Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Kończąc waszą dyskusję o Tatumie, on wrócił na dobre tory po ASG, wygląda już zdecydowanie lepiej, niż przez ten miesiąc po covidzie. No i z całym szacunkiem, ale Tatum > Brown @Eld.

Jednakowoż, wyniki Bostonu są rozczarowujące i trzeba wziąć to pod uwagę przy ocenie, ale podchodząc do sprawy rozsądnie :)

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, karpik napisał:

Wade albo CP3 chyba mają inne zdanie, Rose pewnie też.

a Kevin Durant ?

w swoim czwartym sezonie i 21wieku Dirk też się łapie.

Amare też balansował myślę w top8.

no i last but not least Manu Gino aka 2005 MVP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, mac napisał:

a Kevin Durant ?

w swoim czwartym sezonie i 21wieku Dirk też się łapie.

Amare też balansował myślę w top8.

no i last but not least Manu Gino aka 2005 MVP

Jeszcze Dwight, Davis, Harden, Lillard, w sumie blisko też byli Westbrook, Roy, Giannis, Embiid i Griffin. Także ciężko masz tam w tej Minnesocie mając tak nieogarniętego kolegę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, karpik napisał:

Jeszcze Dwight, Davis, Harden, Lillard, w sumie blisko też byli Westbrook, Roy, Giannis, Embiid i Griffin.

Paul George tez był blisko, ale go akurat qcin ma prawo tez nie kojarzyć.

Inna sprawa, że też nie wiem jakie to ma specjalne znaczenie w kontekście Tatuma, że inni zawodnicy mieliby być przez jakiś wybrany okres swoich pierwszy czterech lat akurat top8 ( a czemu nie top9, top7 etc ).

Teraz, karpik napisał:

Także ciężko masz tam w tej Minnesocie mając tak nieogarniętego kolegę.

Ma on jednak inne zalety, jak np wrodzone dobro, serdeczność, empatia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, karpik napisał:

Jeszcze Dwight, Davis, Harden, Lillard, w sumie blisko też byli Westbrook, Roy, Giannis, Embiid i Griffin. Także ciężko masz tam w tej Minnesocie mając tak nieogarniętego kolegę.

Ale pod publiczkę jedziesz, zapomniałeś o Love i Boshu nawet jeśli już chcesz być tak skrupulatny :) Napisałem top8 ze względu na ilość talentu w obecnej NBA, ale zamysł- odróżnienie gwiazd od supergwiazd- wydawał mi się czytelny, jeśli uważasz ze Davis, Lillard czy Harden w 3-4 sezonie w lidze byli superstarami ( o Westbrooku, Royu ,Giannisie,Embiidzie i Griffinie nie wspominając) to spoko. 


Moge się zgodzić co do Paula, Howarda, Duranta oczywiście, niemniej taki Lillard w wieku Tatuma dopiero wchodził do ligi, Hardenowi OKC nie chciało dać 3mln więcej na rok i oddało go za Kevina Martina, a Davis nie wygrał meczu w PO- jeśli uważasz ze po 3 roku gry w NBA którykolwiek z tych graczy miał wyższy status od Tatuma to tez spoko :)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

Qcin ewidentnie się wkurwil i kazał Tatumowi rzucić 50+ żeby zamknac wam mordy hejterzy...

Zabawne bo nie oglądałem a w czasie gdy pisałem ten post wyskoczyło powiadomienie ze Tatum i Lavine rzucili po 50 punktów :) a Ingram nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Qcin_69 napisał:

Mocno życzeniowe musiały być te rankingi, poza Donciciem i Lebronem nie było imo gracza w XXI wieku który podczas rookie kontraktu dawał impact top8 zawodnika NBA :) 

 

7 godzin temu, Qcin_69 napisał:

Moge się zgodzić co do Paula, Howarda, Duranta oczywiście, niemniej taki Lillard w wieku Tatuma dopiero wchodził do ligi, Hardenowi OKC nie chciało dać 3mln więcej na rok i oddało go za Kevina Martina, a Davis nie wygrał meczu w PO- jeśli uważasz ze po 3 roku gry w NBA którykolwiek z tych graczy miał wyższy status od Tatuma to tez spoko :)

@mac powiedz mu, że rookie contracts są na 4 lata, Qcin to pojętny chłopak, za kilkanaście lat powinien w miarę ogarniać CBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karpik napisał:

 

@mac powiedz mu, że rookie contracts są na 4 lata, Qcin to pojętny chłopak, za kilkanaście lat powinien w miarę ogarniać CBA.

Nuuudzisz tymi zaczepkami :) Pisałem o 3-4 roku gry przecież i wydaje mi się ze wystarczająco jasno przekazałem o co mi chodziło, ale widzę ze wybiórcze czytanie jak u Człowieka Morze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, tangiers napisał:

Wiele wskazuje na to, ze w tym roku walka o Play in na wschodzie rozegra się między Wizards, a Knicks. Kto by się tego spodziewał przed sezonem.

Jak Wizards nie zrobią playoffs drugi rok z rzędu to śmierdzi mi jakimiś trade requestami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

No w rl grał srednio 36 i dostał typowej kontuzji przeciazeniowej... 

38 jeśli liczymy bez meczu z Knicks gdzie złapał uraz i jakoś w połowie meczów grał ok. 40 minut, w blowoutach mniej, ale my rotacje podajemy dla gier bez blowoutów, więc te 40 mnie jakoś nie szokuje. No i kontuzję ma też u nas aktualnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.