Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, eMeS napisał:

 Odpisuje tylko na ewidentne próby zakrzyczenia hasłami typu "Westbrook MVP 3T" ułomności twojej rotacji. 

 

Ja się po prostu ekscytuje tym że mój ulubiony gracz prowadzi w rl NBA słaby team do najlepszego bilansu w 3t w kapitalnym stylu. Wielu gm-ow jara się tu takimi występami swoich graczy, sam tak robiłeś jak miałeś czym się pochwalić, nie dostrzegam w tym żadnej chęci ukrywania absencji djow augustinow NBA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Ja się po prostu ekscytuje tym że mój ulubiony gracz prowadzi w rl NBA słaby team do najlepszego bilansu w 3t w kapitalnym stylu. Wielu gm-ow jara się tu takimi występami swoich graczy, sam tak robiłeś jak miałeś czym się pochwalić, nie dostrzegam w tym żadnej chęci ukrywania absencji djow augustinow NBA. 

Nie czepiam się tego, że jesteś zadowolony z Westbrooka, bo masz powody, nawet jeżeli uważam że przesadzasz ze słodzeniem mu (ze względu na terminarz + okropną skuteczność) To wiadomo - tylko moja opinia. Czepiam się, że zarzucasz przy okazji drużynom wschodu problemy z rotacjami, podczas gdy sam masz szpital. Podałem gdzie ten szpital widzę (myślę, że dokładnie, nie wiem dlaczego bagatelizujesz to do "djow augustinow NBA"), jeżeli nie chcesz się teraz do tego odnosić to rozumiem. Poczekam do opisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, eMeS napisał:

 Czepiam się, że zarzucasz przy okazji drużynom wschodu problemy z rotacjami, podczas gdy sam masz szpital. Podałem gdzie ten szpital widzę (myślę, że dokładnie, nie wiem dlaczego bagatelizujesz to do "djow augustinow NBA"), jeżeli nie chcesz się teraz do tego odnosić to rozumiem. Poczekam do opisu.

Bagatelizuje to do dj augustinow NBA bo absencje ibaki, housa i Augustina są moim zdaniem mniej bolesne niż wypad na cały trymestr Murraya plus pół trymestru fourniera, brak aldridga i Turnera przez cały trymestr w pacers, absencje lowryrgo, Mitchella i oubre w Orlando, Leonarda, Davisa, beasleya i Robinsona w Knicks itd. Stąd skrót myślowy. Meczów opuszczonych przez urazy może nawet będę miał więcej niż inni, natomiast to co podałeś mija się z prawda, Bjelica i Hassan są zdrowi, cześć meczów opuszczonych housa i redicka nie wynikała z kontuzji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fluber napisał:

Bagatelizuje to do dj augustinow NBA bo absencje ibaki, housa i Augustina są moim zdaniem mniej bolesne niż wypad na cały trymestr Murraya plus pół trymestru fourniera, brak aldridga i Turnera przez cały trymestr w pacers, absencje lowryrgo, Mitchella i oubre w Orlando, Leonarda, Davisa, beasleya i Robinsona w Knicks itd. Stąd skrót myślowy. Meczów opuszczonych przez urazy może nawet będę miał więcej niż inni, natomiast to co podałeś mija się z prawda, Bjelica i Hassan są zdrowi, cześć meczów opuszczonych housa i redicka nie wynikała z kontuzji. 

No chwila moment, Sabonis też opuścił prawie połowę meczów w tym trymestrze. Dokładnie 8/19. Rozumiem, że jest ważną częścią dynamic duo Hornets. Zwłaszcza że wskazujesz, że Westbrook ma słabą drużynę i ciągnie ją za uszy, mówiąc przy tym że Beal opuścił kilka meczów. Fact check - Beal opuścił tylko dwa, czyli mniej niż Sabonis. Tworzysz obraz Westbrooka, który w pojedynkę na plecach ciągnie zespół, żeby zatuszować braki w rotacji - ja to tak widzę, mogę się mylić rzecz jasna.

House nie wiem, ta kontuzja kostki wyglądała na prawdziwą. Redick też na bank miał kontuzję przed tradem. Jak masz inne info to chętnie poczytam w opisie, serio. 

O, znalazlem nawet debiut w Mavs i jak o tym mówią.

A ja też np jak mialem problemy na PF chwytałem się Muscali, którego shutdownowali w ostatnim trymestrze, no ale to nie jest mocna karta przetargowa, tylko ostateczność jak połamią Ci się inni zawodnicy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, eMeS napisał:

House nie wiem, ta kontuzja kostki wyglądała na prawdziwą. Redick też na bank miał kontuzję przed tradem. Jak masz inne info to chętnie poczytam w opisie, serio. 

O, znalazlem nawet debiut w Mavs i jak o tym mówią.

 

Nie kwestionuje kontuzji housa i redicka, kwestionuje absencje obu tych graczy po tym jak już wrócili po tych kontuzjach. 

Moim problemem jest to że wszyscy moi zawodnicy grają mniejsze lub większe minuty w rl NBA co tu jest ewenementem i z tej 15-stki zawsze kilku coś opuści ale zawsze mam do dyspozycji średnio 10 ludzi do grania. 

Dostaje po dupie za to że mam szerszą rotacje niż inni 

13 minut temu, eMeS napisał:

 Tworzysz obraz Westbrooka, który w pojedynkę na plecach ciągnie zespół, żeby zatuszować braki w rotacji - ja to tak widzę, mogę się mylić rzecz jasna.

 

To nie jest tworzenie obrazu. Od powrotu beala, Wizards są z bealem plus 5.4 a z westbrookiem plus 8.1 . A większość minut grają przeciez razem. To Westbrook jest tym graczem który ciągnie zespół w 3t.

I faktem jest że beal jest lepszym graczem niż sabonis. To jedyna nadwyżka rl Wizards nad moimi Hornets. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, eMeS napisał:

I mi z tekstem, że nie gramy w roto. No nie gramy w roto, ale jak większość składu nie gra u Ciebie większości meczów, to chyba trochę więcej niż "małe kłopoty"

Ze mną np grasz w roto - liga mistrzów tu na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

Knicks to walczą by nie wypaść do playin. Coś Ala Lakers w realu maja ten trymestr. Trochę lepiej bo maja jednak Kyrie ale w siedmiu to bedzie ciężko o pozytywny bilans.

tak po prawdzei w nawiązaniu do rozumowania @fluber (do ktorego  nic nie mam, bo jest w tym iles racji), mam 15 graczy ktorzy z grubsza w tym nba dostaja minuty :P Miewaja lepsze i gorsze okresy, teraz neistety w wiekszosci gorsze.

myslalem ogolnie, ze polece mocno w dol, ale jak tera na szybko przelecialem sklady kontuzje i ttd to w zasadzie kazdy boryka sie z niemniejszymi problemami.

a tera big3 juz zdrowie

melo i carter w formie. tucker wrocil do zywych. plumlee shutdowny. 

nie wiem jak odbierac beasleya, bo on teoretycznie powinien juz grac, ale wolves nie w mysli wrzucanie go chyab do gry (maja 40 % szans na utrzymanie picku, jak wyprzedza kogos tam to spadnie do 30 %).

zobaczymy, czuje sporo krzyku z kazdej strony, bedzie zabawnie przy glosowaniu xd

edit: 16 nawet bo james i deck z marszu dostali minuty :D takze no ktos z tych 8 kasztanow musialby "zaskoczyc" 😂

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, człowiek...morza napisał:

nie wiem jak odbierac beasleya, bo on teoretycznie powinien juz grac, ale wolves nie w mysli wrzucanie go chyab do gry (maja 40 % szans na utrzymanie picku, jak wyprzedza kogos tam to spadnie do 30 %).

Gdyby Minnesota w real tankowała, to wymyśliłaby lepszy sposób niż shutdown Malika Beasley. On miesiąc temu był out na 4-6 tygodni, więc w realu pewnie już nie zagra, bo jest kontuzjowany, ale na PO raczej by wrócił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, karpik napisał:

Gdyby Minnesota w real tankowała, to wymyśliłaby lepszy sposób niż shutdown Malika Beasley. On miesiąc temu był out na 4-6 tygodni, więc w realu pewnie już nie zagra, bo jest kontuzjowany, ale na PO raczej by wrócił.

od 27 kwietnia wznowil treningi

czyli zara pykna Ci 2 tygodnie

sytuacja dwuznaczna natomiast, fakt, iz przewidywany czas kontuzji (4-6 tygodni, 5 kwietnai byla kontuzja) oraz to, ze od blisko 2 tygodni trenuje mysle składa sie w logiczna calosc, ze co najmniej ostatni tydzien RS by grał.

nie zdziwi mnie, jesli w realu nie wroci. powrot gracza na ostatni tydzien, gdy o nic nie grasz (raczej o przegrane) nie ma sensu + edwards ostatnio w formie w ktorego warto inwestowac.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, karpik napisał:

No to świetna wiadomość, ale dalej jest inactive i nie gra z powodu kontuzji. To jest problem ze ścięgnem, więc nie wracasz do gry z dnia na dzień.

podałem argumentacje, mysle, ze nie ma co ciagnac tematu.

w swiecie gdzie klay wrocil i wygral serie w PO xd

5 minut temu, karpik napisał:

No to świetna wiadomość, ale dalej jest inactive i nie gra z powodu kontuzji. To jest problem ze ścięgnem, więc nie wracasz do gry z dnia na dzień.

dlatego mial wroccic meidzy 4-6 tygodniem. wlasnie leci/konczy sie piaty

fakt, iz wrocil 27 kwietnia juz do trenignow raczje wskazuje na to, ze wszystko przebiegalo ok.

lekarzem oczywiscie nie esjtem. wiec to tylko moje luzne domniemania

ty zakladasz najczarniejszy scenariusz

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, karpik napisał:

Ja go po prostu nie widzę w kadrze meczowej Wolves, którzy nikomu w tym sezonie nie zrobili shotdownu. To jest więc scenariusz, który napisało życie!

logika te z mowi o tym, ze nie ma interesu w powrocie gracza na ostsatni tydzien.

ale z checia sie pomyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, człowiek...morza napisał:

od 27 kwietnia wznowil treningi

czyli zara pykna Ci 2 tygodnie

sytuacja dwuznaczna natomiast, fakt, iz przewidywany czas kontuzji (4-6 tygodni, 5 kwietnai byla kontuzja) oraz to, ze od blisko 2 tygodni trenuje mysle składa sie w logiczna calosc, ze co najmniej ostatni tydzien RS by grał.

nie zdziwi mnie, jesli w realu nie wroci. powrot gracza na ostatni tydzien, gdy o nic nie grasz (raczej o przegrane) nie ma sensu + edwards ostatnio w formie w ktorego warto inwestowac.

Beasley to raczej ostatni z graczy Wolves, ktory by opoznial powrot. Stawial sie w kazdym meczu w tym sezonie i dawal mega effort. Bardzo dobry gracz, niedoceniany na forum.
 

Mysle, ze jak bylby zdrowy to by gral. Nie zagral wielu meczow wspolnie z KATem, DLO czy Edwardsem, wiec mysle ze sztab naciskalby na powrot w tym sezonie. Zwlaszcza, ze traningow jest malo, a za chwile znowu dluga przerwa.

15 minut temu, człowiek...morza napisał:

w swiecie gdzie klay wrocil i wygral serie w PO xd

Wlasnie dlatego trzeba wyciagnac wnioski i czekac az Beasley wroci w realu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, tangiers napisał:

Beasley to raczej ostatni z graczy Wolves, ktory by opoznial powrot. Stawial sie w kazdym meczu w tym sezonie i dawal mega effort. Bardzo dobry gracz, niedoceniany na forum.
 

Mysle, ze jak bylby zdrowy to by gral. Nie zagral wielu meczow wspolnie z KATem, DLO czy Edwardsem, wiec mysle ze sztab naciskalby na powrot w tym sezonie. Zwlaszcza, ze traningow jest malo, a za chwile znowu dluga przerwa.

ale to nie od niego zalezy czy zagra czy nie.

sztab decyduje. 

w knicks zapraszamy na parkiet

2 minuty temu, tangiers napisał:

 Bardzo dobry gracz, niedoceniany na forum.
 

cieszy mnie, ze napisales w koncu to publicznie przyjacielu knicks :)

swietny shooter i nie tylko

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, człowiek...morza napisał:

ale to nie od niego zalezy czy zagra czy nie.

sztab decyduje. 

w knicks zapraszamy na parkiet

 

Przeciez sztab jest nowy. Wprowadzaja nowy playbook, maja malo treningow, nie graja o PO, wiec czas wykorzystuja maksymalnie na analize tego co maja i co wychodzi. Latem beda mieli obszerniejszy material przed przygotowaniem training campu i latwiej bedzie im przygotowac zalecenia do exit interviews, czyli nad czym ktos ma pracowac w offseason. Sztab na pewno naciskalby na powrot, jesli ktos jest zdrowy. Przy KACie moznaby sie jeszcze klocic, bo to franchise player, ale Beasleya nikt nie bedzie blokowal.

8 minut temu, człowiek...morza napisał:
9 minut temu, tangiers napisał:

 

cieszy mnie, ze napisales w koncu to publicznie przyjacielu knicks :)

To teraz mozesz publicznie przeprosic Dillona Brooksa. Moze byc w tym temacie, mozesz stworzyc nowy, jak ci pasuje.

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, tangiers napisał:
 

Przeciez sztab jest nowy. Wprowadzaja nowy playbook, maja malo treningow, nie graja o PO, wiec czas wykorzystuja maksymalnie na analize tego co maja i co wychodzi. Latem beda mieli obszerniejszy material przed przygotowaniem training campu i latwiej bedzie im przygotowac zalecenia do exit interviews, czyli nad czym ktos ma pracowac w offseason. Sztab na pewno naciskalby na powrot, jesli ktos jest zdrowy. Przy KACie moznaby sie jeszcze klocic, bo to franchise player, ale Beasleya nikt nie bedzie blokowal.

no tydzien gry da ci od c***a materialu. cale wakacje roboty dzieki temu.

abstrahując od tego, ze wolves wartosc beasley'a najlepiej byloby przeniesc na trade i sciagnac jakis lepszy fit. 

26 minut temu, tangiers napisał:
 

To teraz mozesz publicznie przeprosic Dillona Brooksa. Moze byc w tym temacie, mozesz stworzyc nowy, jak ci pasuje.

przepraszam

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

no tydzien gry da ci od c***a materialu. cale wakacje roboty dzieki temu.

abstrahując od tego, ze wolves wartosc beasley'a najlepiej byloby przeniesc na trade i sciagnac jakis lepszy fit. 

No te kilka meczow to dla trenera sporo, szczegolnie jak do tego dodasz ograniczona ilosc treningow przed covida. 
 

Rosas to raczej handlarz, a zawsze lepiej sprzedaje sie auto, ktore jezdzi niz stoi. 
 

5 minut temu, człowiek...morza napisał:

przepraszam

Klasa. Pewnie teraz znowu zacznie ceglic przez twoja klatwe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, tangiers napisał:

Rosas to raczej handlarz, a zawsze lepiej sprzedaje sie auto, ktore jezdzi niz stoi. 

dokaldnie. daltego pare spotkan po kontuzji (zalapanie flow, kondycji) moze raczej byc pstryczkiem do obnizenia wartosci anizeli przeciwnie

wolves nie maja adnego interesu w jeg o powrocie.

4 minuty temu, tangiers napisał:


 

Klasa. Pewnie teraz znowu zacznie ceglic przez twoja klatwe. 

anderson zaczal trafaic, jak ci napisalem ze po przysjciu przestal :P

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.