Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Ej serio ktoś nie wiedział ze te 3 mln to nie jest dodatkowy hajs tylko jest to cześć tych 20 mln ? :D Myślałem ze to oczywiste, ale temat był już poruszany kilka razy i z tego co pamietam odpowiedz (chyba nawet @karpik to pisał) była, ze w beGM nie wiemy z jakiej kwoty gracz się zrzeka, wiec te miliony mogą być znaczące :) 

//

Co do tego ze KCP w Minnesocie jest niepotrzebny to nie mogę się zgodzić, jest potrzebny choćby po to by Knicks czy Lakers zrozumieli ze nic za darmo + brak wzmocnień rywali bywa większym wzmocnieniem niż samo wzmocnienie siebie- Minnesota czy z KCP czy bez byłaby równie silna i byłaby głównym faworytem, ale to ze KCP dołączył do nas a nie Knicks czy Lakers sprawiło, ze:

Lakers:

*maja historycznie słaba ławkę 

*nie będą mogli powoływać się na wyniki ro Lakers, bo maja stamtąd tylko Lebrona 

Knicks:

*graja Dotsonem w s5 

*maja niewiele lepsza ławkę niż Lakers

//

Coz, trzeba myśleć wielowymiarowo jak chce się zdobyć tytuł mając tak słaby w rl NBA zespół jak Sota i tylu wrogów w tym dziale co ja :) 

 

3 minuty temu, mac napisał:

KCP już trenuje w Minny więc spokojnie, mówi, że wrócił do domu i jest bardzo szczęśliwy, że podjął taką decyzję.

 

Potwierdzam, KCP dostanie i minuty i miłość od Soty, tego czego by nie dostał w Lakers czy Nowym Jorku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, cvbe napisał:

Jestem w trasie, mógłby mi ktoś w skrócie napisać (tak/nie), czy KCP dostanie w tym roku więcej kasy dzięki podpisowi z Wolves zamiast Knicks/Lakers/Magic, czy nie?

tak, w Minnesocie masz masę akcji typu Looting gdzie można zaoszczędzić na zakupach ogromne hajsiwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MarcusCamby napisał:

To w końcu zarobi KCP te dodatkowe miliony czy nie? 

Wynająłeś Ukrainca za 20 Harnasiów do pomalowania płotu. Masz spoko sąsiada który mówi "słuchaj Marcus, płot jest Twój, on Ci maluje cały ale czuje się w obowiązku partycypować za malowanie naszej wspólnej części. Masz tu trzy Harnasie dla Ukrainca, a te trzy co Ci zostaną z umówionych dwudziestu dla niego zostaw sobie na wieczór do meczu jak będziesz oglądał Codiego Zellera".

Rozwiąż równanie: Ile Ukrainiec dostanie Harnasi?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosmicznie dobry mecz DDR @cvbe

White fatalnie podkręcił kostkę @Tecu

1 minutę temu, Eld napisał:

Wynająłeś Ukrainca za 20 Harnasiów do pomalowania płotu. Masz spoko sąsiada który mówi "słuchaj Marcus, płot jest Twój, on Ci maluje cały ale czuje się w obowiązku partycypować za malowanie naszej wspólnej części. Masz tu trzy Harnasie dla Ukrainca, a te trzy co Ci zostaną z umówionych dwudziestu dla niego zostaw sobie na wieczór do meczu jak będziesz oglądał Codiego Zellera".

Rozwiąż równanie: Ile Ukrainiec dostanie Harnasi?

 

Jezeli okaże się świetnym kompanem to 21,5

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, cvbe napisał:

Jestem w trasie, mógłby mi ktoś w skrócie napisać (tak/nie), czy KCP dostanie w tym roku więcej kasy dzięki podpisowi z Wolves zamiast Knicks/Lakers/Magic, czy nie?

Nie.

A @Qcin_69 dzisiaj w formie. Dobre, dobre :). Szanuję. Jesteś jak Zinedine Zidane beGM. Rozgrywasz wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

chyba najwięcej od Bookera i Aytona jednak

Sota ma:

1 i 3 opcje Suns

3 opcje Jazz

1 opcje Celtics

1-2 opcje Clippers 

Myśle, ze sprowadzanie sukcesu/porażki beGM Minnesoty do 1 (George wg Ronniego) czy 2 graczy jak wg Ciebie jest sporym uproszczeniem :) 

Osobiscie nie wierze w nic więcej niż 2 rundy wszystkich tych zespołów (No ewentualnie Clippers mogą Finał Zachodu zrobić) ale w zeszłym roku beGM wygrał zespół który miał 2 graczy w s5 którzy w ogóle zagrali w PO :) 

Wiem ze niestety beGM to gra oparta na PR graczy, ale Booker z Aytonem myśle ze już udowodnili wystarczająco w tym RS, choć oczywiście będę za nich trzymał kciuki w każdej serii poza ewentualna z Jazz :) 

3 minuty temu, Eld napisał:

Nie.

A @Qcin_69 dzisiaj w formie. Dobre, dobre :). Szanuję. Jesteś jak Zinedine Zidane beGM. Rozgrywasz wszystkich.

Każdy Zidane potrzebuje swojego Mac’alele (poprawiłem bo tak zabawniej)

Edytowane przez Qcin_69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

Ze Człowiek Morza tego nie kumal to jestem w stanie uwierzyć, ale ze dwóch radnych jest tym zaskoczona to troszkę beka 

95 % ligi tego nie kumało, z resztą dalej to bardzo dziwna intepretacja i brakuje w tym konkretnego stanowiska ze strony rady, czego w tym momencie domagam się.

a jeśli faktem jest że KCP nie zarobi więcej, to tylko pokazuje jak nikczemną jednostką jesteś, prosto ze spuścizny Machiavellego (w końcu wiedziales, ze KCP nie zarobi więcej, a nie powiedziałeś).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Sota ma:

1 i 3 opcje Suns

3 opcje Jazz

1 opcje Celtics

1-2 opcje Clippers 

Sota ma:

1 i 3 opcje drużyny na dorobku, gdzie genarałem parkietu jest CP3, który gwarantuje w tej lidze wiele, ale na pewno nie spacerek w PO, oby był już do końca zdrowy bo dopiero będzie dupa

BC mi kiedyś napisał "nigdy nie stawiaj na Chrisa Paula" i tego się trzymam

Booker i Ayton to być może najbardziej utalentowane duo młodego pokolenia, ale też zobaczymy czy pod presją PO nie trafią na ścianę

3 opcje Jazz

first round exit

1-2 opcje Clippers

PG może Leonardowi buty wiązać jeśli chodzi o sukcesy w PO, KL jest po prostu lepszym graczem, więc może Ty byś i wolał PG jako pierwszą opcje, ale wątpie by było wielu innych chętnych

tymczasem Nuggets mają MVP, Holidaya w życiowej formie oraz 20ppg Granta do tego solidny jak zwykle core, przez kontuzje Murraya może i okno nie być zbyt uchylone, ale wszystko może się jeszcze wydarzyć

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

95 % ligi tego nie kumało, z resztą dalej to bardzo dziwna intepretacja i brakuje w tym konkretnego stanowiska ze strony rady, czego w tym momencie domagam się.

a jeśli faktem jest że KCP nie zarobi więcej, to tylko pokazuje jak nikczemną jednostką jesteś, prosto ze spuścizny Machiavellego (w końcu wiedziales, ze KCP nie zarobi więcej, a nie powiedziałeś).

 

Przecież było zapytanie publiczne o to w wykonaniu Flubera choćby, to ze zostało olane to już nie pretensje do mnie :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.