Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, fluber napisał:

No niezła będzie beka jak nawrocony @BMF rzuci to warrenowi;) 

Ja tam mocno na niego liczę bo naprawdę ma pole do popisu. Siedzi cicho, a na FA może wejść cały na biało jak Ty, ile tu już będzie? Dwa lata temu? Gdzie z niechcianego klubu z jakąś bandą no-nameów zrobiłeś PO team i aż Westbrook pod Tobą odżył.

I co mnie jeszcze cieszy to to, że ocena transferu OG - Sabonis co raz bardziej się wyrównuje :). I czy tylko ja tak mam, że Okoro przypomina mi młodego OG? Anuonoby miał tylko troszkę lepszy rzut wtedy ale też obaj od początku są bardzo dobrymi obrońcami, akceptującymi bez szemrania rolę rolesa, wręcz takimi introwertykami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

Ja tam mocno na niego liczę bo naprawdę ma pole do popisu. Siedzi cicho, a na FA może wejść cały na biało jak Ty, ile tu już będzie? Dwa lata temu? Gdzie z niechcianego klubu z jakąś bandą no-nameów zrobiłeś PO team i aż Westbrook pod Tobą odżył.

Nom, zaraz mi się kończy kontrakt od @MarcusCamby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eld

1. Ja nie pisałem, że Memphis nie mogą (po dobrym lecie) w następnym sezonie namieszać. Po prostu nie pasował mi przepłacony średni roles w tej wyliczance młodych graczy :)

2. Fultz podpisał 50/3, a nie 50/4 ;)

3. Allen gra w rl Grizzlies, nie w Jazz ;)

4. Culver to mimo wszystko wielkie rozczarowanie i ciężko teraz się nastawiać na jakiś breakout year w trzecim sezonie. Carsen Edwards też raczej będzie miał ciężko w Bostonie i myślę, że na te kwestie akurat BMF patrzy trzeźwo i się nie napala. 

5. Btw, Grizzlies będą mieli spore cap space, więc może choćby Randle latem? Julius jakoś wielce zżyty z Thunder nie jest, bo przecież gra tam dopiero od tego sezonu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Braveheart22 napisał:

@Eld

5. Btw, Grizzlies będą mieli spore cap space, więc może choćby Randle latem? Julius jakoś wielce zżyty z Thunder nie jest, bo przecież gra tam dopiero od tego sezonu ;)

kto rzuci maxa?

clippers?

eld moze chciec pozalowac pininiondza

ja bym widzial. w koncu nets wchodzacych do gry

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Braveheart22 napisał:

2. Fultz podpisał 50/3, a nie 50/4 ;)

Z pamięci pisałem, a ja mam pamięć dobrą ale krótką :P.

 

9 minut temu, Braveheart22 napisał:

3. Allen gra w rl Grizzlies, nie w Jazz ;)

No racja. Nie wiem co mi się powaliło. Ale tak czy siak srogo gra.

 

11 minut temu, Braveheart22 napisał:

 

5. Btw, Grizzlies będą mieli spore cap space, więc może choćby Randle latem? Julius jakoś wielce zżyty z Thunder nie jest, bo przecież gra tam dopiero od tego sezonu ;)

Milcz. 

Randle był od 1,5 sezonu wypychany z Pacers. Poszedł ostatecznie za 3x 2nd roundery, a w zasadzie nawet mniej bo jeszcze Rose był w pakiecie. Byłem jedynym który mu wtedy zaufał.

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

eld moze chciec pozalowac pininiondza

No kurde możesz mieć rację.

Btw - nazwy własne pisze się z dużej litery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, człowiek...morza napisał:

kto rzuci maxa?

A nie wiem. Na razie mogę podrzucić to:

W dniu 14.04.2021 o 12:30, Zdzisław Ptak napisał:

Mimo, że do offseason jeszcze daleko to Clippers już teraz poważnie myślą nad wzmocnieniami. Źródła mówią, że wśród zawodników, z którymi będą chcieli się spotkać są m.in. Jrue Holiday, Gordon Hayward czy Zach Lavine. Ciekawą opcją może być też Julius Randle. To o tyle ciekawe, że każdy z nich ma Player Option do podjęcia na następny sezon, więc musiałby zrezygnować z gwarantowanych pieniędzy, ale podobno Clippers są w stanie wyłożyć na stół bardzo atrakcyjny kontrakt. Wysoko na liście priorytetów może być również Bradley Beal. Zapowiada się ciekawe lato w LA. 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

spoko, moze byc smieszna bitka na maxy o graczy nie na maxy hehe

No tak to wygląda niestety, że niektóre zespoły muszą kogoś przepłacić, żeby rywalizować z lepszymi zespołami na FA, no chyba, że wyraźne będzie coś w stylu - w drużynie A gracz będzie tylko trzecią opcją, w drużynie B może być pierwszą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, mac napisał:

To zupełnie tak samo jak Sota w przypadku Conleya i PGeorga. Ma to dla Ciebie znaczenie?

Emes zaufal Melo kiedy inni mieli go gdzies. Dalo mu to cos przy FA?

Ja zaufałem kiedyś PG13. Dwa razy. Raz w beGM, raz w RL. Zgadnij jak na tym wyszedłem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Ty nie masz wstydu czasem z tymi swoimi porównaniami. Wziąłeś dla porównania mecz z 28 stycznia gdzie SGA i Horford grali? Brawo ty :) mistrz fluberyzmow widzę w formie wiekszej niż sam Westbrook hoho 

Przecież ja tego nie traktuję poważnie, jako argument! tak o sobie napisałem, bo deprecjonujesz formę Westbrooka, wrzuć na luz:)

No i forma Westbrooka jest zdecydowanie wyższa od mojej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fluber dobra Jak ci chodziło o Wizards vs suns to zwracam honor, teraz zauważyłem ze grali tez ..

 

ja tez jak coś to pisałem pół żartem pół serio. Po prostu nie ma się czym podniecać tym 9:0. No są w gazie. Nie trzeba przypominać o tym za każdym razem jak pykną jakieś OKC 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to chyba o to chodzi aby takie 9:0 wyłapywać? Lepsze to niż pisać o tym jaka się ma potężna drużynę podczas gdy połowa składu nie gra w całe a połowa nie ma formy. Rozumiem wirtualnego Star bonusa dla niektórych ekip co rok ale dla takich chwil żyjemy. Ja tam rozumiem @fluber a RW zaskakuje na plus mimo ze go nie lubię.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.