Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 5.06.2021 o 13:29, MarcusCamby napisał:

Człowiek morza przegrał przez najgłupszy taktyczny manewr w historii tej gry. Ale ja już w pierwszej rundzie mówiłem, że są gorsi od Raptors. 

To wy byliscie glupi sasadzac, ze davis top3 gracz tamtych PO pregralby rywalizacje z embiidem

i ktory wielokrotnie na C sie sprawdzal.

nie doceniliscie go i tyle.

postawiliscie sie w roli Boga wszechwiedzacego.

ale mniejsza

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Qcin_69 napisał:

tyle, ze jakby Randle nie awansował do PO w rl NBA to by tutaj Eld przekonywał, ze dalej robi 20/8/5 i się zajebiscie rozwinął i jest bestia i w ogóle, stad mnie akurat podejście LBSa nie dziwi zważywszy na dotychczasowe osiągnięcia KATa w PO :) 

 

No ale trzeba by przekonać. A tak to zobaczyliśmy coś konkretnego. Ale nie zawsze się da. A co do Randla to nikt nie zabrania oponentowi elda wyjaśniać jakby nie grał ze nie utrzyma tego poziomu. I tego typu dyskusje musza być dopuszczalne gdy rzeczywistość się nie pokrywa z gra. 

Chcesz wywalić wszystkich bez po do kosza? Akurat w tym sezonie gdzie w końcu Booker doczłapal do PO. Rozumiem twoje podejście bo masz w tym interes majac graczy aktywnych w po 

Tylko ja wole dyskusje jak może grać kat niż o twoim interesie indywidualny.  

Ps. Resztę argumentów masz w random shit bo się akurat dyskusja o tym samym rozdzieliła na dwa tematy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Albo jak cp3 bez playoffs 

Moja 1/30 graczy którzy będą w to offseason FA widziała walkę Pacers o playoffy i fantastyczną grę Paula i z pewnością bardzo łaskawym okiem będzie patrzeć na możliwość podpisania z tak walecznym klubem kontraktu w nowym sezonie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Qcin_69 napisał:

ale kto tak pisał? bo na pewno nie ja :) 

m.in Ty :P - no za Gobertem i Conleyem :D 

a przykładowo w poprzednim sezonie czytałem tu u nas, ze też za Gobertem i Bojanem :D 

Ogólnie to powiem Tobie, że Booker i Mitchell to ten sam poziom graczy - młode rozwijające się Gwiazdy - w tym sezonie bardzo dużo opinii słyszałem/czytałem o tym i w sumie się z tym zgadzam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

m.in Ty :P - no za Gobertem i Conleyem :D 

a przykładowo w poprzednim sezonie czytałem tu u nas, ze też za Gobertem i Bojanem :D 

Ogólnie to powiem Tobie, że Booker i Mitchell to ten sam poziom graczy - młode rozwijające się Gwiazdy - w tym sezonie bardzo dużo opinii słyszałem/czytałem o tym i w sumie się z tym zgadzam. 

Boże Alonzo co Ty gadasz za głupoty, znajdz mi proszę cytat gdzie napisałem ze Mitchell jest 3 opcja w Jazz, albo przestań kłamać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Qcin_69 napisał:

niezmiennie bawi!

Bo nie oglądasz meczów to tak jest. Booker w te mecze kiedy Paul grał z kontuzją był beznadziejny. Sukces Suns to przede wszstkim CP3, rozwój Aytona tu jest skokowo lepiej . A Booker.... poprawił się w obronie ale jak musi brać na swoje barki grę pod nieobecność Paula to wygląda równie beznadziejne jak George który ma historycznie dużo fatalnych wystepów w PO.

No dobra przesadzam . Booker nie jest taki fatalny jak PG13 ale też nie rozwija się jakoś mocno. Tu akurat Mitchell jest od niego lepszy i jeśli chodzi o rozegranie jak i rozwój gry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Boże Alonzo co Ty gadasz za głupoty, znajdz mi proszę cytat gdzie napisałem ze Mitchell jest 3 opcja w Jazz, albo przestań kłamać 

Pierwszy trymestr jak pałowałeś się nad zaawansowanymi statsami Conleya :D No dlatego sobie odpuściłem dyskusje, w BeGM  - uroki propagandy BeGM 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ely3 napisał:

Bo nie oglądasz meczów to tak jest. Booker w te mecze kiedy Paul grał z kontuzją był beznadziejny. Sukces Suns to przede wszstkim CP3, rozwój Aytona tu jest skokowo lepiej . A Booker.... poprawił się w obronie ale jak musi brać na swoje barki grę pod nieobecność Paula to wygląda równie beznadziejne jak George który ma historycznie dużo fatalnych wystepów w PO.

No dobra przesadzam . Booker nie jest taki fatalny jak PG13 ale też nie rozwija się jakoś mocno. Tu akurat Mitchell jest od niego lepszy i jeśli chodzi o rozegranie jak i rozwój gry

dobra Ely, nie ośmieszaj się proszę bo nie przystoi to takiej legendzie Forumka :( 

Jak można pisać ze George jest fatalny nie wiem, ale jak można pisać o fatalnym Bookerze bez CP3 to już w ogóle wyższy stopień bajdurzenia :) i , może Cię zaskocze, akurat Suns oglądam wszystko :) popatrz sobie nawet na godzinę cytowania, masz z 4 kwarty meczu wieczornego ;)

Teraz, Alonzo napisał:

Pierwszy trymestr jak pałowałeś się nad zaawansowanymi statsami Conleya :D No dlatego sobie odpuściłem dyskusje, w BeGM  - uroki propagandy BeGM 🙃

Alonzo znajdz mi cytat proszę, bo znowu kłamiesz, a Conleyem to się zachwycał Lucas, wiec serio, chyba za bardzo odleciales bo tworzysz alternatywna rzeczywistość.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Qcin_69 napisał:

Alonzo znajdz mi cytat proszę, bo znowu kłamiesz, a Conleyem to się zachwycał Lucas, wiec serio, chyba za bardzo odleciales bo tworzysz alternatywna rzeczywistość.

Sorki Qcin, ale naprawdę nie mam czasu na wertowanie tego co pisałeś w styczniu 🙃

Sugerujesz, że Lucas z jakiegoś powodu zachwycał sie Conleyem i pisał o nim jako o pierwszej lub drugiej opcji (bo jeszcze DPOTY) 🤨

edit. Zwracam honor - tak było jak piszesz.

Edytowane przez Alonzo
Qcin - zwracam honor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wg Ciebie w dzisiejszym meczu to Booker a nie Paul był odpowiedzalny za pogrom Nuggets?

Kiexy Paul grał z kontuzją w meczu nr 2 i 3 to Lakers wygrywali na luzie a Booker grał źle . Jakby się Davis nie połamał to możliwe ,że Suns by nie było w tych PO. Ale może sobie bajdurzyć ,że to on jest najlepszym graczem Suns w tych PO albo ,że się super rozwija. Booker potrzebuje do gry kogoś kto będzie rozgrywał za niego

7 minut temu, Qcin_69 napisał:

Jak można pisać ze George jest fatalny nie wiem,

Nie wiesz jak można ,że Goerge jest fatalny..... To chyba jednak mało oglądasz Clippers w tych PO. I nawet nie chodzi mi o jego fatalny występ vs Jazz bo tu może się obudzić bo to jednak niemożliwe by Bojan Bogdanovic zatrzymywał go bez żadnego problemu ale ogólnie przeplata fatalne mecze z dobrymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Sorki Qcin, ale naprawdę nie mam czasu na wertowanie tego co pisałeś w styczniu 🙃

Sugerujesz, że Lucas z jakiegoś powodu zachwycał sie Conleyem i pisał o nim jako o pierwszej lub drugiej opcji (bo jeszcze DPOTY) 🤨

piszesz bzdury i tak, @Lucas pisał ze Gobert i Conley są najlepszymi graczami Jazz, myśle ze nie będzie miał problemu z potwierdzeniem.

Wiec może zamiast bazować na kolejnych swoich „wydawało mi się ze to ty” zaczniesz bazować na prawdzie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ely3 napisał:

No i wg Ciebie w dzisiejszym meczu to Booker a nie Paul był odpowiedzalny za pogrom Nuggets?

Kiexy Paul grał z kontuzją w meczu nr 2 i 3 to Lakers wygrywali na luzie a Booker grał źle . Jakby się Davis nie połamał to możliwe ,że Suns by nie było w tych PO. Ale może sobie bajdurzyć ,że to on jest najlepszym graczem Suns w tych PO albo ,że się super rozwija. Booker potrzebuje do gry kogoś kto będzie rozgrywał za niego

Nie wiesz jak można ,że Goerge jest fatalny..... To chyba jednak mało oglądasz Clippers w tych PO. I nawet nie chodzi mi o jego fatalny występ vs Jazz bo tu może się obudzić bo to jednak niemożliwe by Bojan Bogdanovic zatrzymywał go bez żadnego problemu ale ogólnie przeplata fatalne mecze z dobrymi

1.No Booker potrzebuje kogoś kto kozluje, prawda, Gobert potrzebuje kogoś kto rzuca i podaje, Mitchell kogoś kto broni itd. każdy kogoś potrzebuje, to jest koszykówka a nie łyżwiarstwo figurowe

2.Zabawne jest, ze jak Mitchell rzuci 30 punktów z 28 rzutow to tam c***, nigdy złego słowa nie napiszesz, Booker zrobi 6/16 i już był fatalny :) wiadomo, ze Booker nie jest jednoosobowa armia w ofensywie ale w tym co potrafi- wjazdy, wymuszanie wolnych, izolacje, midrange to jest top.

3.Jakby Davis się nie połamał... a jakby babcia miała wąsy.. jakoś gdy Gruffin się połamał na serie z Jazz lat temu z 5, to nie pisałeś ze wygraliśmy bo Griffin/CP3 się połamali tylko chwaliłeś Haywardow i innych, ze oni to wygrali, ciężko z tym dyskutować ;)

4.Paul

George gra bdb PO, jest świetny w obronie (sprawdź sobie jego statystyki vs Luka choćby), bardzo dobrze kreuje (znacznie lepiej niż Leonard choćby) i nie oddaje głupich rzutow, nie wiem jak można napisać o gościu który robi coś koło 23/7/6  trafiającym ponad 3 trójki na mecz na 42% z swietna gra w obronie, ze gra słabe PO, poza tym ze jest się uprzedzonym :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Lucas napisał:

No moim zdaniem w RS (klucz) Gobert i Conley > Mitchell dla Jazz, w PO pewnie Mitchell > Conley.

Nawet w RS Conley nie był lepszy od mitchella co było widać ,że jak Mitchell gra a Conley nie to Jazz jest 9-2 ( 8-2 w RS i 1-0) w PO a kiedy jest na odwrót to Jazz przegrywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Lucas napisał:

No moim zdaniem w RS (klucz) Gobert i Conley > Mitchell dla Jazz, w PO pewnie Mitchell > Conley.

niemozliwe, po co piszesz takie rzeczy? przecież Alonzo napisał ze nie wie po co miałbyś takie rzeczy pisać? przecież to ja pisałem ze Motchell jest trzecia opcja w Jazz bo Alonzo doskonale to pamięta, to nie możesz być Ty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.