Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Szulim napisał:

To już kwestia opisów - jakby nie patrzeć poza PandemicP każdy gra co najmniej solidnie+ więc liczyć sumę talentów Minny ma czym wygrywać crunch-time

Ale LBS ma znakomitego Jokica, więc finały konfy będą pewnie bardzo ciekawe

 

Jest też LeBron w Lakers, wiec no 3 TOP zespoły, choć tych Lakers na razie bardziej Davis ciągnie niż Król.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Szulim napisał:

To już kwestia opisów - jakby nie patrzeć poza PandemicP każdy gra co najmniej solidnie+ więc liczyć sumę talentów Minny ma czym wygrywać crunch-time

Ale LBS ma znakomitego Jokica, więc finały konfy będą pewnie bardzo ciekawe

 

Niestety LBS mało się udziela tutaj i to jest kłopot. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Szulim napisał:

Leonard też gra słabo, nie kupuję w ogóle jego gry  tych PO, choć jest lekko wyżej niż PG30

usunąłem, bo myślałem że odnosisz się tylko do opcji na RS jako cruntch time.

Spoko możesz mnieć swoją opinię.

Ale obwinianie Kawhiego i PGeorga za 0-2 LAC to imo bardzo słaba anal iza.

Ktoś tam tez napisał, że Booker słabo., no tak 2 mecze na 30+ pktów i wygranie jednego meczu top2 faworytom do tytułu.

Nie czaję tego.

Najbardziej pokrzywdzony jest Sylwek.

Bo jak Nets zdobędą tytuł, to on mając ich 2 z 3 najważniejszych zawodników, miałby pewny tytuł.

Szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 5-19 od LBSa i 14-10 od Ashigaru :D na pewno jest taka forma hmm ciekawsza :D 

1 minutę temu, mac napisał:

Bo jak Nets zdobędą tytuł, to on mając ich 2 z 3 najważniejszych zawodników, miałby pewny tytuł.

 

To nie jest pokrzywdzenie, gdyby stalo sie to co opisales to byloby krzywdzace wobec innych druzyn, Sylwek nie ma takiej 3 opcji jak Nets (Kyrie, a w RS moze przez % granych meczow byl dla nich najwazniejszy) i ma baaaardzo slaby sklad na RS jak na "pewny tytuł"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w pełnym składzie przy T1 i dobrym kalendarzu z doskonałym na poczatku Brogdonem (12 asyst na mecz w pierwszych 8 meczach bodajże) wykręciłem 9 zwycięstw 

Po oddaniu Brogdona i LMA ( jak był zdrowy) w T2 uzyskałem prawie 7 zwycięstw.

tymczasem po oddaniu:

Zubaca i Monte Morrisa i season ending kontuzji Reddisha umożliwieniu Lou i Drummondowi grę gdzieś indziej oraz kontuzji na polowe T3 Rui i Collinsa według @LeweBiodroSmoka zanotowałem ogromny progress do 10 wygranych. 
 

wynik lepszy niż ze zdrowym Brogdonem i grającym LMA Zubacem i Morrisem. 

Aa. I wtedy Collins tez grał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Lucas napisał:

Ja mam 5-19 od LBSa i 14-10 od Ashigaru :D na pewno jest taka forma hmm ciekawsza :D 

To nie jest pokrzywdzenie, gdyby stalo sie to co opisales to byloby krzywdzace wobec innych druzyn, Sylwek nie ma takiej 3 opcji jak Nets (Kyrie, a w RS moze przez % granych meczow byl dla nich najwazniejszy) i ma baaaardzo slaby sklad na RS jak na "pewny tytuł"

jakoś w drugą stronę to nie ma znaczenia, że PGeorge poza Kawhim ma totalne gówno zespół, graczy, którzy by się nie łapali do rotacji ( więcej niż 20min ) w real Jazz, PTB, Suns, Mavs, Mem, SAS, 76ers , Nets, Bux, ATL, HEAT, BOS, TOR i pewno więcej.

Tu jednak tylko podwtarzanie, za chyba obecnie najbardziej nielubianym graczem na froum, hahaha pandemic P, hahahaha.

Zupełne zaś olanie tego, że on akurat zagrać dwa dobre mecze.

Proponuję odpowiedzieć na pytanie.

Macie w LAC Kawhiego i PGeroga i możecie wziąć z naszych Wolves ile i jakich graczy chcecie. Jakby wyglądała rotacja ?

13 minut temu, Lucas napisał:

Ja mam 5-19 od LBSa i 14-10 od Ashigaru :D na pewno jest taka forma hmm ciekawsza :D

Lol, no to jest miazga :D

 

 

 

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, mac napisał:

Macie w LAC Kawhiego i PGeroga i możecie wziąć z naszych Wolves ile i jakich graczy chcecie. Jakby wyglądała rotacja ?

 

Ja wam jakiegos zlego bilansu nie dalem i nic nie pisalem chyba teraz, wiec nie odpowiem na te pytanie zadane w liczbie mnogiej pod cytatem mojego wpisu, bo nie czuje sie adresatem :D 

6 minut temu, mac napisał:

Lol, no to jest miazga :D

 

No tu @LeweBiodroSmokachyba nawet nie spojrzal na to jak chocby Bogdan grał :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lucas napisał:
 

Ja wam jakiegos zlego bilansu nie dalem i nic nie pisalem chyba teraz, wiec nie odpowiem na te pytanie zadane w liczbie mnogiej pod cytatem mojego wpisu, bo nie czuje sie adresatem :D

bredzisz coś o tytule dla Nyggets :o

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Lucas napisał:

Ja mam 5-19 od LBSa i 14-10 od Ashigaru :D na pewno jest taka forma hmm ciekawsza :D 

To nie jest pokrzywdzenie, gdyby stalo sie to co opisales to byloby krzywdzace wobec innych druzyn, Sylwek nie ma takiej 3 opcji jak Nets (Kyrie, a w RS moze przez % granych meczow byl dla nich najwazniejszy) i ma baaaardzo slaby sklad na RS jak na "pewny tytuł"

Popieram ciekawsza i zmusza ludzi do opisów i żeby usiąść troszkę i coś skrobnąć. Szkoda Elda tylko z arkuszem ale jak już ma to zmontowane to może na stałe? Na po byłoby to miodzio ❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, shevcu napisał:

Szkoda Elda tylko z arkuszem ale jak już ma to zmontowane to może na stałe? Na po byłoby to miodzio ❤️

Teraz to już banał jak arkusze gotowe. Robienie mordęga, ale po pierwszym razie to będzie tylko kopiuj-wklej i z bani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, mac napisał:

bredzisz coś o tytule dla Nyggets :o

No bo w Playoffs (na razie, wiec bardzo mala próbka) na razie nasi Nuggets wygladaja najlepiej :o 

18 minut temu, shevcu napisał:

Popieram ciekawsza i zmusza ludzi do opisów i żeby usiąść troszkę i coś skrobnąć.

No wlasnie jak te 5-19 czy nawet 8-16 widze to sie zastanawiam czy ktos widzial poprawe w moim rosterze (i to mimo oddania Horforda) wzgledem poprzednich trymestrów :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lucas napisał:

Ja mam 5-19 od LBSa i 14-10 od Ashigaru :D na pewno jest taka forma hmm ciekawsza :D 

To nie jest pokrzywdzenie, gdyby stalo sie to co opisales to byloby krzywdzace wobec innych druzyn, Sylwek nie ma takiej 3 opcji jak Nets (Kyrie, a w RS moze przez % granych meczow byl dla nich najwazniejszy) i ma baaaardzo slaby sklad na RS jak na "pewny tytuł"

No tak i na pewno taki zespół zrobiłby 9-15 walcząc do ostatniej kolejki o PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Sylvinho. napisał:

No tak i na pewno taki zespół zrobiłby 9-15 walcząc do ostatniej kolejki o PO.

Biorac pod uwage, ze Durant nie grał w 8 meczach, w 1 zagrał 4 minuty, wiec w praktyce tez nie grał, w dwoch był na limicie minutowym, a Harden opuścił prawie cały trymetr to nie wiem czemu dziwi Cię ten bilans. Zwłaszcza ze Nets to nie jest case Thunder (czy nawet Philly z mocnych zespołów), że sadzali liderów pod koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

Biorac pod uwage, ze Durant nie grał w 8 meczach, w 1 zagrał 4 minuty, wiec w praktyce tez nie grał, w dwoch był na limicie minutowym, a Harden opuścił prawie cały trymetr to nie wiem czemu dziwi Cię ten bilans. Zwłaszcza ze Nets to nie jest case Thunder (czy nawet Philly z mocnych zespołów), że sadzali liderów pod koniec.

W ilu meczach zagrał Durant ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mac napisał:

W ilu meczach zagrał Durant ?

15 (te 4 minuty liczy jako mecz bez grania), z czego w dwoch na mocnym limicie minut :P W bardzo duzej czesci (blisko polowa) trymestru Wizards graja bez chocby jednej ze swoich gwiazd gotowych na 100% do gry. To po prostu zespół źle zbudowany na RS gdy zdarzaja sie urazy, przeciez to Knicks Rybaka maja wrecz gleboki sklad w porównaniu xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Lucas napisał:

Biorac pod uwage, ze Durant nie grał w 8 meczach, w 1 zagrał 4 minuty, wiec w praktyce tez nie grał, w dwoch był na limicie minutowym, a Harden opuścił prawie cały trymetr to nie wiem czemu dziwi Cię ten bilans. Zwłaszcza ze Nets to nie jest case Thunder (czy nawet Philly z mocnych zespołów), że sadzali liderów pod koniec.

Tylko Ty dałeś taki bilans. Pokazuje to niedocenienie innych zawodników- w szczególności Bridgesa, który zagrał kozacki trymestr. Dodatkowo u mnie widzisz kontuzje, a w walczących ze mną Hawks już nie ? Żenada ten bilans i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Sylvinho. napisał:

Tylko Ty dałeś taki bilans. Pokazuje to niedocenienie innych zawodników- w szczególności Bridgesa, który zagrał kozacki trymestr. Dodatkowo u mnie widzisz kontuzje, a w walczących ze mną Hawks już nie ? Żenada ten bilans i tyle.

Masz prawo do takiej opinii, nie da się każdemu przy bilansie dogodzić :P

Tez dostałem parę słabszych niż w mojej opinii powinienem i jeden moim zdaniem skandaliczny, ale ja przynajmniej wyjaśnień dlaczego u mnie tak.

Btw ja doceniam Bridgesa, ale u ciebie nie ma bez Hardena/Duranta pół kreatora. Sam na to cierpię w tym sezonie więc znam ból, zwłaszcza miałem ten problem w t1 i T2.

Ale może lekko przegialem, a chciałem zabrać Pacers, więc dam na 10-14 @Sylvinho.

Na więcej w tym trymestrze tego zespołu po prostu nie widzę, nic personalnego, interesu też w tym nie mam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.