Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, MMM2121 napisał:

Dla mnie ok, ale jak jesteś w tym konsekwentny i np. Ocenisz lepiej Zacha czy Stephana niż w rzeczywistości. Bo przecież w mojej drużynie maja lepsze warunki do gry, lepszy spacing, Zach może być lepiej kreowany itd. 
 

Przecież oni obaj przede wszystkim kreują samych siebie :) Na pewno rolesi będą mieć łatwiej obok nich.

47 minut temu, Lucas napisał:

Aaron Gordon dobrze wbił do Denver, więc jak fit jest okej to nie zawsze trzeba czekać jakoś długo ;) Ingles to bardzo wysokie BBIQ, więc myślę że on mógłby dość szybko wpasować się w zespół.

No ja nie mówię, żeby się nie wpasował, tylko raczej nie zaliczyłby zaraz po zmianie drużyny historycznie zajebistego sezonu, po prostu między jednym i drugim jest całkiem sporo przestrzeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, karpik napisał:

Przecież oni obaj przede wszystkim kreują samych siebie :) Na pewno rolesi będą mieć łatwiej obok nich.

Hmm, chyba jednak się zgodzisz, ze gwiazdom obok siebie, łatwiej grać bo obrona rywali nie może być skupiona tylko na jednym zawodniku? 
Dodatkowo Zacha może kreować Green, co dodatkowo może mu ułatwiać grę, tego przecież tez nie ma w Real Bulls, wiec miałby więcej możliwości na zdobywanie łatwych punktów. 
Na sam koniec dodam, ze w Real Golden Steph według statystyk, które widziałem ma przejebane, jeśli chodzi o spacing generowany przez jego kolegów. Moim zdaniem w moich Golden miałby dużo łatwiej, bo tego miejsca dla niego przy Zachu i Joe byłoby zdecydowanie więcej. Podrzucę statystkę, jak będę miał czas.

wydaje mi się, ze @Lucas może ja tez dysponować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, MMM2121 napisał:

Hmm, chyba jednak się zgodzisz, ze gwiazdom obok siebie, łatwiej grać bo obrona rywali nie może być skupiona tylko na jednym zawodniku? 
Dodatkowo Zacha może kreować Green, co dodatkowo może mu ułatwiać grę, tego przecież tez nie ma w Real Bulls, wiec miałby więcej możliwości na zdobywanie łatwych punktów. 
Na sam koniec dodam, ze w Real Golden Steph według statystyk, które widziałem ma przejebane, jeśli chodzi o spacing generowany przez jego kolegów. Moim zdaniem w moich Golden miałby dużo łatwiej, bo tego miejsca dla niego przy Zachu i Joe byłoby zdecydowanie więcej. Podrzucę statystkę, jak będę miał czas.

wydaje mi się, ze @Lucas może ja tez dysponować. 

Percentyle "spacingu" w line-upach z graczami

Shai 4.1

Curry 6.5

Lillard 18.4

Towns 19.8

Ingram 28.2

LeBron 29.6

Derozan 29.8

Westbrook 33.1

Zion 39.4

Luka 51.8

Tatum 54.3

Lavine 54.9

Trae Young 60

Fox 65.7

Harden 83.9

Embiid 89.6

Giannis 89.8

Durant 90.8

Kyrie 91.2

Jokic 92.5

Booker 93.7

Kawhi 99

Ja generalnie muszę przyznać, że Warriors @MMM2121 to chyba zespół, którego u nas najbardziej nie doceniłem w przedsezonowych zapowiedziach i dyskusjach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lucas napisał:

Percentyle "spacingu" w line-upach z graczami

Shai 4.1

Curry 6.5

Lillard 18.4

Towns 19.8

Ingram 28.2

LeBron 29.6

Derozan 29.8

Westbrook 33.1

Zion 39.4

Luka 51.8

Tatum 54.3

Lavine 54.9

Trae Young 60

Fox 65.7

Harden 83.9

Embiid 89.6

Giannis 89.8

Durant 90.8

Kyrie 91.2

Jokic 92.5

Booker 93.7

Kawhi 99

Jest gdzieś info jak to wygląda w przypadku Moranta i rl Grizzlies?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Braveheart22 napisał:

Jest gdzieś info jak to wygląda w przypadku Moranta i rl Grizzlies?

41.8%.

Aczkolwiek ta statystyka jest fajna, bo bierze pod uwagę też inne skille w ataku, a tutaj jest tylko spacing, np. Pelicans mają kiepski spacing, ale mają mnóstwo innego ofensywnego skilla w skali ligi. 

https://www.bball-index.com/player-lineup-context/

Curry pod niemal każdym względem ma fatalny support w ataku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, BMF napisał:

41.8%.

Aczkolwiek ta statystyka jest fajna, bo bierze pod uwagę też inne skille w ataku, a tutaj jest tylko spacing, np. Pelicans mają kiepski spacing, ale mają mnóstwo innego ofensywnego skilla w skali ligi. 

https://www.bball-index.com/player-lineup-context/

Curry pod niemal każdym względem ma fatalny support w ataku.

Biedny Westbrook...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lucas napisał:

Westbrook podający do Beala to jeden z 7 duetów w tym sezonie, gdzie jest już 90 asyst minimum :P

No ale tam poza Bealem ( który ostatnio ma problemy z kontuzją) jest bieda straszna. Myślałem, że tam spacing jest tragiczny ( powyżej 35% za 3 trafia 3 graczy rotacji), a z tego zestawienia wynika, że to najmocniejsza strona tego wszystkiego co gra z Westbrookiem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

No ale tam poza Bealem ( który ostatnio ma problemy z kontuzją) jest bieda straszna. Myślałem, że tam spacing jest tragiczny ( powyżej 35% za 3 trafia 3 graczy rotacji), a z tego zestawienia wynika, że to najmocniejsza strona tego wszystkiego co gra z Westbrookiem:)

Ale ja tu pisałem pozytywnie o Westbrooku że dobrze kreuje Beala, założyłeś źle intencje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

Ale ja tu pisałem pozytywnie o Westbrooku że dobrze kreuje Beala, założyłeś źle intencje 

Jest odwrotnie, Westbrook bez Beala na parkiecie nie istnieje indywidualnie/zespołowo, a Beal bez Westbrooka gra lepiej indywidualnie/zespół ma lepszy atak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Qcin_69 napisał:

A co w tym śmiesznego? Przecież Beal jest okropnym obrońcą

Beal jest kiepskim obrońcą, ale ogólnie dobrze prowadzi dosyć dramatyczny roster,  Westbrook&Beal mają -3, Beal bez Westbrooka ma -4, a Westbrook bez Beala ma -11.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Qcin_69 napisał:

A co w tym śmiesznego? Przecież Beal jest okropnym obrońcą

No ale Westbrook też:)

1 minutę temu, BMF napisał:

Beal jest kiepskim obrońcą, ale ogólnie dobrze prowadzi dosyć dramatyczny roster,  Westbrook&Beal mają -3, Beal bez Westbrooka ma -4, a Westbrook bez Beala ma -11.

Ale w meczach w których grali obaj jest odpowiednio minus 7 i minus 8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, BMF napisał:

Beal jest kiepskim obrońcą, ale ogólnie dobrze prowadzi dosyć dramatyczny roster,  Westbrook&Beal mają -3, Beal bez Westbrooka ma -4, a Westbrook bez Beala ma -11.

Pełna zgoda, chodziło mi wyłącznie o aspekt obrony- nie wiem co mówią adv stats, jak masz chwile porównać to spoko, ale zdaje się ze Booker od kiedy nie musi być alfą i omega w ataku Suns mocno się poprawił w obronie i jest przyzwoity w D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizards bez Beala mają 1-7, bez Westbrooka 4-3, niby trochę łatwiejszy terminarz, ale bez Westbrooka porafili ograć Suns, Heat i Bulls (5/7 meczów bez Westbrooka to było b2b,, przy 4/8 u Beala), pewnie dlatego taka różnica. 

11 minut temu, Qcin_69 napisał:

Pełna zgoda, chodziło mi wyłącznie o aspekt obrony- nie wiem co mówią adv stats, jak masz chwile porównać to spoko, ale zdaje się ze Booker od kiedy nie musi być alfą i omega w ataku Suns mocno się poprawił w obronie i jest przyzwoity w D.

 Statystycznie Booker jest przeciętny w D w dół, nie-statystycznie nie wiem, bo nie oglądam zbyt często Suns. 

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, BMF napisał:

41.8%.

Aczkolwiek ta statystyka jest fajna, bo bierze pod uwagę też inne skille w ataku, a tutaj jest tylko spacing, np. Pelicans mają kiepski spacing, ale mają mnóstwo innego ofensywnego skilla w skali ligi. 

https://www.bball-index.com/player-lineup-context/

Curry pod niemal każdym względem ma fatalny support w ataku.

Dzięki bardzo za podlinkowanie. 
Dlatego właśnie Steph jest imho niedoceniany, a w naszej rzeczywistości mógłby czerpać sporo benefitów, z gry z bardziej utalentowanymi zawodnikami. Bo w realu to się musi męczyć niesamowicie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BMF napisał:

Wizards bez Beala mają 1-7, bez Westbrooka 4-3, niby trochę łatwiejszy terminarz, ale bez Westbrooka porafili ograć Suns, Heat i Bulls (5/7 meczów bez Westbrooka to było b2b,, przy 4/8 u Beala), pewnie dlatego taka różnica. 

 Statystycznie Booker jest przeciętny w D w dół, nie-statystycznie nie wiem, bo nie oglądam zbyt często Suns. 

Booker w obronie się poprawił na tyle aby to było zauważalne i to jest jeden z dodatkowych kamyczków sukcesu suns... i Qcina 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.