Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, january napisał:

 

A czy ja piszę cokolwiek o tych buyoutach co się dziś pojawiły? Wynik głosowania i tak jest skandaliczny i abstrakcyjny, sami to ludzie tu (na czele z fluberem) wiedzą.

A o czym jak nie o głosowaniu? 

I nie odpowiedziałeś na pytanie 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Qcin_69 napisał:

domagałem się powtórzenia trade deadline? 

Dude, nie ekscytuj się :D, napisałem, że głosowanie powinno być powtórzone, bo mam interes, żeby tak nie było, a uważam, że to dobra beka, że nikt nie wiedział (i pewnie dalej nie wie xD) jaka jest sytuacja waivers w takiej sytuacji, i pokuszę się o opinię, że też nie wiedziałeś. :D 

Dla mnie już lepiej uznać fikcję, że można oferować waiversom MLE (i dodatkowy hajs) bez względu na CBA, bo inaczej ta część regulaminu trafia do kosza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

O wynikach głosowania jakie mieliśmy, które są absurdalne? Zmiana dotycząca hajsu ewentualna jak coś jest o tyle istotna, że uwali niektórym pretekst do idiotycznych głosów.

Chociaż niekoniecznie, ktoś sobie potrafił tu nawet wymyślić głos na Magic.

To w takim razie konkretnie. Kogo nazwałeś głupimi i dlaczego? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, january napisał:

Każdego kto nie zagłosował na Lakers, a nie był członkiem Spółdzielni (z założenia przydupasy ciechocinka).

Potwierdzam, jestem głupi, że nie wiedziałem o tym zapisie i że de facto dałem się oszukać. Tylko zastanawiam jak się czujesz z tym, że Ty też nie wiedziałeś i przez to przegrałeś głosowanie. 

Współczuję, bo wiem, że Tobie zależało. Ale to nie powód by ludzi obrażaćobrażać zwłaszcza, że samemu się nie wiedziało. 

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, BMF napisał:

Chyba dalej Rada nie potrafi udzielić jednoznacznej odpowiedzi ile kasy dostanie KCP, lol, ale jeśli mój wcześniejszy post jest prawdziwy i mam największy interes, żeby tak nie było, to napiszę, że głosowanie powinno być powtórzone, bo KCP to zbyt dobry gracz na taki wałek przez regulaminową lukę.

Zadaj sobie pytanie czy to rada powinna udzielić jednoznacznej odpowiedzi, czy może twórca regulaminu, a dokładnie tego punktu o który jest spór? Ja jako radny udzieliłem odpowiedzi i sam rozsądź czy jest ona racjonalna czy nie. 

Nie rozmawialiśmy o tym na radzie co zresztą widać po różnicy zdań gdzie mamy sporą rozbieżność, bo nie było póki co takiej potrzeby.

Też proszę nie mieć do mnie pretensji, że pytanie Flubera mi umknęło. Nie wiem ilu z Was zauważyło, ale T3, opisy, głosowania, podliczania, bilanse, waiversów, głosowanie na waiversów, podliczanie waiversów, wprowadzanie transferów ogarniałem w znakomitej większości ja. Od tej pory zdążyłem usłyszeć, że robię z ludzi debili, świadomie nie odpowiadam na pytania, stosuję podwójne standardy, rozmowa ze mną uwłacza godności i inteligencji, a reszty to już mi się nie chce nawet przytaczać.

Nie jestem jedynym radnym, a co za tym idzie, nie jestem jedyną osobą która może wnieść jakiś wniosek na forum rady.

 

42 minuty temu, Braveheart22 napisał:

Głosowałem na Magic, więc i tak nie sugerowałem się finansami, ale napiszę od siebie jak to powinno wyglądać.

Kcp zarobi 23mln.

Memphis w dead money mają 17mln.

Sota w salary 3mln.

Pozostałe 3mln umownie pokrywa Liga i ta kwota nie widnieje u nikogo w salary. 

Tak to widzę. 

Przecież złożenie wyższej oferty ma być argumentem na korzyść danego teamu na FA, inaczej bez sensu totalnie to. 

Generalnie, ja myślałem, że mniej więcej tak to funkcjonuje, a nie że dany gracz nie może zarobić dodatkowego hajsu xD

Podaj mi przykład z RL NBA gdzie poza dodatkami do minimów dla vetów liga od tak dokłada 3M do kontraktów. NBA i beGM to nie Narodowy Bank Polski aby drukować pieniądze. 

 

36 minut temu, człowiek...morza napisał:

czyli według @Eld każdy jest debilem

Jeszcze jedna inwektywa w moją stronę, a obiecuję Ci, że zrobi się bardzo nieprzyjemnie. Jak Ci brak argumentów to się lepiej zamknij, a nie obrażaj. A jak dalej będziesz w to brnął to na początek zacznę przywracać Twoje usunięte posty aby inni też mogli poczytać jaką kulturę reprezentujesz.

 

33 minuty temu, BMF napisał:
 

Nie chce mi się pisać tego samego trzeci raz, bo w sumie za bardzo mnie to nie interesuje.

Ludzie myśleli, że KCP zarobi 23 mln.

Sam tak myślałem, bo inaczej ten system buyoutów jest bez sensu. 

Alonzo i Eld (chyba są w tej słynnej Radzie) piszą teraz, że zarobi tyle samo, więc w sumie to wina głosujących, że nie ogarnęli, że regulamin jest bez sensu, pomimo tego, że fluber pytał o to i nikt mu nie odpowiedział.

Więc albo system buyoutów jest bez sensu, a głosowanie było wypaczone, vide fluber piszący, że KCP jest debilem jeśli ma zrezygnować z większego hajsu, a potem głosujący na Sotę, w momencie, gdy z niczego nie rezygnował - albo Eld i Alonzo wprowadzają w błąd. Nie ma tutaj trzeciej opcji. Jak uważasz, że KCP i tak trafiłby do Minnesoty, to nie rozumiem powodów do obaw.

Dwie rzeczy są pewne. Pierwsza - nie będzie powtórzenia głosowania. Gracz złożył podpis, mleko się rozlało, a wszystko odbyło się zgodnie z literą regulaminu.

Druga rzecz to to, że jest niezbędna zmiana tego punktu i doprecyzowanie jak ma wyglądać buyout, ale na zasadach jak najbardziej zbliżonych do RL NBA. Nie wiem, nie jestem sobie wstanie teraz przypomnieć aby jakiś gracz w RL finansowo wyszedł lepiej po buyocie. Może Batum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, january napisał:

Moja riposta była prawdziwa, ja nie zapomniałem "legacy" co niektórych w beGM.

A osoba, która (i to chyba nieraz) uciekała z beGM, bo tak fatalnie prowadziła swój zespół i czekała aż pojawi się jakiś wolny inny to o znoszeniu czegokolwiek nie powinna się wypowiadać^

Psychika k**** silna jak Kevina Love'a normalnie.

Daj znać jak skończysz edytować post. 

Przecież to żenujące obrażać innych użytkowników bo na bazie jakiś argumentów (nie ważne, czy dobrych, czy złych) wyzywać ich od głupich. 
Wiec o ile moje odejścia były słabe(teraz pewnie bym tak nie zrobił), to przynajmniej nie żenujące, jak to co tutaj uskuteczniasz. Ważne, aby uczyć się na błędach, ale ty nawet nie czaisz, co jest nie tak z twoja postawa. 
 

ps. Mogę być najbardziej żenująca osoba na świecie, ale to w żaden sposób nie wpływa na postrzeganie twoich wypowiedzi xd

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Każdego kto nie zagłosował na Lakers, a nie był członkiem Spółdzielni (z założenia przydupasy ciechocinka).

Żałosny jesteś w tym momencie. Przeczytaj sobie drugi punkt wywiadu jeszcze raz, ale ze zrozumieniem.

Relacje ze Spółdzielnią nazwałem na potrzeby wywiadu, tajemniczo - "elementem pewnej współpracy". Miało to na celu wywołać zaciekawienie u odbiorców, może lekką kontrowersję, ot tyle. 

A dalej piszę, m.in. że:

- dbam przede wszystkim o interesy Clippers i jestem otwarty na deale z każdym. 

- szukam fajnych okazji dla mojego zespołu. 

- cynk na możliwość wzięcia Rossa czy McLaughlina praktycznie za darmo dostałem od Qcina za co mu dziękuję. 

Złapaliśmy z Qcinem fajny kontakt. Jak robi jakiś multiway i będzie potrzebny dodatkowy team to może luźno pisać do mnie. Ja ocenię czy mogę coś zyskać dla siebie i wtedy chętnie pomogę to spiąć. Tak też trafił do mnie Ross. Z McLaughlinem było trochę więcej przypadku, bo akurat nie do mnie miał trafić, ale zbliżał się deadline, kogoś nie było na łączach, ja byłem i dostałem cynk od Qcina. Czemu zatem miałem nie skorzystać?

Już wiesz na czym zatem polega ta cała "współpraca" i dlaczego może nadal trwać? 

I jakieś pisanie, że głosowałem za Orlando na alibi, żeby rozbić głosy... XD

Narracja na forum na przeróżne tematy, głosowania itd., to jest zupełnie niezależna od nikogo ocena z mojej strony (w dodatku nie sieję propagandy jak co poniektórzy xd). Tak więc, myśl sobie co tam chcesz, ale to już nie mój problem, że ktoś sobie coś we własnej głowie ubzdura. 

ps. Tak właśnie dziękujesz za to, że przyczyniłem się swoim głosem do tego, że dostałeś Batuma. Albo za to, że po T1 pisałem do ogółu, że Lakers dostają za mocno po dupie w bilansach? Chwaliłem też przecież decyzję o ściągnięciu Capeli, zresztą rozmawialiśmy też wtedy priv i przedstawiłem obiektywnie jak to widzę, podsunąłem nawet jeszcze jedno nazwisko. Ale wiadomo, robiłem to z miłości do Spółdzielni. Dzięki... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BMF napisał:

Ten system buyoutów jest kompletnie bez sensu w takim wypadku. KCP podpisał z Sotą, bo dawała większy hajs, ale on nie dostanie tego hajsu, ale liczycie te 3 miliony jako kwota buyoutu, ale to nie ma znaczenia, bo gdyby KCP wybrał ofertę Lakers, to po prostu za swój buyout zapłaciłby vet min, więc to nie było głosowanie o to, czy KCP zarobi więcej, a o to, czy Memphis zmniejszy się dead money o 3 mln, czy o vet min.

I chyba nikt tego nie ogarnął, bo @fluber o to pytał i nikt mu nie odpowiedział.

 

Godzinę temu, BMF napisał:

Chyba dalej Rada nie potrafi udzielić jednoznacznej odpowiedzi ile kasy dostanie KCP, lol, ale jeśli mój wcześniejszy post jest prawdziwy i mam największy interes, żeby tak nie było, to napiszę, że głosowanie powinno być powtórzone, bo KCP to zbyt dobry gracz na taki wałek przez regulaminową lukę.

 

58 minut temu, fluber napisał:

Moja historyjkę o rozmowie kcp z agentem zalajkowalo pół begm, trafiła do łapu capu ale nikt nie odezwał się wtedy że jest ona bez sensu:) co traktuje jako kolejny dowód że wszyscy rozumiemy buyout tak samo. 

 

58 minut temu, Braveheart22 napisał:

Głosowałem na Magic, więc i tak nie sugerowałem się finansami, ale napiszę od siebie jak to powinno wyglądać.

Kcp zarobi 23mln.

Memphis w dead money mają 17mln.

Sota w salary 3mln.

Pozostałe 3mln umownie pokrywa Liga i ta kwota nie widnieje u nikogo w salary. 

Tak to widzę. 

Przecież złożenie wyższej oferty ma być argumentem na korzyść danego teamu na FA, inaczej bez sensu totalnie to. 

Generalnie, ja myślałem, że mniej więcej tak to funkcjonuje, a nie że dany gracz nie może zarobić dodatkowego hajsu xD

Dlaczego Liga miałaby pokrywać te 3mln.? 

Zresztą KCP kończył właśnie kontrakt 80mln. z czego 20mln. w tym sezonie. Na prawdę uważacie, że te 3mln. to byłby dla niego jakiś argument po kiszeniu się przez 4 lata w tankerze, gdzie jedyne z czego mógł być tam zadowolony, to właśnie kasa? 

48 minut temu, BMF napisał:
 

Nie chce mi się pisać tego samego trzeci raz, bo w sumie za bardzo mnie to nie interesuje.

Ludzie myśleli, że KCP zarobi 23 mln.

Sam tak myślałem, bo inaczej ten system buyoutów jest bez sensu. 

Alonzo i Eld (chyba są w tej słynnej Radzie) piszą teraz, że zarobi tyle samo, więc w sumie to wina głosujących, że nie ogarnęli, że regulamin jest bez sensu, pomimo tego, że fluber pytał o to i nikt mu nie odpowiedział.

Więc albo system buyoutów jest bez sensu, a głosowanie było wypaczone, vide fluber piszący, że KCP jest debilem jeśli ma zrezygnować z większego hajsu, a potem głosujący na Sotę, w momencie, gdy z niczego nie rezygnował - albo Eld i Alonzo wprowadzają w błąd. Nie ma tutaj trzeciej opcji. Jak uważasz, że KCP i tak trafiłby do Minnesoty, to nie rozumiem powodów do obaw.

 

Żadnego powtórzonego głosowania nie będzie. 

KCP jest w Minnesocie. 

Dziś pisałem w tym temacie wyżej jak to wygląda odnośnie buyoutów. Nie bardzo rozumiem nad czym dyskutujecie.. Nie tak dawno był temat o wprowadzeniu u nas głosowania odnośnie wysokości buyoutów i stanęło na tym przecież, że ta wysokość u nas to 20% kontraktu.. zatem.. 🙃 Jeszcze kilka dni temu w temacie, gdzie zapisuję kontrakty graczy podpisanych na 1/3 lub 2/3 sezonu było wyraźnie napisane, że nie proponujemy żadnych wyjątków, tylko kontrakty minimalne ponieważ wyższe kontrakty po prostu pomagają dotychczasowemu klubowi a w samych zarobkach graczy nic nie zmieniają. Zostało to zmienione (nikt się tu o moje zdanie nie pytał) i mamy rozbieżność pomiędzy naszym regulaminem a CBA. Akurat tą rzecz powinniśmy chyba podporządkować właśnie pod nasz regulamin a nie CBA, gdyż jest to zwyczajnie rozsądniejsze. Jeżeli miałoby być tak jak sądziła większość, to tu rozsądne by były najpierw głosowania ile zgadza się zostawić gracz dotychczasowemu klubowi podczas buyoutu. 

Dlatego właśnie moim zamiarem było, że szanse wszystkich zgłaszających się klubów podczas buyoutu są równe - czyli kontrakt minimalny i gracz trafia po prostu tam, gdzie jest najbardziej potrzebny. Niepotrzebnie zaczęto to komplikować i do tego jeszcze gracz podpisał nieprawidłowy kontrakt.. 

Na forum o tym nie pisałem podczas dyskusji o tym, gdyż nie chciałem żeby mi ktoś pod wpływem emocji zarzucał stosowanie jakiś nieczystych zagrań, gdyż sam przecież zgłosiłem się po KCP. Trochę mnie dziwi, że nikt nie pociągnął wątku @fluber, a przecież @BMF przytomnie zauważył, że nie powinien brać udziału w głosowaniu, bo w sumie to on na umowie KCP z Wolves najwięcej zyskuje. 

 

 

 

33 minuty temu, january napisał:

Abstrakcyjne głosy na Magic zamiast na Lakers były tylko dla alibi dla Spółdzielniarzy by rozbić głosy.

A czy ja piszę cokolwiek o tych buyoutach co się dziś pojawiły? Wynik głosowania i tak jest skandaliczny i abstrakcyjny, sami to ludzie tu (na czele z fluberem) wiedzą.

No widząc jak czytałeś dyskusję to mniej się dziwię niewytłumaczalnemu głosowi na Magic.

 

13 minut temu, january napisał:

Nie ma żadnego pretekstu, wytłumaczenia, niczego (ba, nawet nie próbowaliście takiego głosu bronić) - by wcielając się w rolę gracza wybrać Magic.

Głos jest albo tendencyjny, albo idiotyczny, trzeciej opcji nie widzę :) 

Jasiu,

Ślicznie cię proszę od#@&l się od Magic. 🙃

Pytanie @fluber na forum wynikało z tego, że ja Go poinformowałem podczas naszej rozmowy na Priv o sytuacji KCP. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, january napisał:

Mamy na pieńku i dobrze o tym wiesz :) 

3 sezon buduję sobie spokojnie drużynę. Nie uważam, że mam klub gorszy od Lakers, Knicks, czy Wolves. Te kluby mają z pewnością bardziej lubiane/szanowane nazwiska w składzie, ale po takim czasie FA nie powinni już na mnie patrzeć jak na tego gorszego. Sądzę, że każdy GM już widzi czym kierują się Magic i jaką prowadzą politykę klubową. Nie widzę  żadnej przewagi innych klubów które się zgłosiły po KCP nad swoim. Krytykowanie GMów, którzy to docenili Jasiu uważam za słabe. 

Gdybym nie zgłosił się po KCP, raczej bym zagłosował na Lakers, ale nie dlatego, że Klutch Sports - bo ten argument nie robi na mnie żadnego wrażenia (wręcz mógłby mnie odwieść od głosu na Lakers)  - po prostu LeBron siłą rzeczy przyciągnąłby jakichś uznanych weteranów. Tylko że Jasiu zamiast podawać racjonalne argumenty, to atakujesz bez sensu GMów i później kończysz z połową debiutantów w składzie, co jest zwyczajnie głupie jak mówimy o drużynie z LeBronem.. ale to chyba nie tylko wina tak głosujących.. :) 

No i u mnie na FA po oddaniu Russella nie masz już żadnych zniżek u graczy innych niż ring chaserzy. Rozumiem Twoją frustrację, że są u nas teamy, które dowolnie żonglują graczami, którymi się zwyczajnie nie żongluje.. i też mi sie to nie podoba - ale chyba nie tędy droga..  ja po prostu nie będę na te teamy głosował czy to podczas FA, czy przy wynikach rozstrzygnięć playoffs na odpowiednim poziomie tej rywalizacji. Jedna z drużyn u nas - trochę mi przypomina to Portland z Pippenem, Arvydasem Sabonisem i Rasheedem Wallacem (choć dominują w niej u nas raczej młodzi gracze) - dużo uznanych nazwisk.. ale jednak czegoś zabrakło.. O ile w poprzednim sezonie Lakersów miałem jako głównego faworyta do tytułu cały sezon, to w tym nie mam bladego pojęcia kto u nas może zdobyć mistrzostwo..  Fajnie by było, jakbyśmy jednak dyskutowali merytorycznej, bo później ludzie się obrażają i głosują emocjami zamiast racjonalnym podejściem.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@january a ja akurat Ciebie chce przeprosić za mimo wszystko niekorzystne głosowanie przeciw lakers mimo ze nie jestem w Spółdzielni. Rozlało się mleko i trzeba to wypić. Jak wiesz bardzo cenie dwa najbliższe drafty wiec może w ramach rekompensaty zaniże Tobie przez najbliższe lata bilans abyś odebrał ekwiwalent straty w nadchodzących draftach? Skoro nie można powtórzyć głosowania to wydaje mi się sensowne zadośćuczynienie strat. 

A na poważnie mimo pomyłki to chyba was wszystkich pogrzało ostro z tym szarpaniem się o KCP. Nie wyzywamy się proszę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, january napisał:

No nie ku*wa, powinni patrzeć jak na nie tego gorszego na nie potrafiących przejść 1 rundy Magic oferujących rolę rezerwowego ponad s5 mistrzów NBA z LeBronem  :D Serio, to jest abstrakcja w ogóle pisanie tu, że niby jest co doceniać. Głosujący ma się wcielić w rolę KCP i głosować, tu to nie ma ćwierci argumentu za Magic. Choćby ćwierci.

Wyszło, że nie ma po co, skoro Magic otrzymali jakieś głosy :D A jak ktoś głosuje emocjami zamiast obiektywnie to wypacza nam grę i powinien sobie odejść :) 

O KCP nie zamierzam się z Toba licytować, bo on i tak jest już w Wolves :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

To masz trochę pecha, bo zmierzasz ku 9 seedowi na zachodzie ;) 

Bardzo ładny trymestr graczy Spurs

Tylko ja niestety nie mam DDR który jest fantastyczny, najlepszego defensora Poeltla oraz potężnego prospekta Keldona. Niestety tez nie dla mnie gra White Mills czyli 3 starterów oraz dwóch z trzech świetnych z ławki. Cieszy owszem Gay oraz fakt ze wrócił Collins ale martwi Rui i Cam. To ze Little mój najlepszy SF nie ma miłości jakiś przeżyje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

No na playoffs małe szanse, ale #9 na zachodzie przy problemach Pels wydawałaby się oczywista, gdyby nie Bogdanović w Suns. Więc jednak 10, ale pocieszę Cię - nie dość, że będą play-in to Celtów bez Foxa wyprzedzisz!

Janury po tym jak zwyzywałeś 1/3 forum, porzuciłeś system finansowy który jako jedyny w całości rozumiesz, teraz jeszcze straszysz Ignazza zwycięstwami? Do czego jeszcze się dziś posuniesz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, january napisał:

Jak pisałem - mamy na pieńku ;) 

No za te dziadowskie bilanse jakie dałeś Dumnym Magic (12-12 i 16-8) i brak głosu na Isha w Orlando z całą pewnością :P 

8 godzin temu, Qcin_69 napisał:

Janury po tym jak zwyzywałeś 1/3 forum, porzuciłeś system finansowy który jako jedyny w całości rozumiesz, teraz jeszcze straszysz Ignazza zwycięstwami? Do czego jeszcze się dziś posuniesz 

Jak można być tak nieludzkim.. 

black sails reaction s GIF

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.