Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, fluber napisał:

Ostatni mecz lma w NBA to mecz 48 a Turner zagrał dwa i w obu się kontuzjowal. 

Fluber ale nie patrz na game log aldridge bo on nie miał klubu przez kilka meczy 😁 on skończył karierę po meczu z lakers, to był mecz nr 53 dla Brooklyn nets czyli grał w 5 meczach 3 trymestru. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, fluber napisał:

No nie uważam że to będzie pogarda dla Chrisa bo w t3 po wypadnięciu na cały trymestr mylesa Turnera i lamarcusa aldridga masz na każdej pozycji poza ( poza Paulem) graczy o dwa poziomy niżej niż rl suns. 

Niang nie jest dwa poziomy niżej od Crowdera. Ba jako starter to jest mniej więcej to samo. Lepszy strzelec , trochę gorszy obrońca ale Niang w tym sezonie gra dobrze w obronie. Jako starter ma lepsze statystyki niż Crowder 

4 minuty temu, Alonzo napisał:

To są właśnie uroki żonglowania zaawansowanymi statsami 🙃

Przecież to co podałeś nie jest zaawansowaną statystyką 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, january napisał:

Dozier, Marshall, McLemore, Mykhailyuk.

#głębia

Lebron to tak skrojonego pod siebie supportu nie miał od debiutanckiego sezonu.

1 godzinę temu, january napisał:

 

 Całe OKC od shutdownu Svi i kontuzji SGA wygląda fatalnie xd. No ale przy opisach już to.

Poprawilem, @RonnieArtestics nie musisz już czekać na opis by zaspokoić swoją ciekawość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

To co to jest per36 wg Ciebie?

uproszczeniem , które czasem pozwala porównywac graczy grających podobne minuty ale nie te same. Ma ona sens jak chcesz porównac Mitchella z Bookerem ale np Randle z Haslemem. I nigdy nie ma sensu jak chcesz porównac startera z rezerwowym a tym bardziej jak chcesz ekstrapolować zawodnika po ok 10 minut w meczu bo to ,że on coś robi efektywnie w 10 nie oznacza ,że będzie robił w 30

Dzielenie,mnożenie to żadna zaawansowana statystyka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

Fluber ale nie patrz na game log aldridge bo on nie miał klubu przez kilka meczy 😁 on skończył karierę po meczu z lakers, to był mecz nr 53 dla Brooklyn nets czyli grał w 5 meczach 3 trymestru. 

A to sorry, zwracam honor

Godzinę temu, ely3 napisał:

Niang nie jest dwa poziomy niżej od Crowdera. Ba jako starter to jest mniej więcej to samo.

Nie, 5 gracz Suns nie jest na poziomie 8 gracza Jazz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

zwykły cham i awanturnik z haslema.

trudno to inaczej nazwać. 

to jest kultura? to bylo kulturalne?

Jest prosta zasada niestety na tym świecie.

Jak np Zawodnik - Bitadze powie do 7trenera, sit the fuck down, to wielkie halo, obraza jak tak mozna.

Tu zas przyklad podobnej odzywki tylko tym razem trenera do zawodnika:

Wystarczy poczytać komentarze.

 

No i kulturka HEAT. Przypadkiem Meyersowi się wypowie jakieś słowo podczas czasu wolnego - wyjebka.

Haslem zachowuje się jak gbur i prosta w jedynym czasie w pracy - kulturla.

tenor.gif

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ely3 napisał:

uproszczeniem , które czasem pozwala porównywac graczy grających podobne minuty ale nie te same. Ma ona sens jak chcesz porównac Mitchella z Bookerem ale np Randle z Haslemem. I nigdy nie ma sensu jak chcesz porównac startera z rezerwowym a tym bardziej jak chcesz ekstrapolować zawodnika po ok 10 minut w meczu bo to ,że on coś robi efektywnie w 10 nie oznacza ,że będzie robił w 30

Dzielenie,mnożenie to żadna zaawansowana statystyka. 

Ely.. nie komplikujmy rzeczy prostych:

Haslem zdobywa w tym sezonie te 48pkt. czy nie? 

Jak zdobywa - to Ty masz racje, a jak nie to ja i są to zaawansowane statsy. A czy bardziej zaawansowane, czy mniej to już tu nie ma żadnego znaczenia. 

5 minut temu, mac napisał:

No i kulturka HEAT. Przypadkiem Meyersowi się wypowie jakieś słowo podczas czasu wolnego - wyjebka.

Haslem zachowuje się jak gbur i prosta w jedynym czasie w pracy - kulturla.

To jak Meyers został potraktowany mi się cholernie nie podoba.. zwyczajnie nacji Sterna, Silvera i Arisona (tak, jego również) nie wolno obrażać - jak u Orwella jedne zwierzątka są równe, ale inne są równiejsze.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Alonzo napisał:

To jak Meyers został potraktowany mi się cholernie nie podoba.. zwyczajnie nacji Sterna, Silvera i Arisona (tak, jego również) nie wolno obrażać - jak u Orwella jedne zwierzątka są równe, ale inne są równiejsze.. 

Ale Riles i Pop to to samo. Zapatrzeni w siebie buce. A Część z nich ma jeszcze czelność prawić morały o traktowaniu innych równo.

Natomiast samo to co jest obrazą. I jak widziałem ten filmik Meyersa to wydaje mi się, że on serio nie miał specjalnie nic złego na myśli. Od sobie palnął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mac napisał:

Ale Riles i Pop to to samo. Zapatrzeni w siebie buce. A Część z nich ma jeszcze czelność prawić morały o traktowaniu innych równo.

Natomiast samo to co jest obrazą. I jak widziałem ten filmik Meyersa to wydaje mi się, że on serio nie miał specjalnie nic złego na myśli. Od sobie palnął.

.. co mogę powiedzieć.. Masz rację odnośnie Meyersa.. :( 

Aktualnie można za to spokojnie jechać po białasach o czym Harrell i niejaki Bitch Ass White Boy ze Słowenii wiedzą najlepiej..

Wątku Rilesa i Popa nie komentuję, bo atak na Rilesa to dla mnie jakbyś mi drugiego ojca chrzestnego obrażał :) Nawet jak by czasami (oczywiście czysto hipotetycznie) nie miał racji to ojcom chrzestnym sie takie błahostki wybacza :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

Mam świetnych Campazzo,

To potwierdzam, choc obstawiam ze Facu u nas nie bedzie doceniony, bo jego trzeba poogladac zeby docenic, a boxcore ma raczej biedny często :P 

Jak masz @RonnieArtestics jakiegoś klocka dużego i skocznego pod kosz to duet Facu - McGee jest +16.22 NET w tym sezonie w małej próbce (stu minut) xD Ten sam McGee bez Facu jest -12.02 w 45 minut.

Obaj wyglądają bardzo fajnie obok siebie.

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Lucas napisał:

To potwierdzam, choc obstawiam ze Facu u nas nie bedzie doceniony, bo jego trzeba poogladac zeby docenic, a boxcore ma raczej biedny często :P 

Jak masz @RonnieArtestics jakiegoś klocka dużego i skocznego pod kosz to duet Facu - McGee jest +16.22 NET w tym sezonie w małej próbce (stu minut) xD Ten sam McGee bez Facu jest -12.02 w 45 minut.

Obaj wyglądają bardzo fajnie obok siebie.

Mam skocznego Martina jr. Ale za duży nie jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Alonzo napisał:

yerba mate!  :P Nie raz ostrokrzew paragwajski mi ratował życie szczególnie w długiej podróży :P 

Ja piję głównie wiosna do póki jest ciepło więc jakoś do października, bo wolę wersję robiona na zimno niż zaparzaną xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, człowiek...morza napisał:

zwykły cham i awanturnik z haslema.

trudno to inaczej nazwać. 

to jest kultura? to bylo kulturalne?

Dlatego beGM Heat juz dawno temu odcieli sie od takiego zachowania. 
 

Dochodza mnie rowniez glosy, ze Haslem znowu zamierza wykorzystac swoj obecny klub do zatrudnienia go na kolejny sezon. @Alonzo jesli Haslem cie szantazuje, daj znac. Tylko wtedy mozemy ci pomoc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.