Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, fluber napisał:

Patrzę na drużynę bo inaczej w 3 t braknie meczów hardenowi, zwłaszcza że te mecze w których Harden nie grał to Durant gra już na limitowanych minutach a u nas nie grają obaj jednocześnie. 

A te absencje i tak nie uciekną bo w 3 t będą się liczyły. 

I to już są kwestie, które najlepiej żeby sam GM zinterpretował po swojemu.

ja jak liczyłem wszystkich graczy, to robiłem to automatycznie licząc pod kątem meczy gracza, a nie drużyny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fluber napisał:

@Sylvinho.

Spierdoliłeś w opisie, ale będę na tyle miły, że Ci powiem że to wyłapałem.

Harden w 2T opuścił tylko 1 mecz, a nie 4, dlatego dodałem Ci jedną wygraną do poprzedniego bilansu. 2 trymestr Hardena zaczyna się od 25 meczu Brooklynu, czyli meczu z 76ers, a kończy się na meczu, w którym złapał kontuzję z Rockets.

Te absencje co Hardenowi policzyłeś to się wliczają do 3 trymestru, a nie do 2.

Ok dzięki. Patrzyłem po prostu na bb reference wg tego linku co wrzucił Alonzo.

58 minut temu, Alonzo napisał:

g41, g45, g46 i g.48

https://www.basketball-reference.com/players/h/hardeja01/gamelog/2021/- wg gier Hardena. Ty prawdopodobnie patrzysz na gry drużyny- kwestia interpretacji. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, fluber napisał:

1

Tylko tak na to patrząc robi się luka z tymi 3 meczami, która wchodzi w 1T i tym sposobem jest to liczone, że grał - przy większości graczy nie miałbym z tym problemu, ale tu jest to kluczowe dla playoffowych losów naszych Wizards, zatem byłbym tu za dowolnością interpretacji przez GMow. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Alonzo napisał:

Tylko tak na to patrząc robi się luka z tymi 3 meczami, która wchodzi w 1T i tym sposobem jest to liczone, że grał - przy większości graczy nie miałbym z tym problemu, ale tu jest to kluczowe dla playoffowych losów naszych Wizards, zatem byłbym tu za dowolnością interpretacji przez GMow. 

Jak byśmy nie podzielili, to tych 3 meczów prze transfer w RL NBA nie wyczarujemy, niezależnie od podziału. A ze względu na to, że zarówno w RL NBA, jak i tutaj Durant i Harden grają razem, to logiczniej będzie traktować ich numerację meczów tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Jak byśmy nie podzielili, to tych 3 meczów prze transfer w RL NBA nie wyczarujemy, niezależnie od podziału. A ze względu na to, że zarówno w RL NBA, jak i tutaj Durant i Harden grają razem, to logiczniej będzie traktować ich numerację meczów tak samo.

Równie dobrze można napisać, że mając te 3 dodatkowe mecze rozegrane więcej wyłożyłby się z kontuzją 3 mecze wcześniej :) - ale jak dla mnie to cały czas kwestia interpretacji i każdy niech liczy wg mnie jak uważa. Tu można w dyskusję o takim samym liczeniu dodać jeszcze Irvinga, ale niepotrzebnie by nam się dyskusja rozwinęła. 

Ogólnie wyjaśniłem skąd w arkuszu wzięły się 4 nieobecności Hardena i tylko o to mi chodziło :) Zatem eot z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie Co z Aldridge w takim przypadku, co mówi CBA? Jak zawodnik sam rezygnuje z kontraktu bo kończy karierę to ta kasa się liczy do dead salary czy mi się przyfarciło na przyszły sezon chociaż??? @Eldalbo @karpik

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Mam pytanie Co z Aldridge w takim przypadku, co mówi CBA? Jak zawodnik sam rezygnuje z kontraktu bo kończy karierę to ta kasa się liczy do dead salary czy mi się przyfarciło na przyszły sezon chociaż??? @Eldalbo @karpik

Niestety mam dla Ciebie złą wiadomość. Płacisz LaMarcusowi co do ostatniego cencika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Nie jestem pewien, był jakiś case Mozgova bodajże. Lakers też składali coś o Denga zeszłym latem. W tym przypadku jak coś z sercem to byłby raczej ten wymagany zakaz od lekarzy czy coś takiego.

Jak Duncan szedł na emeryturę, to Spurs stretchowali jego kontrakt, bo nic im z salary nie ubyło. Medycznie tak, ale jak gracz powie, że nie ma ochoty już grać, to nic nie zrobisz. Wiem, że głupie, ale co zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, BMF napisał:

Przecież Aldridge zrezygnował z powodów zdrowotnych.

No tak, jeśli oficjalnie będzie to z powodów zdrowotnych i zejdzie z salary Nets, to u nas też.

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

W RL zdecydował się na taki ruch po buyoucie. Ciężko powiedzieć czy u Nas zrezygnowałby z 25mln. Śliska sprawa. 

On i tak będzie miał zapłacone, jeśli nie przez Nets, to przez ubezpieczenie.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, karpik napisał:

On i tak będzie miał zapłacone, jeśli nie przez Nets, to przez ubezpieczenie.

Tu raczej chodzi o przypadek następnego sezonu. Bo takie sprawy się ciągną i wątpię, by Nets w tym sezonie to załatwili, a Ronnie pewnie głównie chce wywalczyć następny sezon. Zawsze polegaliśmy na RL NBA, tylko że te kontrakty z czasem zrobiły się inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Tu raczej chodzi o przypadek następnego sezonu. Bo takie sprawy się ciągną i wątpię, by Nets w tym sezonie to załatwili, a Ronnie pewnie głównie chce wywalczyć następny sezon. Zawsze polegaliśmy na RL NBA, tylko że te kontrakty z czasem zrobiły się inne.

Jeśli w tym sezonie on zakończy karierę z powodów medycznych, w przyszłym roku też będzie na emeryturze z tych samych powodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

No, ale Nets mogą na to machnąć ręką - o to chodzi.

A jakby mieli płacić za rok 24 bańki to na pewno by nie zlewali tematu. Więc to tu nie jest takie proste. Imo to co widzimy to kwalifikuje się spokojnie do medical ret.

Pytanie czy sam Aldridge mając w perspektywie jeszcze 24 bańki do zarobienia, by zdecydował się na taki ruch. Mógłby właśnie robić jak Deng, że "stara się dojść do zdrowia" i wtedy klub musiałby płacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Pytanie czy sam Aldridge mając w perspektywie jeszcze 24 bańki do zarobienia, by zdecydował się na taki ruch. Mógłby właśnie robić jak Deng, że "stara się dojść do zdrowia" i wtedy klub musiałby płacić.

On i tak dostaje ten hajs ale z ubezpieczenia jak Karpik Ci pisał. Casus Chrisa Bosha z RL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.