Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

faktycznie, nie da się oglądać tych Suns bez CP3 😕 

Nie ma kto regulować tempa 😕 

Booker i Ayton jak dzieci we mgle, nie wiedza co maja robić bez CP3 :( 

a Ayton to już w ogóle, Clippers robią na nim ciagle adj, czy to strefa czy trapy, a ten biedny nawet spudłować nie potrafi :( 

Pp drugiej stronie c***owy Paul George trafia w 1 meczu więcej trójek niż w całej 1 serii Butler ale co tam, przecież Lebron to elitarny obrońca :) 

Lecisz @mac dokończ egzekucje :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, mac napisał:

nom, oni + Mideltown, Doncić świetne playoffy

Booker to chyba najbardziej underrated gracz na tym forum. Poprzednie 2 serie bardzo dobre/swietne. Ten mecz przejal, jak skupil sie na swoich mocnych stronach(midrange)i ograniczyl tunelowe wjazdy, gdzie nie grozi odegraniem i stosunkowo to sie broni.

Play design Suns w 2h zaklada, wiecej pickow’n’roll z Aytonem, ale bez CP3 tak nie pograja. Tutaj ma pole poprawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tangiers napisał:

Booker to chyba najbardziej underrated gracz na tym forum. Poprzednie 2 serie bardzo dobre/swietne. Ten mecz przejal, jak skupil sie na swoich mocnych stronach(midrange)i ograniczyl tunelowe wjazdy, gdzie nie grozi odegraniem i stosunkowo to sie broni.

Play design Suns w 2h zaklada, wiecej pickow’n’roll z Aytonem, ale bez CP3 tak nie pograja. Tutaj ma pole poprawy

zaraz Cię Janury wrzuci na ignora żeby nie musiał odpowiadać jak przez cały sezon nam :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mac napisał:

piękna dwójkowa akcja Booka i Aytona.

Kapela już pewno pełne portki.

Co on tam ma hedgować tak ?

szkoda ze Batum się nie załapał do zdjęcia, ale już dawno był za linia końcowa :( 

EE9C6C6A-C6FD-4915-AD81-EFBD55ECB088.png

Edytowane przez Qcin_69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

No no, widzę tu już grubszą desperację GMów Wolves, skoro jest jaranko ledwie, ledwie wygraniem meczu z nie broniącymi prócz Manna i wielkiego Batuma (w tych minutach bez wielkiego Francuza Clipps przerżnęli ten mecz ofk)  Kawhi-less Clippers :) 

Ale na spokojnie czekam na opis, wtedy dam swoją drugą część :) 

xD 

mnie byczku, my mamy z Ciebie bekę :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już 3 zapytania o Mylesa Turnera czy jest dostępny. Warto wspomnieć że skończył skandalicznie AŻ na dziewiątym miejscu w głosowaniu na DPOTY (tylko dlatego że Indiana jest small-marketem i wszyscy dziennikarze mają ich w pompce). 

 

no więc jest dostępny. 
 


 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

Mam już 3 zapytania o Mylesa Turnera czy jest dostępny. Warto wspomnieć że skończył skandalicznie AŻ na dziewiątym miejscu w głosowaniu na DPOTY (tylko dlatego że Indiana jest small-marketem i wszyscy dziennikarze mają ich w pompce). 

 

no więc jest dostępny. 
 


 

 

 

A podobno to ja nadużywam słowa skandalicznie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odrzucając wszystkie wycieczki personalne co mogło by doprowadzić do kierowania się nimi/brania ich pod uwagę ( w serii LAL-MIN ) bo u innych to pełna kulturka, po przeczytaniu opisów PO west dla jednych stety, a dla drugich niestety ja widzę w taki finał Zachodu: DAL -MIN. Choć oczywiście to moje zdanie. Ktoś może i ma prawo mieć inne. 

Wschodu jeszcze tak dogłębnie nie przeanalizowałem, ale tam raczej na pewno Cavs kończą przygodę i jadą na zasłużone wakacje po bardzo dobrym wyniku jaki osiągnęli w tym roku, a drugą parę PHI - ORL przeczytam sobie na spokojnie wieczorem, choć ( no offense Tecu ) tam powinna być para MIL - ORL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.