Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, fluber napisał:

Ja to się nie mogę doczekać ile dostaną Warren i kennard na Fa:) 

100 baniek dla Oladipo to bylo za malo, wiec pewnie dostana maxa.

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Bucks mają solidną, chociaż patrząc po głosach wciąż niedocenioną rotacje. Hayward gra świetny sezon. Gallo po kontuzji też wyglądał bardzo dobrze.

Nawet Kemba Walker nie jest tak słaby jak się pisze. Ten zespół mógł walczyć o mistrzostwo, a spadł do poziomu jakiś Cavs czy Pacers czyli sukcesem będzie druga runda.

Po sezonie spadłby Brook Lopez i Gallo, więc nawet z hardcap 120mln mogli mieć solidny zespół w oparciu o Giannisa. Co im po tych oszczędnościach jak w z przepłaconymi Kleberami i Wrightami zakopali się do roli wiecznego średniaka?

Scenariusz z mistrzostwem byl dla mnie nieprawdopodobny. A teraz Giannis jest na prostej drodze do zostania KG z Minnesoty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Eld napisał:

Niestety takie są zasady. Muszą się odbyć. Co najwyżej nasi przeciwnicy mogą rzucić ręcznik w trakcie serii ale nie jestem za takim rozwiązaniem bo to trochę wypacza grę. 

Również potwierdzam. Obaj lubimy koty, jest kulturalny i stara się jak może być pomocny. Do tego jako jeden z nielicznych GMów próbuje wnieść jakieś rozwiązania do gry.

Tak wiem ale ironicznie już to jest w tym sezonie przepaść no ale gramy :) kontuzja Goberta i robi się u mnie ciepło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Prawda

:D 😂

9 minut temu, fluber napisał:

Ja to się nie mogę doczekać ile dostaną Warren i kennard na Fa:) 

Tam miałeś pecha (albo szczęście), że akurat podczas naszego głosowania weszło te extension w rl dla Kennarda, bo gdyby nie to, ja i pewnie wielu innych GMów byłoby na TAK

3 minuty temu, tangiers napisał:

100 baniek dla Oladipo to bylo za malo, wiec pewnie dostana maxa.

Sam jestem ciekaw jaki kontrakt dostanie od rl Miami. Jednak to 100mln$ które mu proponowałeś teraz wyglądałoby dla Oladipo jako dobry deal.

Tam jeszcze Zach Collins w naszych Mavs powinien brać tą kasę (i wydaje mi się, że jeszcze jakieś nazwisko mi umyka..)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce wracać do mojego  poprzedniego GM Bucks więc nie wiem jaki był dokładnie plan. Przejmując zespół przede wszystkim wziąłem sobie do serca zatrzymanie Giannisa w zespole na lata - tak jak w RL NBA nie miał od razu zespołu na mistrza, tak i teraz aby nie zbankrutować postanowiłem zmienić kilku niezłych zawodników na poszerzenie rotacji przez PO, oraz zmiejszenie finansów w czasie - to nie jest proces który wydarzy się od ręki i zapewni świetne wyniki od razu

Natomiast zatrzymując core w postaci Kemba / Hayward / Giannis myśle ze mogę matchupować się praktycznie z każdym - dodając do tego bdb rolesów wyglada ten zespół lepiej niż sporo zespołów z RL NBA które wchodzą do PO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Qcin_69 napisał:

Prawda

to tak a propo teog jak dalej bedzie glosowac na wymianach (white), wolnej agenturze za minnesota gamonie

i to samo bezdie z giannisem. trafi sie nowy giannis, ale z rzutem, to sota starego giannisa oczywiscie wymieni

mam nadzieje, ze liga stanie na wysokosci zadania i zablokuje jakikolwiek deal do soty z udzialem greka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

to tak a propo teog jak dalej bedzie glosowac na wymianach (white), wolnej agenturze za minnesota gamonie

i to samo bezdie z giannisem. trafi sie nowy giannis, ale z rzutem, to sota starego giannisa oczywiscie wymieni

mam nadzieje, ze liga stanie na wysokosci zadania i zablokuje jakikolwiek deal do soty z udzialem greka

Giannis z rzutem już w Minnesocie jest, Jayson nigdzie się nie rusza :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, MarcusCamby napisał:

Nie daliśmy dupy. SlaKB zrobił to samo co Bucks w RL NBA. A nawet przez lata lepiej zarządzał tym klubem niż ich odpowiednicy z reala.

Dla mnie to idziesz w zaparte dalej. Jak ocenimy rezultaty z tej decyzji(slabe dla Giannisa) i zbadamy przyczyny podjecia takiej decyzji , czyli informacje jakie wtedy posiadalismy to okaze sie, ze zamiast chlodnej analizy zwyciezyly emocje i chec zatrzymania Giannisa w macierzystym klubie, niechec do centralizacji talentu, ktore wystepuje w real NBA. Uwazam, ze dalismy dupy

1 minutę temu, january napisał:
 

Ehh, kusiło mnie by robić propagitę "niech Dipo to klepie!!!", ale przy  extensions mamy wczuwać się w gracza, więc masz fart :P 

Pisales, ze ,,rozwazysz” extension jak dostanie 113/3+PO XD. Wyszlo mi na dobre, dla gracza nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, tangiers napisał:

Dla mnie to idziesz w zaparte dalej. Jak ocenimy rezultaty z tej decyzji(slabe dla Giannisa) i zbadamy przyczyny podjecia takiej decyzji , czyli informacje jakie wtedy posiadalismy to okaze sie, ze zamiast chlodnej analizy zwyciezyly emocje i chec zatrzymania Giannisa w macierzystym klubie, niechec do centralizacji talentu, ktore wystepuje w real NBA. Uwazam, ze dalismy dupy

Ale naszym zadaniem w głosowaniach nie jest zagłosować w jak najlepszym interesie gracza, tylko zagłosować tak, jak uważamy, że zawodnik zrobiłby w rzeczywistości.

W realu Giannis też by lepiej zrobił, gdyby poczekał z decyzją do lata, nie poczekał, bo widocznie wolał dostać gwarantowanego super maxa już teraz i priorytetem było jego zabezpieczenie finansowe. Dlatego analogicznie zagłosowaliśmy i my. 

Tak samo w przypadku Oladipo, uważam, że te 100 mln było bardzo dobrą ofertą dla niego, co nie zmienia tego, że uważam, że Oladipo to widział inaczej i dlatego głosowałem przeciwko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MarcusCamby dojebales się do Ignazza który poszedł w podatek ściągając Millsapa i Dragica a mimo to zostałem wręcz zmuszony do oddania Leonarda. Sondowalem przed wymiana Leo głosy GM i wyszło ze straciłbym go za darmo za rok. Owszem pisałeś ze trzeba było zaryzykować więcej ale ryzyko zawsze ma swoją wycenę. To ze nie bawię się w Pelikana to uważam za przejaw zdrowego rozsądku któremu Tobie widocznie brakuje. A jak doszło do mnie jakie konsekwencje przyniosło to minus 39.000.000 na starcie to zrobiłem cięcia kosztów. 
w SIM tez pudło bo zapytaj @julekstep jak brałem Miami Heat o ich uwczesna sytuacje. Zespół na tamten moment miał najniższy w totalu bilans ogólny co jest głównym wyznacznikiem losowania FA ( mówiąc wprost najtrudniej mi było złowić FA) oraz dwa z rzędu lata startowe bez 1rd których oddanie za jakiegoś Rassmusena do dziś nie rozumiem ( poprzedni GM mimo ze bałwan pewnie Pelikany i tak by lepiej poprowadził). To ze zamiast przedpłaconych Robinsona Boozera i Dee Browna mam Sheeda i ONeala oraz Kidda graczy raczej lepszych a na pewno młodszych rozumiem ze nie zauważasz. A przecież sam wiesz jak pechowi czasem jest po drodze z kontuzjami i 3 raz z rzędu losowo wyleciało mi 2 graczy S5. Wiec ta w tym roku 2rd i każdorazowe bicie się o PO (w obu grach poza beGM 2021 gdzie wielokrotnie pisałem ze cenie te klasę rookie )to niezły wynik.  Wiec przestań już klepać te dyrdymały i spójrz od czego startowałem z Miami - I spójrz w szablon beGM jak wyglądają obecnie moje finanse. Naprawiłem co sam spieprzyłem. Mając całkiem pokaźny zestaw młodzieńców. Tym bardziej ze przecież w beGM nie korzystałem na obecności Duncana w składzie jak i Manu czy TP. Gdybysmy grali 15 lat wcześniej miałbym samograj choć na pewno u nas by te niskie kontrakty spurs nie zostały klepniete i zespół by się rozwalił przez finanse. 

a tak z innej beczki przypominam 

Drew Eubanks (13/13 2st 2as 1bl +16 w nocy)

Well, wow. Eubanks went from almost losing his spot in the rotation permanently to becoming someone who can’t be ignored. In his last two games, he’s now a perfect 13-for-13 from the field — and it’s not all just power dunks in the paint. He’s showing off soft touch, good hands and a brimming amount of confidence. Eubanks is setting monster screens and is rolling to the hoop with purpose. On defense, he’s not giving up an inch and is instead usually the one initiating contact. He’s rebounding with ferocity and he’s even keeping his hands in passing lanes. This is the best basketball Eubanks has ever played in his life. 
Grade: A+

Rudy Gay 19/5 2 bl +21 w nocy

Gay was able to return to the role he thrives in the most: being the focal point of the bench unit’s attack. Instead of taking turns with Mills, Gay was the go-to pressure release valve — and he produced. He took smart shots and remained within the offense. Defensively, the Spurs were able to hide Gay more and keep him close to the basket. Due to that, he was able to use his length to make plays on the defensive end and rarely had to swim in the deep water out on the perimeter. 
Grade: A

 

 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tangiers napisał:

Swiezo po super maxie Giannisa, Bucks zamieniaja Brooka i Gallo na Setha Currego, Delona Wrighta, Klebera(on w sumie juz tam gral w tamtym sezonie), czyli 3 gosci, ktorych sufit to below average starter.

BeGMowi agenci mylii sie jak nigdy podczas ostatniego FA . Sam zostalem przekonany za podpisem w sprawie super maxa, choc do konca mialem watpliwosci. Krew tez jest na moich rekach. Real Bucks >>  BeGM Bucks

Wiem, ze powody finansowe sa motywem tych dzialan i obecny GM nie odpowiadal za ruchy zeszlego lata, ale branie na sile sytuacji 1vs1 z real NBA do nas nie zawsze ma sens. 
 

W prawdziwym nba bux wykazali sie jednym z najwiekszych faili ever z podpisaniem pseudo bogdanovica i to dla Giannisa nie mialo znaczenia. Wiec raczej decyzje podjelismy dobra.

Najwieksza niesprawiedliwoscia jest Kawhi gdzie indziej niz w LAC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.