Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Sylvinho. napisał:

Prowokujesz ale mam nadzieję, że jeszcze zostaniesz wyjaśniony w tym sezonie. 

Mecze Hardena każdy oceni po swojemu biorąc pod uwagę fakt, że u mnie gra cały sezon bez zmiany klubu.

W jaki sposób? Masz duże szanse gdy Durant będzie grał w pełnym wymiarze i wróci harden ale teraz harden ma kontuzje i Durant wraca po kontuzji i takie są po prostu fakty i liczby. Przecież nikt nie stwierdzi że harden był zdrowy przez ostatnie 24 mecze sezonu bo u Ciebie nie zmienił klubu. 

Masz jeszcze 2/3 trymestru do gonienia. 

I generalnie slabe są takie teksty o wyjaśnianiu. Już wystarczy że złośliwie dajesz mi najniższe bilanse w każdym trymestrze, nie musisz się jeszcze z niechęcią do mnie afiszować 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, fluber napisał:

W jaki sposób? Masz duże szanse gdy Durant będzie grał w pełnym wymiarze i wróci harden ale teraz harden ma kontuzje i Durant wraca po kontuzji i takie są po prostu fakty i liczby. Przecież nikt nie stwierdzi że harden był zdrowy przez ostatnie 24 mecze sezonu bo u Ciebie nie zmienił klubu. 

Masz jeszcze 2/3 trymestru do gonienia. 

I generalnie slabe są takie teksty o wyjaśnianiu. Już wystarczy że złośliwie dajesz mi najniższe bilanse w każdym trymestrze, nie musisz się jeszcze z niechęcią do mnie afiszować 

 

Powodzenia fluber :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

4 mecze ze średnią 25 mpg, gdzie 3 spotkania to były blowouty 

No ale kwestionujesz fakt o limicie minut Duranta teraz? 

3 minuty temu, Sylvinho. napisał:

Gdybym miał Westbrooka zamiast Duranta to pewnie miałbym 7-1 :D

Z tym suportem może byś miał 4-4, ale na pewno z westbrookiem wypadlbys lepiej niż z durantem na ten moment. 

Głównie dlatego ze Westbrook gra srednio 38 minut na mecz w tym trymestrze a nie 12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MMM2121 napisał:

Wszystko w rękach Stephana, chociaż nie ukrywam, ze mam duże nadzieje na HCA po niesamowitym początku Stephana. 

Dallas nie po to Lopeza ściągnęli aby Cię puścić przodem, a z Waszej trójki to Houston mają najlepszy bilans. Tu też może być ciekawie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, BMF napisał:

Durant z Wolves i Hornets grałby +30 minut, gdyby to nie były blowouty, z Lakers pewnie też ~30 minut gdyby to było close game, tylko z Pelicans wchodził z ławki.

No ja jeszcze przed meczem z Hornets widziałem że ma zagrać 30 minut, nawet chyba rotoworld to podawał przed meczem więc nie sadze żeby grał plus 30 minut we wcześniejszych meczach. 

19 - 23 - 27 - 30

To wygląda jak stopniowe zwiększanie obciążenia a nie wpływ blowoutow które były właściwie w każdym z tych meczów 

Godzinę temu, Eld napisał:

 

Sześciopak dla tego co wytypuje poprawnie pozostałą trójkę do HCA na Wschodzie nie licząc Heat.

Heat mogą z dużym prawdopodobieństwem dostać Wizards w 1 rundzie w prezencie:) 

23 minuty temu, january napisał:

 

Ja bym się wstrzymał z ocenami początku trymestru, gdy jeszcze trwa u nas okienko transferowe + FA :) 

Wizz powinni pomyśleć o wzmocnieniach bo po pierwszych dwóch trymestrach gdzie harden z durantem opuścili średnio 16 meczów są poza top 10 a w 3t już mają 12 meczów opuszczonych od tego duetu i zanosi się na więcej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Eld napisał:

Dallas nie po to Lopeza ściągnęli aby Cię puścić przodem, a z Waszej trójki to Houston mają najlepszy bilans. Tu też może być ciekawie. 

E tam prxepłacony center 😛 i jeszcze to ruch zawężający rotacje warto o tym pamiętać xd

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, człowiek...morza napisał:

przeciez to juz bylo, mysle ze nikomu sie nie chce wracac do dyrdymałów alonzo

@RonnieArtestics jak chcesz poczytać dyrdymały do proponuje twój opis, gdzie nie akceptujesz nieobecności Aldridgea  - nie twoja wina, ale wyszły dyrdymały.. ale tak to jest jak idzie się w zaparte nie mając pewności że się ma rację.

W serii z Knicks przegrałem  z Leonardem, który w ramach naszego uśredniania musiał zagrać na kosmicznym USAGE, do którego nawet się nigdy nie zbliżył i nie zbliży, grając zupełnie nie swoją grę, do tego będąc jedynym kreatorem Knicks i broniąc Mitchella w kosmicznej formie co jest wierutną bzdurą . Argumentem decydującym miało być to, ze nie miałem go kim kryć, a kryli go Grant Williams i Kelly Oubre, którzy są plusowymi obrońcami, a nie Alfonzo McKinnie.  - i to były dyrdymały. Przegrałem raczej dlatego, że mało komu się to chciało czytać ze zrozumieniem, albo tak jak w przypadku @RonnieArtestics - który robi mi na złość co widać po jego proponowanych bilansach dla moich Magic chociażby. 

Wisienka na torcie było stwierdzenie że Leonard nie przegrywa g7.. który przegrał raptem kilka godzin po tym jak u nas dzięki temu awansował. :) Mitchell i Lowry chociaż w g7 walczyli do końca, a Leonard dwie ostatnie minuty meczu spędził już na ławce. :) 

 

6 godzin temu, Eld napisał:

Pewne rzeczy nigdy się nie nudzą. Np oglądanie LeBrona, highlightów Kempa i Wasza rywalizacja. 

ja juz pisałem - przy serii z Knicks po tym co się tu odeba#%o w poprzednim sezonie nie robię żadnego opisu Eld.

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.