Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, RonnieArtestics napisał:

 

dla mnie na wschodzie mocniejsi od pacers są tylko Heat, 76ers i może Bucks

Chris Paul jest Twoim najlepszym strzelcem. Podziwiam taktykę na top 4 żeby nie dostać ujemnego bilansu. 

Twój najlepszy strzelec w zespole rzuca tyle punktów ile devonte Graham którego nawet nie liczysz u mnie jako zawodnika.l bo nie jest Twoim zdaniem godny tego miana. 

5 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

Nie no naprawdę zajebiste combo masz tam w obronie westie, graham, Redick, Kennard, augustin. 

I House. To jest moja obstawą pozycji 1-2. Szkoda że głębia się nie liczy i sam wcześniej napisałeś że mam 2,5 zawodnika w składzie. Najwyraźniej odrzucanie 50 milionów przez kuzme czy 40 przez kennarda to tylko w offseason, a w sezonie można śmigać kelanem Martinem, 35 minut justinem holidayem i rypac cały mecz Jeffem Greenem na centrze bo są lepsi niż moja rotacja. 

Mam nadzieję że zdanie g-ma pacers jest jednak odosobnione a g-mowie popatrzą na suche fakty i uwzględnia że w rl NBA Westbrook zrobił w 3 trymestrze najlepszy bilans w lidze. 

Albo po prostu wymienię Grahama, kuzme i whitesidea na neto, hachimure i lena to może zasluze chociaż na taki sam bilans jak rl Wizards. 

Westbrook zagrał najlepszy trymestr w karierze a ja tu czytam że może dostanę jedna wygrana więcej niż poprzednio. I to przy takim szpitalu u rywali na wschodzie. 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Chris Paul jest Twoim najlepszym strzelcem. Podziwiam taktykę na top 4 żeby nie dostać ujemnego bilansu. 

Twój najlepszy strzelec w zespole rzuca tyle punktów ile devonte Graham którego nawet nie liczysz u mnie jako zawodnika.l bo nie jest Twoim zdaniem godny tego miana. 

I House. To jest moja obstawą pozycji 1-2. Szkoda że głębia się nie liczy i sam wcześniej napisałeś że mam 2,5 zawodnika w składzie. Najwyraźniej odrzucanie 50 milionów przez kuzme czy 40 przez kennarda to tylko w offseason, a w sezonie można śmigać kelanem Martinem, 35 minut justinem holidayem i rypac cały mecz Jeffem Greenem na centrze bo są lepsi niż moja rotacja. 

Mam nadzieję że zdanie g-ma pacers jest jednak odosobnione a g-mowie popatrzą na suche fakty i uwzględnia że w rl NBA Westbrook zrobił w 3 trymestrze najlepszy bilans w lidze. 

Albo po prostu wymienię Grahama, kuzme i whitesidea na neto, hachimure i lena to może zasluze chociaż na taki sam bilans jak rl Wizards. 

Westbrook zagrał najlepszy trymestr w karierze a ja tu czytam że może dostanę jedna wygrana więcej niż poprzednio. I to przy takim szpitalu u rywali na wschodzie. 

Len dostępny

Rui na pewno nie bo to przyszłość spurs

Neto trzeba poszukać kto ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fluber ja nie kwestionuje twojej ofensywy - bo masz świetną z westbrookiem, grahamem, kuzma i sabonisem i shooterami z ławki. Ale po drugiej stronie parkietu z tym zestawem jesteś tak fatalny bez Ibaki, ze w życiu ci nie dam „18/6 bo Wizards zrobili w realu... „  i tyle..

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Fluber ja nie kwestionuje twojej ofensywy - bo masz świetną z westbrookiem, grahamem, kuzma i sabonisem i shooterami z ławki. Ale po drugiej stronie parkietu z tym zestawem jesteś tak fatalny bez Ibaki, ze w życiu ci nie dam „18/6 bo Wizards zrobili w realu... „  i tyle..

Bo rl Wizards zrobili bilans obrona? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, fluber napisał:

Westbrook zagrał najlepszy trymestr w karierze

Myślę, że mocno nie doceniasz kariery Westbrooka. Wizards w T3 byli 2-5 z PO teamami, a Russell był takim se scorerem, świetnym kreatorem i nabijaczem pustych zbiórek. On naprawdę ma lepszą karierę niż Ci się wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, karpik napisał:

Myślę, że mocno nie doceniasz kariery Westbrooka. Wizards w T3 byli 2-5 z PO teamami, a Russell był takim se scorerem, świetnym kreatorem i nabijaczem pustych zbiórek. On naprawdę ma lepszą karierę niż Ci się wydaje.

Kiedy był tak plusowy w karierze? 

3 mecze przegrali 1 punktem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba mi się ta formuła dyskusji bardziej podoba niż bilanse, a później popcorn w dłoń.

Ja już widzę niektóre głosy. Oczywiście nie zdradzę ani jednego ale powiem tak. Dwa dni na przekomarzania się to Wam chyba nie wystarczą, a play-in to my we Wrześniu rozpoczniemy.

Jak po siedmiu głosach w niektórych bilansach mi szczęka opadła, to co dopiero będzie po 30.

Chciał bym aby ta formuła się przyjęła i została, bo raz 5 godzin roboty arkuszów dla każdego nie poszło by na marne, a dwa to wprowadza jeszcze większą rywalizację, fajną dyskusję i rozkręca atmosferę.

Pamiętajcie - Czwartek, godzina 22:00. Lepiej weźcie relanium/xanax/browar/whiskey cokolwiek co Was będzie mogło uspokoić. 

 

P.S: będzie voice, ale za głośnych będę z @Szulim mutował aż ochłonie :P.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, fluber napisał:

Kiedy był tak plusowy w karierze? 

3 mecze przegrali 1 punktem. 

No choćby w swoim MVP season, ale generalnie to w całym prime, z tym, że w MVP season to było najbardziej widać, bo wtedy wprowadził do PO sporo gorszy zestaw graczy od tych z Wizards.

A te porażki w końcówkach, to wciąż porażki. 

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, karpik napisał:

 bo wtedy wprowadził do PO sporo gorszy zestaw graczy od tych z Wizards.

Oceniamy trymestr. W tym trymestrze Westbrook poprowadził rl wizards do najlepszego bilansu w lidze. Nie do po tylko do najlepszego bilansu w lidze. 

Kiedy mogę oczekiwać topowego bilansu jak nie po trymestrze w którym mój najlepszy gracz robi najlepszy bilans w lidze teamem który przed tym trymestrem był jakieś 16-32.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, fluber napisał:

Kiedy był tak plusowy w karierze? 

3 mecze przegrali 1 punktem. 

Jak grał mvp Season to dostal To mvp w sumie za sama końcówkę sezonu, gdzie pare razy zrobił chyba td i 45+pts nie chce mi się szukać statow ale ma racje tutaj karpik

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

Oceniamy trymestr. W tym trymestrze Westbrook poprowadził rl wizards do najlepszego bilansu w lidze. Nie do po tylko do najlepszego bilansu w lidze. 

No to w tamtym sezonie zaliczył 3 takie trymestry. Tutaj naprawdę wiele rzeczy się zwyczajnie ułożyło po jego myśli, bo oprócz dobrej formy, to miał 7 meczów z PO drużynami (9 jak doliczymy Dubs) i 17 (15) z resztą. Ty masz na przykład co najmniej 12 meczów z drużynami z TOP8 konferencji w tym trymestrze, a grasz na trudniejszym wschodzie niż Twój Russell.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, karpik napisał:

Tutaj naprawdę wiele rzeczy się zwyczajnie ułożyło po jego myśli, bo oprócz dobrej formy, to miał 7 meczów z PO drużynami (9 jak doliczymy Dubs) 

A czemu mamy ich nie doliczyć skoro skończyli w top 8 sezon regularny? 

7 minut temu, karpik napisał:

Ty masz na przykład co najmniej 12 meczów z drużynami z TOP8 konferencji w tym trymestrze

A dokładnie 10.

Serio, odechciewa się grać. 

18 minut temu, karpik napisał:

 a grasz na trudniejszym wschodzie niż Twój Russell.

Mitchell, Leonard, Davis, Murray, nasz wschód się wysypał w 3 trymestrze i jest najsłabszy od dawna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, fluber napisał:

czemu mamy ich nie doliczyć skoro skończyli w top 8 sezon regularny? 

Bo nie awansowali do PO, a pisałem o PO teamach?

16 minut temu, fluber napisał:

dokładnie 10.

Serio, odechciewa się grać.

Dokładnie to nie wiemy, bo nie znamy końcowej tabeli. Opierając się na tabeli po T2, mamy @OKC, @MIL, LAL, CLE, @NYK, CLE, MIL, MIA, ORL, DEN, @NYK, @IND, a więc 12 meczów z drużynami z TOP8, a nie 10. Do tego z drużyn walczących o PO ATL i @WAS, dlatego te 12 jest jak najbardziej możliwe, a może być i więcej. Nie rób z siebie poszkodowanego za wczasu tylko dlatego, że Twoja sytuacja z real Wizz jest daleka od 1:1, tzn Ty masz na pewno gorzej, ale i tak zaliczysz bardzo solidny trymestr. Płaczem i pisaniem o najlepszym trymestrze Westbrooka w karierze jednak moim zdaniem niewiele zdziałasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, fluber napisał:

A czemu mamy ich nie doliczyć skoro skończyli w top 8 sezon regularny? 

A dokładnie 10.

Serio, odechciewa się grać. 

Mitchell, Leonard, Davis, Murray, nasz wschód się wysypał w 3 trymestrze i jest najsłabszy od dawna. 

U ciebie graham opuscil 7 meczy, sabonis 8 a house jr 11 i Ibaka 22 :) tez nie masz zbytnio zdrowia w tym trymestrze.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, karpik napisał:

 a więc 12 meczów z drużynami z TOP8, a nie 10. 

 

Masz rację, 12, zapomniałem kompletnie o cleveland, w opisie zreszta tez

8 minut temu, RonnieArtestics napisał:

U ciebie graham opuscil 7 meczy, sabonis 8 a house jr 11 i Ibaka 22 :) tez nie masz zbytnio zdrowia w tym trymestrze.. 

Bo mam dużo graczy w składzie, a to się wprost statystycznie przekłada na liczbę kontuzji. Wolę żeby patrzec na to ilu graczy było zdrowych. A opuszczenie 7 meczów czy 8 to i tak jest bycie zdrowym przez 2/3 meczów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, karpik napisał:

Płaczem i pisaniem o najlepszym trymestrze Westbrooka w karierze jednak moim zdaniem niewiele zdziałasz.

Ale ja doskonale zdaje sobie z tego sprawe, po prostu robię błąd że reaguje naturalnie i emocjonalnie zamiast bawić się w manipulacje, zanizanie minut, wpieprzanie do składu graczy którzy nigdy w nim nie grali czy wymienianie połowy składu co pół sezonu. Nic na to nie poradze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.