Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, MMM2121 napisał:

Ja trochę cierpię na tym, jak Real Golden obudowami Stephana, bo tam naprawdę dało się zrobić dużo więcej, jeśli chodzi o ofensywny talent, którym można było go wspomóc. 

imo bardziej cierpisz z powodu Zacha, Curre jeszcze ktoś kupi na bank, ale LaVina to już raczej nie bardzo, pomimo świetnych cyferek w rs

11 godzin temu, mac napisał:

 

 

Tatum dziś 50pktów w wygranym meczu z faworytem do tytułu.

Dla porównania Twój butlerek w sumie w 3 meczach 46pktów.

No i wszystkie 3 mecze w plecy.

 

nie wiem jaki mój Butlerek, poza tym wszystko git, jak ktoś udowadnia swoją wartość takim meczem jak Tatum to ja to bardzo doceniam, zresztą brechtaliśmy wczoraj na priv z Qcinem, że teraz narracja może się zmieniać co 24 godziny, Tatum dał radę, PG też zobaczymy co pokażą Suns

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

imo bardziej cierpisz z powodu Zacha, Curre jeszcze ktoś kupi na bank, ale LaVina to już raczej nie bardzo, pomimo świetnych cyferek w rs

czemu nie?

jak dla mnie tym sezonem udowodnil, ze jest for real.

 

na pewno nie widze roznicy miedzy nim a takim bookerem. rzeklbym nawet ze jest lepszy

imo gsw maja szanse na final po dodaniu gibsona

smiesznie jak to wszystko wyrownane miedzy wasza czworka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

nie wiem jaki mój Butlerek, poza tym wszystko git, jak ktoś udowadnia swoją wartość takim meczem jak Tatum to ja to bardzo doceniam, zresztą brechtaliśmy wczoraj na priv z Qcinem,

być może nie zrozumiałeś.

Nie rozumiem dlaczego i na jakiej podstawie chciałeś uważać tylko w  przypadku Butlera, że Jego obecne PO zupełnie nie mają znaczenia i niby w naszych LAL to byłby zupełnie kto inny, a w stosunku do innych graczy masz inne podejście ( tak wczoraj napisałeś, nie wiem może dla beki z qcinem, wybacz ja piszę posty na poważnie i nie kręcę sobie beki z innych userów ).

Dla jasności, mimo że nigdy nikt nie wyszedł z 0-3, dla mnie nie oznacza, że Jimmy też jeszcze może ten sezon obrócić/uratować etc.

5 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

teraz narracja może się zmieniać co 24 godziny, Tatum dał radę, PG też zobaczymy co pokażą Suns

No niestety, takie coś tu przeważa i trzeba się dostosować

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

imo gsw maja szanse na final po dodaniu gibsona

Według mnie też, świetnie zbudowana ekipa, dla mnie numer 2 ekipa na zachodzie ( jak dla kogoś numer 1 czy numer 10 to też nie mam problemu )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

czemu nie?

jak dla mnie tym sezonem udowodnil, ze jest for real.

 

na pewno nie widze roznicy miedzy nim a takim bookerem. rzeklbym nawet ze jest lepszy

imo gsw maja szanse na final po dodaniu gibsona

smiesznie jak to wszystko wyrownane miedzy wasza czworka

no ja Zachowi zmniejsze impact i to prędzej dlatego, że w realu jest topowym nabijaczem pustych kalorii, więc nie wiem czemu mam założyć, że w PO będzie kozakiem w starciu z najsilniejszymi na naszym Zachodzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

no ja Zachowi zmniejsze impact i to prędzej dlatego, że w realu jest topowym nabijaczem pustych kalorii, więc nie wiem czemu mam założyć, że w PO będzie kozakiem w starciu z najsilniejszymi na naszym Zachodzie

twoj wybor🤷‍♂️

btw z kolei twoje zmiany w trakcie seoznu moga cie kosztowac final :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, mac napisał:

Nie rozumiem dlaczego i na jakiej podstawie chciałeś uważać tylko w  przypadku Butlera, że Jego obecne PO zupełnie nie mają znaczenia i niby w naszych LAL to byłby zupełnie kto inny, a w stosunku do innych graczy masz inne podejście

tu nie chodzi o Butlera tylko Lebrona, to jak reszta oceni Butlera pod ewentualnym mistrzowskim runie LBJ to już sprawa indywidualna, ja bym JB impact uśrednił i tak zrobiłbym z każdym graczem jego pokroju raczej, to nie jest wyjątek niby po co miałbym to robić i pomagać bezpośredniemu rywalowi?

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

no ja Zachowi zmniejsze impact i to prędzej dlatego, że w realu jest topowym nabijaczem pustych kalorii, więc nie wiem czemu mam założyć, że w PO będzie kozakiem w starciu z najsilniejszymi na naszym Zachodzie

No tak samo mówiono, ze Booker to tylko nabija staty. Potem dostał lepsze środowisko i był jedna z ważniejszych postaci ekipy, która była 2 na zachodzie. 
 

A Zach ma u nas doświadczenie w playoff bo z 76 był w finale wschodu, o ile się nie mylę, jako druga opcja? :D 
 

13 minut temu, człowiek...morza napisał:

 

imo gsw maja szanse na final po dodaniu gibsona

Dziękuje za docenienie drużyny. Tez sadze, ze mam argumenty w starciu z każdym rywalem, ale jak się skończy zobaczymy. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

tu nie chodzi o Butlera tylko Lebrona, to jak reszta oceni Butlera pod ewentualnym mistrzowskim runie LBJ to już sprawa indywidualna, ja bym JB impact uśrednił i tak zrobiłbym z każdym graczem jego pokroju raczej, to nie jest wyjątek niby po co miałbym to robić i pomagać bezpośredniemu rywalowi?

akurat LBJ i Butler to nie są specjalnie gracze dobrze się uzupełniający ( dla jasności tytuł zeszłoroczny LAL uwazam za zasłużony, z uwagi właśnie na sytuację z bubble ).

Natomiast nagradzanie tego słabego fitu tylko właśnie tym zeszłorocznym sukcesem tej dwójki jest słabe.

Powiedz mi, czy np będziesz brać pod uwagę, że Booker może wyglądać lepiej grając z Conleyem niż jak gra z Paynem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

twoj wybor🤷‍♂️

btw z kolei twoje zmiany w trakcie seoznu moga cie kosztowac final :)

no z Inglesem dojebałem do pieca, ale wyszła moja toksyczna miłość do Bartona, dobrze, że się ostał Vanderbilt z tego dealu

a poza tym czy Morris i Gallo to gorszy zestaw niż Lou? gdybym wiedział, że ten wróci do hometown to pewnie bym go zostawił, no ale też swoją postawą nie przekonał do tego by mu po raz kolejny zaufać

7 minut temu, MMM2121 napisał:

A Zach ma u nas doświadczenie w playoff bo z 76 był w finale wschodu, o ile się nie mylę, jako druga opcja?

to po prostu aura Tecu w której blasku nawet Klaye Thompsony grają w koszykówkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

no ja Zachowi zmniejsze impact i to prędzej dlatego, że w realu jest topowym nabijaczem pustych kalorii, więc nie wiem czemu mam założyć, że w PO będzie kozakiem w starciu z najsilniejszymi na naszym Zachodzie

W rl NBA się nie znają - tam ma rekordową pasę 400 iluś meczy bez playoffs. U nas w poprzednim sezonie poprowadził 76ers z Klayem  z jedna urwaną nogą do Finału Konfy, tylko im powrót Simmonsa wszystko zepsuł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz @człowiek...morza 

wystarczylo raz napisać ze go nie kupuje i od razu zaczął napierdalac 😇

powinienes mi podziękować 😂

a tak na serio - po pierwszych dwóch meczach wyglądał słabo (widziałem na żywo) - dzisiejszego nie oglądałem całego ale  zdecydowanie to inny Leonard niż na początku także szacun - masz argumenty na PO beGM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Szulim napisał:

Widzisz @człowiek...morza 

wystarczylo raz napisać ze go nie kupuje i od razu zaczął napierdalac 😇

powinienes mi podziękować 😂

a tak na serio - po pierwszych dwóch meczach wyglądał słabo (widziałem na żywo) - dzisiejszego nie oglądałem całego ale  zdecydowanie to inny Leonard niż na początku także szacun - masz argumenty na PO beGM

nie wiem czy byl inny czy slaby, ale najlepszy byl w 1 polowie 2 spotkania.

ogolnie to jest tak, ze kawhi na jakies 40 ostatnich spotkan w PO zagral +/- 5 slabych. ale w swiat poszlo ostatnio info, ze sie skonczyl. no coz znajdzcie mi zawodnikow o podobnej sredniej.

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leonard traci w oczach opinii publicznej tylko i wyłącznie dlatego, że gra Clippers jest mało systemowa. A Isi iso w ataku i harce beztroskie w obronie nie pomagają.

Będąc członkiem monolitu San Antonio ale i świetnego systemu Toronto gdzie na serio każdy znał swoją rolę na boisku Leonard jest OBECNIE DUŻO LEPSZYM KOSZYKARZEM ale zmaga się z pomniejszymi problemami generowanymi przez jego partnerów.

Jestem bardzo daleki od krytykowania akurat Leonarda w nowym środowisku bo w momencie gdy trzeba przejąć ciężar robi to bardzo dobrze tylko bałagan w obronie jego własnego zespołu nie pozwala mu w pełni wykorzystywać tych doskonałych i popartych instynktem przecięć crossing lines.

Patrząc beznamiętnie z boku to jeden z najlepszych graczy obecnego PO więc pisanie o nim w negatywnym kontekście to spore nieporozumienie. Może nie takiego kalibru jak pewne glosowanie GM w pomniejszej grze internetowej ale blisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie @ignazz

nie wiem czy widziałeś 2 pierwsze mecze, ale wtedy leonard grał tylko do połowy - potem go nie było widać i oba mecze lac przegrali

teraz wzial się do roboty po obi stronach boiska przez 4 kwarty i od razu widać roznice

poza tym Rondo ratuje sezon LAC - to jest x-Factory tej serii - jego wizja boiska, podgryzanie Doncica (który niestety gra z kontuzja) robi robotę 

poza tym Lue w końcu zaczął korzystać z najlepszej 5 w więcej niż 12-15min i to tez ma znaczenie - ruch piłki z Batumem i Rondo jest naprawdę imponujący 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, fluber napisał:

Właśnie przeczytałem opis Pacers i jest gorzej niż myślałem z nimi. Na 3 miejscu pod względem minut w play-offs w tym teamie są Niang i Jeff Green. Te opisy i głosowania w play-in u nas to jest kompletna strata czasu przy takiej przepaści między drużynami.

 

 

Czy ja wiem? Pacers tym składem zrobili lepszy bilans za T3 niż Knicks i np tylko 1W gorszy niż ja więc może jest szansa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.