Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Alonzo napisał:

Warto nadmienić, że u nas na 100% awansowałoby Golden St. a nie Memphis. 

Ale to wynika z losowości play-in, które ciężko przewidzieć. W serii best of 7 dalej bym stawiał na Dubs. U nas nie ma tego elementu, choć można się zastanowić czy go nie wprowadzić w jakichś super wyrównanych seriach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Alonzo napisał:

Warto nadmienić, że u nas na 100% awansowałoby Golden St. a nie Memphis. 

Szkoda ze usunęli reakcje bo dałbym Haha

Szkoda Golden, w 3 ostatnich meczach między tymi drużynami wygrali 2 a i tak na ryby jadą. 
 

mi się pomysł play-in podoba, ale stanowczo więcej meczy byłoby sprawiedliwsze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Alonzo napisał:

Warto nadmienić, że u nas na 100% awansowałoby Golden St. a nie Memphis. 

Zgadzam sie w pelni. Ten 1 mecz Play IN ma konwencje podobna jak March Madness, gdzie wlasnie te niespodzianki budza takie emocje. Zwyciezyl zespol, ktory idac za moda powinien tankowac w tym roku. Grube minuty w najwazniejszym meczu sezonu graja doswiadczeni gracze z collegu: Bane(30 pick), Tillman (35). Pokazuje to, ze nie tylko freshmanow ,, z potencjalem” trzeba szukac w drafcie. Panowie mieli bardzo obszerna tasme, intangibles. A jednak ze wzgledu na wiek zostali odpuszczeni przez wiele teamow. Podobnie bylo z Brunsonem. 
 

Ze wzgledu na pieniadze system idzie w kierunku one and done, g league. Jednak ciekawe mnie czy GMowie nie spojrza w strone NFL, gdzie w 1 rundach zazwyczaj bierze sie graczy juz z kilku letnim doswiadczeniem.

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, tangiers napisał:

Zgadzam sie w pelni. Ten 1 mecz Play IN ma konwencje podobna jak March Madness, gdzie wlasnie te niespodzianki budza takie emocje. Zwyciezyl zespol, ktory idac za moda powinien tankowac w tym roku. Grube minuty w najwazniejszym meczu sezonu graja doswiadczeni gracze z collegu: Bane(30 pick), Tillman (35). Pokazuje to, ze nie tylko freshmanow ,, z potencjalem” trzeba szukac w drafcie. Panowie mieli bardzo obszerna tasme, intnagibles. A jednak ze wzgledu na wiek zostali odpuszczeni przez wiele teamow. Podobnie bylo z Brunsonem. 
 

Ze wzgledu na pieniadze system idzie w kierunku one and done, g league. Jednak ciekawe mnie czy GMowie nie spojrza w strone NFL, gdzie w 1 rundach zazwyczaj bierze sie graczy juz z kilku letnim doswiadczeniem.

Tillman i Bane są świetni. Aż dziw bierze że tak nisko zostali wybrani w rl drafcie - i my akurat o tym wiemy doskonale, gdyż mieliśmy ich wysoko w naszych rankingach. :P 

28 minut temu, karpik napisał:

Ale to wynika z losowości play-in, które ciężko przewidzieć. W serii best of 7 dalej bym stawiał na Dubs. U nas nie ma tego elementu, choć można się zastanowić czy go nie wprowadzić w jakichś super wyrównanych seriach.

W best od 7 w poprzednim sezonie np zaskoczyli (akurat mnie nie) Heat z Bucks ( i tu kontuzja Antak nie ma nic do rzeczy, bo Heat byli na niego wtedy przygotowani), czy Nuggets z Clippers. Po prostu wygrały tam Drużyny przez duże D a nie indywidualności. W tych playoffs trzymam kciuki za Celtics przeciwko silikonom z Brooklynu. 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, karpik napisał:

Ale to wynika z losowości play-in, które ciężko przewidzieć. W serii best of 7 dalej bym stawiał na Dubs. U nas nie ma tego elementu, choć można się zastanowić czy go nie wprowadzić w jakichś super wyrównanych seriach.

można by dać opcję obok bilans, że np daje 4-3, ale dla kogo niech zadecyduje rzut monetą.

W play in analogicznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Alonzo napisał:

A dlaczego dałbyś Haha??? Kwestionujesz to, że u nas Warriors by wygrali z Grizzlies? 

Ehh odebrałem twoj post jako śmieszna zaczepkę, to bym dał Haha 

naprawde było trzeba to doprecyzowywać XD 

/Doprecyzowując śmieszna zaczepkę odbieram jako cos pozytywnego, o to chodzi w sumie w BeGm

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MMM2121 napisał:

Ehh odebrałem twoj post jako śmieszna zaczepkę, to bym dał Haha 

naprawde było trzeba to doprecyzowywać XD 

..ale ja kibicowałem Warriors w tym meczu. Wcale sie nie śmieję.. chciałem obaczyć Kellego Oubre wreszcie w rl playoffs.. a był ponoć blisko powrotu.. :( No i lubie Stefka..

7 minut temu, BMF napisał:

Dlatego, że play-in w beGM nie ma sensu. 

Z wyjątkiem właśnie tego jednego meczu w pozostałych wygrali faworyci. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Alonzo napisał:

Z wyjątkiem właśnie tego jednego meczu w pozostałych wygrali faworyci. 

Chodziło mi o to, że jakby Warriors-Memphis odbywało się w beGM, a ja bym napisał, że Memphis wygrywają, bo Xavier Tillman i Grayson Allen są hot w dogrywce, to byłoby niefair założenie wobec Warriors i ich GMa, a zgodne z rzeczywistością, bo raz na jakiś czas w takiej formule underdog wygra przez takie odchyły. Głosując pojedynczy mecz można napisać z grubsza wszystko. 

Ten play-in w beGM działa z grubsza jedynie wtedy, gdy z miejsc 7-8 ktoś wypadnie przez kontuzje, albo z miejsc 9-10 ktoś ważny wróci po kontuzji. Nie ma za to czynnika losowości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Alonzo napisał:

Tillman i Bane są świetni.

Jakby zostali wybrani przez HEAT to byś dorabiał ideologii jaka to ich zasługa, że się tak rozwinęli.

Uwielbiam w MEM to, że właśnie tam biorą niechcianych gdzie indziej graczy ( tak tez można określić wybranych daleko graczy w drafcie ) jak:

wspomniani Tilman -35pick , Bene-30pick,

Geyson Alen raczej dorzucony do wymiany ( dziś dwie klutch trójki w dogrywce ),

Kyle Anderson ( SAS wolało dać 7baniek Forbesowi niż wyrównać 9 Kyle Andersona i to mają już w składzie Pattiego o roli Forbesa nie mając nikogo na SF poza Kawhim),

Dildo Brooks wybrany z 45pickiem,

Jonas Valanciunsa - mający o dwóch różnych trenerów Caseya/Nurse limit minut na 25min, często kończący sie już na 20, dodatkowo niechciany przez jednego z teamamtesów ( Kawhi )

Z graczy, którzy ostatnio nie błyszczeli, ale mieli swoje momenty w seoznie to:

Melton ( pozyskany za nic ),

Undrafted Konchar dający przyzwoite minuty

Branan Clarke - tu coś się zepsuło w tym sezonie, chyba mocny kandydat do least improved player, gdyby była taka nagroda.

No i ich największe gwiazdy:

Morant - bardzo nierówny, skontuzjował się i nie było specjalnie tego widać i świetnie go zastępował Tyus Jones, który u nas prowadzi NOP do prawie play in ( czyli takie play in o play in ).

JJJ - no w tym sezonie to cięzko go traktować nawet jako coś znaczącego.

 

Pewnie z uwagi, że ta ekipa nie ma jakieś wielkiej grupy fanów na świecie nie ma właśnie tez żadnej ideologii, że ktoś ( GM, sztab trenerski ) robi to co się robić powinno.

Mam nadzieję, że tak pozostanie, nawet po ewentualnym większym sukcesie ( bo wtedy zazwyczaj zaczyna się lansowanie ).

 

Biorąc pod uwagę także ich poprzedni, równie równy sezon ( a nie jak GSW pół sezonu dno i metr mułu, a potem nagle zwyżka ), w pełni zasłużony imo awans.

tak jak pisałem w nba, szkoda tylko Stepha, bo to klasa sama w sobie.

 

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Yup, pamiętaj że ja miałem mecze, gdzie dostępnych było 4 obwodowych, więc wtedy by grał gigantyczne minuty i to się uśrednia.

Plus to przekozak :) 

No ale on przez dwa trymestry nie zagrał ani minuty u Ciebie. Inni grali, teraz nie grają. To jest kompletne sci fi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

@Alonzo o co chodzi z tymi minutami wg pozycji? Na SG jest za mało a na innych pozycjach za dużo? 

 

Zmieniałem pozycje rotując graczami i możliwe że źle policzyłem. Dziś już tego nie zrobię - policzę jutro na spokojnie bo teraz Heat grają :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Czy tylko mnie Lakersom nie wychodzi .500 za T3?

nie

 

12 minut temu, mac napisał:

Patrząć na grę w ataku Butlera, to chyba to na rękę Januaremu ;)

 

W dniu 4.05.2021 o 12:19, january napisał:

Butler rozprawiajacy się z Bux

 

 

spoko January, fajna końcówka 

CC13D4AB-F13A-4112-8FD1-D1FFE295981F.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.