Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Argument ,,skoro Wizards zrobili 17-7...'' jest raczej kiepski, raz, że Wizards mieli banalny terminarz (średnio -1,5 SRS u rywali), a do tego bardzo pozytywnie zaskoczyli w obronie (8/10 defensywa tego trzeciego trymestru, poprawili się o jakieś 4 pts/100 posiadań, to było prawie tak samo istotne jak fantastyczna forma Westbrooka). 

Ale zarazem fluber ma sporo racji, bo jak ktoś patrzy na terminarz (ja tego nie robię, ale chyba większość robi) to powinien dostać 1-2W bonusu i te 16W wzwyż, bo ma lekko below average terminarz + Lakers, Bucks, Knicks, Wizards czy Hawks mają dużo problemów z urazami kluczowych graczy. Westbrook był świetny w ogrywaniu słabych ekip, a z tymi mocnymi też może być nieźle patrząc na absencje LeBrona, Kemby, Giannisa, Kawhiego, Davisa, Hardena, Mitchella czy Murraya. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, BMF napisał:

 to było prawie tak samo istotne jak fantastyczna forma Westbrooka). 

 

Plus fantastyczna forma sabonisa. generalnie westbrookni sabonis grając o jak najwyższe rozstawienie przed play in wychodzili z siebie i o westbrooku jest tu cały czas dyskusja ale ostatnie bodaj 10 meczów sezonu sabonis robił 23ppg - 14,1rpg - 10,7apg - 62,1% FG i 43,5% za 3 i ja tu nie widzę teamu z taka druga opcja w koncowce sezonu kiedy się decyduje końcowa kolejnosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, BMF napisał:

raz, że Wizards mieli banalny terminarz (średnio -1,5 SRS u rywali),

Piszesz o SRS z RL, czy już jesteś na takim stopniu wtajemniczenia, że obliczasz SRS dla beGM?

Jeśli to drugie to poproszę dla Thunder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, karpik napisał:

 grasz na trudniejszym wschodzie niż Twój Russell.

Bardzo splaszczajac to tu jest teraz dyskusja czy wyprzedze pacers w składzie paul-hardaway- justin holiday- keldon Johnson - Jeff green i Hawks w składzie mcconnell- fournier-wiggins-millsap- wood i mam poważne watpliwosci co do tego trudniejszego wschodu. 

47 minut temu, karpik napisał:

 

Dokładnie to nie wiemy, bo nie znamy końcowej tabeli.

 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Eld napisał:

Chyba mi się ta formuła dyskusji bardziej podoba niż bilanse, a później popcorn w dłoń.

Ja już widzę niektóre głosy. Oczywiście nie zdradzę ani jednego ale powiem tak. Dwa dni na przekomarzania się to Wam chyba nie wystarczą, a play-in to my we Wrześniu rozpoczniemy.

Jak po siedmiu głosach w niektórych bilansach mi szczęka opadła, to co dopiero będzie po 30.

Chciał bym aby ta formuła się przyjęła i została, bo raz 5 godzin roboty arkuszów dla każdego nie poszło by na marne, a dwa to wprowadza jeszcze większą rywalizację, fajną dyskusję i rozkręca atmosferę.

Pamiętajcie - Czwartek, godzina 22:00. Lepiej weźcie relanium/xanax/browar/whiskey cokolwiek co Was będzie mogło uspokoić. 

 

P.S: będzie voice, ale za głośnych będę z @Szulim mutował aż ochłonie :P.

 

.. a ile czasu Ciebie trzeba było do tej formy przekonywać, to wie tylko @cvbe z tematu Rady :) 

Następną rzeczą o którą będę walczył aż zostanie wprowadzona, to rozpoczynanie wybierania graczy 2way przez najsilniejsze, a nie najsłabsze teamy - bo ta forma, która jest u nas to patologia. To, że części GMów nie interesują ci gracze  nie oznacza, że każda dobrze zarządzana organizacja też tak rozumuje. W rl drużyny takich graczy rozwijają, a u nas jak taki gracz wypali sprzedają jako asset do innej drużyny. Perspektywiczni gracze 2way to powinna być nagroda dla dobrze zarządzanych organizacji, a nie kolejna nagroda za tankowanie. Tankerzy wystarczająco są tu promowani przez draft.

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Alonzo napisał:

.. a ile czasu Ciebie trzeba było do tej formy przekonywać, to wie tylko @cvbe z tematu Rady :) 

A ile czasu ja walczyłem o różne rzeczy? NTC, trade request, trade kicker...wyliczać dalej?

3 godziny temu, Alonzo napisał:

 Następną rzeczą o którą będę walczył aż zostanie wprowadzona, to rozpoczynanie wybierania graczy 2way przez najsilniejsze, a nie najsłabsze teamy - bo ta forma, która jest u nas to patologia. To, że części GMów nie interesują ci gracze  nie oznacza, że każda dobrze zarządzana organizacja też tak rozumuje. W rl drużyny takich graczy rozwijają, a u nas jak taki gracz wypali sprzedają jako asset do innej drużyny. Perspektywiczni gracze 2way to powinna być nagroda dla dobrze zarządzanych organizacji, a nie kolejna nagroda za tankowanie. Tankerzy wystarczająco są tu promowani przez draft.

Nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Alonzo napisał:

.. a ile czasu Ciebie trzeba było do tej formy przekonywać, to wie tylko @cvbe z tematu Rady :) 

Następną rzeczą o którą będę walczył aż zostanie wprowadzona, to rozpoczynanie wybierania graczy 2way przez najsilniejsze, a nie najsłabsze teamy - bo ta forma, która jest u nas to patologia. To, że części GMów nie interesują ci gracze  nie oznacza, że każda dobrze zarządzana organizacja też tak rozumuje. W rl drużyny takich graczy rozwijają, a u nas jak taki gracz wypali sprzedają jako asset do innej drużyny. Perspektywiczni gracze 2way to powinna być nagroda dla dobrze zarządzanych organizacji, a nie kolejna nagroda za tankowanie. Tankerzy wystarczająco są tu promowani przez draft.

bardzo dobry pomysł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak ktoś skończył bilanse i chce żeby jakiś ekseprtunio ( wygrąłem w tym roku 4/8 lig roto, a u nas w sumie i tak o to chodzi ) to zapraszam wysłać mi na pryv.

Rzucę swoim okiem na to i podzielę się spostrzeżeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, mac napisał:

Panowie, jak ktoś skończył bilanse i chce żeby jakiś ekseprtunio ( wygrąłem w tym roku 4/8 lig roto, a u nas w sumie i tak o to chodzi ) to zapraszam wysłać mi na pryv.

Rzucę swoim okiem na to i podzielę się spostrzeżeniami.

XD 

"spostrzeżenie nr 1: Sota powinna mieć zdecydowanie więcej win w twoim arkuszu"     :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Szulim napisał:

XD 

"spostrzeżenie nr 1: Sota powinna mieć zdecydowanie więcej win w twoim arkuszu"     :D 

wyślij na priv lub na FB i git, mam już nawet przygotowaną odpowiedź na temat Twoich bilansów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mac napisał:

wyślij na priv lub na FB i git, mam już nawet przygotowaną odpowiedź na temat Twoich bilansów.

możesz wysłać odpowiedź na priv bez podglądania, jestem ciekaw :D 

moje bilanse są znakomite w tym trymestrze i każdy będzie zadowolony ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Szulim napisał:

"spostrzeżenie nr 1: Sota powinna mieć zdecydowanie więcej win w twoim arkuszu"     :D 

W sumie trafne spostrzeżenie, możecie mi wysłać bez bilansu Minny, bo to rzeczywiście mogłoby powodować pewne komplikacje.

4 minuty temu, Szulim napisał:

moje bilanse są znakomite w tym trymestrze i każdy będzie zadowolony ;) 

Może chcesz by ktoś Ci sprawdził czy się zgadzają sumy? Mam kalkulator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, mac napisał:

W sumie trafne spostrzeżenie, możecie mi wysłać bez bilansu Minny, bo to rzeczywiście mogłoby powodować pewne komplikacje.

Może chcesz by ktoś Ci sprawdził czy się zgadzają sumy? Mam kalkulator

jako finansista mam całkiem dobre kalkulatory pod ręką :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

Ej, pokaz bilanse, bo nie wiem jak glosowac;) 

pomyłka? miało być w Twoim ulubionym topicu politycznym w dziale inne ? :o

Ja polecam nie głosować w ogóle.

Bo wybierać z partii to tak jak wybierać czy napić się szczynów psa czy kota. Imo lepiej już znaleźć jakąś kałużę lub poczekać na deszcz.

No ale trzymaj:

5EVk9kpTURBXy8wNGQxZWNlZGE2N2RiOTVmNjM5Z

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Alonzo napisał:

Następną rzeczą o którą będę walczył aż zostanie wprowadzona, to rozpoczynanie wybierania graczy 2way przez najsilniejsze, a nie najsłabsze teamy

Nie wiem po co tak ciśniesz o to jak tak czy siak zawsze będziesz w środku stawki. Aniś najgorszy, aniś najlepszy ;).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Eld napisał:

Nie wiem po co tak ciśniesz o to jak tak czy siak zawsze będziesz w środku stawki. Aniś najgorszy, aniś najlepszy ;)

Zapomniałeś jak się skończyło podważania Alonzo z początku sezonu? :o

Wypunktował całe OKC tak że nie było co zbierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.