Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, january napisał:

Tam naprawdę jest gorąco u Was na wschodzie jak chodzi o seedy 2-10, ja przykładowo nie wiem jeszcze kto wyleci z top6, a kto się do niego załapie :P 

Westbrook robi najlepszy bilans w 3 trymestrze w rl nba, raczej trudno będzie mi się nie załapać do top 6, gdy poza bealem który też opuścił kilka meczów wcześniej czy np dziś cała końcówkę z powodu kontuzji ma naprawdę słaby sklad. Nawet nie chce mi się sprawdzać ile u nas w begm grają pozostali starterzy Wizards czyli len, neto i hachimura/avdija/ Garrison Matthews / bonga ( tam co chwile ktoś się łamał więc tych s5 to tam było mnóstwo w tym trymestrze). Mimo małych kłopotów ( głównie ibaka i sporo dziwnych dnp-coach decision zdrowych solidnych graczy) i tak mam lepszy skład niż rl Wizards. 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, fluber napisał:

Westbrook robi najlepszy bilans w 3 trymestrze w rl nba, raczej trudno będzie mi się nie załapać do top 6, gdy poza bealem który też opuścił kilka meczów wcześniej czy np dziś cała końcówkę z powodu kontuzji ma naprawdę słaby sklad. Nawet nie chce mi się sprawdzać ile u nas w begm grają pozostali starterzy Wizards czyli len, neto i hachimura/avdija/ Garrison Matthews / bonga ( tam co chwile ktoś się łamał więc tych s5 to tam było mnóstwo w tym trymestrze). Mimo małych kłopotów ( głównie ibaka i sporo dziwnych dnp-coach decision zdrowych solidnych graczy) i tak mam lepszy skład niż rl Wizards. 

Neto u mnie grał 13 min, a ten trymestr rzutowo ma dość zajebisty, wiec jego akurat można docenić. 
 

A Steph zajjebisty, jak co wieczor :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, fluber napisał:

 Nawet nie chce mi się sprawdzać ile u nas w begm grają pozostali starterzy Wizards czyli len, neto i hachimura/avdija/ Garrison Matthews / bonga

Kazdy z tych graczy zalapalby sie do s5 naszych Knicks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, mac napisał:

Kazdy z tych graczy zalapalby sie do s5 naszych Knicks

Nie wiem, wydaje mi się że moi Hornets robią najlepszy trymestr z dotychczsowych gdy sporo teamów z pozycji 2-10 ma najwieksze jak dotąd problemy i tu upatruje swojej szansy. Knicks rzeczywiscie są jednym z teamow z ogromnymi problemami kluczowych graczy( beasley, Robinson, kawhi, Davis) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fluber napisał:

@MMM2121 neto gra ok w tym trymestrze ale myślę że to nie przypadek że rok przed 30-stka w 6 czy 7 sezonie w lidze gra najlepszy basket w karierze u boku Westbrooka. Chociaż curry też potrafi robić zawodników lepszymi. 

Ja się zgadzam, ze Westbrook ułatwia mu grę i czyni go lepszym, ale z drugiej strony Neto jest spoko fitem pod niego, bo trafia 0.471% za trzy w tym tymwatrze, jest spoko obronca na swojej pozycji, a niedawno zaliczył swój rekord punktowy. NYK taki gracz na pewno bardzo by się przydał 😛 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, january napisał:

Hold your horses z tym najlepszym bilansem Westbrooka jako argumentem, przed chwila dosłownie tu w temacie widzieliśmy jaki był terminarz z RL NBA Wizards :P Ma świetny trymestr w dobrych warunkach i na pewno to docenię w ocenie Hornets, ale...

nie przyglądałem się jeszcze (i nie zamierzam jeszcze xd) wszystkim ekipom z naszego wschodu. A to dzika konferencja w walce o PO :P Więc kiedy zaczynasz trymestr z 2-3W straty do pozostałych teamów, to nie mam pewności czy na pewno wjedziesz do top6. Oczywiście tego w żaden sposób nie wykluczam. 

Zobaczymy :) 

Do 6 to mi brakuje jeden przecinek ileś. 3 winy to ja mam do 2 miejsca z tego co kojarzę:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał:

Westbrook robi najlepszy bilans w 3 trymestrze w rl nba, raczej trudno będzie mi się nie załapać do top 6, gdy poza bealem który też opuścił kilka meczów wcześniej czy np dziś cała końcówkę z powodu kontuzji ma naprawdę słaby sklad. Nawet nie chce mi się sprawdzać ile u nas w begm grają pozostali starterzy Wizards czyli len, neto i hachimura/avdija/ Garrison Matthews / bonga ( tam co chwile ktoś się łamał więc tych s5 to tam było mnóstwo w tym trymestrze). Mimo małych kłopotów ( głównie ibaka i sporo dziwnych dnp-coach decision zdrowych solidnych graczy) i tak mam lepszy skład niż rl Wizards. 

Beal opuscil dwa mecze. Dwa. No rzeczywiście kilka meczów.

Za to małe problemy Hornets:

Ibaka nie gra w ogóle,

House Jr. praktycznie nie gra (zagrał 5 meczów, statsy okropne),

Warren nie gra, 

Redick gra ogony na ławce Mavs(12 minut per game), a też opuścił prawie polowe trymestru(9/20 meczów),

Bjelica opuscil 2/3 trymestru (12/18 meczów),

Whiteside - ponad polowa meczow opuszczonych, jak gra to średnio 16 minut,

dj augustin - ponad połowa opuszczonych, jak gra to mniej niż 20 minut

bay - garbage time w 5 meczach

grają Graham, Westbrook, Kuzma i Sabonis. Kennarda mozna wrzucic do tego zestawienia, mimo ze gra mniej niż 20 minut na mecz. Oprócz tego masz umieralnie. Dosłownie - w Hornets będą musieli rotację uzupełniać gracze z DEAD MONEY. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, eMeS napisał:

 

grają Graham, Westbrook, Kuzma i Sabonis. Kennarda mozna wrzucic do tego zestawienia, mimo ze gra mniej niż 20 minut na mecz. Oprócz tego masz umieralnie. Dosłownie - w Hornets będą musieli rotację uzupełniać gracze z DEAD MONEY. 

 

Nie, większość moich nieobecności to DNP-coach's decision, a nie kontuzje, więc z rotacją problemów nie mam żadnych.  Nie gramy w roto.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, fluber napisał:

Nie, większość moich nieobecności to DNP-coach's decision, a nie kontuzje, więc z rotacją problemów nie mam żadnych.  Nie gramy w roto.

Ibaka kontuzja - https://www.si.com/nba/clippers/news/la-clippers-center-serge-ibaka-gives-update-on-back-injury

house kontuzja - 

Warren chyba został już wyjaśniony po tym fake info co tu wrzuciłes?

Redick na podcascie mowil ze jest kontuzjowany, moge znalezc jak chcesz

Bjelica jest za cienki zeby grac w Heat

Whiteside to samo w SAC

Dj augustin - 

 

I mi z tekstem, że nie gramy w roto. No nie gramy w roto, ale jak większość składu nie gra u Ciebie większości meczów, to chyba trochę więcej niż "małe kłopoty"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, eMeS napisał:

 

Bjelica jest za cienki zeby grac w Heat

Whiteside to samo w SAC

Za daleko już Ci odjechałem z bilansem w tym trymestrze, żeby się kłócić o takie kłamstwa jak tutaj. Przykro mi, że przegrałeś ten wyścig przez kontuzję Murraya, a nie w równej sportowej walce, ale miej jaja się z tym po prostu pogodzić.

Gdy będzie pora opisów, to szczegółowo wyjaśnię, kto był w których meczach kontuzjowany, a o kto nie.

Natomiast już teraz nie mogę się zgodzić z kłamstwem, że nie mam kim grać. Nawet ludzie którzy u mnie są garbage time playerami lub nie grali w ogóle w tym trymestrze grają regularnie po kilkanaście minut w play-offowych zespołach, a nawet się o nich nie zająknąłeś w swojej wyliczance.

Nie po to wydawałem grubą kasę w offseason na 12-13 graczy rotacji, żeby teraz dostawać takie teksty, że nie mam kim grać. Jako jeden z niewielu teamów w tym sezonie, zawsze mam kim grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Za daleko już Ci odjechałem z bilansem w tym trymestrze, żeby się kłócić o takie kłamstwa jak tutaj. Przykro mi, że przegrałeś ten wyścig przez kontuzję Murraya, a nie w równej sportowej walce, ale miej jaja się z tym po prostu pogodzić.

Nie martw się o moje jaja, proszę uprzejmie. Odpisuje tylko na ewidentne próby zakrzyczenia hasłami typu "Westbrook MVP 3T" ułomności twojej rotacji. Nie mam już interesu żeby być przed Tobą w tabeli, co będzie to będzie. Mam jednak prawo zareagować na manipulacje i z tego prawa korzystam

3 minuty temu, fluber napisał:

Gdy będzie pora opisów, to szczegółowo wyjaśnię, kto był w których meczach kontuzjowany, a o kto nie.

Całe szczęście, bo łatwo można się pogubić.

4 minuty temu, fluber napisał:

Natomiast już teraz nie mogę się zgodzić z kłamstwem, że nie mam kim grać. Nawet ludzie którzy u mnie są garbage time playerami lub nie grali w ogóle w tym trymestrze grają regularnie po kilkanaście minut w play-offowych zespołach, a nawet się o nich nie zająknąłeś w swojej wyliczance.

Nie wymieniłem harrisona i konchara, no grają oczywiście po 15 - 10 minut odpowiednio. Ale poza nimi wymieniłem wszystkich, chyba że dead money też gra. Teza: "Mam Westbrooka 3T MVP, inni mają problemy z rotacją, ja nie, ot drobne z Ibaką" To jeszcze raz przypominam:

Cytat

 

Ibaka nie gra w ogóle,

House Jr. praktycznie nie gra (zagrał 5 meczów, statsy okropne),

Warren nie gra, 

Redick gra ogony na ławce Mavs(12 minut per game), a też opuścił prawie polowe trymestru(9/20 meczów),

Bjelica opuscil 2/3 trymestru (12/18 meczów),

Whiteside - ponad polowa meczow opuszczonych, jak gra to średnio 16 minut,

dj augustin - ponad połowa opuszczonych, jak gra to mniej niż 20 minut

bay - garbage time w 5 meczach

 

Czy to nie są problemy z rotacją? Podałem kilka źródeł, że kontuzje są prawdziwe, nie byl to jednak porzadny reasearch, czekam z niecierpliwością na twoją argumentacje i "prawdziwe źródła". pozdro600

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.