Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, ignazz napisał:

Ale to chyba o to chodzi aby takie 9:0 wyłapywać? Lepsze to niż pisać o tym jaka się ma potężna drużynę podczas gdy połowa składu nie gra w całe a połowa nie ma formy. Rozumiem wirtualnego Star bonusa dla niektórych ekip co rok ale dla takich chwil żyjemy. Ja tam rozumiem @fluber a RW zaskakuje na plus mimo ze go nie lubię.  

No ale postawa Wizards jest właśnie tym bardziej imponująca biorąc pod uwagę szpital jaki maja. Zamiast Bryanta, avdiji i hachimury w pierwszej piątce tam aktualnie graja len, neto i bonga:) 

Ale widzę że nawet z wakacji w Meksyku walczysz o jak najwyższy pick ( przypominam kolegom gm-om że spurs mają pick Hornets). 

Poza tym już się przyzwyczaiłem że jak tylko trochę lepiej mi idzie to dostaje hejtem:) 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, fluber napisał:

No ale postawa Wizards jest właśnie tym bardziej imponująca biorąc pod uwagę szpital jaki maja. Zamiast Bryanta, avdiji i hachimury w pierwszej piątce tam aktualnie graja len, neto i bonga:) 

Ale widzę że nawet z wakacji w Meksyku walczysz o jak najwyższy pick ( przypominam kolegom gm-om że spurs mają pick Hornets). 

Poza tym już się przyzwyczaiłem że jak tylko trochę lepiej mi idzie to dostaje hejtem:) 

Ale przecież ja uznałem klasę i formę obecnego RW. Zobacz na mój wpis. Jestem po twojej stronie mimo ze to nie na rękę bo mam pick. 

Z reszta z głosowania nie wynika abym zaniżał głosy idąc po pick. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Braveheart22 napisał:

Przecież Bonga to zagrał wczoraj w s5 pierwszy raz od dawna. Inna sprawa, że śmiejesz się z gracza, który śmiało mógłby być najlepszym obrońcą u Ciebie ;)

Możliwe że tak, ale jest tak słaby w ataku że do rotacji by się u mnie nie załapał. W sumie taki odpowiednik beya u mnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, fluber napisał:

Możliwe że tak, ale jest tak słaby w ataku że do rotacji by się u mnie nie załapał. W sumie taki odpowiednik beya u mnie. 

Bey to na poziomie NBA jeszcze kompletnie nic nie pokazał, a jest prawie dwa lata starszy od Bongi. 

Btw, zobaczymy jak przyjdzie grać poważne mecze w play-in czy PO, kogo wrzucisz do krycia na poważnych graczy z innych zespołów :)

14 minut temu, Alonzo napisał:

Uwielbiam Bongę - to mój typ gracza, choć niedoceniany u nas :) 

W dobrym ofensywnie zespole on jest do przełknięcia. Jego problemem jest brak shootingu, ale na plus działa, że w miarę nieźle dzieli się piłką. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

Ze gdybym tego dealu nie zrobił i se ich zostawił to bym był kandydatem do mistrza jednym z top5 chyba. Randle daje serio impakt top10-15 gracza w NBA w tej chwili :)

Był byś na pewno mocniejszy ale nie contenderem. II rundę miał byś spokojnie w zasięgu ale nadzianie się na kogoś z duo zdrowych Heat/Knciks w ECF to był by koniec Twojej przygody.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, fluber napisał:

Obejrzałem sobie Hornets vs Celtics i to co robili Rozier z Grahamem jeśli chodzi o rozgrywanie to poezja. 45 punktów, 20 asyst, 11/20 za 3. Rozier +9, Graham +22, świetna zespołowa koszykówka. @cvbe cieszę się, ze mogłem Ci zostawić w spadku tak świetnego gracza na tak dobrym kontrakcie:)

Jedyny, który przetrwał przebudowę bo go uwielbiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.