Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, cvbe napisał:

W T1 22min, w T2 26min, w T3 zapowiada się jeszcze więcej, akurat do nabijania % z gry nie trzeba grać 40 min/mecz :) 

Specjalnie poruszyłem ten temat w zeszłych trymestrach, kwestionując dawaną przez ciebie ilość minut.

Teraz nagle chcesz zbijać śmietankę.

Nie można mieć ciastka i zjeść ciastka.

5 minut temu, fluber napisał:

Widzę że Knicks boją się już nawet Cavaliers;) dobra robota @cvbe :)

Staram się podejść do tematu rzeczowo i zgodnie z logiką.

To nie jest oczywiście kwestia strachu. Po prostu obserwuje Barretta, za wczasu poruszyłem temat widząc między wierszami, że niebawem wystrzeli. Problem tym, że Knicks z reala na niego stawiali, bo również to widzieli. Nasi Cavs woleli inwestować w Buddiego Hielda, czy Hallibartona.

W zeszłym sezonie Barrett dostawał ponad 30 minut (na przykładzie opisu w II trymestrze 32 minuty, w III niestety GM zaniechał obowiązkowi opisu).

Rozumiem, że ten znaczny spadek minut w tym sezonie to nagroda za rozwój i zajebistą grę?

 

Specjalnie uczulałem @cvbe w tym wzgledzie. 

ja oczywscie swaidomy jestem, ze c***a sobie kazdy z tego zrobi. szkoda, bo w takim razie rozwoj barretta bedzie dany za darmo i niezasluzenie.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, człowiek...morza napisał:

Specjalnie poruszyłem ten temat w zeszłych trymestrach, kwestionując dawaną przez ciebie ilość minut.

Teraz nagle chcesz zbijać śmietankę.

Nie można mieć ciastka i zjeść ciastka.

Staram się podejść do tematu rzeczowo i zgodnie z logiką.

To nie jest oczywiście kwestia strachu. Po prostu obserwuje Barretta, za wczasu poruszyłem temat widząc między wierszami, że niebawem wystrzeli. Problem tym, że Knicks z reala na niego stawiali, bo również to widzieli. Nasi Cavs woleli inwestować w Buddiego Hielda, czy Hallibartona.

W zeszłym sezonie Barrett dostawał ponad 30 minut (na przykładzie opisu w II trymestrze 32 minuty, w III niestety GM zaniechał obowiązkowi opisu).

Rozumiem, że ten znaczny spadek minut w tym sezonie to nagroda za rozwój i zajebistą grę?

 

Specjalnie uczulałem @cvbe w tym wzgledzie. 

ja oczywscie swaidomy jestem, ze c***a sobie kazdy z tego zrobi. szkoda, bo w takim razie rozwoj barretta bedzie dany za darmo i niezasluzenie.

Póki nie trafiał za 3, nie mógl grać z robiącym mi bilans DDR, zaczął trafiać - zaczął grać pod 30 minut. Dostał od sztabu polecenie poprawy rzutu, poprawił więc gra więcej i przeskoczył minutami Hielda, nie widzę problemu i nie widzę, czemu miałby się nie rozwijać grając 26 a teraz i więcej minut :) to że w NBA ktoś gra 40 minut, nie oznacza że u mnie też musi i że jak tu będzie grał 10 minut mniej to nie będzie się rozwijał.

Rozumiem, że w ten sposób tłumaczysz minuty Dotsonów, że u Ciebie graliby lepiej bo grają więcej i się rozwijają ale moim zdaniem 26 i więcej minut daje dużo możliwości rozwoju :)

Sytuacja o której mówisz ma sens w przypadku graczy którzy u nas np nie grają w ogóle bo są stashowani a w 2 roku ktoś zakłada pełny impact, mimo że gracz w NBA grał a u nas nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, cvbe napisał:

Póki nie trafiał za 3, nie mógl grać z robiącym mi bilans DDR, zaczął trafiać - zaczął grać pod 30 minut. Dostał od sztabu polecenie poprawy rzutu, poprawił więc gra więcej i przeskoczył minutami Hielda, nie widzę problemu i nie widzę, czemu miałby się nie rozwijać grając 26 a teraz i więcej minut :) to że w NBA ktoś gra 40 minut, nie oznacza że u mnie też musi i że jak tu będzie grał 10 minut mniej to nie będzie się rozwijał.

Rozumiem, że w ten sposób tłumaczysz minuty Dotsonów, że u Ciebie graliby lepiej bo grają więcej i się rozwijają ale moim zdaniem 26 i więcej minut daje dużo możliwości rozwoju :)

Sytuacja o której mówisz ma sens w przypadku graczy którzy u nas np nie grają w ogóle bo są stashowani a w 2 roku ktoś zakłada pełny impact, mimo że gracz w NBA grał a u nas nie.

fakt jest taki.

zmiejszyles topowemu prospectowi minuty o 30 %.

Sytuacja o które mowie ma sens jedynie w takim przypadu, gdy gosc nie spelnia pokladanych w nim oczekiwaniach i nie ejst obdarzony zaufaniem.

to ze nie pasowal ci do derozana mam w dupie. nie ma to znaczenia.

albo halibut albo akwarium

ostrzegalem, ze tak moze byc. bilem na alarm.

teraz mam zapomniec?

o krzywdzie ktora wyrzadziles?

nie mialbym wtedy szacunku do samego siebie. a Ty bys myslal, ze mozesz mnie znow spokojnie wydymac w przyszlosci. bez konsekwencji.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

fakt jest taki.

zmiejszyles topowemu prospectowi minuty o 30 %.

Sytuacja o które mowie ma sens jedynie w takim przypadu, gdy gosc nie spelnia pokladanych w nim oczekiwaniach i nie ejst obdarzony zaufaniem.

 

A jak tam Forma PJ Tuckera? Ponoć w Houston nie trafiał bo tankowali, a w Bucks co mu przeszkadza w dobrej grze? 
 

Jak granie 48 minut na mecz (niestety nie ma dowodów, gdyz poniechales obowiązku napisania opisu w 2 trymestrze) wpływa na produktywność I zdrowie Śliwki? Śliwka, chłop jak dąb! 
 

Rozumiem tez, ze u Ciebie Dotson i Carter dobijają do all NBA, skoro graja po 30 minut względem 1 minuty w realu? mozesz opisać jak się rozwinęli względem rl NBA? jakie badge uzyskali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

A jak tam Forma PJ Tuckera? Ponoć w Houston nie trafiał bo tankowali, a w Bucks co mu przeszkadza w dobrej grze? 

przeciez gra bardzo dobrze w bucks.

jedyne co, to potwierdzily sie moje slowa w jego przypadku.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

fakt jest taki.

zmiejszyles topowemu prospectowi minuty o 30 %.

Sytuacja o które mowie ma sens jedynie w takim przypadu, gdy gosc nie spelnia pokladanych w nim oczekiwaniach i nie ejst obdarzony zaufaniem.

to ze nie pasowal ci do derozana mam w dupie. nie ma to znaczenia.

albo halibut albo akwarium

Fakt jest taki, że mam na pozycjach PG-SF graczy, grających w RL: 34,7; 34,2; 34,1; 34,1; 30,1, do tego jeszcze kilku którzy też na minuty zasługują. Pomiędzy tych graczy muszę rozdzielić 144 minuty. Ktoś musi stracić. Mogłem zrobić tak jak Wy wszyscy - "grał zajebiście to dałem mu duże minuty, to nic że wcześniej u mnie w ogóle nie grał", ale napisałem wprost, że Hield zaczął na dużych minutach ale grał słabo więc zaczął je tracić kosztem Barretta. Barrett zyskuje minuty z każdym kolejnym miesiącem i jestem pewien, że więcej by wyciągnął grając 26 minut/mecz w czołowej drużynie konferencji (ten sezon), niż 32 minuty w tankerze (poprzedni sezon, choć nie tankowałem to i tak nie miałem kim grać więc bilans był jaki był).

Pisanie, że w te 4 min/mecz mniej by się nie rozwinął to dobry żart :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, cvbe napisał:

Pisanie, że w te 4 min/mecz mniej by się nie rozwinął to dobry żart :)

10 nie 4

30 %

albo halibut albo akwarium.

 

mozna porownac to nawet do twojego gracza

scary terry

ktory mial podobna sytuacje kadrowa w celtics. bogactwo na pg-sf

bardoz analogiczna sytuacja

zmnieszenie minut i roli dzialalo na jego niekorzysc (forme) w celtics. sam kopal pod soba dolek i slusznie minuty lecialy

kiedy zakwitl? iedy zakwital?

16 minut temu, cvbe napisał:

Fakt jest taki, że mam na pozycjach PG-SF graczy, grających w RL: 34,7; 34,2; 34,1; 34,1; 30,1, do tego jeszcze kilku którzy też na minuty zasługują. Pomiędzy tych graczy muszę rozdzielić 144 minuty. Ktoś musi stracić. Mogłem zrobić tak jak Wy wszyscy - "grał zajebiście to dałem mu duże minuty, to nic że wcześniej u mnie w ogóle nie grał", ale napisałem wprost, że Hield zaczął na dużych minutach ale grał słabo więc zaczął je tracić kosztem Barretta. Barrett zyskuje minuty z każdym kolejnym miesiącem i jestem pewien, że więcej by wyciągnął grając 26 minut/mecz w czołowej drużynie konferencji (ten sezon), niż 32 minuty w tankerze (poprzedni sezon, choć nie tankowałem to i tak nie miałem kim grać więc bilans był jaki był).

boston to jest ogolne zajebiste porowanie do ciebie.

wrecz wzorowe.

tam wiekszosc graczy tracila na konkurencji, w tym poza rozierem brown i tatum.

swoje ugral irving. swoje ugralby derozan. swoje ugral smart. swoje ugralby haliburton

no i jest hoford.

i tu nawet nie chodzi o minuty barreta w 100 procentach. lecz o posiadania.

komu zabierzesz pilke by jemu dac?

clue jest takie, ze wytknalem ci barretta za wczasu. i to jest w ocenie kluczowe. skoro traiflem z tym to chyba mam prawo wypic szampana? zagralismy w otwarte karty, ja mialem fulla. masz w talii jokera, ze partie jednak wygrales?

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, january napisał:

  

Już nie męczcie tych Pels, oni z swoimi problemami to w 3T na jakieś +- 2-22 się załapią :( 

Przed spojrzeniem w terminarz miałem nadzieję, że będzie jakiś PO team w tym g63 i to jeden z tych zespołów, których GM ma zwyczaj, że w opisach robi W/L przy poszczególnych teamach i przy Clippers praktycznie zawsze są oczywiście W. A ja bym wtedy napisał - "hola, hola kolego, proszę sprawdzić, co KPj wyrabiał w tym meczu" :)

Przykro mi, że akurat Marcus będzie musiał sobie wtedy L dopisać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, mac napisał:

 

179686095_10159228722234293_667502036984

Zawszę jak napiszę coś nieprzychylnego o Tatumie, zjadę go o coś to koleś musi odwalić coś niesamowitego.

Powinienem etat w Wolves dostać: "Starszy Specjalista ds. jebania Tatuma". Wtedy co mecz by tak było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.