Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

37 punktów Tobiasa, Bogdanovic +17 w Hawks (drugi w drużynie Capela był +8) w wygranym 2 punktami meczu i to dajacy kluczowe trójki w końcówce, Bane +23 w wygranej 3 pkt z Jazz i zapewniający olbrzymi spacing kolegom z zespołu.

Boli Jaren, ale nasz franchise player wraca po trudnej kontuzji i jesteśmy cierpliwi, rdza w jego grze była wkalkulowana w ten powrót. Chyba zgoda, że szkoda byłoby nie obejrzeć takich zawodników w fazie Playoffs?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pelicans czy tam hornets - najdalej w historii organizacji zaszli z cp3
 

Clippers najdalej w historii organizacji zaszli z cp3
 

phoenix weszli do playoffs pierwszy raz od 11 lat razem z cp3 

blake griffin, deandre Jordan - swoje zyciowki grali u boku cp3 
 

Dennis schroeder zagrał sezon życia u boku cp3 pomimo tego ze cześć tego sezonu biegał out of position i musiał grac sg obok cp3. 
 

pamietajcie o tym gdy będziecie głosować na pacers :)
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

pelicans czy tam hornets - najdalej w historii organizacji zaszli z cp3

Clippers najdalej w historii organizacji zaszli z cp3

phoenix weszli do playoffs pierwszy raz od 11 lat razem z cp3 

blake griffin, deandre Jordan - swoje zyciowki grali u boku cp3 
Dennis schroeder zagrał sezon życia u boku cp3 pomimo tego ze cześć tego sezonu biegał out of position i musiał grac sg obok cp3.

pamietajcie o tym gdy będziecie głosować na pacers :)

No ja nie będę musiał pamiętać, bo dla mnie easy cpGoat to efekt na ekipę ma prawie jak LeBron czy Tim.

Wsadzisz go do jakiejkolwiek ekipy, a on się przyjmie tam jak qcin na naszych zlotach.

No i Niang u boku cp3 to by był białym RCovem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, mac napisał:

No ja nie będę musiał pamiętać, bo dla mnie easy cpGoat to efekt na ekipę ma prawie jak LeBron czy Tim.

Wsadzisz go do jakiejkolwiek ekipy, a on się przyjmie tam jak qcin na naszych zlotach.

No i Niang u boku cp3 to by był białym RCovem

Fluber się domaga 18-6 a ma 2,5 plusowych graczy, reszta sami non-factorzy a w obronie pod koszem ma sito (sabonis + Whiteside). Ja chce skromne 15-9 ale z awansem do PO. To znaczy nie dajcie się ponieść wymaganiom niektorych  co do bilansu, ja im daje takie max 14-10 w tym trymestrze bo Westbrook rzeczywiście był bardzo plusowym zawodnikiem ale 18-6 to jakiś żart...

Czytam ogolnie opisy właśnie i lubie GSW naprawdę fajna rotacje ułożył trener/gm. W tym trymestrze u mnie zakręca się koło najlepszego bilansu w lidze. Pewnie z MIN tylko przegrają w tym okresie. 

Człowiek morza nie raczył wspomnieć o absencjach. Cóż za brudna zagrywka. Dobrze ze w arkuszu są absencje : Kyrie 3 Kawhi 11 PJ Tucker 3 Davis 11 Plumlee 14 :)

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Fluber się domaga 18-6 a ma 2,5 plusowych graczy, reszta sami non-factorzy a w obronie pod koszem ma sito (sabonis + Whiteside). Ja chce skromne 15-9 ale z awansem do PO. To znaczy nie dajcie się ponieść wymaganiom niektorych  co do bilansu, ja im daje takie max 14-10 

 

O, a ile byś dał rl Wizards? 8-16? :)

Już nie wspominając o chamówie, że piszesz ile komuś dasz, kiedy miały być tajne głosy. Wstyd.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Człowiek morza nie raczył wspomnieć o absencjach. Cóż za brudna zagrywka. Dobrze ze w arkuszu są absencje : Kyrie 3 Kawhi 11 PJ Tucker 3 Davis 11 Plumlee 14 :)

przeciez masz podane w ilu grali

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.