Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, Braveheart22 napisał:

Dobrze widzę się bawicie jak topowi gracze na długich umowach lądują na trade blocku :D

Ruch jak na targu rybnym w Szanghaju, a mieliśmy tu starać się budować realne teamy na wzór rl. Ehhh.. i nawet C_M jeden z ostatnich GMów walczących o odwzorowanie realiów dał się w to wciągnąć.. :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.07.2021 o 12:45, Alonzo napisał:

Ruch jak na targu rybnym w Szanghaju, a mieliśmy tu starać się budować realne teamy na wzór rl. Ehhh.. i nawet C_M jeden z ostatnich GMów walczących o odwzorowanie realiów dał się w to wciągnąć.. :( 

a to nie Ty krytykowales przez ostatnie 2 lata CMa ze ma w jednym zespole Davisa, Leonarda i Irvinga i ze w realu by to nie przeszło? :D 

// nieważne //

 Pan Koszykarz Devin Booker.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Qcin_69 napisał:

a to nie Ty krytykowales przez ostatnie 2 lata CMa ze ma w jednym zespole Davisa, Leonarda i Irvinga i ze w realu by to nie przeszło? :D 

// nieważne //

 Pan Koszykarz Devin Booker.

 

 

.. i zdanie podtrzymuje - za dużo razem trójka z Brooklynu nie pograła ze sobą w tym sezonie. Jedyna istotna różnica - to z Hardena zrobił się rozgrywający, a z Kyriego shooting guard, co pokazuje jak w takich sytuacjach zmieniają się role Gwiazd, które muszą dostosować się do nowej sytuacji - patrz nazywanie przeze mnie Davisa Tysonem Chandlerem 2.0

A tak w ogóle.. dzięki za spoiler.. jestem na 3qw. dopiero :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tangiers napisał:

@LeweBiodroSmoka

Jeszcze raz dziekuje za Portisa!

@Qcin_69

Przyjmiesz 4:2 dla Heat, czy mam zaczac tworzyc opis? 

jak napiszesz szczerze, ze uważasz ze powinieneś zdobyć tytuł i masz lepszy zespół to przyjme :) 

//

no i jak w ps dodasz ze nie widzisz różnicy między  Tatum i George a Bridges i Crowder ( tez chciałbym to na piśmie xd)

Edytowane przez Qcin_69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Qcin_69 napisał:

jak napiszesz szczerze, ze uważasz ze powinieneś zdobyć tytuł i masz lepszy zespół to przyjme :) 

//

no i jak w ps dodasz ze nie widzisz różnicy między  Tatum i George a Bridges i Crowder ( tez chciałbym to na piśmie xd)

No w obronie są gorsi a w ataku piłki brakuje;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.