Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Sylvinho. napisał:

Zaś czy jesteś obiektywny czy też nie ? Na to pytanie musisz już sobie sam odpowiedzieć.

Myślę, że jestem mniej nieobiektywny niż @Qcin_69 i jego głosowanie na Ciebie w zeszłym trymestrze 🙂

Staram się patrzeć jednak głębiej niż Harden, Durant a u Ciebie czasami jest jednak bardzo źle. 

Ale masz rację, już się nie wypowiadam, by innych nie naganiać, zwróciłem tylko uwagę, że wyścigu Wizz i Atlanty, jest dla mnie wyścigiem dwóch drużyn, które w tym trymestrze będą poniżej 0.500 winów.

To wszystko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tecu napisał:

Ale masz rację, już się nie wypowiadam, by innych nie naganiać, zwróciłem tylko uwagę, że wyścigu Wizz i Atlanty, jest dla mnie wyścigiem dwóch drużyn, które w tym trymestrze będą poniżej 0.500 winów.

To wszystko. 

Powtórzę się.

Ogólnie wielu drużyną że wschodu nie jest na rękę żebym awansował jednak osobiście uważam, że w real NBA gdy oba zespoły grałyby w takich składach mój zespół ostatecznie awansowałby do play in. 

Także pytanie do Ciebie. Czy uważasz, że grając w real NBA z takimi składami moi Wizards osiągnęli by gorszy lub taki sam wynik jak Hawks ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Sylvinho. napisał:

Także pytanie do Ciebie. Czy uważasz, że grając w real NBA z takimi składami moi Wizards osiągnęli by gorszy lub taki sam wynik jak Hawks ?

Oceniając trzeci trymestr, bo to teraz oceniamy, odpowiadam - bardzo podobny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Sylvinho. napisał:

Także pytanie do Ciebie. Czy uważasz, że grając w real NBA z takimi składami moi Wizards osiągnęli by gorszy lub taki sam wynik jak Hawks ?

Niepytany odpowiem, ze ja tak mysle. Mnie wypomina się Fourniera(10) i Wooda(8), Podczas, gdy Ty masz 8 absencji Duranta. Jak mi wypadaja wyzej wymienieni gracze, zostaje mi jeszcze jako taka rotacja, a Ty straszysz Milsem Bridgisem. Wypominasz mi Millsapa, a sam grasz Tonym Bradleyem, przecież tam w post Hawks zjadaja Wizards, a Corey + Ish Smith też imo przegrywa z McConnell Bledsoe (btw pasjonujace matchupy :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, eMeS napisał:

Ja nie rozumiem jak wy liczycie te absencje. Np w opisie masz 4 mecze absencji Josepha, a bbref podaje 10

Tak samo Smart 5, a nie 4

Harden 22, a nie 21 

Tony Bradley 5, a nie 0

Pisałem już tutaj dziś (wcześniej po uzupełnieniu arkusza również) - liczyłem jako nieobecność Inactive i DND, a DNP jako obecność - chyba że to byli bardzo istotni gracze. W ostatnich meczach było bardzo dużo shut downów - przykładowo Cory Joseph w rl Pistons to wg mnie typowy shut down, ale nie o to chodzi - Tony Bradley - podstawowy wysoki naszych Wizards to kasztan nabijający statsy w Thunder - gracz na poziomie Twojego Muscali, którego chyba nawet w rotacji nie masz. :) 

U mnie Atlanta z jeszcze jednym teamem kończą sezon  ex aequo na 9 miejscu z bilansem 39-33.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Alonzo napisał:

Pisałem już tutaj dziś (wcześniej po uzupełnieniu arkusza również) - liczyłem jako nieobecność Inactive i DND, a DNP jako obecność - chyba że to byli bardzo istotni gracze. W ostatnich meczach było bardzo dużo shut downów - przykładowo Cory Joseph w rl Pistons to wg mnie typowy shut down, ale nie o to chodzi - Tony Bradley - podstawowy wysoki naszych Wizards to kasztan nabijający statsy w Thunder - gracz na poziomie Twojego Muscali, którego chyba nawet w rotacji nie masz. :) 

U mnie Atlanta z jeszcze jednym teamem kończą sezon  ex aequo na 9 miejscu z bilansem 39-33.

Ah, no to Wood ma z tego co widze tylko 4 nieobecnosci, tak zeby nie bylo, bo ciagle pisze ze 8 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, eMeS napisał:

Niepytany odpowiem, ze ja tak mysle. Mnie wypomina się Fourniera(10) i Wooda(8), Podczas, gdy Ty masz 8 absencji Duranta. Jak mi wypadaja wyzej wymienieni gracze, zostaje mi jeszcze jako taka rotacja, a Ty straszysz Milsem Bridgisem. Wypominasz mi Millsapa, a sam grasz Tonym Bradleyem, przecież tam w post Hawks zjadaja Wizards, a Corey + Ish Smith też imo przegrywa z McConnell Bledsoe (btw pasjonujace matchupy :D)

Zapomniałeś o Smarcie, który zjada Twoją dwójkę guardów na śniadanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Sylvinho. napisał:

Zapomniałeś o Smarcie, który zjada Twoją dwójkę guardów na śniadanie :)

No to jest już Matchup na SG :P To bardziej z Forunierem by się masował :P

A wyprzedzając argument jeszcze raz powtórzę, że Fournier 10 meczów opuścił, podczas gdy Durant 8, więc jeżeli porównujemy oba teamy w bezpośrednim meczu, to niesprawiedliwe wydaje mi się z Foruniera robić kolesia o kulach, gdy Durant tylko 2 mecze więcej zagrał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, eMeS napisał:

No to jest już Matchup na SG :P To bardziej z Forunierem by się masował :P

A wyprzedzając argument jeszcze raz powtórzę, że Fournier 10 meczów opuścił, podczas gdy Durant 8, więc jeżeli porównujemy oba teamy w bezpośrednim meczu, to niesprawiedliwe wydaje mi się z Foruniera robić kolesia o kulach, gdy Durant tylko 2 mecze więcej zagrał.

Ale co porównujesz poziom sportowy Duranta do Fourniera ? 

Chodzi w sumie o to, że jak wypada Ci Fournier to już kompletnie nie masz kom grać na SG. Dodatkowo Fournier to bardziej 4 opcja niż 2-3 ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Sylvinho. napisał:

Ale co porównujesz poziom sportowy Duranta do Fourniera ? 

Chodzi w sumie o to, że jak wypada Ci Fournier to już kompletnie nie masz kom grać na SG. Dodatkowo Fournier to bardziej 4 opcja niż 2-3 ? 

Mogę Wigginsa przesuwać po pozycjach 2-4, wtedy Ennis wiecej gra, nawet Bacon. Na frontcourcie oprócz Millsapa ze zmniejszonymi minutami mam Wooda, Wendella Cartera, Robina Lopeza, więc ten frontcourt też zapełnie. Ja rozumiem, że to nie są gwiazdy, ale to solidni gracze. Natomiast brak Duranta oznacza u Ciebie co, 48 Pata Connaughtona? Bridgisa na SF jak przesuniesz to masz straszny problem pod koszem, który jest nawet bez tego. Small ball ze Smartem na 3? Wypominasz mi kontuzje, a mnie mniej one bola niz Ciebie IMO, bo mam szerszy skład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, fluber napisał:

No to może Rl Hornets z Rozierem, Ballem, Milesem Bridgesem, Grahamem, Washingtonem i Zellerem to będzie lepsze porównanie?

Teraz to chyba szukasz na chyba na sile cech wspolnych, zeby przelozyc bilans zespolu z real NBA do beGM. Co to ma wniesc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, eMeS napisał:

Mogę Wigginsa przesuwać po pozycjach 2-4, wtedy Ennis wiecej gra, nawet Bacon. Na frontcourcie oprócz Millsapa ze zmniejszonymi minutami mam Wooda, Wendella Cartera, Robina Lopeza, więc ten frontcourt też zapełnie. Ja rozumiem, że to nie są gwiazdy, ale to solidni gracze. Natomiast brak Duranta oznacza u Ciebie co, 48 Pata Connaughtona? Bridgisa na SF jak przesuniesz to masz straszny problem pod koszem, który jest nawet bez tego. Small ball ze Smartem na 3? Wypominasz mi kontuzje, a mnie mniej one bola niz Ciebie IMO, bo mam szerszy skład.

Wiadomo, że mam kontuzje i wypisałem je w opisie. 

W obecnym sezonie do PO nie awansowała żadna drużyna bazująca na samych rolesach ( rady nie dała nawet zdecydowanie lepsza Indiana) , dlatego też nie wiem jak Ty tracąc swoją główną pierwszą opcję chcesz wykręcić dobry bilans mając za pierwszą opcję Wigginsa, który jako jedna z głównych opcji prowadził zespół do jednego z gorszych bilansów w regular season czy Woods gdzie prowadził zespół do najgorszego bilansu w NBA i dodatkowo wypadł na 8 meczów. 

Także pytanie do Ciebie, które zadań w tym temacie poraz kolejny. Czy uważasz, że grając w real NBA z takimi składami moi Wizards osiągnęli by gorszy lub taki sam wynik jak Hawks ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Sylvinho. napisał:

Wiadomo, że mam kontuzje i wypisałem je w opisie. 

W obecnym sezonie do PO nie awansowała żadna drużyna bazująca na samych rolesach ( rady nie dała nawet zdecydowanie lepsza Indiana) , dlatego też nie wiem jak Ty tracąc swoją główną pierwszą opcję chcesz wykręcić dobry bilans mając za pierwszą opcję Wigginsa, który jako jedna z głównych opcji prowadził zespół do jednego z gorszych bilansów w regular season czy Woods gdzie prowadził zespół do najgorszego bilansu w NBA i dodatkowo wypadł na 8 meczów. 

Także pytanie do Ciebie, które zadań w tym temacie poraz kolejny. Czy uważasz, że grając w real NBA z takimi składami moi Wizards osiągnęli by gorszy lub taki sam wynik jak Hawks ?

My tu mamy specyficzną sytuacje w beGM, bo jak źle trafisz to grasz w s5 na C Tonym Bradleyem, albo nie masz zupełnie ławki jak wypadnie gwiazda.I to jest w rlNBA poważny problem, u nas mniejszy, bo sporo drużyn to dotyka i jakoś tak kolektywnie wszyscy przymykają oko :D Ci, którzy doceniają solidność zagłosują na Hawks, Ci którzy uważają, że GTG przyćmiewa inne problemy z rotacją zagłosują za Wizards. Myślę, że drużyny wypunktowałby słabe strony czarodziejów podczas sezonu, niemniej nie będę płakał jak ktoś da mi słabszy bilans, bo to już zależy od opinii głosującego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, eMeS napisał:

bo to już zależy od opinii głosującego.

Zgadza się. 

 

8 minut temu, eMeS napisał:

Ci, którzy doceniają solidność zagłosują na Hawks, Ci którzy uważają, że GTG przyćmiewa inne problemy z rotacją zagłosują za Wizards. 

Generalnie sprowadzanie tego głosowanie do walki dobra że złem jest trochę śmieszne.

Solidni w tym sezonie Pacers czy Spurs już są na rybach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że już 21.00 i głosowanie się zakończyło, to mogę wrzucić swoje głosy z całego sezonu:

Wschód:

1. Miami Heat 52-20

2. Orlando Magic 48-24

3. Charlotte Hornets 43-29

3. Cleveland Cavaliers 43-29

5. Milwaukee Bucks 42-30

6. New York Knicks 41-31

7. Indiana Pacers 40-32

7. Toronto Raptors 40-32

9. Atlanta Hawks 39-33

9. Philadelphia 76ers 39-33

11. Washington Wizards 34-38

12. Detroit Pistons 33-39

13. Brooklyn Nets 24-48

14. Boston Celtics 19-53

15. Chicago Bulls 18-54

 

Zachód:

1. Denver Nuggets 52-20

2. Minnesota Timberwolves 51-21

3. LA Lakers 46-26

4. Dallas Mavericks 45-27

4. Houston Rockets 45-27

6. Golden State Warriors 43-29

7. Sacramento Kings 42-30

8. Oklahoma City Thunder 41-31

9. Phoenix Suns 31-41

10. New Orleans Pelicans 27-45

11. San Antonio Spurs 24-48

12. LA Clippers 22-50

12. Memphis Grizzlies 22-50

14. Utah Jazz 17-55

15. Portland Trail Blazers 14-58

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.