Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, człowiek...morza napisał:

zajebiscie, troche ciut malo czasu....

co to wgl ma byc, 2 dni na opis?

Że grasz w play-in wiesz od soboty wieczór bodajże. Niedziela, poniedziałek, wtorek, środa. To, że nie czytasz komunikatów nie oznacza, że czas na opis jest od momentu jak ten komunikat przeczytasz :)

Edytowane przez cvbe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, cvbe napisał:

Że grasz w play-in wiesz od soboty wieczór bodajże. Niedziela, poniedziałek, wtorek, środa. To, że nie czytasz komunikatów nie oznacza, że czas na opis jest od momentu jak ten komunikat przeczytasz :)

ale bierzesz Ty w ogóle pod uwagę, że CM ma symptomy covidowe?

Wtedy te dni co wymieniłeś oznaczają bardzo mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie widzę ze wielka dyskusja się wywiązała xD co miałem napisać „nie no przegram „ ? 

@człowiek...morza a co w tym dziwnego ze Pacers mieli lepszy bilans niż Knicks w III trymestrze ? W tym składzie co gram w play in to nikt praktycznie zadnego Meczu nie opuscil w III trymestrze. A jeszcze dodatkowo turner zagrał 2 mecze i aldridge 5. a ile opuścili twoi meczy w tym trymestrze ?? zrobiłeś opis w ogóle ? Raczyłeś w ogóle przeczytać mój opis za III trymestr ? Wiedziałbyś że Niang, Martin jr czy Campazzo grali najlepsze trymestry w swojej karierze. 

 

@fluber już zaczynasz z jakimis słabymi tekstami ? Obyś się nie zdziwił bo całkiem możliwe ze Niang cie wyrzuci z play off. Jeff green grał solidne minuty cały sezon. 
 

ogolnei smiechawa mam z Ciebie bo Niang jest lepszy niż twoi Redick i Kennard razem wzięci :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

Oni we dwóch zagrają lacznie 10 minut u mnie a nie 30 więc po co porównujesz 3 gracza swojej drużyny do mojego 10? :)

Nie czytałem twojego opisu jeszcze , w RS grali więcej ziomek. Dla mnie bajka stary jak wychodzisz beznadziejnym w tym sezonie, wiecznie kontuzjowanym House. 
 

mam Dwóch liderów (Paul i thj) i siedmiu czy ośmiu  graczy co graja 28+ min, nikt nie jest ważniejszy od innego. weź se manipuluj i prowokuj jak chcesz do woli, rzucaj teksty sobie ze Niang to mój trzeci najlepszy zawodnik, nie obchodzi mnie to. nie wkręcisz mnie w to w tym roku fluber. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

@fluber już zaczynasz z jakimis słabymi tekstami ? Obyś się nie zdziwił bo całkiem możliwe ze Niang cie wyrzuci z play off. Jeff green grał solidne minuty cały sezon. 
 

ogolnei smiechawa mam z Ciebie bo Niang jest lepszy niż twoi Redick i Kennard razem wzięci :) 

1. to się zaczęło jeszcze na callu xd 

2. Prawda, Niang miał dobry sezon i bdb 3 trymestr - ładny steal Ronnie, ja mocno doceniam ten ruch - byłem mocno zdziwiony ze wiele osób go odrzuciło (gdy zależało mi tylko i wyłącznie na zejściu z podatku nawet za cenę osłabienia zespolu), wiec tym większe gratulacje :) 

+ Fluber, tbh, to Niang za 3 trymestr tez byłby w top5 Twoich graczy wiec akurat jego bym nie lekceważył :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Qcin_69 napisał:

1. to się zaczęło jeszcze na callu xd 

2. Prawda, Niang miał dobry sezon i bdb 3 trymestr - ładny steal Ronnie, ja mocno doceniam ten ruch - byłem mocno zdziwiony ze wiele osób go odrzuciło (gdy zależało mi tylko i wyłącznie na zejściu z podatku nawet za cenę osłabienia zespolu), wiec tym większe gratulacje :) 

+ Fluber, tbh, to Niang za 3 trymestr tez byłby w top5 Twoich graczy wiec akurat jego bym nie lekceważył :D 

Niang to fajny 8-9 gracz rotacji i uzupełnienie składu, nie twierdzę że nie, ale 3 opcja w ataku w playoffowym teamie na 30 mpg on po prostu nie jest i nawet jako jego fan zdajesz sobie z tego na pewno sprawę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

Niang to fajny 8-9 gracz rotacji i uzupełnienie składu, nie twierdzę że nie, ale 3 opcja w ataku w playoffowym teamie na 30 mpg on po prostu nie jest i nawet jako jego fan zdajesz sobie z tego na pewno sprawę. 

zgadza się, ale spokojnie 15 min w rotacji powinien sobie wywalczyć i byłyby to dobre minuty :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.