Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, karpik napisał:

No dla mnie to jest trymestr na 14-15W, fajnie, że Bojan odpalił, ale duet Trae-Zion miałem tylko w 11 meczach, także ciężko wyrzeźbić z tego więcej. Zresztą dla mnie teraz najważniejszym pytaniem jest ile czasu trwałaby absencja Ziona, gdyby real Pels awansowali do PO, bo moim zdaniem to wygląda tak na styk, że by wrócił na start PO, a może by opuścił pierwszy mecz lub dwa. Trochę za dużo gdybania :)

spokojnie będą go liczył na start PO choć właśnie pewnie nawet i 2 mecze dla zrzucenia rdzy by może się udało. MAsz fajnie zbudowany zespół więc myślę że wynik skręcisz tym bardziej, że na prawdę dobrze zaczął grać Vassel który już duzo potrafi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, fluber napisał:

taki kennard kiedy tylko dostawał w Clippers rolę w jakiej grał w rl Pistons to nie zawodzil i statystycznie wyglądał bardzo dobrze

 To nie jest słabszy gracz niż sezon temu, ale statystyki ma gorsze bo gra w bardzo mocnym teamie w mniejszej roli. 

kontrakt dostał spory, czyli dla clippers miał dużą wartość.

z jakiś powodów gra mało i trudno do zrzucić na konkurencje - podobne minuty dostaje terrance mann

ogolnei spore rozczarowanie, mial byc uzupelnieniem w s5 albo czolowym rezerwowym, a de facto nie miesci sie w rotacji sotatnimi czasy

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, człowiek...morza napisał:

kontrakt dostał spory, czyli dla clippers miał dużą wartość.

z jakiś powodów gra mało i trudno do zrzucić na konkurencje - podobne minuty dostaje terrance mann

Podobne minuty gra też rondo ( wcześniej lou) i beverley - tam jest po prostu dużą konkurencja i każdy z tych 4 graczy dostaje w clippers po około 20 minut. 

Kennard w tym sezonie robi średnio 47,6 procent fg i 44,6 procent za 3 w clippers. Trudno uznać to za zawód. Mann zrobił duży postęp i jest niewiele gorszy od kennarda w tym momencie więc nic dziwnego że gra niewiele mniej. 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Podobne minuty gra też rondo ( wcześniej lou) i beverley - tam jest po prostu dużą konkurencja i każdy z tych 4 graczy dostaje w clippers po około 20 minut. 

jak wszyscy sa to kennard nie gra.

fakt, iż jest za rondo i beverleem w rotacji, a wczesniej za lou jest dosc wymowny.

w sensie watpie, zeby ktos przed sezonem postawilby go za nimi 

jako kibic clippers czuje sie rozczarowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

jak wszyscy sa to kennard nie gra.

fakt, iż jest za rondo i beverleem w rotacji, a wczesniej za lou jest dosc wymowny.

w sensie watpie, zeby ktos przed sezonem postawilby go za nimi 

Skonfrontujmy to z faktami:

W 1 trymestrze kennard grał średnio 22 mpg w clippers, w 3 trymestrze średnio 20 mpg. 

Ja tu widzę podobne minuty a Ty widzisz wypadniecie że składu po tym jak na początku na niego stawiali. 

Mann się bardzo ładnie rozwinął w trakcie sezonu więc kennard stracił średnio 2 minuty na mecz na jego rzecz ( cześć minut stracił też beverley a wcześniej lou) i tyle. 

I odnosząc się do kontraktu kennarda to przecież jasne że on nie jest wart 16 milionów na sezon które dali mu clippers. Co nie zmienia faktu że jako rezerwowy jest bardzo fajnym graczem. 

Ale w sumie spodziewałem się ataku z Twojej strony, bo to dosyć naturalne że atakuje się największe zagrożenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, fluber napisał:

Ale w sumie spodziewałem się ataku z Twojej strony, bo to dosyć naturalne że atakuje się największe zagrożenie. 

przyzwyczailem sie do tego, ze jak cos napisze na trmat innej druzyny, to zawsze sie odezwiesz, ze to atak na konkurencje. zdarta plyta :)

odnioslem sie do tego co napisales jedynie i tyle. w rotacji jest daleko. w zaden sposob nie zaprzeczyles temu co napisalem, wiec nie wiem co chcesz dowodzic.

a zmieniajac temat

 

szkodnik hehe

ps. a jakbym mial szukac przyczyn dla ktorych sytuacja z kennardem wyglada jak wyglada to jest to fakt, iz w gruncie rzeczy nie gra jakos odbrze bez pilki. charakterologicznie to gosc ktory lubi miec pilke w rekach, a pierwsza mysl to rzut. do tego kiepska obrona. niekoniecznie taka potrzeba jest clippers. w gruncie rzeczy takiego gracza Ty takze nie powinienes takiego gracza u siebie szukac i taki daniel hosue powinien byc wyzej w rotacji

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, człowiek...morza napisał:

 

odnioslem sie do tego co napisales jedynie i tyle. w rotacji jest daleko. w zaden sposob nie zaprzeczyles temu co napisalem, wiec nie wiem co chcesz dowodzic.

Rotacja wśród guardow clippers wygląda w tym sezonie następująco:

Reggie Jackson 23mpg

Patrick beverley 23 mpg

Rajono rondo 20mpg

Luke kennard 20 mpg

Terrence Mann 19 mpg

Trudno tu uznać że ktokolwiek z tej piątki jest daleko w rotacji, wszyscy są dość ważni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

Rotacja wśród guardow clippers wygląda w tym sezonie następująco:

Reggie Jackson 23mpg

Patrick beverley 23 mpg

Rajono rondo 20mpg

Luke kennard 20 mpg

Terrence Mann 19 mpg

Trudno tu uznać że ktokolwiek z tej piątki jest daleko w rotacji, wszyscy są dość ważni. 

jprdl naprawde nie chce mi sie mecz po meczu weryfikowac kiedy kennard nabijal minuty. 

ale odpowiedz nie bylaby dla Ciebie zadowalajaca.

 

i zapomnialem o tym kasztanie jacksonie, a to jest de facto gracz ktory kennardowi mintuy zabiera (podobna charakterystyka). i to jest juz na maksa wymowne. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

 

i zapomnialem o tym kasztanie jacksonie, a to jest de facto gracz ktory kennardowi mintuy zabiera (podobna charakterystyka). i to jest juz na maksa wymowne. 

No to jak na fana clippers to mało chyba ich oglądasz bo reggie się fajnie odbudował w tym sezonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, człowiek...morza napisał:

dalej jest c***owym i nie chcesz kogos takiego w rotacji na tym poziomie. 

No k****, kennard i Jackson w miejsce dotsona i Bradleya wziąłby każdy i wszędzie. To są świetni shooterzy, a przy gwiazdach tego ci właśnie trzeba

Godzinę temu, karpik napisał:

No dla mnie to jest trymestr na 14-15W, fajnie, że Bojan odpalił, ale duet Trae-Zion miałem tylko w 11 meczach, także ciężko wyrzeźbić z tego więcej. Zresztą dla mnie teraz najważniejszym pytaniem jest ile czasu trwałaby absencja Ziona, gdyby real Pels awansowali do PO, bo moim zdaniem to wygląda tak na styk, że by wrócił na start PO, a może by opuścił pierwszy mecz lub dwa. Trochę za dużo gdybania :)

Atlanta zrobiła 17-7 w 3 trymestrze a Twój skład w pełnym zdrowiu jest lepszy. Zion opuścił 7 meczów więc jakiś wpływ to ma ale raczej nie dam Ci mniej niż 16 wygranych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, fluber napisał:

No k****, kennard i Jackson w miejsce dotsona i Bradleya wziąłby każdy i wszędzie. To są świetni shooterzy, a przy gwiazdach tego ci właśnie trzeba

W miejsce Dotsona i Bradleya każdy wziąłby też Jareda Dudleya. Nie wiele to dowodzi niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Będąc precyzyjnym to 12 z dodatkowym pfem :) 

https://www.basketball-reference.com/players/c/cacokde01.html

Zapomniałem o tym gamechangerze.

13 minut temu, ignazz napisał:

Nie róbmy z Kennarda wafla.

Kennard to nie jest ,,wafel'', ale statystycznie to obrońca na poziomie Younga czy D'Angelo, jak wychodzi na zero w ataku to max. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, ignazz napisał:

@karpik Ty tankujesz że się tak wzbraniasz przed tymi wygranymi i inni Tobie dokładają sami z siebie zanim się dyskusja potoczy?

Nie mam zamiaru się kłócić o porażki, po prostu u mnie jest zwykle spłaszczona tabela i pewnie 17 lub 18W to jest max tego co dam, tak samo jak najgorsi i tak pewnie dostaną te 5-6W, bo trzeba wziąć pod uwagę, że grają między sobą. Widzę jednak moich Mavs w T3 na 4. miejscu na Zachodzie tylko za Denver, Minny i Dubs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karpik napisał:

Widzę jednak moich Mavs w T3 na 4. miejscu na Zachodzie tylko za Denver, Minny i Dubs.

Ja mam jeszcze Thunder chyba ciut wyżej bo randkę i rose też zrobili z Knicks 17-7 w rl NBA ale generalnie te 5 drużyn będzie blisko z bardzo dobrymi wynikami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał:

No k****, kennard i Jackson w miejsce dotsona i Bradleya wziąłby każdy i wszędzie. To są świetni shooterzy, a przy gwiazdach tego ci właśnie trzeba

to ja pozostanę w temacie kennarda (nie uciekając się do ataków i odniesień od czapy) i napiszę, że był w rotacji za lou williamsem :)

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze Rockets! Nie zapominajcie o Rockets. 

Beal poprowadził Wizards do najlepszego bilansu w lidze, nawet Westbrook'a był w stanie ogarnąć (co nie udało się wcześniej choćby Hardenowi). A w real poza nim nie miał nikogo sensownego do grania, u mnie ma Dragica, Browna, Porzingisa i Bama. Jak to nie będzie top5 bilans za 3 trymestr to ja nie wiem gdzie wy się tej koszykówki uczyliście oglądać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.