Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, Qcin_69 napisał:

no niestety Ronnie, kibicowaliśmy Ci, magia nazwy Pacers robi swoje niestety, Sota tez zawsze miała pod górę przez to :(

Spoko nie ma tego złego co na dobre nie wyjdzie.
 

(PS. Chris Paul jako prezydent klubu zawodnikow NBA złożył już skargę i zawiadomienie do prokuratury ze wzgledu na karygodne sędziowanie w meczu play-in Pomiędzy Hornets a Pacers. xDD )

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, tangiers napisał:

Nie martw sie. Po glosowaniach wychodzi, ze tez odpadne z Charlotte. 
 

Na szczescie @fluber zapowiedzial juz wyprzedaz to moze cos wyrwiemy.

Przynajmniej walczysz w 7 meczach.

My np u pewnego user 1-4 z Kings.

West 1st round

Minnesota Timberwolves – Sacramento Kings Głos: Kings 4:1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie jak tak jak wyglądają I rundy maja wyglądać całe playoffs, to może faktycznie uznajmy, ze to pacers vs hornets to było ECF a nie play in? :) 

 

slabo, słabo, jedyna seria gdzie coś się dzieje i można coś poczytać to Warriors vs Mavs. 
 

(Bo wypociny Alonzo ciężko się czyta naprawde, milion wyobrażeń/spekulacji, zero konkretów, do tego wrzuca se staty KAT-a z 5ciu meczy sprzed trzech czy czterech lat, i jeszcze dwa mecze kasuje i te trzy mecze to ma być jakiś jego argument za tym, ze w sumie KAT w PO jest spoko. )

 

 

wtf panowie ??

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Ogolnie jak tak jak wyglądają I rundy maja wyglądać całe playoffs, to może faktycznie uznajmy, ze to pacers vs hornets to było ECF a nie play in? :) 

 

slabo, słabo, jedyna seria gdzie coś się dzieje i można coś poczytać to Warriors vs Mavs. 
 

(Bo wypociny Alonzo ciężko się czyta naprawde, milion wyobrażeń/spekulacji, zero konkretów, do tego wrzuca se staty KAT-a z 5ciu meczy sprzed trzech czy czterech lat, i jeszcze dwa mecze kasuje i te trzy mecze to ma być jakiś jego argument za tym, ze w sumie KAT w PO jest spoko. )

 

 

wtf panowie ??

Ogólnie zgoda, ale ja bym wszystko na formułę play-in zrzucił. Tam masę niepotrzebnej pary uszło z ludzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Ogólnie zgoda, ale ja bym wszystko na formułę play-in zrzucił. Tam masę niepotrzebnej pary uszło z ludzi. 

Co ty pierdzielisz co ma play-in do LBS-a, Regisa i innych którzy wstawili krotki opis i nawet nie dyskutują z oponentami? Wszyscy ci którzy sa nieaktywni teraz nie uczestniczyli nawet w dyskusjach na temat play-in wiec jak zeszło z nich powietrze przez to ze musieli przeczytać 8stron w pacers v hornets to słabo... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RonnieArtestics napisał:

Co ty pierdzielisz co ma play-in do LBS-a, Regisa i innych którzy wstawili krotki opis i nawet nie dyskutują z oponentami? Wszyscy ci którzy sa nieaktywni teraz nie uczestniczyli nawet w dyskusjach na temat play-in wiec jak zeszło z nich powietrze przez to ze musieli przeczytać 8stron w pacers v hornets to słabo... 

Znów Ci się skala wkurwu podnosi. Idź porób coś innego. Nie wiem. Pranie wstaw. TV włącz, obiad zrób. 

Odpuść Don Kichotcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Ogolnie jak tak jak wyglądają I rundy maja wyglądać całe playoffs, to może faktycznie uznajmy, ze to pacers vs hornets to było ECF a nie play in? :) 

 

slabo, słabo, jedyna seria gdzie coś się dzieje i można coś poczytać to Warriors vs Mavs. 
 

(Bo wypociny Alonzo ciężko się czyta naprawde, milion wyobrażeń/spekulacji, zero konkretów, do tego wrzuca se staty KAT-a z 5ciu meczy sprzed trzech czy czterech lat, i jeszcze dwa mecze kasuje i te trzy mecze to ma być jakiś jego argument za tym, ze w sumie KAT w PO jest spoko. )

 

 

wtf panowie ??

Jakich wyobrażeń? Co ci się nie podoba Ronnie w opisie Magic? 

A staty KATa napisałem z czego są dokładnie, bo mi się z kolei nie chce czytać ciągle jak to nic nie grał. No nie grał w dwóch pierwszych meczach w Houston, w pozostałych 3 juz się nieco rozkręcił, choć oczywiście szału nie było. Jednak właśnie te jego g3, g4 i g5 pokazują, że grał coraz lepiej. Będąc już po kolejnych 2 seriach u nas (7-meczowych) i mając obok siebie takich graczy jak Lowry i Mitchell raczej grałby lepiej. 

 

Natomiast co do Paula, to zrozum wreszcie, że nikt go nie krytykuje - gra świetnie, ale w Pacers nie miał po kontuzji Turnera zwyczajnie z kim grać. Sam Hardaway to jednak mało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Alonzo napisał:

Jakich wyobrażeń? Co ci się nie podoba Ronnie w opisie Magic? 

A staty KATa napisałem z czego są dokładnie, bo mi się z kolei nie chce czytać ciągle jak to nic nie grał. No nie grał w dwóch pierwszych meczach w Houston, w pozostałych 3 juz się nieco rozkręcił, choć oczywiście szału nie było. Jednak właśnie te jego g3, g4 i g5 pokazują, że grał coraz lepiej. Będąc już po kolejnych 2 seriach u nas (7-meczowych) i mając obok siebie takich graczy jak Lowry i Mitchell raczej grałby lepiej. 

 

Natomiast co do Paula, to zrozum wreszcie, że nikt go nie krytykuje - gra świetnie, ale w Pacers nie miał po kontuzji Turnera zwyczajnie z kim grać. Sam Hardaway to jednak mało. 


 

Ziomek ty naprawdę myślisz ze ja się tym playin nadal przejmuje? Bekę sobie z was kręcę cały czas, większość to chyba skumała ale tobie muszę widzę jak w przedszkolu tłumaczyć :) 

poza tym weź nie pisz takich rzeczy ze Paul musiał sam grac, zaloze się ze conajmniej kilku z nas woli moją druga linie z bobanem na czele od twojej, pozdro khem Birch i Kelly oubre xD.

 

a twój opis mi się nie podoba bo jest oderwany od rzeczywistości, z jednej strony tworzysz caly czas narracje o tym ile doświadczył KAT w beGM, z drugiej nie wspominasz o tym ze Kyle Lowry c***a ugrał u nas :) ale już nie o to chodzi tylko o całokształt, kto ma wiedzieć ten wie.. 

1 godzinę temu, Eld napisał:

Znów Ci się skala wkurwu podnosi. Idź porób coś innego. Nie wiem. Pranie wstaw. TV włącz, obiad zrób. 

Odpuść Don Kichotcie.

Ja tylko Chciałem chleba i igrzysk Panie, a jestem rozczarowany. pisze wszystko na pół powaznie, co można z łatwością chyba odczytać a Ty ze mnie frustrata robisz :(

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, RonnieArtestics napisał:


 

Ziomek ty naprawdę myślisz ze ja się tym playin nadal przejmuje? Bekę sobie z was kręcę cały czas, większość to chyba skumała ale tobie muszę widzę jak w przedszkolu tłumaczyć :) 

poza tym weź nie pisz takich rzeczy ze Paul musiał sam grac, zaloze się ze conajmniej kilku z nas woli moją druga linie z bobanem na czele od twojej, pozdro khem Birch i Kelly oubre xD.

 

a twój opis mi się nie podoba bo jest oderwany od rzeczywistości, z jednej strony tworzysz caly czas narracje o tym ile doświadczył KAT w beGM, z drugiej nie wspominasz o tym ze Kyle Lowry c***a ugrał u nas :) ale już nie o to chodzi tylko o całokształt, kto ma wiedzieć ten wie.. 

Jak większość skumała, to spoko - ja mam cały czas wrażenie, że nam pokazujesz ze źle zagłosowaliśmy. :) 

Sam przeceniasz swój skład, a mnie się czepiasz.. 🙃

Krytykować Bobana nie zamierzam, bo go bardzo lubię, natomiast Tobie się dziwię, że stawiając w swoich Pacers na graczy ciężko pracujących i często niewidocznych dla miłośników highlightów sam krytykujesz Khema Bircha. Odnośnie Oubre też nie rozumiem tego podejścia, ale do tego już się na forum przyzwyczaiłem. Co do jego oceny - może warto się zastanowić dlaczego on gra w rl za inne $$$$ niz ci lepsi wg Ciebie gracze  🙃 - zresztą ciekawi mnie bardzo z kim i za ile w rl podpisze nowy kontrakt (nawiasem mówiąc te dotychczasowe plotki o zainteresowaniu nim itp traktuję jako bardzo dobrą pracę jego agenta)

Odnośnie Lowrego - on pokazał co potrafi w dwóch ostatnich sezonach, a teraz podczas okienka na wymiany również to o niego toczyła się największa walka przez contenderów - chyba że to również wg Ciebie nie ma znaczenia. Znamienny był jego mecz przeciwko Lakers - ostatni przed jego shut downem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Eld napisał:

Komunikat 19:

---------------------------

Rozpoczęło się głosowanie na playoffs na przejście do drugiej rundy playoffs. Jest ono podpięte więc szukać u góry.

Głosowanie trwa do jutra, 15 Czerwiec ( Wtorek ), do godziny 23:59, a później temat zamykam. 

Nie muszę przypominać, że głosownie jest obowiązkowe.

Postaram sie wieczorem cos skrobnax sle poki co to po szcepieniu jest skabo, z reszta wieaz, sam to przechodzoles. Najwyzeh mi jebnuecie munisowego punktsa. Pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kolader napisał:

Postaram sie wieczorem cos skrobnax sle poki co to po szcepieniu jest skabo, z reszta wieaz, sam to przechodzoles. Najwyzeh mi jebnuecie munisowego punktsa. Pa

Jedyne Przyjacielu co masz zrobić to zagłosować. Żadnego opisu nie robisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, january napisał:

35 min do końca głosowania i tylko 2/3 (i to chyba niepełnych wciąż niektórych) głosów?. Mamy problem.

 

W dniu 24.05.2021 o 19:59, Eld napisał:

 

Mało tego - o czym już pisałem - decyzją Rady za brak udziału w głosowaniu na jeszcze T3 tego sezonu 2020/21 zostanie naliczony pierwszy punkt karny na nowy system.

 

To samo się tyczy głosowań w seriach. Opisów sobie nie róbcie, ale niegłosowanie strasznie zaboli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.