Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, fluber napisał:

Biedny Westbrook...

Beal ma jeszcze gorzej, bo zamiast siebie ma Westbrook'a:)

Toż trzeba mieć choć odrobinę wyobraźni, żeby stwierdzić że taki Beal np. będzie o wiele lepiej wyglądał  grając drugi sezon z rzędu w tym samym s5 i z tymi samymi kluczowymi graczami z ławki ( doszedł tylko Nance z istotnych graczy, który póki co i tak wiele nie gra), w zdecydowanie mocniejszym zespole niż ma w real NBA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Qcin_69 napisał:

12 Listopada 2018 @LONGER01 Siakam i CJ

11 Luty 2019, Eld, Paul George i Bojan Bogdanović ( za czasów Bostonu )

A dalej to mi się nie chce szukać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kumam tych 13-11 dla Thunder w T2. Naprawdę. Tym bardziej, że niektóre osoby które już oddały głosy dały mi również 13-11 za T1 gdzie w zasadzie nie miałem centra ( teraz Zubac, Reid i Nurek na 4 mecze ), życiowa forma SGA w 13 meczach, a w 11 w których "nie grał przez kontuzje" ( jeśli ktoś w to wierzy ), a z powodzeniem zastępuje go grający również życiówkę Norman Powell. Do tego kozacki allstar Randle, bardzo solidny Brogdon, wzmocnienie McDermottem, Paynem, rozwój Browna, podobnej trudności trymestr i to wszystko po to aby dostać to samo co w T1?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to niezrozumiałe w kontekście porównania do T1 bo doskonale wiem ile zadałeś sobie trudu aby zbilansować fajna i młoda ekipę. Tym bardziej ze Zubac pare razy wyskoczył z bardxo dobrym meczem a Powell to sam się zdziwiłem ze tak dobrze pogrywa. SGA powinien tez być liczony w całości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Eld napisał:

12 Listopada 2018 @LONGER01 Siakam i CJ

11 Luty 2019, Eld, Paul George i Bojan Bogdanović ( za czasów Bostonu )

A dalej to mi się nie chce szukać.

 

Ale ja nie pytałem o historie, tylko który gracz u nas dostał nagrodę, Tatum czy George :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BMF napisał:

Odejmę Ci parę wygranych za popieranie szkodliwych pomysłów jakby co, skoro jest wolna amerykanka w tym względzie.

Trza było napisać taki opis jak Qcin i było by po sprawie. Cokolwiek co zajęło by 5 minut i 34 sekundy i było by z bani. Opisy u nas zawsze były miernikiem aktywności. A i przypomnę, że ten pomysł jak i punkty karne nie są moimi pomysłami, a Ojców założycieli :). Ja tam tylko to egzekwuję. To zupełnie tak jak byś kierowcy MPK obcinał wypłatę za każde spóźnienie w kursowaniu wiedząc jakie czasami są korki w Krakowie gdzie wystarczy lekki deszczyk i wszystko stoi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Eld napisał:

Trza było napisać taki opis jak Qcin i było by po sprawie. Cokolwiek co zajęło by 5 minut i 34 sekundy i było by z bani. Opisy u nas zawsze były miernikiem aktywności. A i przypomnę, że ten pomysł jak i punkty karne nie są moimi pomysłami, a Ojców założycieli :). Ja tam tylko to egzekwuję. To zupełnie tak jak byś kierowcy MPK obcinał wypłatę za każde spóźnienie w kursowaniu wiedząc jakie czasami są korki w Krakowie gdzie wystarczy lekki deszczyk i wszystko stoi. 

Jakie 5 minut, jakie 5 minut... z 3 razy edytowałem...wiec dobre 7 to zajęło 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, BMF napisał:

Poproszę o zapis w regulaminie, gdzie jest to napisane. 

Pytam o odejmowanie wygranych za brak opisów. 

Nie ma tego w regulaminie podobnie jak nie ma mowy o shutdownach takich jakie ma Al Horford ale na przykład bodajże Marcus mocno to propsował swego czasu.

Ja tak jak piszę - kontynuuję to co poprzednicy, a każdy i tak zrobi jak zechce. Raczej i tak nie mam na to wielkiego wpływu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.