Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, fluber napisał:

Jak to nie? Wizards brakuje już pół męczu do play in po ostatniej serii zwycięstw:)

tak się zgrywam tylko i osobiście mocno na nich liczę.

Chyba mają na swoim końcie kilka zwycięstw i zaciętych meczy z czołówką?

Jakby ten Brook tylko ogarnął rotację i grał np tym Guffordem aż się nie wyfauluje ( co raczej pewne niż jakby miał grać 30min ), do tego więcej Bertransem no i big2 wiadomo to moga zrobić też ciekawą 1rundę z każdym.

RuiH też chyba się ogarnął trochę jako koszykarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.04.2021 o 16:20, fluber napisał:

No ale Westbrook też:)

Ale w meczach w których grali obaj jest odpowiednio minus 7 i minus 8.

@BMF

Plusominusy się nagle odwróciły i Westbrook bez Beala w meczach, w których grają razem jest minus 2,58 a Beal bez Westbrooka jest minus 7,6:) 

Co w sumie wynika z meczów w 3 trymestrze, gdzie Westbrook jest plus 41 a Beal minus 9:)

16 minut temu, january napisał:

 a Westbrookowi siadały bank shoty za 3 nawet:). 

Nie wiem, czy jest na to jakiś stat, ale mam wrażenie, że tych bankshotów Westbrook nagle zaczął oddawać bardzo dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mac napisał:

Westbrook trochę jak sezon teu, zaczyna fatalnie, ale w połowie sezonu się rozkręca i robi spoko one man show.

No to raczej nic dziwnego, że zaraz po wymianie gra słabiej i potrzebuje czasu, żeby się zgrać z kolegami z teamu. Tak było w Rockets w ubiegłym sezonie, tak jest w Wizards w tym sezonie, tak jest też w BeGM Hornets w tym sezonie, ale w sumie nie wiem dlaczego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, fluber napisał:

No to raczej nic dziwnego, że zaraz po wymianie gra słabiej i potrzebuje czasu, żeby się zgrać z kolegami z teamu. Tak było w Rockets w ubiegłym sezonie, tak jest w Wizards w tym sezonie, tak jest też w BeGM Hornets w tym sezonie, ale w sumie nie wiem dlaczego:)

Dostałeś 14W w T2, co jest siódmym wynikiem na wschodzie. Chyba jednak go ludzie trochę doceniają, bo chłop ma u Ciebie ciężko grając często bez ani jednego ponadprzeciętnego shootera na parkiecie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, karpik napisał:

Dostałeś 14W w T2, co jest siódmym wynikiem na wschodzie. Chyba jednak go ludzie trochę doceniają, bo chłop ma u Ciebie ciężko grając często bez ani jednego ponadprzeciętnego shootera na parkiecie ;)

Ale za to z wieloma przeciętnymi:) I wciąż jest tego więcej niż w RL Wizards:)

No i są głosujący, u których po 2T mam ujemny bilans:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczopląsu dostałem od robienia tabeli Wschodu.

  • Knicks utrzymali drugie miejsce co jest zaskoczeniem
  • Magic podskoczyli z 9 na 3
  • 76ers za to z 3 na 8
  • Wizzards co raz bardziej ucieka play-in
  • Różnica między drugimi Knicks a 11 Wizards to tylko 4,79W
  • Na Zachodzie różnica między 8 Thunder a 9 Pelicans to "tylko" 9,05W
  • Wolves gonią Denver
  • Lakers po stresie w T1 zaklepali sobie raczej HCA
  • Na Zachodzie walka o HCA pomiędzy Dallas, Rockets a Warriors
  • Różnica między 4 Bucks a 8 76ers nie wynosi nawet 1W....

 

 

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

@Eld a szykuje się jeszcze mnóstwo przetasowan. Hawks bez Murraya, pacers bez aldridga i Turnera, a Wizards zamiast gonić mają l4 Hardena i Duranta który wciąż nie wrócił na pełne minuty. Dzieje się:) 

Wizards pewnie wskoczą przed Hawks którym ten zapas może nie wystarczyć.

Sześciopak dla tego co wytypuje poprawnie pozostałą trójkę do HCA na Wschodzie nie licząc Heat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Hawks będą musieli ostro powalczyć o play in chyba jeszcze (choć bez Hardena i czasami bez KD to Wizards nie mają szans na podskoczenie nawet na 10 miejsce), natomiast top6 trochę odjeżdża Pacers, Sixers i Hornets nadal w grze o top6. Nie będzie łatwo utrzymać tego 5 miejsca - wszystko zależy od zdrowia we wszystkich walczących teamach. Tu jeszcze drudzy Knicks mogą spokojnie skończyć na 8 miejscu przy pechu. Ale zajebista rywalizacja, szanuję bardzo rywali bo każdy ma swoje atuty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Eld napisał:

Wizards pewnie wskoczą przed Hawks którym ten zapas może nie wystarczyć.

Sześciopak dla tego co wytypuje poprawnie pozostałą trójkę do HCA na Wschodzie nie licząc Heat.

Zobaczymy ile zagra Durant i Harden bo po tych 7-8 meczach to Hawks raczej jeszcze odskoczyli, wszystko jest otwarte:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Eld napisał:

Wizards pewnie wskoczą przed Hawks którym ten zapas może nie wystarczyć.

Sześciopak dla tego co wytypuje poprawnie pozostałą trójkę do HCA na Wschodzie nie licząc Heat.

Kurde, chciałem wrzucić typy ale nie mam pojęcia xd Heat, Bucks, może jednak Knicks i Cavs? Knicks mogą dojechać na liderach a Cavs póki co najzdrowsze bo Magic bez Donovana, w Raptors też trochę kłopotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, fluber napisał:

Zobaczymy ile zagra Durant i Harden bo po tych 7-8 meczach to Hawks raczej jeszcze odskoczyli, wszystko jest otwarte:) 

Nie żartuj. Jarasz się Brickiem a wczoraj m.in. Durant 25 punktów i 11 asyst, Shamet 20 punktów, a Bridges 33 punkty. Harden też ma wrócić w przyszłym tygodniu, więc jak dobrze pójdzie to pewnie spotkamy się w play-in.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, cvbe napisał:

Kurde, chciałem wrzucić typy ale nie mam pojęcia xd Heat, Bucks, może jednak Knicks i Cavs? Knicks mogą dojechać na liderach a Cavs póki co najzdrowsze bo Magic bez Donovana, w Raptors też trochę kłopotów.

W Bucks są problemy, Twój team może być serio drugi, zobaczymy ile opuszcza Davis i Mitchell. Ja pewnie skończę na 8, chyba że Westbrook tak będzie grał do końca trymestru jak teraz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

W Bucks są problemy, Twój team może być serio drugi, zobaczymy ile opuszcza Davis i Mitchell. Ja pewnie skończę na 8, chyba że Westbrook tak będzie grał do końca trymestru jak teraz. 

Za każdym razem kiedy czytam ohy i ahy na temat Westbrooka i PG13 ( na ten moment słuszne ofc ) to mi się przypomina moje T2 2018/2019 w Bostonie. Gryzło niemiłosiernie, a później obaj wrócili do swoich ksyw: Brick i Pandemic P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Sylvinho. napisał:

Nie żartuj. Jarasz się Brickiem a wczoraj m.in. Durant 25 punktów i 11 asyst, Shamet 20 punktów, a Bridges 33 punkty. Harden też ma wrócić w przyszłym tygodniu, więc jak dobrze pójdzie to pewnie spotkamy się w play-in.

Jak będzie później to nie wiem ale harden opuscil już 8 meczów czyli 1/3 trymestru a Durant w tych 8 meczach zagrał 100 minut czyli średnio 12,5 minuty na mecz. 

Jeśli wrócą, to na pewno mocno nadrobisz ale jak byśmy mieli oceniać te 8 meczów teraz to byś dostał max 1-7 z shametem i bridgesem jako dwoma pierwszymi opcjami w teamie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.