Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, Pablo81 napisał:

Poeltl dobry okres, ulubieniec @ignazz z trójka i jest kontakt.

mecz się trochę zepsuł 😕

apropo Poetla, dlaczego w Jego wymowie jest R?

wiesz może? lub ktoś inny może mi to wytłumaczyć?

Poeltl - nie widzę R, natomiast w wymowie komentatorów jest ewidentnie. Zupełnie tego nie rozumiem, bo nie ma tego zjawiska ani w Polskim ani w angielskim ( żeby w wymowie pojawiało się R mimo że go nie ma w zapisie )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, cvbe napisał:

Chasson Randle - 22 meczów, 19,4 mpg, 6,9 ppg, 1,9 rpg, 1,3 apg, 30,6 3p%, 76,7 TS% - jest z drużyną, robi atmosferę.

Willy Hernangomez - 21 meczów, 20,4 mpg, 9,5 ppg, 8,1 rpg, 1 apg, 0,5 bpg, 64,3 TS% - W 20 mpg robi średnio prawie double-double - całkiem spoko staty.

Obrona - Poeltl, Horford, DFS, Kenrich, Haliburton, Rozier - świetni lub chociaż ponadprzeciętni obrońcy 

1. Widzę, że dobrego "atmosfericia" Ci poleciłem :D

2. Willy robi taką simkową linijkę podkoszowego kołka :)

3. Z tym Halibutem i Rozierem trochę spokojniej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze powiedziawszy to mocno zlałem ten trymestr. Z dwóch powodów. Jeden to niejasna czy tam jasna sytuacja SGA, drugi to pewien uczestnik naszej gry. Zamiast rzucać k****mi itp. to i tak daleko zaszło, że na dwa dni odszedłem z rady. Co najśmieszniejsze przez te dwa dni dalej robiłem to co Radny. Jakieś przenoszenie postów, odpowiedzi na pytania, chje, mule dzikie węże.

Reasumując położyłem lagę na T3 aby się nie denerwować. Zająłem się remontem gdzie jak zwykle przy okazji wyszło kilka niespodziewanych rzeczy, np. ale epicko kibel zapchałem - tip of the day: nie wsypywać tam nawet małej ilości kociego żwirku. 

No ale w końcu przyszedł czas na opis i tak paczam i trochę chyba nieźle jest. Ten Randle to rzeczywiście rozpierdziel z Rose w Knicks zrobili. Rolesi zdrowi jak nigdy i w formie. W każdym meczu na każdej pozycji jestem wstanie wystawić dwóch wartościowych zawodników. Jasna cholera - Nurkić gra! I to jak! Trzymam go 2 lata ( słownie: 2 ), zagrał ze 30 meczów i w końcu odpalił. Rzuty za trzy dalej topka ligowa choć trochę siadły, ale jak by tak procentowo policzyć średnią to pewnie wyszło by na to samo bo taki Brogdon coś około 35% ale za to Randle 40% a Rose to już w ogóle. 

I jeszcze tak na spokojnie spojrzałem dziś na swój terminarz. Nawet za czasów Bostonu nic prostszego nie miałem. Nawet 5x b2b z czego aż trzy u siebie. Odsyłam do opisu po szczegóły.

No gdyby nie te połamane centry z T1 i z T2, zgranie którego nie było, a teraz jest to może i o top6 bym się pokusił. 

Ale i tak jest nieźle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Szulim napisał:

@Eld moge ci polecić specjalny żwirek który rozpuszcza się w wodzie ;)  idealne rozwiązanie w bloku 😎

To chyba nie temat na taką dyskusję :).

-----------------------

Ej właśnie mi mignęło, że Bruce Brown może dostać 10-12M za rok. Auć. Drogo trochę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Czarny koń u nas na 1R PO i walkę o upset z 8 seedu. 

Jeszcze się siódmym może skończyć bo tam z Shevcu to na dziesiąte części procenta różnice mamy. 

Ale nie miał bym nic przeciwko jak by tak Denver'94, Knicks'99 i Warriors'07 i Memphis'11 trzymali za mnie kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, january napisał:

Tam jeszcze shevcu ma zaległe mini 4W od @kolader za ostatni trymestr :P. + Goberty nasze miały lepszy trymestr.

Nie no, najlepszego 3T nie miałeś ze względu na rzeź w absencjach w s5, ale wygląda na to (powrót Brogdona), że na play-in/PO wszyscy zdrowi i OKC mogą być kuresko nieprzyjemnym przeciwnikiem jak któryś z rywali zrobi przykładowego playoff Paula George'a.

 

Nie piszę o jakiś 19-6 bo trochę perturbacji było, ale Randle obok Currego i Westbrooka to gracze którzy sporo grali dobrego kosza, a ich GMowie idą po +17 też mając problemy ( LaVine, Ibaka ). Na tym się opieram. Jeszcze przy tym terminarzu...powinno być całkie całkiem.

A PO zobaczymy jak matchupy się ułożą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Alonzo napisał:

Zakładając, że Twój bilans z opisu i ten cytat powyżej weźmiemy na poważnie, rozumiem że wiesz jak to świadczy o LaVinie :) 

Tak 24-0 na poważnie XD 

Można już dać tytuł Golden i rozejść się do domów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.