Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Eld napisał:

Nie.

 

2 godziny temu, Eld napisał:

A ile czasu ja walczyłem o różne rzeczy? NTC, trade request, trade kicker...wyliczać dalej?

🙃

1 godzinę temu, Qcin_69 napisał:

bardzo dobry pomysł 

 

53 minuty temu, człowiek...morza napisał:

popieram

jak widac mozna odlozyc animozje na bok przy waznych sprawach i zgodzic sie z konkurencja

Dokładnie Panowie!

Nie ma ani krzty powodu by to tankerzy rozpoczynali wężyk 2way. Idea tych kontraktów polega na rozwijaniu graczy, a nie handlowaniu nimi bo sie miało dodatkowy bonus w wybieraniu na początku. 

50 minut temu, Eld napisał:

Nie wiem po co tak ciśniesz o to jak tak czy siak zawsze będziesz w środku stawki. Aniś najgorszy, aniś najlepszy ;).

 .. ale pisałem przecież, że ja już mam graczy 2way na przyszły sezon - Quickley i Hagans i raczej nie biorę w ogóle udziału w wężyku 2way w kolejnym sezonie. :) 

Zresztą 22-24 miejsce to nie jest środek stawki wśród 30 teamów ;) 

Jeżeli bym usłyszał choć jeden rozsądny argument na NIE, to spoko, ale zwyczajnie takich nie ma. rl Miami Heat jak podpisywało Duncana Robinsona na kontrakcie 2way to nie czekało na decyzje tankerów. Duncan (pisze z głowy - czyli z niczego) rozważał chyba tylko Miami i Lakers. 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Szulim napisał:

poza tym u tankera ma większe szanse na minuty i rozwój a potem ewentualne łatwiejsze wejście do lepszej organizacji ;) 

Dokładnie. Jak two-way player ma się wybić w dobrej drużynie z dobrą ławką? Każdy agent two-way playera powie mu idź tam gdzie masz szansę na jak największe minuty czyli tanker, słaba drużyna.

I dlatego jestem na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Dokładnie. Jak two-way player ma się wybić w dobrej drużynie z dobrą ławką? Każdy agent two-way playera powie mu idź tam gdzie masz szansę na jak największe minuty czyli tanker, słaba drużyna.

I dlatego jestem na nie.

Minuty to nie zawsze lepszy rozwój :)

Lepiej pójść do zdrowej organizacji niż do tableta, gdzie two way w teorii nigdzie nie ma za dużych minut na start i musi czekać na kontuzje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Szulim napisał:

A ja jednak bym wolał poczekać z takimi zmianami - mam na oku parę graczy na 2way i nie chciałbym żeby mi uciekli :D 

poza tym u tankera ma większe szanse na minuty i rozwój a potem ewentualne łatwiejsze wejście do lepszej organizacji ;) 

W rl NBA nie licząc teamów kompletnie źle zarządzanych masz jak najbardziej rację, ale u nas to działa na opak - tanker mając i tak tony picków (w tym 2nd) wybiera dodatkowo jako pierwszy lub jeden z pierwszych gracza, który jak wypali to ląduje jako asset w jednym z kolejnych deali po kolejne futer picki. 

Natomiast drużyny walczące o wyższe cele często swoimi pickami handlują i tacy gracze 2way wbrew pozorom mogą u nas częściej przebić się na dobre do składu - oczywiście jak wypalą w rl. Jest u nas kilku GMów, którzy dość regularnie korzystają z takich graczy i nie są to zdecydowanie tankerzy ;)  

W rl chociażby moje Miami świetnie rozwija graczy 2way i to zarówno wcześniej jak uchodzili za słabszych, jak i teraz. 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Alonzo napisał:

W rl NBA nie licząc teamów kompletnie źle zarządzanych masz jak najbardziej rację, ale u nas do działa na opak - tanker mając i tak tony picków (w tym 2nd) wybiera dodatkowo jako pierwszy lub jeden z pierwszych gracza, który jak wypali to ląduje jako asset w jednym z kolejnych deali po kolejne futer picki. 

Możesz podać jakieś przykłady z naszego podwórka czy to tylko tak teoretycznie piszesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, karpik napisał:

Możesz podać jakieś przykłady z naszego podwórka czy to tylko tak teoretycznie piszesz?

Chodzi Tobie o oddawanie graczy 2way? 

Żeby daleko nie szukać @MMM2121 sprzedał mi w poprzednim sezonie za 2nd pick i cash Chrisa Silve na 2way.

@Eld pozyskał teraz od kogoś (chyba od @Ashigaru ) Nathana Knighta. Z kolei do Portland trafił Garrison Mathews - chyba od Elda, ale pewny nie jestem. 

Jest też kilku graczy 2way w słabszych teamach, którzy dostawaliby minuty w niejednym playoffowym teamie, gdyby te miały możliwość ich wybrania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Alonzo napisał:

Chodzi Tobie o oddawanie graczy 2way? 

Żeby daleko nie szukać @MMM2121 sprzedał mi w poprzednim sezonie za 2nd pick i cash Chrisa Silve na 2way.

@Eld pozyskał teraz od kogoś (chyba od @Ashigaru ) Nathana Knighta. Z kolei do Portland trafił Garrison Mathews - chyba od Elda, ale pewny nie jestem. 

Jest też kilku graczy 2way w słabszych teamach, którzy dostawaliby minuty w niejednym playoffowym teamie, gdyby te miały możliwość ich wybrania.

Aha, czyli Thunder z Blazers zamienili się 2-wayami. Zatem ten jeden przypadek z zeszłego sezonu, kiedy Dubs oddali Silvę do Ciebie, to jest podstawa do tego, żeby stwierdzić u nas to źle działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, karpik napisał:

Aha, czyli Thunder z Blazers zamienili się 2-wayami. Zatem ten jeden przypadek z zeszłego sezonu, kiedy Dubs oddali Silvę do Ciebie, to jest podstawa do tego, żeby stwierdzić u nas to źle działa?

Widzę, że tradycyjnie wybrałeś sobie część mojej tezy i dorobiłeś odpowiednią narrację 🙃

Idea jest taka, żeby ci gracze grali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Alonzo napisał:

Widzę, że tradycyjnie wybrałeś sobie część mojej tezy i dorobiłeś odpowiednią narrację 🙃

Idea jest taka, żeby ci gracze grali. 

Wybrałem sobie tę część tezy, która jest moim zdaniem nietrafiona. Nie dorabiałem też żadnej narracji, bo zrobiłeś to Ty pisząc to:

Godzinę temu, Alonzo napisał:

u nas to działa na opak - tanker mając i tak tony picków (w tym 2nd) wybiera dodatkowo jako pierwszy lub jeden z pierwszych gracza, który jak wypali to ląduje jako asset w jednym z kolejnych deali po kolejne futer picki. 

Skoro przez całe 2 sezony zdarzył się u nas jeden taki przypadek, to chyba jednak nie działa to tak, jak starasz się opisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, karpik napisał:

Aha, czyli Thunder z Blazers zamienili się 2-wayami. Zatem ten jeden przypadek z zeszłego sezonu, kiedy Dubs oddali Silvę do Ciebie, to jest podstawa do tego, żeby stwierdzić u nas to źle działa?

Nieprawda.

5 przypadków. Ja jeszcze w zeszłym roku oddałem do Portland Amira Coffeya, a za czasów Bostonu Alfonzo McKinnie też do Portland.

5 przypadków w prawie 4 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym, dlaczego od razu trzeba uważać że tanker to źle zarządzana drużyna? czuje się tu trochę wywołany do tablicy bo zrobiłem grubą rewolucję, ale nie uważam że to złe zarządzanie (wciąż będę się odwoływał do przykładu Philli przez ostatnie lata)

2waya którzy są lepsi będą mieli więcej szans na grę u mnie niż np u ciebie w Orlando @Alonzo ;) 

poza tym - jeśli się wybije a u mnie nie będzie miejsca to na tym polega zbieranie assetów które można później wymienić (niekoniecznie na future pick)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, karpik napisał:

Wybrałem sobie tę część tezy, która jest moim zdaniem nietrafiona. Nie dorabiałem też żadnej narracji, bo zrobiłeś to Ty pisząc to:

Skoro przez całe 2 sezony zdarzył się u nas jeden taki przypadek, to chyba jednak nie działa to tak, jak starasz się opisać.

Której byś części nie wybrał - to tylko część. 

A później - @january podpisuje jakieś kasztany i pisze że są one elitarne, bo nie ma ławki, a @Sylvinho. gra w 3, czy 4 podczas gdy gracze 2way i tak wolą siedzieć u @kolader który pisze, że nie ma kim grać pomimo że ma 2x więcej graczy od Sylwka.. 

8 minut temu, Eld napisał:

Nieprawda.

5 przypadków. Ja jeszcze w zeszłym roku oddałem do Portland Amira Coffeya, a za czasów Bostonu Alfonzo McKinnie też do Portland.

5 przypadków w prawie 4 lata.

No.. jeszcze Wanamaker za  Bowena.

Teraz, Tecu napisał:

A może po prostu waiver Wire jak w simce?

I to by było najlepsze. Podpisuje pierwszy, który się zgłosi po gracza od tzw. godz. ZERO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Alonzo napisał:

I to by było najlepsze. Podpisuje pierwszy, który się zgłosi po gracza od tzw. godz. ZERO.

To by było ciekawe - tylko nie każdy ma możliwość żeby na daną godzinę ZERO być aktualnie aktywnym i może mu przepaść szansa na podpisanie ;) ja akurat pewnie byłbym, ale jestem raczej wyjątkiem że moja aktywność jest trochę większa niż u innych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Alonzo

Tankerzy już i tak są wystarczająco karani tym, że nie zarabiają. Wyższy wybór w wężyku to dla takiego zespołu jakaś szansa złapania ciekawego gracza, który będzie miał szansę się przebić. Przynajmniej ja tak do tego podchodzę. Idealny przykład Dean Wade w tym sezonie.

Co do handlowania graczami na 2way kontrakcie. Rayjon Tucker pozdrawia ;)

Btw, jak contenderom zależy na jakimś 2way graczu, który jest u tankera to proszę płacić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.