Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, karpik napisał:

38 jeśli liczymy bez meczu z Knicks gdzie złapał uraz i jakoś w połowie meczów grał ok. 40 minut, w blowoutach mniej, ale my rotacje podajemy dla gier bez blowoutów, więc te 40 mnie jakoś nie szokuje. No i kontuzję ma też u nas aktualnie.

No to że tak naprawdę Harden opuścił 5 meczów a nie 4 to swoją droga. 

Mnie się wydawało że w opisach podajemy średnia z trymestru a nie najlepsza możliwa wersję naszej rotacji w pojedynczym meczu jak wszyscy są zdrowi choć nigdy nie są bo to zwykła manipulacja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Lucas napisał:

Także jak komuś się nie będzie podobało, a nie dał opisu to już nie moja wina. Nie zamierzam każdej drużyny przeglądać statystycznie.

 

11 godzin temu, Eld napisał:

Ja napiszę tylko tyle.

Kazdy tanker który nie da opisu zarobi ode mnie 2W ekstra. Każdy komu zależy na wyniku, a nie da opisu zarobi ode mnie 2L ekstra. I słowo, zrobię to choć bym miał dać Jaśkowi czy Karpikowi 24-0, a Ignazzowi 0-24.

Innych też do takiego podejścia gorąco zachęcam.

Polecam takie coś :).

Pokuszę się o swój mały power ranking. Top 4 east i west wg. mnie za T2.

West: Denver, Wolves, Lakers, Dallas

East: Heat, Magic, Bucks i ktoś z trójki Cavs/Hawks/Pacers ale cholernie ciężko wybrać kto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MMM2121 napisał:

A jaki bilans widzisz dla Golden po dodaniu kosmicznego Inglesa, bardzo dobrego Greena i załataniu dziury na 5? 

Widzisz. O Tobie zapomniałem. Choć trochę nieobecność Currego psuje Ci pościg za HCA. Nie mniej usiądę porządnie nad bilansami i zobaczymy jak to wyjdzie. Pewnie zyskasz sporo tym, że niektórzy włączyli sobie tryb wyjebany na opisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisy eMeSa są epickie. Podobnie jak 10 shots z nim. Jego było najlepsze!

7 minut temu, eMeS napisał:

KULTURA ORGANIZACJI jest super wysoka po ostatnim beztrejdowym okienku i zapowiada się, że jeszcze podskoczy bo żadnego trejdu w nastepnym nie będzie. 

 

Nie będzie bo jeden radny jest c***em, co nie :P ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Nie będę tłumaczył poszczególnych głosów.

Dodam tylko ogólnie, że miałem zaznaczone (w górę/dół) połówki za 1T u kilku teamów gdzie miałem dylematy (np. u Ciebie 11,5), więc teraz też przy ocenach niepewnych to wyrównywałem jak coś.

Bez sensu patrząc na ruchy jakie zrobiłem przed T2 bo jak bym ich nie zrobił to byś mi dał raptem 1W mniej. No ale cóż - masz do tego prawo. 13-11 nie mniej jest więcej niż słabe przy takiej formie Randle, Powella i reszty kluczowych graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Eld napisał:

Bez sensu patrząc na ruchy jakie zrobiłem przed T2 bo jak bym ich nie zrobił to byś mi dał raptem 1W mniej. No ale cóż - masz do tego prawo. 13-11 nie mniej jest więcej niż słabe przy takiej formie Randle, Powella i reszty kluczowych graczy.

Dodanie Inglesa, Greena i 2 nowych centrów do rotacji tez nie wpłynęło pozytywnie na bilans xd

Ale za to Lakers tyle samo W co Wolves. 🥰

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, MMM2121 napisał:

Dodanie Inglesa, Greena i 2 nowych centrów do rotacji tez nie wpłynęło pozytywnie na bilans xd

Ale za to Lakers tyle samo W co Wolves. 🥰

Trejdy w środku sezonu wiążą się z tym, że zawodnicy w związku z wymianą opuszczają zwykle mecz lub dwa, a potem muszą się jeszcze zgrać z zespołem. Ja np takiego Inglesa na pewno nie będę brał u Ciebie 1:1 z real, bo on by u Ciebie z marszu nie dawał takiego impaktu jak w Jazz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, karpik napisał:

Trejdy w środku sezonu wiążą się z tym, że zawodnicy w związku z wymianą opuszczają zwykle mecz lub dwa, a potem muszą się jeszcze zgrać z zespołem. Ja np takiego Inglesa na pewno nie będę brał u Ciebie 1:1 z real, bo on by u Ciebie z marszu nie dawał takiego impaktu jak w Jazz.

 

Dla mnie ok, ale jak jesteś w tym konsekwentny i np. Ocenisz lepiej Zacha czy Stephana niż w rzeczywistości. Bo przecież w mojej drużynie maja lepsze warunki do gry, lepszy spacing, Zach może być lepiej kreowany itd. 
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.