Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, cvbe napisał:

Głosowanie zamknięte, czekamy tylko na korektę od @Ashigaru i będziemy mieli oficjalne wyniki ;)

Przepraszam za zamieszanie, gdzieś mi pouciekały te Wki i Lki. 

Poprawiona wersja: 

  W L Ʃ
Celtics 7 17 24
Nets 5 19 24
Knicks 12 12 24
Sixers 12 12 24
Raptors 12 12 24
Bulls 8 16 24
Cavaliers 15 9 24
Pistons 10 14 24
Pacers 13 11 24
Bucks 14 10 24
Hawks 14 10 24
Hornets 14 10 24
Heat 18 6 24
Magic 16 8 24
Wizards 13 11 24
Mavericks 15 9 24
Rockets 16 8 24
Grizzlies 8 16 24
Pelicans 10 14 24
Spurs 8 16 24
Nuggets 18 6 24
Wolves 18 6 24
Blazers 2 22 24
Jazz 5 19 24
Thunder 14 10 24
Warriors 14 10 24
Lakers 17 7 24
Clippers 8 16 24
Suns 10 14 24
Kings 14 10 24
       
Ʃ 360 360  
     
       
Edytowane przez Ashigaru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Jak kiedyś wrzuciłem za niego to zostałem okrzyczany i spostponowany, więc się za to już nie biorę tylko grzecznie zawsze czekam na Pelikana :) 

Same.

Ja przez jakiś czas się jąkałem po tym jak to zrobiłem, a on mnie później dojechał. Nie tknę tego za wuja Pana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem niedawno do domu i relaksuje się po ciężkim tygodniu, a już zwłaszcza tym dniu przy grzanym winie.

Zaraz wezmę się za uzupełnienie bilansów. Tradycyjnie muszę nad tym chwilę posiedzieć, bo nie robię tylko skopiowania danych, bo do mojej oficjalnej historycznej tabeli ilość W/L musi się zgadzać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MarcusCamby napisał:

Wróciłem niedawno do domu i relaksuje się po ciężkim tygodniu, a już zwłaszcza tym dniu przy grzanym winie.

Zaraz wezmę się za uzupełnienie bilansów. Tradycyjnie muszę nad tym chwilę posiedzieć, bo nie robię tylko skopiowania danych, bo do mojej oficjalnej historycznej tabeli ilość W/L musi się zgadzać :)

Tylko machnij tam z dwoma miejscami po przecinku i sumę T1+T2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Gafford,Bonga i Neto mieli lepsze +/- czy oby na pewno Westbrook był najlepszym graczem Wizards ? :wink::wink:

No w sumie gafford też był świetny, nawet nie wiem u kogo on u nas jest ale gościu zatrzymał ziona jak chyba nikt w tym sezonie. 

Westbrook przejął cała dogrywkę. Wygrał Wizards mecz w którym cały jego suport był 1/21 z dystansu. Ja nie pamiętam żeby ktoś wygrał w nba mecz przy takiej padace rzutowej całego teamu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Westbrook trochę jak sezon teu, zaczyna fatalnie, ale w połowie sezonu się rozkręca i robi spoko one man show.

 

Jak szorował dno ktoś mi zaproponował w 1lidze na Sznurku Go za Terence Rossa i od tego czasu zaczął nakurwiać.

Very nice.

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.