Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Alonzo napisał:

Wystarczy. Przy mojej głębi po prostu jest efektywny. 

Grant Williams to nie jest glebia :( 

6 minut temu, MMM2121 napisał:

Jednak Houston ma chyba szanse powalczyć w tej serii z Lakers 

+ to chyba u Shamsa było, ze Butler robi kwasy w szatni Heat? @Alonzo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Qcin_69 napisał:

Grant Williams to nie jest glebia :( 

Celtics w tych playoffs mieli z niego więcej pożytku niż z kontuzjowanego Roberta Williamsa :P 

Grant u mnie stawia zasłony, broni i w ofensywie stoi na łuku rozciągając grę jak trzeba - swoje robi. Nic na to nie poradzę, że rl Celtics nie maja dominującego wysokiego w ofensywie. 🙃

Dziś miał charakterystyczne dla siebie - 3pkt. 3zb. 1as. 1prz. 2bl. - to jest właśnie Grant - na boisku robi wszystko, choc w oczy się nie rzuca. Skrzyżowanie Draymonda Greena z PJ Tuckerem - jego boiskowa ksywa to The General. Pamiętajmy, że on sie nie rzuca na zbiórki - on się po prostu dobrze ustawi, zeby zebrał ktoś z jego drużyny - to tego rodzaju gracz. Akurat Granta sporo oglądam, bo uwielbiam jego grę :) 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Alonzo napisał:

Skrzyżowanie Draymonda Greena z PJ Tuckerem - jego boiskowa ksywa to The General. 

xD 

Spoko, dla mnie jest mega kasztanem, a w 2021 roku jak w ataku nie potrafisz nic, to w PO jesteś bezużyteczny, a Grant Williams nie potrafi zupełnie nic 💁

34 minuty temu, Lucas napisał:

2.6 próby na mecz nie jest najgorsza w jego przypadku, bo oddaje po prostu mniej głupich rzutów ;) 

śmiałem się tylko z próbki z jakiej wyciągnąłeś te 50% + ekscytacji Alonzo xd 

Ja tam Gordona lubię, fajny rolsik za MLE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

xD 

Spoko, dla mnie jest mega kasztanem, a w 2021 roku jak w ataku nie potrafisz nic, to w PO jesteś bezużyteczny, a Grant Williams nie potrafi zupełnie nic 💁

śmiałem się tylko z próbki z jakiej wyciągnąłeś te 50% + ekscytacji Alonzo xd 

Ja tam Gordona lubię, fajny rolsik za MLE

Znając Twój rozmach to już byś go 3 razy sprzedał, a później powoływał się na jego statsy roto :) Melton pozdrawia :P 

Szkoda, że takie kwiatki z biegiem czasu uciekają :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alonzo napisał:

Znając Twój rozmach to już byś go 3 razy sprzedał, a później powoływał się na jego statsy roto :) Melton pozdrawia :P 

Szkoda, że takie kwiatki z biegiem czasu uciekają :D 

serio porownujesz Meltona do Granta Williamsa?:D Alonzo, za mocno beGM wszedł Ci do głowy :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Alonzo napisał:

Też tak uważam, ale Qcin go najpierw sprzedał, żeby później znów przy kolejnym multiQcintrade ściągnąć i.. zabrać mu minuty dla KCP :P 

czemu tak piszesz? w Minnesocie nikt nikomu nigdy minut nie zabrał, to poważna Organizacja, tu można tylko i wyłącznie wywalczyć lub stracić minuty, nigdy się ich nie dostaje ani nie zabiera ;) 

a Grant Williams to kaliber gracza jak Miye Oni, z tym ze Miye Oni imo będzie miał lepsza karierę w NBA niż Grant:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

serio porownujesz Meltona do Granta Williamsa?:D Alonzo, za mocno beGM wszedł Ci do głowy :D 

Przeczytaj kontext 

Lubię Meltona - ale nie mam dla niego miejsca w składzie, a dla Granta mam bo mi idealnie pasuje do gry obok KATa :P Tylko w tym sezonie odrzuciłem za niego 3 propozycje wymiany 🙃 - zatem żyj sobie w swojej bajce :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Alonzo napisał:

Znając Twój rozmach to już byś go 3 razy sprzedał, a później powoływał się na jego statsy roto :) Melton pozdrawia :P 

Szkoda, że takie kwiatki z biegiem czasu uciekają :D 

i ponownie, ja nigdy nikogo nie sprzedałem ani nie kupiłem, to nie Football Manager :) 

jakbym go nie oddał to bym nie miał Bookera, a pozyskałem przy okazji bo dałem najwiecej Jazz, tak by trafił wraz z Aytonem do Cleveland :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

czemu tak piszesz? w Minnesocie nikt nikomu nigdy minut nie zabrał, to poważna Organizacja, tu można tylko i wyłącznie wywalczyć lub stracić minuty, nigdy się ich nie dostaje ani nie zabiera ;) 

a Grant Williams to kaliber gracza jak Miye Oni, z tym ze Miye Oni imo będzie miał lepsza karierę w NBA niż Grant:) 

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

i ponownie, ja nigdy nikogo nie sprzedałem ani nie kupiłem, to nie Football Manager :) 

jakbym go nie oddał to bym nie miał Bookera, a pozyskałem przy okazji bo dałem najwiecej Jazz, tak by trafił wraz z Aytonem do Cleveland :) 

😂😂😂😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat z wymianami zamknięty i nie można cytować:

 
Cytat

 

Min out- I.Rabb, J.Bell,D.Melton, Ch.Randle,

Min in: J.Crowder 

GSW out: J.Crowder

GSW in: T.Maker, E.Okobo, K.Thomas 

Jazz out: Z.Lavine , T.Harris

Jazz in:O.Porter,D.Melton, I.Rabb, Pj Washington, 2nd Tor 21, 2nd Pho (45-60) 2022 + 2 mln cash

Phi out: Pj Washington, Maker, K. Thomas, 2nd Tor 21, 2nd Pho (45-60) 2022 + 2 mln cash

Phi in:Z.Lavine

OKC out: x

OKC in: Ch.Randle 

Suns out: O. Porter

Suns in:T.Harris, J.Bell

 

 

 
Cytat

 

Napisano 22 Lutego (edytowane)

Jazz-Blazers-Wizards-Magic-Heat-Clippers-Timberwolves


UTA out: D.Melton, D.Ayton, K.Anderson, K.Love
UTA in:, D.White, Larry Nance jr, M. Dellavedova, Leaf, Obiese, D. Jordan DET 25’ 1st, HOU 24’ 1st, GSW 23’ 1st (1-20), CHA 24’ 2nd, ATL/ORL 23’ 2nd better, 21’ 2nd DAL, 22’ 2nd MEM, 23’ 2nd BOS, 22’ 2nd NYK


POR out: ATL/ORL 23’2nd better, D.Jordan
POR in: K. Love, D.Silva


MIA out: T.Ross, J.Brunson 
MIA in: M.Morris, K.Anderson


LAC out: A.Iguodala, I. Brazdeikis 
LAC in:T.Ross, D.Dedmond, 


MIN out: D.White, Ch.Boucher, M.Bridges, D.Dedmond, M.Morris, D.Silva, DET 25’ 1st, HOU 24’ 1st, GSW 23’ 1st (1-20), CHA 24’ 2nd
MIN in: D.Melton, D.Ayton, J.Brunson

ORL out: C.Joseph , TJ.Leaf, 21’ 2nd DAL, 22’ 2nd MEM, 23’ 2nd BOS
ORL in: Ch.Boucher, A.Iguodala


WIZ out: Nance Jr, Dellavedova, Obiese, 2nd 22’ NYK
WIZ in: M.Bridges, C.Joseph, I. Brazdeikis

 

 

Proszę bardzo - Melton z Wolves do Jazz i powrót z Jazz do Wolves :P 

 

10 minut temu, Qcin_69 napisał:

załóż się :) może być o symboliczna stówkę na siepomaga ze Miye Oni zostanie w NbA dłużej niż Grant Williams :)

Miye Oni to przecież kasztan :D 

Lubię łatwe zakłady - czyli spoko ;) , bo Grant Williams długo będzie w lidze - bo ktos dziś słusznie napisał, że gracze z BBLIQ są coraz bardziej cenieni, a obrona Granta zawsze będzie ceniona. Myśłaem, ze oglądasz trochę Celtics, ale widzę, ze nie bardzo :P 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Qcin_69 napisał:

czemu tak piszesz? w Minnesocie nikt nikomu nigdy minut nie zabrał, to poważna Organizacja, tu można tylko i wyłącznie wywalczyć lub stracić minuty, nigdy się ich nie dostaje ani nie zabiera ;) 

Już nie chce mi się szukać, ale na pytanie za kogo KCP trafi do rotacji - na 100% napisałeś, że za Meltona ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Alonzo napisał:

Już nie chce mi się szukać, ale na pytanie za kogo KCP trafi do rotacji - na 100% napisałeś, że za Meltona ;) 

no tak, przecież mówiliśmy ze chcemy tytuły i w NBA i w GLeague w tym roku, KCP daje nam więcej możliwości 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, MMM2121 napisał:

Jednak Houston ma chyba szanse powalczyć w tej serii z Lakers 

To oczywiste, pytanie brzmi czy Lakers mają szansę powalczyć z Houston? 

Bam - zdecydowanie najlepszy gracz Heat, tuż za nim zresztą Dragic. Jimmy nie ma do nich podjazdu nawet. 

Beal - najlepszy gracz Wizards (sorry @fluber, takie są fakty). 

Porzingis wraz z Doncicem prowadzi Mavs do niespodziewanego zwycięstwa nad LAC. 

do tego wracający po kontuzjach i wypoczęci Hart, Nance jr czy zawsze stawiający się w świetnej formie na PO Eric Gordon. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.