Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Kahwi, Porzingis, Hayward, DMC, poniekąd Irving powinni być w ogóle nie klasyfikowani. Wszystko zależy w jakim stanie wrócą. Taki Rose po ACL stracił 90%. Wesley Mathews po achillesie znikł w szarości. PG13 po złamaniu niby też nie był sobą ale pytanie na ile to wina teamu a na ile tego że wrócił słabszy. Kolana też niejednemu karierę rozwaliły a te śruby w kolanach Irvinga przy takim graczu, non stop zmieniającego tempo i kierunek są również niepokojące. Zagadką jest też Leonard. Czworogłowy mięsień - gdzieś ostatnio czytałem, choć ciekawe na ile to plotka a na ile prawda, tej kontuzji po prostu nie da się zaleczyć. Zmiany strukturalne czy coś takiego. Może go też mega ograniczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, to czekam. Sam na swojej niedokończonej liście dla Zaliasa miałem go chyba koło 20.

Mój ranking został stworzony na podstawie tego jak przewiduje ocenę gracz po sezonie

 

 

 

 

 

 

1.James

2.Curry

3.Davis

4.Durant

5.Harden

6.Giannis

7. Paul

8. Butler

9.Embid

10.Jokic

11. Westbrook

12. Oladpio

13. Wall

14. Towns

15. Gobert

16. Lillard

17.Thompson

18. Irving

19. Green

20. George

21.Kawhi

22.Horford

23.Mitchell

24.Tatum

25. Simmons

26.Beal

27. Aldridge

28.DeRozan

29.Hayward

30.Kemba

31.Love

32. Lowry

33. Brown

34. Brooker

35. Pozingis

36. McCollum

37. Harris

38. Drummond

39. Aaron Gordon

40. Capela

41. Porter

42. Adams

43. Griffin

44. Rubio

45. Dragic

46. Middleton

47. Jordan

48. Conley

49. Hassan

50. Millsap

 

 

 

 

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiektywnie, bez tych powyższych kontuzjowanych.

 

1. LBJ

2. Durant

3. Davis

4. Giannis

5. Curry

6. RW0

7. Harden

8. Embiid

9. Klay

10. Butler

11. Draymond Green

12. CP3

13. Paul George

14. KAT

15. Jokic

16. Wall

17. Gobert

18. Lillard

19. Mitchell

20. Tatum

 

Z tym że pozycje 14-20 mam taki zgryz, że jak by mi ktoś dał średnio przekonujący argument to taki Tatum automatycznie zamienił by się miejscem z KAT. Nie przywiązywać do tego uwagi że kogoś dałem niżej. Jedyny powód dlaczego Tatum i Mitchell są u mnie na 19-20 to to, że zagrali dopiero rok. Jak w drugim się rozwiną jeszcze bardziej to who knows, nawet top 10.

 

@edit

 

O i Oladipo zapomniałem. Cięzko. W choy ciężko. Może kosztem Jokica który w PO nie zagrał albo KATa który pod TT się marnuje?

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro harden i paul to poziom westbrooka i georga to kto zrobił rockets 17 wygranych róznicy nad thunder w sezonie regularnym?:)

1. Porównaj ławki.

2. Sprawdź u kogo był Melo. Drużyna u kogo go znajdziesz, miała gorszy bilans. W kosza gra się w 5 plus ławka a nie 2 vs 2.

 

Zresztą to tak głupie pytanie, że po co ja odpowiadam.

 

Co do rankingu, lekkie różnice w topie.

 

https://thebiglead.com/2018/07/16/lebron-james-kevin-durant-kawhi-leonard-anthony-davis-steph-curry/

 

I jeszcze BR. 11 z 13 w top się zgadza. Lowry u nich na 14 to lol.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Porównaj ławki.

2. Sprawdź u kogo był Melo. Drużyna u kogo go znajdziesz, miała gorszy bilans. W kosza gra się w 5 plus ławka

Thunder brakowalo tyle winow do rockets co knicks do thunder:) takiej roznicy nie robia rolesi.

 

To teraz skoro melo jest w rockets to bilanse sie odwroca?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thunder brakowalo tyle winow do rockets co knicks do thunder:) takiej roznicy nie robia rolesi.

 

To teraz skoro melo jest w rockets to bilanse sie odwroca?:)

Do czego brniesz?

 

Chyba logiczne, że durne iso ball Melo i brak D zabrało kilka win a do tego chyba nie porównujesz ławki rox do okc na korzyść tych pierwszych?

 

Uważasz że ławka rox + lepsze dopasowanie klocków nie zrobiło tych 17 win? Przecież Melo tak pasował jak pięść do oka do okc.

Nie pokazuj Jokiciowcom :D 37 miejsce, serio xD ?

 

 

Jedyne tam dobre miejsce to Ingrama 34 tak?

Irving i Simmons i wielu innych tam w ch za wysoko, fatalny ranking, zresztą stronki nie znam, jakieś gówienko pewnie^

Bardziej mi o topkę chodziło. Tak nisko nawet nie scrollowałem na telefonie i niezauważyłem że Jok 37. To rzeczywiście lol.

To teraz skoro melo jest w rockets to bilanse sie odwroca?:)

Jak ostatnio sprawdzałem swoje dane personalne to nigdzie tam Nostradamus nie było.

 

Zobaczymy po sezonie ale na 95% moim zdaniem nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiektywnie, bez tych powyższych kontuzjowanych.

 

1. LBJ

2. Durant

3. Davis

4. Giannis

5. Curry

6. RW0

7. Harden

8. Embiid

9. Klay

10. Butler

11. Draymond Green

12. CP3

13. Paul George

14. KAT

15. Jokic

16. Wall

17. Gobert

18. Lillard

19. Mitchell

20. Tatum

 

Z tym że pozycje 14-20 mam taki zgryz, że jak by mi ktoś dał średnio przekonujący argument to taki Tatum automatycznie zamienił by się miejscem z KAT. Nie przywiązywać do tego uwagi że kogoś dałem niżej. Jedyny powód dlaczego Tatum i Mitchell są u mnie na 19-20 to to, że zagrali dopiero rok. Jak w drugim się rozwiną jeszcze bardziej to who knows, nawet top 10.

 

@edit

 

O i Oladipo zapomniałem. Cięzko. W choy ciężko. Może kosztem Jokica który w PO nie zagrał albo KATa który pod TT się marnuje?

 

 

Wincyj takich rankingów :D :D :D

Będziemy nieśmiertelni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak się czepiłeś rankingu Janka, Eld, a sam dojebałeś coś bliżej nieokreślonego i to pod szyldem "obiektywnie" lol

 

Westbrook w okolicach top5, jeśli bierzemy pod uwagę obecny ranking to jest, nie wiem nawet jak to nazwać... zbyt kuriozalne? 

 

no, ale 7my Harden wygrał te zawody

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czego brniesz?

 

Chyba logiczne, że durne iso ball Melo i brak D zabrało kilka win a do tego chyba nie porównujesz ławki rox do okc na korzyść tych pierwszych?

 

 

Brne do tego ze harden poprowadzil rockets do 65 wygranych a westbrook nigdy nie przebil 60 a w ostatnim sezonie majac do pomocy 13 gracza ligi zrobil ich tyle co lillard z mccollumem, mitchell z gobertem, oladipo z bojanem bogdanovicem czy aldridge z popovichem. Nie ma zadnego racjonalnego powodu za tym ze harden jest gorszy niz westbrook.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie chyba fajnie się nad topX przed sezonem 18/19 zastanowić. Tym razem by była faktycznie dyskusja, podrzucę króciutki opis.

- pierwsze uwagi jak coś dotyczące przynależności w tierach poszczególnych (kogoś brak, kogoś nie powinno być) podrzućcie jak chcecie. Drugie dotyczące samej kolejności w tierach wypisanej.

 

Tier1 (1-5)Myślę, że top5 : Davis, LJ, duo z GSW i Harden jest locked w rankingach przedsezonowych. Gdzie dać którego - to kwestia osobistych przewidywań, nie mam problemu tu z dowolną kolejnością

 

Tier2 (6-10) Dalej pewniakiem jest dla mnie Giannis - czekam tutaj na progres w normalnych lineupach i pod normalnym coachem i to jest gracz, który może skończyć sezon 18/19 jako #1 nawet. CP3 i Butlera pod względem impactu wieloletniego po obu stronach boiska szanuję tu najbardziej i mam ich tak wysoko. W sumie faktycznie zbyt optymistycznie podchodzę do Leonarda, ale z top10 bym go nie wyrzucał.  Embiid z ogromnym sufitem kompletuje tu top10 dla mnie.

 

Tier3 (11-17) Zawodnicy zdrowi w zeszłym sezonie - bestATroleplayer Draymond, wciąż młodzi a już na poziomie ofensywnych bestii Towns i Jokić, oraz ich przeciwieństwo czyli DPOY Gobert. Do tego Westbrook, Dipo, Lillard z pierwszych opcji na obwodzie w swych teamach mający gigantyczny impact.

 

nie ma żadnego powodu aby nie wrzucać Joka do tego samego tieru z  Embiidem, "ofensywne bestie" to sobie możesz pisać o Lou Williamsie ;] myślę, że podobnie jest z Gobertem

 

oczywście po tym sezonie może się wiele wyklarować, ale patrząc na sam impact to no fuckin way żeby tak to dzielić

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starałem się jak najbardziej obiektywnie ale jakaś sympatia pojawic się zawsze może. Hardena dałem niżej bo on D nie gra.

 

Poza tym nie widziałem rankingu gdzie RW0 był by poza 10. Podobnie jak Harden. Kwestia indywidualna.

 

Ty LBS sam byś swój wrzucił.

Brne do tego ze harden poprowadzil rockets do 65 wygranych a westbrook nigdy nie przebil 60 a w ostatnim sezonie majac do pomocy 13 gracza ligi zrobil ich tyle co lillard z mccollumem, mitchell z gobertem, oladipo z bojanem bogdanovicem czy aldridge z popovichem. Nie ma zadnego racjonalnego powodu za tym ze harden jest gorszy niz westbrook.

Uważasz że Harden w OKC zrobił by 65W a Russell w HOU nie zrobił by tyle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wyglądała moja "50" w rankingu zaliasa.

 

1. LeBron James

2. Stephen Curry

3. Kevin Durant

4. James Harden

5. Anthony Davis

6. Kawhi Leonard

7. Chris Paul

8. Russell Wetbrook

9. Joel Embiid

10. Giannis Antetokounmpo

11. Jimmy Butler

12. Paul George

13. Gordon Hayward

14. Rudy Gobert

15. John Wall

16. Victor Oladipo

17. LaMarcus Aldridge

18. Kyrie Irving

19. Damian Lillard

20. Klay Thompson

21. Nikola Jokic

22. Kyle Lowry

23. Kristaps Porzignis

24. Marc Gasol

25. DeMar Derozan

26. Karl Anthony Towns

27. Paul Milsap

28. Blake Griffin

29. Draymond Green

30. Donovan Mitchell

31. Jrue Holiday

32. Al Horford

33. Mike Conley

34. Kemba Walker

35. Khris Middleton

36. Jayson Tatum

37. Ricky Rubio

38. Myles Turner

39. Ben Simmons

40. Bradley Beal

41. Andre Drummond

42. Otto Porter

43. CJ McCollum

44. Steven Adams

45. Hassan Whiteside

46. DeAndre Jordan

47. Josh Richardson

48. Gary Harris

49. Eric Bledsoe

50. Eric Gordon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując. Jeździjcie ile chcecie po mnie. Po rl OKC. Po beGM Celtics. Po RW0 i PG13. Ale chyba ja jako jedyny wierzę, że ten sezon będzie dla nich naprawdę dobry. Mam nadzieję i głęboko w to wierzę, że w Czerwcu 2019 będziemy inaczej gadać. Jeśli nie. Cóż. Poczuję się jak kibice Knicks...

 

Nie mniej wierzę że się obaj odkują. Mają potencjał obaj. Fakt. Poprzedni sezon to paranoja i wstyd jakiś porównywalny z noszeniem na ulicy koszulki Denga w barwach Lakers a seria z Jazz jest dobra na zatwardzenie. Curry też wdupił finały 3:1. Durant przejebał prowadzenie 3:1 ( tak tak pamiętam że z RW ale KD grał słabo ) a LBJ w finałach z Dallas zaliczył choke niczym Sasha Grey za najlepszych lat. Każdemu się zdarza i mam nadzieję że tak samo będzie tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty LBS sam byś swój wrzucił.

 

Żeby nie było, że to jest takie proste, bo ja na przykład nie potrofię sprawedliwie ocenić takiego Gannisa czy Irvinga, jeden niby robi rospierdol, a mało się dzieje, drugi cały czas czeka, aż pokaże, że może grać jak top10 bez odpowiedniego wsparcia i warunków. I tu jest o tyle ciekawa, że sytuacja, że obaj u nas mają w c*** lepsze warunki niż w realu, przynajmniej tak się wydaje.

 

1. LBJ

2. Durant

3. Harden

4. AD

5. Curry

6. Kawhi

7. Giannis (ciężko go dawać niżej, publicznie)

8. Butler

9.CP3

10. Gobert

11.. Embiid

12. Irving

13. Jokić

14. Lillard

15. Westbrook

16. Draymond

17. PG13

18. Klay

19. Wall

20. KAT

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.