki nie licząc może tego co biega w Golden

Grant to nie wiem komu się może podobać bo generalnie jest słaby ( niby ma trójkę ale dla mnie to raczej przypadek biorąc pod uwage jak fatalny jest z linii) . Pritchard czasem coś zagra. RWIII ma fajne bloki i fajną fryzurę ale jest zagubiony. Teague w tej lidze już nie powinno być. Tak naprawdę to jest tam Brown, Tatum a potem długo długo nic. Rywale czasem podwajają Tatuma bo nie muszę się obawiać nikogo innego

45 minut temu, człowiek...morza napisał:

trojką w składzie giannis, hayward, lopez

Hayward gra na poziomie tego ASG w Jazz. Trochę słabszy zwłaszcza w obronie ale ogólnie gra bardzo dobry sezon. Giannis poniżej TOP 5 w tej lidze nie schodzi więc jaki tu miałby być bilans?Poza tym Reggie gra niezły sezon w Clippers. Gallo gra swoje z ławki. Bazemore czy Hill to typowi zadaniowcy i wywiązuje sie ze swojej roli czy to w obronie czy ataku.

Nie wiem gdzie Ty tam widzisz szrot? To znacznie lepsza ekipa niż rl Boston

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
6 minut temu, ely3 napisał:

Hayward gra na poziomie tego ASG w Jazz. Trochę słabszy zwłaszcza w obronie ale ogólnie gra bardzo dobry sezon. Giannis poniżej TOP 5 w tej lidze nie schodzi więc jaki tu miałby być bilans?Poza tym Reggie gra niezły sezon w Clippers. Gallo gra swoje z ławki. Bazemore czy Hill to typowi zadaniowcy i wywiązuje sie ze swojej roli czy to w obronie czy ataku.

Nie wiem gdzie Ty tam widzisz szrot? To znacznie lepsza ekipa niż rl Boston

co gra gallo? jest fatalny na kazdej plaszczyznie

holiday i middelton razem to duzo wiecej anizeli hayward

cała ławka w bucks to nowka sztuka, a ta z reala jest tak czy siak lepsza gdzie masz m.in divincenzo, portisa (rozszerzylem intepretacje do supportu)

w sensie az tak bucks bilansu sie nie czepiam, choc wedlug mnie powinno to byc 13:11 jak juz, anizeli ponad 14:10

Edytowane przez człowiek...morza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, shevcu napisał:

Mówię co robi w Nets tak trochę tuckeruje chłopak 

Wiem. Widziałem już kilka razy w tym sezonie. Po przyjściu Hardena strasznie fajnie mi się ogląda ten zespół mimo, że nadal bez Duranta i z masą braków.

Fajny tekst btw. Tuckeruje :). Pojawi się to w moim opisie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, człowiek...morza napisał:

co gra gallo? jest fatalny na kazdej plaszczyznie

holiday i middelton razem to duzo wiecej anizeli hayward

cała ławka w bucks to nowka sztuka, a ta z reala jest tak czy siak lepsza gdzie masz m.in divincenzo, portisa (rozszerzylem intepretacje do supportu)

w sensie az tak bucks bilansu sie nie czepiam, choc wedlug mnie powinno to byc 13:11 jak juz, anizeli ponad 14:10

Ale o czym Ty dyskutujesz? Ja piszę ze BeGM Bucks jest lepsze od RL Celtics a Ty się produkujesz i porównujesz do RL Bucks... Ty czasem czytasz co dyskutant pisze czy po prostu sam walczysz ze swoimi demonami? Bo ja nawet nie wiem jak mam się odnieść bo zwalczasz tezę którą nigdy nie padła?

A już nie wspomnę ,że od kiedy Divincenzo gra na ławce? Bo jeszcze w tym roku nie widziałem takiego meczu 

No i ławka Bucks też jest fatalna... Poza Patem.... Forbes czy Augustin są kiepscy .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
4 minuty temu, ely3 napisał:

A już nie wspomnę ,że od kiedy Divincenzo gra na ławce? Bo jeszcze w tym roku nie widziałem takiego meczu 

18 minut temu, człowiek...morza napisał:

4 minuty temu, ely3 napisał:

Ale o czym Ty dyskutujesz? Ja piszę ze BeGM Bucks jest lepsze od RL Celtics a Ty się produkujesz i porównujesz do RL Bucks... 

moim zdaniem na papierze nie byli lepsi w 1 trymestrze (moze troche, nie wiem, natomiast tak jak pisalem wczesniej, nie kłócę sie o to specjalnie)

a tym bardziej tacy magic, ktorzy bilans mieli ten sam (tu sie kloce)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aha czyli piszesz ,że ławka Bucks jest lepsza i podajesz przykłady dwóch zawodników z których jeden nie gra w ogóle z ławki.... Argument z kategorii LV

Ławka Bucks to jest Augustin który jest fatalny w tym roku. Wilson który jest kiepski. Forbes gra sam ze sobą i olewa kolegów. Pat miał świetny początek ale ostatnio tez przygasł  więc jak dla mnie ławka Gallo-Reggie-Ed Davis-Bazemore jest lepsza od Augustin-Pat-Wilson- Portis

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
7 minut temu, ely3 napisał:

Ławka Bucks to jest Augustin który jest fatalny w tym roku. Wilson który jest kiepski. Forbes gra sam ze sobą i olewa kolegów. Pat miał świetny początek ale ostatnio tez przygasł  więc jak dla mnie ławka Gallo-Reggie-Ed Davis-Bazemore jest lepsza od Augustin-Pat-Wilson- Portis

zle porownujesz, bez kontekstu i niemiarodajnie.

sprowadza sie to do tego głwnie, ze holiday, middelton, divincenzo, portis, connughton>>>>>>hayward, jackson, bazemore, davis, gallo/walker(obaj byli fatalni i grali polowe trymestry

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, człowiek...morza napisał:

zle porownujesz, bez kontekstu i niemiarodajnie.

sprowadza sie to do tego głwnie, ze holiday, middelton, divincenzo, portis, connughton>>>>>>hayward, jackson, bazemore, davis, gallo/walker(obaj byli fatalni i grali polowe trymestry

Ale kolejny raz ci powtarzam ja porównywałem otoczenie Kemby z Bucks i real Bostonu więc po jakiego grzyba ty ciągle wstawiasz do dyskusji real Bucks skoro punktem wyjścia był bilans 14-10 jakoby zawyżony bo Kemba kontuzjowany. Real Boston miał 13-11 mając sporo covidu. Skoro BeGm Bucks jest lepsze od Bostony to 14-10jest jak najbardziej realne a może nawet powinno być 15-9 . Na pewno nie identyczne jak real Boston

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Eld napisał:

Wiem. Widziałem już kilka razy w tym sezonie. Po przyjściu Hardena strasznie fajnie mi się ogląda ten zespół mimo, że nadal bez Duranta i z masą braków.

Wykup prawa za pick z drugiej rundy :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, shevcu napisał:

Spoko.

@Szulim zapłać Panu ;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Eld pod warunkiem że ty płacisz mi 1st rounderem :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Eld napisał:

W tym sezonie taki tekst to obraza akurat... nie obrażaj Browna Panie tego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
44 minuty temu, shevcu napisał:

Minny pozwala na uzywanie bardzo podobnego i anal ogicznego zwrotu Suckeruje (w tym sezonie oba zwroty są izomorficzne) za darmo w ramach przyjazni Minny - OKC.

Moze ten zwrot tez uzywac kazdy ze spoldzielni dodatkowo.

Edytowane przez mac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, mac napisał:

Minny pozwala na uzywanie bardzo podobnego i anal ogicznego zwrotu Suckeruje (w tym sezonie oba zwroty są izomorficzne) za darmo w ramach przyjazni Minny - OKC.

Moze ten zwrot tez uzywac kazdy ze spoldzielni dodatkowo.

I Marcus Camby, bo jest GOATem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, january napisał:

W tym sezonie taki tekst to obraza akurat... nie obrażaj Browna Panie tego.

No ale wiadomo o co chodzi. Że nie o Tuckera z tego roku.

Pięknie chłopak rozkwita przy Hardenie musisz przyznać. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

I Marcus Camby, bo jest GOATem

No i akurat on taki zwrot moze uzyc do najwiekszej ilosci swoich graczy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Eld napisał:

Pięknie chłopak rozkwita przy Hardenie musisz przyznać. 

Ja go zawsze lubiłem, ale to specyficzny gracz nie na każdy zestaw, jak dołoży w końcu trójkę to będzie topką rolesów w lidze. Szykuj mamonę na lato na niego :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, january napisał:

Ja go zawsze lubiłem, ale to specyficzny gracz nie na każdy zestaw, jak dołoży w końcu trójkę to będzie topką rolesów w lidze. Szykuj mamonę na lato na niego :D 

Kasa jest ale pojęcia nie mam ile będzie chciał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trade właśnie wszedł w życie, więc kilka słów komentarza z mojej strony.

Po przyjściu Brooksa oczywistym dla mnie było, że swoim profilem gry dubluje się z Rossem i w końcu będę musiał postawić na 1 gracza. Wybór padł na Brooksa, choć uważam Rossa za wszechstronniejszego scorera. Jakkolwiek graczy, którzy zdobywają punkty mam w zespole wielu, więc Brooks jest dla mnie lepszy fitem ze względu na swoją defensywę czy zalążki ball skills. Ponadto planujemy związać się z Brooksem w dłuższym okresie, a Rossowi kończył się kontrakt już 2 lata(raczej podejmie opcje).

Brunson to mój syn, legenda Villanovy, 2 krotny mistrz NCAA. Z ciężkim sercem musiałem się z nim pożegnać, ale obiektywnych przesłanek było wiele. Pierwsza to brak minut, przy zdrowym Satoranskym i Doncicu mogł być tylko 3rd string PG. Kolejna to widmo podpisania nowego kontraktu latem, gdzie nie będzie mnie stać na równoczesne zatrzymanie Sato, Brunsona i Dipo(swoją drogą ciekawe czy ktos teraz da mu wiecej niz 80 milionów, przypomne ze nasza spolecznosc odrzucila latem extension za 100 milionów) . Kolejna sprawa to fakt, ze graliśmy całe PO bez Brunsona i nie czułem jego braku, a nie było jeszcze w składzie nawet Brooksa. Liczę, że w Minnesocie utrzyma miejsce chociaz do lata, bo jest idealnym back upem dla każdego zespołu. 

Kyle Anderson to trochę unikat i perfekcyjne uzupełnienie zespołu, który ma już ogromny talent w ataku. Gra na poszukiwanej w lidze pozycji, nie potrzebuje touches żeby być pozytywny wpływ na grę i jest bardzo dobrym passerem - w razie kontuzji Sato, z powodzeniem może prowadzić 2nd unit.  Ten sezon to trochę dla niego game changer, bo drastycznie zwiększył volume za 3 i świetnie mu to wychodzi (40% za 3). Nic nie wskazuje na jakiś drastyczny spadek w najbliższym czasie i w dodatku ma stosunkowo niski kontrakt na ten i następny sezon. Dla mnie elite roles i wpasowuję się w filozofie gry zespołu.

Markieff Morris wraca za to do nas po rocznym wypożyczeniu, więc cięzko nazwać go nowym graczem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Btw, rozumiem ze wszyscy przyjmujemy ze Magic się w tym trymestrze będą zgrywać dopiero z nowymi graczami, prawda, @Alonzo? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi